Jump to content

מכבי נגד עכו - נושא משחק

סיריל מקנאקי

Recommended Posts

טוב זה ידוע שהקבוצת נוער במכבי שווה כלום ואם לא הפציעות אור דסה היה משחק אתמול בדרבי נוער.

לך לג'ורדי בטח הוא יגיד לך שגלזר צעיר וצריך לצאת לשחק לפני שהוא מגיע למכבי.

ברסקי לא ידע שהוא כזה ? ברור, אבל בעונה שעברה הייתי בהרבה משחקים של רמלה ( גר 5 דקות מהמגרש ) והוא היה השחקן הכי טוב בליגה הלאומית, לתת לדור פרץ ( יש משהו בריצה שלו שמשדר כזאת זחיחות, תראה תהילוך החוזר אפילו בגול של היום אחרי האיבוד שלו ! ) מקום בסגל של מכבי כשחקן שעולה מידי פעם ולא לברסקי שרוב העבודה שלו היא לחלץ כדורים ?

לא סתם הרבה שחקנים מוכשרים בורחים למכבי פ"ת בנוער.

למה וובה בראון כסחן בלי הרבה כדורגל אבל סוס שמחלץ כדורים יכול להיות ברוטציה של בכר וברסקי לא אצלנו ?

על גלזר אני לא מדבר בכלל, העיקר הבאנו את סושיץ' !

כשאחזור מיורדי, אעדכן אותך חביבי. ברסקי עדיין שלנו, אז הטעות לא קשה.

אתה ואני מושלמים בעבודה שלנו ובכלל בקבלת ההחלטות שלנו. לכן אנחנו מועמדים לקבל לנהל תקציבים גדולים. בטוח שניהיה טובים יותר.

מה זה שונה מגלזר?

אתה בטח צוחק.

גלזר, אני שומע את השם מאז שהוא בן 13. מרוויח כדור, צעיר, התקווה הלבנה הבאה. חייב היה להיות בסגל.

ברסקי? בן 26 לאחר ריסוק של שני הרגליים.

אתה רואה את ההבדל?

כשאחזור מיורדי, אעדכן אותך חביבי. ברסקי עדיין שלנו, אז הטעות לא קשה.

אתה ואני מושלמים בעבודה שלנו ובכלל בקבלת ההחלטות שלנו. לכן אנחנו מועמדים לקבל לנהל תקציבים גדולים. בטוח שניהיה טובים יותר.

לא ישחק לעולם במכבי כל עוד ג'ורדי פה, הוא לא מתייחס ברצינות לקבוצת הנוער.

נקווה שהוא לא ימשיך לעשות שטויות ולשחק עם הכסף של מיץ' כי אין לו מושג, נסיים תעונה יפה כמה שאפשר ולהיפרד יפה.

אתה בטח צוחק.

גלזר, אני שומע את השם מאז שהוא בן 13. מרוויח כדור, צעיר, התקווה הלבנה הבאה. חייב היה להיות בסגל.

אתה רואה את ההבדל?

איך יהיה בסגל ?

קרויף נשאל אמש מדוע לא רואים יותר שחקנים צעירים שמקבלים הזדמנות ישירות מקבוצת הנוער והשיב: "רוב השחקנים שלנו ראו הערב כמה שחקן שנכנס בהתלהבות משפיע על המשחק. אור דסה נתן דוגמא לכולנו היום. אנחנו מעדיפים להשאיל את השחקנים הצעירים שלנו לקבוצות בהן הם יוכלו לשחק 30 משחקים בעונה ולא בשמונה כמו שהם יקבלו כאן בגלל העומק של הסגל".

לא ישחק לעולם במכבי כל עוד ג'ורדי פה, הוא לא מתייחס ברצינות לקבוצת הנוער.

נקווה שהוא לא ימשיך לעשות שטויות ולשחק עם הכסף של מיץ' כי אין לו מושג, נסיים תעונה יפה כמה שאפשר ולהיפרד יפה.

המלצה שלי? תתרכז בלדאוג לכסף שלך. לא של מיטש.

והייתי רוצה יותר שחקני בית, אבל זה לא קשור לתגובה שלך.

חייב הסבר הגיוני אחד איך דור פרץ מועדף על ברסקי / גלזר בסגל של מכבי.

זה כמו שבן הרוש עלה לנו בגול כל שני משחקים, ובכל זאת לקח לנו 3 שנים להחליף אותו (ועכשיו בחיפה הוא ממשיך להיות נורא). משהו בדור פרץ מסנוור את הצוות המקצועי בניגוד למה שקורה על הדשא.

https://twitter.com/aya_sorek/status/920282148132868102

איך יהיה בסגל ?

קרויף נשאל אמש מדוע לא רואים יותר שחקנים צעירים שמקבלים הזדמנות ישירות מקבוצת הנוער והשיב: "רוב השחקנים שלנו ראו הערב כמה שחקן שנכנס בהתלהבות משפיע על המשחק. אור דסה נתן דוגמא לכולנו היום. אנחנו מעדיפים להשאיל את השחקנים הצעירים שלנו לקבוצות בהן הם יוכלו לשחק 30 משחקים בעונה ולא בשמונה כמו שהם יקבלו כאן בגלל העומק של הסגל".

קראתי את זה. ידועה דעתו.

לשלב צעירים במועדון ענק שרץ לתארים? זאת אמנות.

היית מקלל עם הילדים האלה היו עולים לך בנקודות.

בדיוק כמו עכשיו.

תתרכז בכסף שלך. אל תדאג למיטש ויורדי. הם לא זקוקים לעצות שלך. לא הפיננסיות ולא המקצועיות. כל אחד- וחלקת האדמה שלו.

עוד מעט ינואר והבן האובד עלי מוחמד יחזור הביתה והקישור יתייצב

עלי מוחמד לאחר החתימה במכבי :" תמיד חלמתי לשחק באיצטדיון בנתניה"

קראתי את זה. ידועה דעתו.

לשלב צעירים במועדון ענק שרץ לתארים? זאת אמנות.

היית מקלל עם הילדים האלה היו עולים לך בנקודות.

בדיוק כמו עכשיו.

תתרכז בכסף שלך. אל תדאג למיטש ויורדי. הם לא זקוקים לעצות שלך. לא הפיננסיות ולא המקצועיות. כל אחד- וחלקת האדמה שלו.

זאת אומנות ? למחוק את מחלקת הנוער שלך ( אבל היי העיקר שיש הולנדי שמנהל את העסק ומאמן כושל על הקווים בזמן ששחקנים בורחים ללוזון ) זאת אומנות לא פחות גדולה.

אני מקלל יותר כשאני רואה את מי הוא מביא על חשבון הילדים האלה.

* יש למכבי נתניה סעיף עם סכום רכישה על כרטיס השחקן של דן גלזר. ( לא סגור על הסכום ואם זה כל הכרטיס או חצי )

זאת אומנות ? למחוק את מחלקת הנוער שלך ( אבל היי העיקר שיש הולנדי שמנהל את העסק ומאמן כושל על הקווים בזמן ששחקנים בורחים ללוזון ) זאת אומנות לא פחות גדולה.

אני מקלל יותר כשאני רואה את מי הוא מביא על חשבון הילדים האלה.

* יש למכבי נתניה סעיף עם סכום רכישה על כרטיס השחקן של דן גלזר. ( לא סגור על הסכום ואם זה כל הכרטיס או חצי )

מי שמחק את מחלקת הנוער שלך שנים זה ניר לוין המפאנייק.

את זה מיטש הבין ועשה שם רפורמה.

מכבי שמחה שאנשים עוזבים. הדלת פתוחה כל הזמן. הם גם ממליצים-מי שלא טוב לו שילך.

מה זה יביא? לא יודע. גם אתה לא.

נ.ב

חצי כרטיס אם אני זוכר נכון ועדיין תלוי בהחלטה של מכבי שתפצה את נתניה במידה ותחזיר אותו.

ילו, קח בחשבון בסבירות מאד גבוהה שברסקי לא היה רואה הרבה דשא אם דור פרץ היה מושאל להפועל חיפה שוב.

אתה בטח צוחק.

אתה רואה את ההבדל?

גם על דור פרץ חפרו לנו מגיל 13.

גלזר היה חייב להיות ברוטציה השנה.

ברסקי? הוא לא ידע שהוא כזה עד לפני שלושה חודשים. ובטח לא אתה ואני.

לדעתי יהיה מאבק סרק כמו השנה, למרות שאני נסגר על עצמי לאחר שהחלון נעול אבל הנקודת פתיחה שלנו פחות טובה מבשנה שעברה.

היה נחמד אם היו עוזבים עמבה, שפונגין, יצחקי, בניון, סקריונה, פיליפנקה, הברזילאים, 2 שוערים לפחות, יחזקאל.

הרכב של ראיקו, זר שמאלי, בלם זר, טבח/טיבי, דסה, שרן/כושי גדול, גולסה, זר התקפי לקישור, אצילי קיארטנסון ומיכה.

ספסל של טבח מוח, ג'רפי, טיבי, כושי גדול, אלברמן, קניוק, שוינפלד.

אפשר לשחק עם העמדה של מיכה לקישור ההתקפי, מעדיף אותו בכנף שמאל ואצילי בימין, מעדיף את בן חיים על טיבי.

אם ג'ורדי ינסה לעשות מהלך ולגנוב לאלונה את וואקמה בתמורה לטבח+כסף אז דברים יהיו יותר מעניינים, אפשר גם להחתים את בוזגלו למרות שאני לא אוהב את החבילה שלו, בכל מקרה לעשות להם בלגאן גם אם הוא לא יניב תוצאות.

לדעתי מעניין יהיה להחזיר את רוסלן מביתר תא, לדאוג שמרגוליס ישחק בליגת העל, לתת ליונתן כהן להשתפשף עוד עונה ולדאוג לתז של צ'יבוטה.

אם קיארטנסון עוזב הפטיש שלי זה ברונו פורנרולי ממלבורן סיטי, אם ראיקו עוזב שוער זר אחר, אהההה ומאמן חדש.

סתם מדיבור היפותטי ממאי, לא שזאת כזאת גאונות אחרי שאתה רואה אותו משחק כמה פעמים, רק שישמור על הרגליים ובהחלט מגיעה לו הזדמנות אצלנו.

עוד מעט ינואר והבן האובד עלי מוחמד יחזור הביתה והקישור יתייצב

סומכים עליך.

.

אגב, ראיתי פה הרבה לכלוכים על ייני. אחת הסיבות למשחק הטוב זה המעבר שלו לעמדת המגן. זה אבסורד אבל הוא מתקיף מהאגף פי מיליון משפונגין וזה פתח את כל המשחק.

אגב, ראיתי פה הרבה לכלוכים על ייני. אחת הסיבות למשחק הטוב זה המעבר שלו לעמדת המגן. זה אבסורד אבל הוא מתקיף מהאגף פי מיליון משפונגין וזה פתח את כל המשחק.

ואז לא מספיק לחזור להגנה כמו בגול הראשון, ומבשל באומנות בגול השני, אז מה עשינו בזה?

שפונגין לפחות מודע לחסרונות שלו.

סתם מדיבור היפותטי ממאי, לא שזאת כזאת גאונות אחרי שאתה רואה אותו משחק כמה פעמים, רק שישמור על הרגליים ובהחלט מגיעה לו הזדמנות אצלנו.

סומכים עליך.

.

נייס וואן ג'ק. הוא נעלם לי מהרדאר לגמרי. מאד שמח בשבילו, עבר המון ושרד את זה.

עדיין, השאלה שלו נראית לי הגיונית יותר משל גלזר.

אנחנו נואשים לסוג שחקן כזה...

איך הגיוני שדור פרץ עולה ומשחק מזעזע פעם אחר פעם, וכלום לא קורה?

רוצים להעלות לו את הערך לינואר ולעקוץ את יואב כץ.

ואז לא מספיק לחזור להגנה כמו בגול הראשון, ומבשל באומנות בגול השני, אז מה עשינו בזה?

שפונגין לפחות מודע לחסרונות שלו.

טעויות שקורות אחת ל-.

מה כאילו כולם נולדו אתמול? אם יש משהו שייני חזק בו זה להיות שקול ולא לעשות שטויות. אז קרה פעם פעמיים ביג פאקינג דיל.גם קורה שמגן לא מספיק לחזור, במיוחד במשחק מעבר.אין מגן שעולה להתקפה ותמיד מצליח לחזור. ולא,לא עדיף שלא היה עולה בכלל. הקשר האחורי למשל צריך להיות ערני ולחפות עליו במצבים כאלו.

אני זוכר איך התייצבנו כשהוא חזר במקום בןהרוש.ואני רואה איך האגף מת כששפונגין משחק ואז לאצילי נשאר רק לעשות 1 על 1 כל היום ועוד מתעצבנים עליו על זה.