Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

יגיע שחקן בדקה ה90.

הוא יהיה התפשרות.

ג'ורדי יגיד שהוא עקב אחריו 5 עונות.

השחקן יגיד שג'ורדי דיבר איתו כבר 5 עונות, והוא שמח שהוא סוף סוף יכול להגיע לכאן, ו-X (השחקן הזר שהיה פעם במכבי מהמדינה שלו) סיפר לו דברים טובים על מכבי ועל ישראל.

המשחק הראשון שלו יהיה 10 דקות, הדעות בפורום עליו יהיו "רואים שיש לו רעב, הוא רק צריך קצת להשתפשף והוא יהיה כוכב כדורגל, אבל 10 דקות זה עוד מוקדם"

המשחק המלא הראשון שלו היה משחק סולידי, וכולם יעופו עליו שהוא שובר שוויון.

המשחק השני יהיה ב...סדר סה"כ, השלישי פושר, והתגובות יהיו "אי אפשר לשפוט שחקן מ3 משחקים בלבד, גם פריצה וקיראטנסון היו צריכים זמן להתרגל לכדורגל הישראל".

מהמשחק הרביעי והלאה הוא יהיה בסדר. יציב, מחלק פסים טובים, עושה קצת הגנה, אבל לא משהו שלא ראינו בעבר.

מהמשחק ה10 הוא יהיה שחקן סגל ברוטציה, בעיקר על הספסל אבל פה ושם גם ב11.

נגד ב"ש נעלה עם 3 זרים.

ישוחרר בקיץ.

שכחת תגובות פורום של זה שהוא הגיע בשעה אחרונה של החלון לא אומר שזאת התפשרות.

חייבים לסגור עם זובאס עכשיו לקראת הקיץ, שוער מצוין.

אין כמו ראיקו אבל זובאס אחלה תחליף.

אני אוהב את זובאס. אבל ממה שראיתי, לטננבאום יש עתיד מאוד ורוד ועוד כיהודי.

למה נראה לי שהיא שבע תחתים בינואר/קיץ את אלקה ו/ עלי מוחמד ואנחנו שוב נצטער.

די נו מה לא מיציתם את האוננות על המאמי?

על מה אתה מדבר? על חיימוב? על גורש? על דור אלו? על עבד אל חמיד? על אורן ביטון? על מלמד? על זריהן? מה אתה כל כך מתלהב מהרכש שלהם? הפגיעות היחידות שלהם מהליגה זה וואקמה וראדי. וזה היה לפני שלוש שנים.

על מה אתה מדבר? על חיימוב? על גורש? על דור אלו? על עבד אל חמיד? על אורן ביטון? על מלמד? על זריהן? מה אתה כל כך מתלהב מהרכש שלהם? הפגיעות היחידות שלהם מהליגה זה וואקמה וראדי. וזה היה לפני שלוש שנים.

באמת שהפלופים של באר-שבע הם ברמה קולוסאלית. חוץ מכמה החתמות בהעברות חופשיות לפני כמה שנים הם לא קרובים אפילו לפגוע ברכש שלהם. תגידו מה שתגידו על ג'ורדי, הוא לפחות גם מביא שחקנים טובים לפעמים.

אני אוהב את זובאס. אבל ממה שראיתי, לטננבאום יש עתיד מאוד ורוד ועוד כיהודי.

לא חושב שהוא הראה מספיק בשביל להפוך אותו לשוער הראשון.

באמת שהפלופים של באר-שבע הם ברמה קולוסאלית. חוץ מכמה החתמות בהעברות חופשיות לפני כמה שנים הם לא קרובים אפילו לפגוע ברכש שלהם. תגידו מה שתגידו על ג'ורדי, הוא לפחות גם מביא שחקנים טובים לפעמים.

פלופים? הם בדרך לאליפות שלישית ברצף כשאתה לא בדיוק מצליח לאיים עליהם, ניצחו אותך בעשרה שחקנים (!) אבל היי.. גם לג'ורדי יש שלישיות, "המשולשים" , איך שכחתי אותם.

פלופים? הם בדרך לאליפות שלישית ברצף כשאתה לא בדיוק מצליח לאיים עליהם, ניצחו אותך בעשרה שחקנים (!) אבל היי.. גם לג'ורדי יש שלישיות, "המשולשים" , איך שכחתי אותם.

מאיפה לך שהם בדרך לאליפות?

כרגע זה סיכוי שווה

מאיפה לך שהם בדרך לאליפות?

כרגע זה סיכוי שווה

קודם כל, אתה שתי נקודות מהם כשאתה במגמת עלייה והם במגמת ירידה... דבר שני, זה ממש לא בזכות הרכש שהם הביאו במיליוני יורו מאז האליפות הראשונה שלהם, יותר בזכות השחקנים שהם הביאו עד אז.

וובה בראון, אלו, קואנקה, פקהארט, חיימוב, אורן ביטון, עבד אל חמיד, מלמד, זריהן. בחיאת. אפילו אוחנה (הרכש הסביר היחיד שהביאו עם כל הכסף ששפכו) בחיים לא שווה את מה שהם שילמו עליו.

ההחתמות הטובות שלהם היו צדק (שכרגע מורחק מכל העונה), ויטור (ששוב ושוב נפצע), בוזגלו (שכבר לא שם), ברדה (שתיכף פורש), וואקמה, אוגו, מליקסון וסהר. מאז ההחתמות האלה הם שופכים כסף בכמויות היסטריות ופשוט לא מצליחים לפגוע בכלום, אם היינו עושים את הרכש הזה היו שורפים עכשיו פחים בקרית שלום. וכן, מכבי עשתה רכש הרבה יותר טוב בזמן הזה, ואני ממש לא בטוח שהוצאנו יותר כסף מהם.

הם עשו ועושים את זה בגלל המאמן שלהם, הזרים, והישראלים הבכירים. לא בזכות הרכישות היקרות של השנה-שנתיים האחרונות.

הרכש שהם הביאו השנה הוא גרוע, אם הם ייקחו אליפות השנה זה בזכות וואקמה, מליקסון ואוגו לא בזכות שחקנים שהגיעו השנה.

השנה הם הביאו בעיקר שחקנים בינוניים, אבל העיקר שהם עובדים נכון, כל עונה.

תודה עומר

שמח שעוד מישהו נלחם בלשבור את הקונצנזוס המנופח פה על זה שצוות הסקאוטינג במערך המושלם בבאר שבע ברמה אירופאית. לעומת מכבי שרק ג'ורדי מתעסק ברכש במטרה לפטם את חבריו (נו, שני הפסדים ויגידו אותו דבר על קרלוס גרסיה).

קיצר, כפי שתמיד קורה, הסטטיסטיקה מתאזנת. ובלונג רן, אנחנו נישאר. והם? לא יודע. אבל כפי שציינת, אנחנו כנגד כל הגורמים (תקשורת, קהל מטנף, כל קבוצות הליגה, שופטים והתאחדות) ממשיכים בדרכו של מיץ'-ג'ורדי.

תודה עומר

שמח שעוד מישהו נלחם בלשבור את הקונצנזוס המנופח פה על זה שצוות הסקאוטינג במערך המושלם בבאר שבע ברמה אירופאית. לעומת מכבי שרק ג'ורדי מתעסק ברכש במטרה לפטם את חבריו (נו, שני הפסדים ויגידו אותו דבר על קרלוס גרסיה).

קיצר, כפי שתמיד קורה, הסטטיסטיקה מתאזנת. ובלונג רן, אנחנו נישאר. והם? לא יודע. אבל כפי שציינת, אנחנו כנגד כל הגורמים (תקשורת, קהל מטנף, כל קבוצות הליגה, שופטים והתאחדות) ממשיכים בדרכו של מיץ'-ג'ורדי.

בגלל זה אני תמיד אומר שצריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא על כמה חודשים של יכולת פחות טובה (שגם לה היו סיבות טובות),

הדרך של מיץ' וג'ורדי תוביל את מכבי לממוצע גבוה של הצלחות.

הם לא בדרך לשם וזה תלוי בנו לא פחות מאשר בהם. אבל שזה לא יפריע לך... בדיוק בשביל זה הפורום הזה הוקם- אוננות על בש.

בגלל זה אני תמיד אומר שצריך להסתכל על התמונה הגדולה ולא על כמה חודשים של יכולת פחות טובה (שגם לה היו סיבות טובות),

הדרך של מיץ' וג'ורדי תוביל את מכבי לממוצע גבוה של הצלחות.

אני מזכיר שגם את ג'ורדי רצו להעיף פה לפני חודשיים (נראה לי שאפילו קראו לו "המאמן הכי גרוע שהיה פה"), והנה בינואר המצב כבר לא נראה כל כך נורא. למזלנו מיטש לא מקבל החלטות מתוך פאניקה.

אגב, זוכרים שצחקו עליו על זה שאמר שהפציעות משפיעות? אתמול שלושה שחקנים שונים שהיו פצועים תקופה בישלו את הגולים.

אני מזכיר שגם את ג'ורדי רצו להעיף פה לפני חודשיים (נראה לי שאפילו קראו לו "המאמן הכי גרוע שהיה פה"), והנה בינואר המצב כבר לא נראה כל כך נורא. למזלנו מיטש לא מקבל החלטות מתוך פאניקה.

אגב, זוכרים שצחקו עליו על זה שאמר שהפציעות משפיעות? אתמול שלושה שחקנים שונים שהיו פצועים תקופה בישלו את הגולים.

רצו להעיף אותו על ימין ועל שמאל, אני תמיד אמרתי שבמכבי של השנים האחרונות עמדת המאמן פחות חשובה, יותר המערכת. אלא אם זה קטסטרופה כמו שוטא וליטו. כמות הפציעות של שחקני מפתח ולתקופת הזמן שהם נעדרו היתה גם משפיעה על ריאל או ברצלונה, אי אפשר להיערך לזה.

דור ג'אן האריך את חוזהו במכבי ב-3 שנים והושאל למ.ס אשדוד יחד עם שחר פיבן שהאריך חוזה בשנה נוספת. כל הפרטים בפנים ◀ http://bit.ly/2Df1Hms

הידיעה ההזויה של היום. מישהו יודע מה מצב החוזה של אסף קריספיס?

האם דור ז׳אן או ג׳אן או מה שזה לא יהיה, יהיה פעם במכבי? גם האריכו חוזה לעוד מישהו פביאן כלשהו..בכל מקרה אשדוד קיבלה מתנה יפה ללא עלות, עכשיו חסכנו שלוש אגורות על קינדה, בכל מקרה לא נראה לי שהוא יבוא, אם יבוא מישהו זה איזה זר כלשהו משום מקום, אולי מאיזור סרביה אולי מאיזור סקנדינביה, רזומה מרשים, בהשאלה עד סוף העונה

תגיד אחי ראית כדורגל בחודש וחצי האחרונים?

עזוב אותך הישראלים כולם באותה רמה.

אבל בזרים אני יכול ישר לזהות מי מתקרב לוואקמה ומי יותר לכיוון קאיו. הלוואי שנתחיל לנסות להביא את הכוכבים הזרים של הליגה

איזה כוכבים זרים עברו בליגה מאז וואקמה?

הדבר היחיד שעולה לי בראש זה עלי מוחמד שברזומה יש לו בערך 3 חודשים בליגת העל. לפני כן היה מישהו?