Jump to content

סיכום הניצחון על עכו בנתניה אחריי צפייה בש.ח | חמישייה לרשת של עכו בדרך קדימה

Sawyer

Recommended Posts

וידאר חייב לקבל יותר כדורים, לא יכול להיות שעטר ואצילי לא מוסרים לו, אי אפשר להצליח ככה,

הבישול שלו היה גאוני, פס כל כך נקי בתזמון מדוייק ועוצמה מושלמת.

סוייר זה כמו אבי ריקן, מתבלט במחאות

ככ הרבה ביקורת אני מקבל, מדהים.

לא מבין למה אנשים לוקחים באופן שלילי את מה שהיה אתמול.

לא היה נסיון לעשות דווקא ובטח שלא נגד הארגון. בסהכ נוצרה סיטואציה שהקבוצה הייתה לבד והיה צריך להתעלות. אז נתתי הרבה יותר ממה שהגוף מאפשר לי, חד פעמית כדי לעזור. כי צריך יותר מתמיד. למלא את הוואקום.

חוצמזה, אני נתתי לקבוצה בשנים בגוש ועידוד 90 דק לא פחות מאף אחד כאן. מדבר על שנים על גבי שנים של צרידות. כל משחק. כשעוד הייתי באמת מסוגל פיזית.

ככ הרבה ביקורת אני מקבל, מדהים.

לא מבין למה אנשים לוקחים באופן שלילי את מה שהיה אתמול.

לא היה נסיון לעשות דווקא ובטח שלא נגד הארגון. בסהכ נוצרה סיטואציה שהקבוצה הייתה לבד והיה צריך להתעלות. אז נתתי הרבה יותר ממה שהגוף מאפשר לי, חד פעמית כדי לעזור. כי צריך יותר מתמיד. למלא את הוואקום.

חוצמזה, אני נתתי לקבוצה בשנים בגוש ועידוד 90 דק לא פחות מאף אחד כאן. מדבר על שנים על גבי שנים של צרידות. כל משחק. כשעוד הייתי באמת מסוגל פיזית.

חחחח יא סאחי מה יש לך כולה קצת סתלבט

לא מצליח להבין למה וידאר כמעט ולא מקבל שריקות.

כל משחק ומשחק הוא נתפס בחולצה,מופל ליד הרחבה וסופג פעולים ברורים משחקני ההגנה של היריב,השופטים מתעלמים.

גניבת דעת?

אור דסה בלי אוויר, צנום, לא קשר אחורי, היה נלחם יותר ממנו..עושה את עצמו רץ לשחקן ושם רגל, הוא לא מחויב לקבוצה כי זה שחקן שהכל בא לו בקלות, נתנו לו לנצנץ באין מפריע שהוא הדבר הבא, בתקשורת, במכבי, מאמנים במכבי(כנראה לא סתם, הוראות בדומה לייני) אז פלא שהוא עושה טובה שהוא משחק? ברור שבקבוצה אחרת שהוא יצטרך לעבוד קשה כמו הפועל חיפה להביא לחם הביתה, הוא ישחק יותר ברצינות...מבחינתי הוא סמל לילד מפונק שעלה לבוגרים והחליטו שהוא כשרון, למרות שכל מה שהוא מראה זה שהוא לא מתאים לקבוצה בוגרת כמו מכבי.

גניבת דעת?

תבדוק את ההפרש שערים איתו על המגרש מאז תחילת העונה...

כן זה גניבת דעת.

היה 5-0 קיבלנו גול באשמה עקיפה שלו וגול אחד שלא קשור אליו בכלל.

גניבת דעת?

אור דסה בלי אוויר, צנום, לא קשר אחורי, היה נלחם יותר ממנו..עושה את עצמו רץ לשחקן ושם רגל, הוא לא מחויב לקבוצה כי זה שחקן שהכל בא לו בקלות, נתנו לו לנצנץ באין מפריע שהוא הדבר הבא, בתקשורת, במכבי, מאמנים במכבי(כנראה לא סתם, הוראות בדומה לייני) אז פלא שהוא עושה טובה שהוא משחק? ברור שבקבוצה אחרת שהוא יצטרך לעבוד קשה כמו הפועל חיפה להביא לחם הביתה, הוא ישחק יותר ברצינות...מבחינתי הוא סמל לילד מפונק שעלה לבוגרים והחליטו שהוא כשרון, למרות שכל מה שהוא מראה זה שהוא לא מתאים לקבוצה בוגרת כמו מכבי.

איך זה שאין שחקנים שהם סתם לא מצליחים או לא מוצלחים. למה תמיד מי שלא מצליח חייב להיות "ילד מפונק", "עושה את עצמו רץ", "לא מחוייב" וכל מיני כאלה (וזה עוד במקרה הטוב).

אין לי שום סיבה לחשוב שדור פרץ הוא משהו מאלה ולא עוד שחקן לא טוב/בכושר גרוע/חסר בטחון או כל הנ"ל, כמו אינספור שחקנים בעולם הכדורגל שלא מצליחים.

לא שזה צובע אותו כשחקן טוב עבור מכבי, (גם בעיני ספק רב אם יש לו עתיד בקבוצה) אבל בשביל מה הדיבור הזה טוב? הוא גם בן אדם, והוא עדיין שחקן שלנו.

כן זה גניבת דעת.

היה 5-0 קיבלנו גול באשמה עקיפה שלו וגול אחד שלא קשור אליו בכלל.

אשמה עקיפה? אשמה ישירה.

קראת את הראיון שלו בתחילת השנה? אני זוכר טוב מה שהוא אמר...."אני אהיה שחקן מוביל, במכבי או בכל קבוצה אחרת"..

האמירה הזאת היא נטו אמירה של ילד שבטוח שהוא כל מה שאמרתי, והוא סה"כ מפונק ובטוח שמגיע לו.

זוכר את ראובן עובד? גם הוא היה כזה, גם אותו התקשורת היללה, המאמנים היללו, הקבוצה שמרה עליו.מה יצא ממנו? כלום.

בשביל להיות שחקן צריך לעבוד ולא לחשוב שמגיע לך, כי לא מגיע לך, אתה צריך לזכות בתהילה לבד..שדור מיכה עלה לבוגרים, מישהו שמע עליו לפני ? אני לא. וכמה שנים הוא שחקן מוביל במכבי? לפחות 5-6 שנים, הוא פעם בלבל את המח שהוא ככה וככה? לא.

עד כה הוא קיבל מלא צ'אנסים וברובם יצא לו קקה בתחתון, בכל הקשור להגנה, להתקפה, לקישור..אם הוא לא היה מדבר, אולי העליהום היה עליו פחות גדול ממה שהוא, אבל גם הוא פותח את הפה שלו וחושב שהוא כוכב ומנצנץ לו כי הכל בא לו בקלות, ושום מילה על זה שאבא שלו יעקב היה שחקן עבר ויש לו קשרים.