Jump to content

מחאה היום

OB_MTA

Recommended Posts

מזרחי תחתון זה גוש קקי, אחי.

אני מתחיל לשיר, קולט שאני לבד, וסותם מהפדיחה כבר.

אני יודע. ההפוך ממך שאני שם זין ולא סותם מהפדיחה, אני באמת שר לבד שם. לפעמים אנשים מצטרפים אליי שזה נחמד.

הנקודה היא שכמוני וכמוך לא חסר בתחתון, יש מספיק חברה שרוצים לעודד, אנחנו פשוט מפוזרים לאורך כל היציע ובגלל זה הוא חצי מת.

היום משחק נגד עכו, מפוצץ לא יהיה. ניתן יהיה להתרכז כגוש בתחתון. נתרכז כמה חברה ב-503 או 507, ככה נשכנע אנשים ללכת יותר לכיוון האמצע ולא תהיה להם בעיה.

אני מאמין שאפשר לפתח גוש עידוד מהחברה בתחתון, פשוט צריך לאסוף אותם.

תומך בהחלטה שלהם הפעם וזה די נדיר שאני תומך בפאנטיקס.

השחקנים מחרבנים עלינו כבר תקופה ולא הוכיחו שיש שינוי בגישה שלהם עדיין. לנצח בגביע הטוטו זה לא מראה כלום.

העידוד והתמיכה לא מובנת מאליה ואם הם רוצים אותה שירוויחו את זה מחדש.

אני אגיע היום וגם לא מתכוון לעודד - כשלא מגיע אז לא מגיע.

תודה שאתם לא מפריעים לעידוד !

אחרי שננצח את ה2 משחקים הקרובים, מצפה שהנדבנים של הארגון לא יפריעו לי בכניסה לאיצטדיון ולא יבקשו ממני כסף.

כנראה שנבקש ממך, וכנראה שלא תתרום, וזה יהיה בסדר גמור אף אחד לא מכריח אותך.

בכללי הענישה של לא לתרום כאילו יש מישהו שלוקח את הכסף לכיס שלו היא קצת מצחיקה בעיני, אף אחד לא מכריח אותך לתת כלום, תעשה מה שטוב לך.

העיקר לבקש כסף הם יודעים.

חבל על המחאות האלה כל יום שני וחמישי. גם אני פגוע מהגישה של השחקנים, מאמין שכולנו. אבל למרות שאחריי המשחק באסטנה ואז הבושות בבאר שבע הרגשתי שוואלה אני צריך שקט ממכבי, היום בבוקר קמתי ואמרתי יאללה יש משחק ללכת לנצח. וחבל שהפנאטיקס לא מגיעים באותה גישה.

העונה הזאת מרגישה שידור חוזר של העונה שעברה.... מכל הבחינות. וזה מרתיח.

כנ״ל, אבל אני מאמין שיש מספיק שירצו לשיר. יש מאחוריי מישהו שדווקא דוחף אותי כן לשיר כי הוא פשוט נכנס לזה ושם זין שכולם מסביב שותקים.

מה זה הטיעון המצחיק הזה העיקר לבקש כסף הם יודעים??

למה הם לוקחים את זה לכיס או ליציאה לחתול ןהכלב?

די להיות מביכים התרומה שלך זה תרומה לצבע ביציע, אתה לא עושה טובה לאף אחד.

כנראה שנבקש ממך, וכנראה שלא תתרום, וזה יהיה בסדר גמור אף אחד לא מכריח אותך.

בכללי הענישה של לא לתרום כאילו יש מישהו שלוקח את הכסף לכיס שלו היא קצת מצחיקה בעיני, אף אחד לא מכריח אותך לתת כלום, תעשה מה שטוב לך.

אח שלי אל תענה אל זה בכלל, זה מביך שהקהל כל הזמן צץ אם האיום של אם ככה זה עובד אז לא נתרום כאילו מישהו פה תורם לנזקקים.

קהל טיפש ומביך מה קשור התרומההההההה שבאה לטובת היציע לבין לא להסכים אתכם במחאה.

היו פעמים שגם אמרתי שאני לא תורם אבל זה היה בתקןפת האבוקות שהמשטרה במילא לא נתנה להכניס תפאורה לבלומפילד אז באמת לא היה על מה לתרום.

אבל כרגע אין מה לענות על זה בכלל..

העניין של הכסף הוא לא כי מישהו חושב שהארגון לוקח את הכסף לכיס. היא שהארגון טוען שהוא יחזיר את זה ליציעים בצבע במשחקים אבל אז יוצא שמתוך ה-17 משחקי בית שיש בעונה, הם במחאה ברבע מהם.

מכבי במקום רע עכשיו. אתם רואים לנכון לא לעודד ולתת לקבוצה להמשיך לשקוע, כי משום מה אתם חושבים שאם לא יעודדו אותם ויתחילו קצת בוזים במחצית ולחץ בכל מסירה ובעיטה לא טובה, ככה הם ״יתעוררו״. כשתכלס הם רק יתעוררו אם האוהדים יהיו שם לתמוך בהם.

כל אחד רואה את זה אחרת והכל טוב. חבל שאתם לא מבינים שאתם תוקעים מקל בגלגלים של מכבי העונה. ועד שנתעורר, כקהל, כבר יהיה מאוחר מדי. בדיוקקקק כמו בעונה שעברה.

העניין של הכסף הוא לא כי מישהו חושב שהארגון לוקח את הכסף לכיס. היא שהארגון טוען שהוא יחזיר את זה ליציעים בצבע במשחקים אבל אז יוצא שמתוך ה-17 משחקי בית שיש בעונה, הם במחאה ברבע מהם.

מכבי במקום רע עכשיו. אתם רואים לנכון לא לעודד ולתת לקבוצה להמשיך לשקוע, כי משום מה אתם חושבים שאם לא יעודדו אותם ויתחילו קצת בוזים במחצית ולחץ בכל מסירה ובעיטה לא טובה, ככה הם ״יתעוררו״. כשתכלס הם רק יתעוררו אם האוהדים יהיו שם לתמוך בהם.

כל אחד רואה את זה אחרת והכל טוב. חבל שאתם לא מבינים שאתם תוקעים מקל בגלגלים של מכבי העונה. ועד שנתעורר, כקהל, כבר יהיה מאוחר מדי. בדיוקקקק כמו בעונה שעברה.

מי זה אתם? אח שלי אני אוהד פשוט כמוך שפשוט נמאס לו שהדברים יוצאים מהקשרם

נותן 2 מנויים חינם למזרחי עליון היום.
100 שח פיקדון שיוחזרו כשהמנויים יוחזרו.
איסוף מרחובות עד השעה 18:00
החזרה לת"א/רחובות מחר.

*אני לא מגיע בגלל עבודה, אם יש פה עוד אנשים שלא מגיעים ולא משנה מה הסיבות, לפחות תדאגו שהכיסא שלכם לא יהיה ריק.

נערך

נשבר הזין מהשטויות האלה

מי שרוצה לעודד שיעודד

שחררו מהפאנטיקס כבר

לא מספיק הסתבלט עלינו בכל העולם, עכשיו גם סתלבט מבית.

עצוב.

נערך על ידי טוריחו

רדו מהאדום בנעליים אתם מחפשים את הארגון, כולכם כתבתם ״זעזוע עכשיו״ אחרי ההפסדים שבוע שעבר, וברור לרובנו פה שהזעזוע הנכון הוא לא החלפת מאמן כך שהנה יש זעזוע וקטן יחסית, אז מה אתם מחפשים לכלוב בפורום ״זעזוע״ על הזעזוע ???

וכל מי שבא לפה בטענות אני רוצה לראות שהוא ייתן את הגרון היום כי אם כן אז יהיה עידוד מעולה ואז אין לאפחד פה על מה להתלונן.

התוספת של הפנאטיקס לעידוד היה משמעותית כי היא יוצרת סדר ויש תופים ואנשי גדר שמנהלים את העידוד ומטריפים את הגוש והם, הם מוחים אז התוספת הזו של העידוד לא תהיה אבל זה לא אומר שלא יהיה עידוד. אל תחפשו אותם כאילו מה עשו, סהך הורידו כמה אלמנטים מהעידוד שנותן בונוס.

לדעתי זו מחאה שקטה ויפה שיכולה להראות יפה את הנקודה שלי בלי דווקא לפגוע, כל עוד הקהל הרחב יעודד וימשיך בשלו במקום לחפש את הפנאטיקס בפורום

אם הייתם אומרים מקצועית עוד מובן אבל הקטע עם האדום הזוי

מה אתם ילדים?

עצם זה שאנשים תוקפים את הארגון וטוענים שמיותר למחות על כך ששחקנים ואנשי צוות לובשים אדום מראה כמה ההנהלה חינכה את הקהל הרחב ועשתה מרובו הגורף כלבים ממושמעים.

הרי זה ברור לכולם שזה לא רק האדום. האדום אפילו שולי לעומת הרצון והיכולת ובעיקר הרצון.

מה שמטריף אותי כאן בפורום זה שמכאן יוצאים ממים, מכאן יוצא הסתלבט, אנשים מתבטאים כאן נגד הארגון בצורה שאפילו אוהדי הפועל לא עושים.

למה? אתם מתלוננים שהארגון מזיק כשמה שאתם עושים בפורום ובכלל מזיק פי 3.

כל אלה שמשקשים - לא באמת תורמים, לא באמת עושים אלא אוהבים רק להתלונן.

השחקנים מזלזלים ואת זה כולם רואים לא צריך להיטפל לשטויות - תתעסקו בעובדות ואל תגנבו דעת ותזכירו מקרי עבר.

כל כך אוהבים להזכיר כאן את אירופה, דרום אמריקה ואפילו אירופה הקטנה יוון - גם שם נוהגים ככה. אף אחד לא מחלק פרחים אחרי השפלות...ואם אתם צריכים דוגמאות אביא אותם אחרי המשחק.

שאפו לפאנטיקס. יש אנשים שלא יכולים לנשום אחרי איך שנראינו בשבוע האחרון, הפסד או ניצחון - הרצון לפני הכל.

הפאנטיקס לא בדרך לחרבן לנו את העונה, השחקנים בדרך לחרבן לנו את העונה, כמו שכתבתי למעלה וערכתי כשחקן עושה על האש אצל אופירה ודקה אחרי זה לא בסגל בגלל שהוא לא מרגיש טוב - סימן שהשחקנים מתנהגים כאילו מכבי זה בית הבראה.

חולה על השחקנים, אבל גם אצלי בחברה דואגים לרענן מדי פעם, אז אדרבה בקבוצת כדורגל שהאגו בשמיים. לא יקרה כלום אם אחרי החיבוקים והנישוקים השחקנים ידעו שגם בוקס מחכה מעבר לפינה. אף אחד לא תורם לנו כשהוא על המגרש...ההפך.

טוריחו השחקנים לא שמים זין או מזלזלים, הקבוצה לא מאומנת והשחקנים לא מספיק טובים והקהל טיפש, כמו תמיד.

בדיוק אותה שטות שהיתה בשנה שעברה, אף אחד לא "מוכר" אותנו, המשחקים של הקבוצה בית זונות כי מאפשרים לשחקנים להיות כאלה וזה ממש לא תפקיד הקהל לתת הוראות לשחקנים למרות שאין לי בעיה עם מחאה כזאת או אחרת בטח עם איך שאנחנו נראים רק חבל שהיא כזאת חסרת טעם ולא מופנית למי שצריך.

מישהו מצפה מחבורת מושאלים להיות מחוייבת? ממליונרים צעירים בלי קבלות? מעשרות אנשי צוות מקצועי זר שלא עושה את העבודה שלו?

לפתור את הבעיות שלנו רק מיץ' יכול.

בעיקרון אין לי בעיה עם זה שאנחנו רוצים להראות לשחקנים שאנחנו רוצים לראות אותם יורקים דם על המגרש וכל זה

אבל אולי במקום לעשות מחאה כל המשחק

היה אפשר לא לעודד את השחקנים לפני החימום כמו שעשו שנה שעברה

כי בסופו של יום אנחנו לא רוצים לאבד נקודות יקרות שיפגעו בסיכוים שלנו העונה

וגם כל מחאה יוצאת בלאגן בין האוהדים

והדבר האחרון שאנחנו צריכים זה עוד פילוג בתוך הקהל המפולג שלנו

טוריחו השחקנים לא שמים זין או מזלזלים, הקבוצה לא מאומנת והשחקנים לא מספיק טובים והקהל טיפש, כמו תמיד.

בדיוק אותה שטות שהיתה בשנה שעברה, אף אחד לא "מוכר" אותנו, המשחקים של הקבוצה בית זונות כי מאפשרים לשחקנים להיות כאלה וזה ממש לא תפקיד הקהל לתת הוראות לשחקנים למרות שאין לי בעיה עם מחאה כזאת או אחרת בטח עם איך שאנחנו נראים רק חבל שהיא כזאת חסרת טעם ולא מופנית למי שצריך.

מישהו מצפה מחבורת מושאלים להיות מחוייבת? ממליונרים צעירים בלי קבלות? מעשרות אנשי צוות מקצועי זר שלא עושה את העבודה שלו?

בדיוק, די עם השטות הזה של שחקנים לא נלחמים.

הכל מקצועי.

ג'ק

שים את מיץ וג'ורדי יקירך בצד.

יש כאן שחקנים שלא צריכים ג'ורדי או מיץ ואתה יודע על מי אני מדבר. אלו שהביאו אותם בשביל הדברים האלה.

הקבוצה לא מאומנת מספיק, לא טובה מספיק - אין לנו ויכוח לגבי זה. יש לנו ויכוח שמעבר לזה שהיא לא טובה ולא מאומנת - השחקנים לא מחויבים ובאים לדפוק שעון בלבד.

רוצה שמות כדי שלא נשחק במשחק הנדמה לי? שרן, אלירן, אבי ריקן, איתן טיבי, ראייקוביץ, אצילי.

לעצור? השתדלתי רק כאלו שלא בהשאלה, כאלו שישראלים וכאלו שמכירים את המנטליות של מכבי. השתדלתי.

* שוב, אין לנו ויכוח שהם לא טובים מספיק, שהקבוצה לא מאומנת וכו', שאין טביעת אצבע של מאמן וכו' וכו'. אין ויכוח.

בדיוק, די עם השטות הזה של שחקנים לא נלחמים.

הכל מקצועי.

מישהו אמר שהדברים לא מקצועיים?

מישהו ציפה שארז מסיקה וניר קלינגר יעלו כמו פעם עם אפוד ו5 מחסניות?

אל תיתממו בכוונה. מה שהיה בשבועיים האחרונים רחוק רחוק רחוק מלהיות נורמלי. לא מבין איך אתם מנסים לצייר תמונה אחרת.

*בכל אופן, אני לא כאן כדי לסנגר על המערכת ולתקוף את השחקנים. כולנו אשמים אבל מכאן ועד הרפש על הפאנטיקס דווקא מבית - זה הוציא אותי מכליי. מחאה לגיטימית.

וג'ק אל תשכח שהשחקנים האלה מקבלים עוד ועוד כסף ומחזירים אותם מחול "בגלל האופי, הידע והניסיון" ולא תמיד בגלל היכולת נטו. אז אולי הגיע הזמן להעיר גם אותם ולהתחיל לקנוס קצת אם הם לא מביאים ניסיון ואופי \ יכולת.

לא מסכים עם מה שאתה אומר אבל בסדר, אני מכבד, אני חושב שלא ניתנות לשחקנים ההוראות הנכונות וככה זה נראה שלקבוצה אין מושג מה היא רוצה מעצמה ואפשר היה לראות את זה מהרגע הראשון של העונה.

יש לך נתוני ג'יפי אס שאומרים שהשחקנים שציינת רצו פחות ממשחק כזה או אחר?

אני אתייחס ברשותך לכל אחד מהשמות שציינת ונתחיל עם אבי ריקן שהוא הכי מחדד את הנקודה של רץ על ניוטרל, מתאמץ ללא תכלית או מטרה.

ראיקו: נו בחיאת, שוער סבבה, הוא מעולם לא היה יותר טוב מאיך שהוא נראה העונה

טיבי: לא נתן תפוקה יציבה ונורמלית מ2015 בערך.

שרן: נראה הכי אבוד כי הוא משחק בעמדה שאין לו מושג בה, אם תשים אותו כמגן במקום שפונגין שמתאמץ בלי סוף התפוקה ההגנתית לא תעלה?

אצילי: שחקן צעיר בעונה הראשונה שלו שבוחן גבולות(אצל האף אחד שקיים על הקווים) אז מרשה לעצמו דריבלים שמובילים לאיבודים בדיוק כמו שאר שחקני ההתקפה, אולי היחיד שאני מבסוט ממנו מתחילת העונה ביחד עם אופיר.

עטר: די נו, אלירן זה אלירן ועוד הוא הכי "חם" במשחק תמיד, תמיד בא לקבל, מנסה אין ספור דאבלים עם המגן ולשתף את שאר השחקנים בניגוד לשאר, כשג'ורדי החליט שהוא יבעט את הפנדל הוא לא התווכח עם בלקמן יותר מדי כשבזמן אחר הסיפור הזה היה נגמר אחרת.

בקיצור אני לא אוהב שתולים יכולת אישית ירודה לחוסר ברעל או מוטיבציה, זה פשוט לא נכון.

אז יכול להיות שהרוח יצאה מהמפרשים ואין אובר מוטיבציה אבל זה רק כי כולם מבינים שאנחנו לא קבוצה טובה כמו ההייפ שיש מסביבה, דק מועטות של כדורגל מהנה, סגל בינוני ומאמן אימפוטנט. אף אחד לא עושה לאף אחד דווקא, ואם כבר אז בלקמן.