Jump to content

העידוד מול עכו

Mushon8

Recommended Posts

הגיע הזמן שאנשים יבינו שכל אחד אדון לגורלו ולהלך חייו,ב מקום ללכת שבי אחרי כל מיני ססמאות וארגונים למיניהם, לאף אחד אין מונופול על הקבוצה, ואולי סוף סוף יפול האסימון לאנשים שביציע שכל אחד ואחת נכס לקבוצה, ויעודדו במלוא עוזם גם לאורך העונה..

חבל שאתם ממעיטים בערכו של הקהל הרחב גם כשהוא עושה את הדבר הנכון.

אותו קהל רחב שאתם מזלזלים בו כל כך עד לפני כמה שנים הפך את בלומפילד למבצר.

דווקא מי שממעיט מערכו הוא הקהל הרחב.

הלוואי ותעודדו כל הזמן כמו שעודדתם היום, אולי זה לא היה גורם לזה שיהיו דקות מתות שרק הגוש מעודד בהם.

ואם זה קצת גרם לאוהדים ביציע שכשהם רוצים הם יכולים לעשות יופי של עידוד וכל מה שהם צריכים זה להצטרף אז בכלל טוב.

דווקא מי שממעיט מערכו הוא הקהל הרחב.

הלוואי ותעודדו כל הזמן כמו שעודדתם היום, אולי זה לא היה גורם לזה שיהיו דקות מתות שרק הגוש מעודד בהם.

ואם זה קצת גרם לאוהדים ביציע שכשהם רוצים הם יכולים לעשות יופי של עידוד וכל מה שהם צריכים זה להצטרף אז בכלל טוב.

אם הקהל הרחב שוב יחזור לעודד בקושי, סימן שיש פה בעיה גם (לא רק, אבל לדעתי בעיקר) במי שמוביל אותו, אתה לא חושב?

אם הקהל הרחב שוב יחזור לעודד בקושי, סימן שיש פה בעיה גם (לא רק, אבל לדעתי בעיקר) במי שמוביל אותו, אתה לא חושב?

לא, אני חושב שהוא יחזור להיות מפונק ויצפה שיעשו בשבילו הכל מהתחלה עד הסוף במקום לבוא ולתת 90 דקות בשביל מכבי בזמן שמי שמוביל נותן הרבה יותר מזה.

לא, אני חושב שהוא יחזור להיות מפונק ויצפה שיעשו בשבילו הכל מהתחלה עד הסוף במקום לבוא ולתת 90 דקות בשביל מכבי בזמן שמי שמוביל נותן הרבה יותר מזה.

העניין שהארגון לא מצליח להוביל,שהקהל הרחב פשוט לא מחובר אליו,שיש המון שבעצמם לא מעודדים,כבודם במקומם מונח אבל מזמן איבדנו את הדרך.

עצוב, נראה שה"קהל הרחב" עושה דווקא לפנאטיקס...אנשים שכל העונה לא פתחו את הפה פתאום נהיים לי פרטיזן בלגרד, קהל של דווקא איפה אתם כל העונה??

אתה יודע מה, נגעת בדיוק בנקודה זו שגורמת ל׳ארגון׳ להתבוסס במיץ של עצמו ועד שלא ישנה גישה הוא לעולם לא יקום משם.

ה׳דווקא׳.

ארגון שמעמיד את עצמו במרכז היקומי של עצמו, נפוח ומלא חשיבות ומפוצץ באגו על כלום. בפעם המליון - להיות בארגון זו זכות, לא חובה. ועם הזכות הזו מתלווה גם אחריות: קודם כל כלפי המועדון ואחר כך גם כלפי יתר הקהל והבעלים והשחקנים ובסוף בסוף כלפי עצמו. איכשהו ביקום המעוות של (חלק?) מחברי הארגון, הסדר הוא הפוך.

בגלל זה אתה מרגיש שעשו לארגון דווקא כשהקהל עודד.

בגלל זה הארגון ׳מוחה׳ על כל שטות.

כי עושים לו דווקא שהצוות המקצועי מחליט להעסיק שחקנים ערבים

כי המשטרה עושה לו דווקא כשאוסרת על פירוטכניקה.

שההנהלה עושה דווקא כשהיא עושה יד אחת עם המשטרה ומונעת דגלי פריסה.

שבתי הדין של ההתאחדות עושים דווקא כשמענישים את המועדון על השלכת רימוני עשן ושירים גזעניים

שבתי המשפט עושים דווקא לחברי ארגון שפוגעים במועדון ומרחיקים אותם מהמגרשים.

כשהשחקנים עושים דווקא ולא מתאמצים ולא פחות גרוע והם גם תוקעים לארגון אצבע בעין עם פריטי לבוש שיכולים להזכיר למישהו את הצבע א*ום.

ועכשיו גם הקהל הרחב, חסר הרגישות, מעודד בדיוק כשהארגון בוחר שלא, כאילו רק בשביל להכעיס.

אני יכול להמליץ על הרחבת המחאה (גם) נגד שאר הקהל במשחק הבא מול רעננה. מכבי ממש חייבת לאסוף שם נקודות.

העניין שהארגון לא מצליח להוביל,שהקהל הרחב פשוט לא מחובר אליו,שיש המון שבעצמם לא מעודדים,כבודם במקומם מונח אבל מזמן איבדנו את הדרך.

זה בולשיט הקהל אוהב לעשוץ דווקא גם בימי השחקן זה היה ככה ולא יעזור אם תספרו לעצמכן ככה זה הטבע של הקהל שלנו ברגע שלא יהיה ארגון בכלל הקהל ישתוק 90 דקות כי לא יהיה לו טריגר לעודד . זה ברור לי כשמש הנושא הזה

במשחק כזה אני חושב שזה היה הזדמנות של האירגון לראות מי אלה אותם אנשים שמעודדים ולגשת לדבר איתם ולהציע להם לשבת באיזור של הגוש

ככה אולי הגוש שלנו קצת יגדל

אני תמיד בעד הארגון שנותן הכל בשביל מכבי והוא אחד הדברים הכי יפים במכבי.

אבל במקרה הזה אני מתקשה להבין את פשר המחאה. קיבלנו בראש במשחק מבזה בקזחסטן שקצת טלטל את המערכת. דברים כאלה קורים גם לאריות הפריימר ליג והלה ליגה שמקבלים מידי פעם 4 וקצת יוצאים מהפסים.

קיבלנו את בש בטיימיניג הכי גרוע שיכול להיות וחמישה שישה פצועים לא הוסיפו לעניין.

לא ראיתי שביתה איטלקית מצד שחקנים, לא ראיתי חוסר לחימה או חוסר מוטיבציה וגם לא זריקת זין.

אולי היה פחד, חוסר ריכוז או חוסר ביטחון, אבל אלה באמת דברים שקורים.

אלה המצבים שמתאחדים אחרי הקבוצה ועושים הכל כדי לתת גב. אסור לשכוח לגורדי מה שעשה פה שלוש שנים ראשונות ולהמשיך להאמין בו.

כל הכבוד לקהל הרחב, מקווה שנראה המשכיות. (אם זה נעשה מתוך דווקא זה די מסריח ואפילו מגעיל, מקווה שזה לא העניין ורק טןבת הקבוצה הייתה לנגד עיניהם)

אתה יודע מה, נגעת בדיוק בנקודה זו שגורמת ל׳ארגון׳ להתבוסס במיץ של עצמו ועד שלא ישנה גישה הוא לעולם לא יקום משם.

ה׳דווקא׳.

ארגון שמעמיד את עצמו במרכז היקומי של עצמו, נפוח ומלא חשיבות ומפוצץ באגו על כלום. בפעם המליון - להיות בארגון זו זכות, לא חובה. ועם הזכות הזו מתלווה גם אחריות: קודם כל כלפי המועדון ואחר כך גם כלפי יתר הקהל והבעלים והשחקנים ובסוף בסוף כלפי עצמו. איכשהו ביקום המעוות של (חלק?) מחברי הארגון, הסדר הוא הפוך.

בגלל זה אתה מרגיש שעשו לארגון דווקא כשהקהל עודד.

בגלל זה הארגון ׳מוחה׳ על כל שטות.

כי עושים לו דווקא שהצוות המקצועי מחליט להעסיק שחקנים ערבים

כי המשטרה עושה לו דווקא כשאוסרת על פירוטכניקה.

שההנהלה עושה דווקא כשהיא עושה יד אחת עם המשטרה ומונעת דגלי פריסה.

שבתי הדין של ההתאחדות עושים דווקא כשמענישים את המועדון על השלכת רימוני עשן ושירים גזעניים

שבתי המשפט עושים דווקא לחברי ארגון שפוגעים במועדון ומרחיקים אותם מהמגרשים.

כשהשחקנים עושים דווקא ולא מתאמצים ולא פחות גרוע והם גם תוקעים לארגון אצבע בעין עם פריטי לבוש שיכולים להזכיר למישהו את הצבע א*ום.

ועכשיו גם הקהל הרחב, חסר הרגישות, מעודד בדיוק כשהארגון בוחר שלא, כאילו רק בשביל להכעיס.

אני יכול להמליץ על הרחבת המחאה (גם) נגד שאר הקהל במשחק הבא מול רעננה. מכבי ממש חייבת לאסוף שם נקודות.

קודם כל אני רוצה להדגיש שאני לא מהארגון וגם אני בחלק מהנושאים לא רואה איתם עין בעין אבל...

כרגע אם תרצה או לא הפנאטיקס מובילים את היציע, כמעט ולא שרים שירים גזעניים/שיר האונס, באים לטובת מכבי עם שירים, שלטים ודגלים ומנסים לעשות אווירה טובה כל משחק (גם נתניה פוגע בנו אבל זה לא הנושא) אז במקום לבכות ולעשות דווקא (לא מדבר עליך אישית) וללכת ראש בראש עם הארגון הקהל יכול להצטרף לארגון ולתת אווירה מפחידה כמו פעם...אם הקהל היה מתייחס לכל משחק כמו שהארגון מתייחס ולא היה בא עם אש בעיניים רק שהארגון מוחא מצבנו היה טוב יותר (ושלא תבין לא נכון אני הייתי בעד עידוד אתמול, אבל כל הדווקא הזה צרם לי)

הקהל הרחב תמיד ימצא על מה להתלונן - פעם על האלימות של האולטראס, פעם על זה שהשחקן מעודד בהפסדים, פעם על זה שיש 2 ארגונים...הקהל תמיד ימצא על מה לבוא בטענות, קהל עם הרס עצמי וחבל כי הפוטנציאל שם וראינו את זה לפני עשור-עשור וחצי...בינתיים הארגון עושה והקהל מזרזר

היה כיף, הופתעתי ממש לטובה, היה אחלה עידוד עם המון שירים מוכרים.

לפעמים השירים הפשוטים והמוכרים עושים את העבודה,ולא שירי לילה טוב.

מקווה שנאחד כוחות וניתן בראש ביום חמישי.