Jump to content

חלון העברות חורף 18\17 ע"ש ארון גונארסון

אוהד צהוב

Recommended Posts

נאתכו? ועוד בשכר של 700 אלף (כפול 2) לשלוש שנים?!

לא יודע מאיפה הבאת את זה אבל וואלה כן.

נאתכו שחקן ישראלי טוב ומנוסה, זה המחירים של השוק היום לשחקנים כאלו.

רמי גרשון מקבל ככה בחיפה מה לעשות.

הבעייה שקשה לי לראות אותו חוזר לארץ,הוא בקלות יכול לקבל חוזה גבוה בליגות טובות יותר, אני יודע שהטורקיות חמות עליו כבר הרבה זמן..

נאתכו לא יחזור לארץ ובטח שלא למכבי.

לא יודע אם הוא יכול להיות אחד מהשלושה, קודם אנחנו צריכים קשר אחורי פיזי עם יכולות הגנה מרשימות ומשחק התקפה יותר מסביר לפני נאכתו .

אם ישחררו את באטוקיו יש על מה לדבר, אבל לא נראה שזה יקרה, משום מה הצוות המקצועי תופס מהשחקנים הלא נכונים.

קודם כל להעיף מפה את וואקמה.

תתקשרו לזהבי שישגע את הסינים, חלאס איתו.

אם וואקמה אצלם, זהבי צריך להיות אצלנו, כל עוד זהבי לא פה, שייקחו מפה את הדבר הזה.

ניר ביטון ורפאלוב יבואו לרוטציה ? תביא אותם והלאה, מה קורה עם מיכה ? אצילי ? אלירן ?

ליגה לאומית ? למה יש לנו מחלקת נוער ? למה לא להחזיר את ברסקי / גלזר לרוטציה ? למה לא לתת הזדמנות לצ'יבוטה ?

לגבי העובדות שבשטח, ג'ורדי עוזב סוף עונה ( אין מצב שהוא נשאר פה , אני מקווה לפחות ) ויבוא מישהו אחר,אין מצב כזה שאי אפשר להביא לפה זרים טובים ובכושר משחק, אולי לג'ורדי אין מספיק קשרים ועין לשחקנים.

להביא שחקן מהלאומית או להחזיר את ברסקי - מבחינתי אותו דבר. במקום לחפור בהודעה ארוכה, קיצרתי

זה מכוון גם לחומץ בלסמי שמשום מה התעלמת באלגנטיות..אתם מתעלמים מעניין הזרים במכבי, מה גורם לך לחשוב שדווקא בחלון הנוכחי ישקיעו בזרים איכותיים? הזרים במכבי בינוניים ואם יחליטו להחליף את חלקם אז יחליפו אותם בזר בינוני אחר.

אם יבוא זר ברמה, לא צריך להביא אף ישראלי כי באמת מליקסון ומיכה זה אותו דבר..אבל כנראה שאנחנו ממש לא הולכים להשקיע בזרים איכותיים אלא להתמקד בשחקנים ישראליים בינוניים עם מחיר מנופח.

די כבר עם ברסקי, ברסקי נחמד, אבל הוא לא קראק

אנחנו צריכים ג'וקרים שיהיו שחקנים ברמה אחת מעל...קשה למצוא ישראלים כאלה היום בשוק, אולי אלמוג כהן\ניר ביטון כקשרים..עלי מוחמד כזר ואולי רפאלוב למרות שלא יודע מה הכושר הנוכחי שלו.

להביא שחקן מהלאומית או להחזיר את ברסקי - מבחינתי אותו דבר. במקום לחפור בהודעה ארוכה, קיצרתי

זה מכוון גם לחומץ בלסמי שמשום מה התעלמת באלגנטיות..אתם מתעלמים מעניין הזרים במכבי, מה גורם לך לחשוב שדווקא בחלון הנוכחי ישקיעו בזרים איכותיים? הזרים במכבי בינוניים ואם יחליטו להחליף את חלקם אז יחליפו אותם בזר בינוני אחר.

אם יבוא זר ברמה, לא צריך להביא אף ישראלי כי באמת מליקסון ומיכה זה אותו דבר..אבל כנראה שאנחנו ממש לא הולכים להשקיע בזרים איכותיים אלא להתמקד בשחקנים ישראליים בינוניים עם מחיר מנופח.

לא לגמרי הבנתי אם התעלמתי ממשהו, ואם כן, אז ממה.

ואני לא מבין, בגלל שאתה מניח שמכבי לא ישקיעו בזרים איכותיים, אז צריך להשקיע בישראלים שמידת ההשפעה שלהם על הקבוצה שלנו מוטלת בספק מראש? בהנתן השוק הישראלי הנוכחי, בלי זרים טובים ("איכותיים", כלשונך), מכבי תתקשה להעמיד קבוצה טובה. זה הכל. זה עקרון שהוא אגנוסטי גם לג'ורדי, וגם למי שיחליף אותו.

כדאי שמכבי ינחיתו כאן זרים ברמה, הם צריכים לשלם לא מעט כסף(3-4 מליון) בינתיים הזרים היחידים שמכבי הביאו בשנים האחרונות ועלו לא מעט הם הזרים הדומיננטים, להוציא את קרלוס גרסיה שהיה החתמה מצוינת, אבל היה לו ניסיון כבר בליגה הספרדית הבכירה ופריצה שהיה זר מוכח שנים והיה לו ניסיון גדול בליגה האנגלית והיה סקורר רציני שם.

שהשקיעו על זר, הביאו זר כמו מרסלו, אין לי מושג מי המליץ עליו ומה היה הסיפור איתו, אבל הוכיח שזרים כאלו כנראה לא סתם הגיעו לאן שהובטח שהן יגיעו וזאת היתה השקעה שגרמה למיץ' לחשוב פעמים אם לזרוק את הכסף שלו וזאת בעיה גדולה...זרים שהוזכרו כאן כמו גונארסון היו משדרגים אותנו כי הם גם פיזיים.

כדאי שמכבי ינחיתו כאן זרים ברמה, הם צריכים לשלם לא מעט כסף(3-4 מליון) בינתיים הזרים היחידים שמכבי הביאו בשנים האחרונות ועלו לא מעט הם הזרים הדומיננטים, להוציא את קרלוס גרסיה שהיה החתמה מצוינת, אבל היה לו ניסיון כבר בליגה הספרדית הבכירה ופריצה שהיה זר מוכח שנים והיה לו ניסיון גדול בליגה האנגלית והיה סקורר רציני שם.

שהשקיעו על זר, הביאו זר כמו מרסלו, אין לי מושג מי המליץ עליו ומה היה הסיפור איתו, אבל הוכיח שזרים כאלו כנראה לא סתם הגיעו לאן שהובטח שהן יגיעו וזאת היתה השקעה שגרמה למיץ' לחשוב פעמים אם לזרוק את הכסף שלו וזאת בעיה גדולה...זרים שהוזכרו כאן כמו גונארסון היו משדרגים אותנו כי הם גם פיזיים.

אחי לפריצה יש לו 6 הופעות בפריימרליג ושער אחד. הוא בעיקר הפציץ בליגות הסקנדינביות(שזה גם מספיק לפי לדעתי עבור זר למכבי).

לא לגמרי הבנתי אם התעלמתי ממשהו, ואם כן, אז ממה.

ואני לא מבין, בגלל שאתה מניח שמכבי לא ישקיעו בזרים איכותיים, אז צריך להשקיע בישראלים שמידת ההשפעה שלהם על הקבוצה שלנו מוטלת בספק מראש? בהנתן השוק הישראלי הנוכחי, בלי זרים טובים ("איכותיים", כלשונך), מכבי תתקשה להעמיד קבוצה טובה. זה הכל. זה עקרון שהוא אגנוסטי גם לג'ורדי, וגם למי שיחליף אותו.

אני לא מניח, זו עובדה..6 שנים וגם אני הגעתי להבנה שהזרים שיגיעו אם יגיעו לא יהיו מהטופ, אלא יהיו השלמות וברירות מחדל.

אגב גם מידת ההשפעה של זר (איכותי או לא) מוטלת בספק. אם תביא את מסי או כריסטיאנו אז אין ספק.

אגנוסטי גם לגורדי..

"בשיחה עם ערוץ הספורט, מאמן מכבי תל אביב, ג'ורדי קרויף, ביטל לחלוטין את טענות הסוכן ונתן את גרסתו: "מי אמר שקיבלנו הצעה על ראיקוביץ'? אין לי מושג על מה הוא מדבר, אבל בכל מקרה הצעה של 5 מיליון יורו עבור ראיקוביץ' תענה בשלילה. אנחנו לא מתכוונים למכור אותו בסכום כזה"."

ממתי ג'ורדי עונה לעיתונאים?

האמת מעדיף את אוחנה בתור פרוספקט לעתיד במקום רפאלוב בתור קשר שיכניס עוד יצירתיות.

משחרר גם את סושיץ ואז מביא קשר זר תואם גולסה אבל פחות פציע (אין לי בעיה שגם יעשו חודש חודש).

שמביאים שחקן זר לקישור שיהיה או פיזי בטירוף או טכני ב2 רמות מעל הליגה.

באטוקיו לא זה ולא זה, גם לא סושיץ.

בחייאת רבאק תביאו מקררים לא רוצה יותר.