Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

הקבוצה סך הכל יציבה מאוד וגם החזרה של אצילי היא עניין של שבועות. ככה שגם לעמדה של ריקן תהיה רוטציה במידה וג'ורדי בונה עליו לאמצע.

הייתי רוצה לומר שאנחנו צריכים חיזוק לעמדת הקשר האחורי אבל באמת שדור פרץ נותן את התחת ומשחק מעולה. לא רוצה לגמור אותו.

מה דעתכם

הקבוצה סך הכל יציבה מאוד וגם החזרה של אצילי היא עניין של שבועות. ככה שגם לעמדה של ריקן תהיה רוטציה במידה וג'ורדי בונה עליו לאמצע.

הייתי רוצה לומר שאנחנו צריכים חיזוק לעמדת הקשר האחורי אבל באמת שדור פרץ נותן את התחת ומשחק מעולה. לא רוצה לגמור אותו.

מה דעתכם

נכון שכרגע רוב הבעיות של הקבוצה כבר פחות בולטות.

אבל אם ננסה בכל זאת, בהנחה שמתישהו הן יבלטו שוב והריצה האחרונה עם המערך החדש לא תימשך לתמיד, אז לדעתי חסרים 2-3 שחקנים:

1. קיצוני שמאלי אמיתי במקום עטר שפחות מתאים לעמדה - לא רלוונטי ולא יגיע כי עטר כאן כדי להישאר, אבל באמת שהמחסור של מישהו על קו שמאל בולט.

2. קשר אחורי זר דומיננטי ומוכח, כי עם כל הכבוד לדור פרץ ויש המון כבוד, הוא השחקן היחיד אצלנו שיכול לשחק שם וחייבים חיזוק.

3. מרגיש לי שחסר משהו בקישור הקדמי היצירתי. ריקן יותר מצטרף להתקפות ובועט מרחוק ופחות מנהל את המשחק. דור מיכה יותר טוב כשהוא בא מהאגף. אולי הבעיה תיפתר עם חזרת אצילי, עוד לא ברור. לא יודע אם כדאי להביא לשם זר אבל אין ספק שבעמדה הזאת חסר משהו קצת אחר.

לטענת רודריגז הוא קשר אחורי זר (6) וזה התפקיד שלו, לא זוכר אם הוא שיחק שם פעם וגם עכשיו זה יהיה בעיה כי אי אפשר להוציא את פרץ ופרץ לא טוב כ50-50

חובה: ללא 50/50 שמייצר מספרים ובעיקר משחק לעומק

אין למכבי מה למכור

צריך מאוד: גרזן שגם מניע מאחור את המשחק, פרץ זה נחמד אבל לא מספיק כרגע

מומלץ: אולי זה אני אבל לא תופס מבאבין: הוא מאוד כבד,לא איכותי בלנהל את המשחק מאחור ובעיקר דיי בנוני

קודם כל צריך להחליף את באטוקיו בשחקן שהוא עושה לחץ כמוהו, גבוה בעיקר ורץ אבל עם יכולת מסירה טובה וגם יכולת להניע כדור, בטוח שאפשר למצוא כאלה.

עוד אפשר לשרוד עם פרץ ורודריגז כ-6 אחוריים...

במקום סוסיץ' גם צריך להביא איזה עוד שחקן יצירתי סטייל אצילי\רפאלוב\מיכה אבל זרים.

קודם כל צריך להחליף את באטוקיו בשחקן שהוא עושה לחץ כמוהו, גבוה בעיקר ורץ אבל עם יכולת מסירה טובה וגם יכולת להניע כדור, בטוח שאפשר למצוא כאלה.

עוד אפשר לשרוד עם פרץ ורודריגז כ-6 אחוריים...

במקום סוסיץ' גם צריך להביא איזה עוד שחקן יצירתי סטייל אצילי\רפאלוב\מיכה אבל זרים.

זה כבר קרה בפועל

2310991-18.jpg

לא יודע למה, אבל אני מפחד מחזרתו של אצילי, יש לי תחושב שכשהוא יחזור משהו במערך ישתבש ולא ימצא לו המקום שאיתו הקבוצה תנצח.

המערך העכשיו מתאים פרפקט לכל אחד ואחד מהשחקנים בהרכב, אצילי קצת נראה שלא ימצא את מקומו שם ואם יכנס למערך הוא רק יהרוס

לא יודע למה, אבל אני מפחד מחזרתו של אצילי, יש לי תחושב שכשהוא יחזור משהו במערך ישתבש ולא ימצא לו המקום שאיתו הקבוצה תנצח.

המערך העכשיו מתאים פרפקט לכל אחד ואחד מהשחקנים בהרכב, אצילי קצת נראה שלא ימצא את מקומו שם ואם יכנס למערך הוא רק יהרוס

אני חושב שהוא יכול להתאים במקום ריקן. כמובן שנצטרך לבדוק את זה.

אני חושב שהוא יכול להתאים במקום ריקן. כמובן שנצטרך לבדוק את זה.

התקפית בהחלט מתאים במקום ריקן, אבל הגנתית ריקן עושה עבודה ולחץ טוב שאני בספק שאצילי יודע לעשות

התקפית בהחלט מתאים במקום ריקן, אבל הגנתית ריקן עושה עבודה ולחץ טוב שאני בספק שאצילי יודע לעשות

הוא עשה עבודת לחץ מעולה השנה, לא פחות טוב מריקן. תהיה נינוח.

הוא עשה עבודת לחץ מעולה השנה, לא פחות טוב מריקן. תהיה נינוח.

ברוב המשחקים ששיחק, אצילי עשה יותר נזק מתועלת. אף פעם לא השתגעתי מריקן, אבל הוא לפחות לא הולך עם הראש בקיר.

אני מאוד מקווה שאצילי יחזור קצת יותר מחושב ורגוע במשחק שלו.

ברוב המשחקים ששיחק, אצילי עשה יותר נזק מתועלת. אף פעם לא השתגעתי מריקן, אבל הוא לפחות לא הולך עם הראש בקיר.

אני מאוד מקווה שאצילי יחזור קצת יותר מחושב ורגוע במשחק שלו.

לא מסכים ומאוכזב מכך שאתה בחושב את זה.

מה הפעם

סתם העלה תמונה של בראנצ' ורשם brunch and scouting או משהו כזה ורואים בתמונה שהוא צופה באייפד במשחק של איזו קבוצה,

שאני בטוח שחרמני הרכש בפורום ימצאו מאיזו ליגה...