Jump to content

קצת על עידוד, תמיכה והמשחק היום.

Sawyerdroid

Recommended Posts

הארגון קיבל החלטה ולא לעודד היום במשחק מול עכו עקב הארועים האחרונים.

המשמעות של זה היא פשוטה מאוד, אנחנו (הקהל) נצטרך לעבוד קשה מאוד כדי לעשות את העבודה שלנו.

התקופה היא תקופה לא קלה, 2 ההפסדים האחרונים הוציאו לכולנו את הרוח מהמפרשים, מכת הפציעות שלא נגמרת מורידה את התקווה לעתיד וכרגע רק האופטימיים שביננו רואים איך יוצאים מזה עוד העונה כדי לסיים אותה עם תואר.

כדי שיהיה בכלל על מה לדבר העונה צריך לצאת מהמשחק היום עם 3 נקודות. אין מה לדבר על כל תוצאה אחרת. ואם אנחנו רוצים שזה יקרה הדבר החשוב ביותר הוא להראות לקבוצה שלנו שאנחנו יודעים שכלום לא גמור, הליגה ארוכה וקשה, יש המון נקודות בקופה ואפשר להפוך את זה. היום יותר מתמיד אנחנו צריכים לעמוד מאחוריו הקבוצה ולדחוף אותה לניצחון כדי שהוא יביא עוד ניצחון עוד ניצחון עד שתחזור היכולת ואיתה הביטחון. המון על הכתפיים שלנו.

אני יודע שבהעדר הארגון העידוד עלול להיות מפוזר. אני יודע שביציע שסמוך לגוש יושבים (ביחד איתי) כמה חבורות שהתקבצו ביחד על מנת לתמוך בקבוצה בעידוד (בלי קשר להיום) ואני בטוח שאם תנסו להצטרף לשירה שתגיע משם אנחנו יכולים לתת את הדחיפה הראויה לקבוצה.

אני יודע ש90% ממכם לא מעודדים בכלל. וזה מה יש. אבל היום, באמת חד פעמי. תנסו לתת הכל, גם אם קשה ושונה ומעייף, לעודד בכל הכוח. לפחות עד לגייםאובר.

ושיהיה לנו בהצלחה.

אם מובילים 3-0 במחצית הראשונה וזה גיים אובר מותר להפסיק לעודד מוקדם?

אם אנחנו מובילים 3-0 הארגון יחזור לעודד. זה עצוב

עם כל הכבוד לארגון אין זכות לקבוע מי יעודד ומי לא. אני בטוח שאם הם במחאה מוצהרת אז גם לא יעצרו ציוד אם יש לך איך להביא ולהכניס (ואין לך..) בטח אם לא תעשה את זה באזור הגוש (שלא "יחשבו שזה הם)

קיצר הכל טוב.

אם הארגון ינסה לעצור עידוד היום (הפוך ממה שאמרו + לא יקרה) הם יחפרו לעצמם את הקבר. קיצר, אל תעלה סנאריואים שלא יקרו. הכל טוב. תבוא לעודד.

מצויין, הכי טוב לדעתי ליצירת "גוש" יהיה להתיישב פשוט בדיוק יציע אחד ליד הגוש לכיוון 606.

ממליץ לשים בדגש בהודעה הראשית מקומות ישיבה גם לעליון וגם לתחתון. עם המקומות המסומנים למטה כבר נסתדר...

מצויין, הכי טוב לדעתי ליצירת "גוש" יהיה להתיישב פשוט בדיוק יציע אחד ליד הגוש לכיוון 606.

הכי חשוב לשבת מעל הכניסה של המדרגות רק אז זה אפקטיבי. אל תשבו במקום נמוך.

כולנו עייפים ושבעים מהשטויות האלה

אז מה בוער לך להגיב כמו איזה טמבל?

לך לאצטדיון ותשתוק שם, במה תורמת הודעה מהסוג הזה?

זכותו של האירגון. אני מכבד האמת את הבחירה.

טני מגיע עם עוד שישה וכרגיל ניתן מה שיש אם או בלי ארגון ורוצי שכולם יתנהלו ככה