Jump to content

מחאה היום

OB_MTA

Recommended Posts

אם באמת מתפרקים, מתבקשת תצוגת סיום כמו השחקן נגד הפועל חיפה, עם תפאורה של שוורצנגר והכיתוב Astana Vista, Baby.

אפשר גם להכניס את מלר.

אפשר גם תצוגה כמו בני יהודה ב-2013

חבל מאוד.

מפתיחת העונה הארגון נותן הצגות ברמה גבוהה מאוד.

בלי אבוקות, בלי להזיק לקבוצה והכי חשוב בלי גזענות.

יקח המון המון זמן עד שיקום ארגון אמיתי

כרגיל עמימות וחשאיות , לארגון הבא או מה שישאר צריך לשנות את השם ל'ק.ג.ב - T L V ', אני בטוח שיש בפורום מנהלים וכמה מהארגון שכבר בדקו ויודעים מה קורה אבל הכל בשושו.

אותה התנהלות שאפיינה את הארגון הזה לאורך כל הדרך וגם את הארגון שהיה לפניו, כל כך לא מתאים לתקופה ולקונטקסט של ארגון אוהדים בזמן הזה.

פה_זה_לא_איטליה ועם כל "הכבוד" הם גם לא עולם תחתון ובלי לזלזל באנשים שמצליחים להבריח אבוקה במוט של הדגל.

נמשיך לקוות שרק נפל להם העמוד ורק היה קשה להם למצוא את הדרך (2017) להודיע שהכל כרגיל.

ואם נגלה איכשהו שהם נסגרו אז אולי סוף סוף יקום ארגון אוהדים שישאף לייצג את האוהדים והאינטרסים המשותפים לאוהדים.

ארגון 'מכבי פנאטיקס' הפסיק את פעילותו

ארגון אוהדי מכבי תל אביב חדל מלפעול ולא ידוע אם יחזור או שמא יוקם ארגון חדש. המשמעות המיידית: לא יהיה עידוד יזום מול אסטנה הערב (20:00)

קרא כתבה מעניינת ב-ONE:

ארגון 'מכבי פנאטיקס' הפסיק את פעילותו

http://m.one.co.il/Mobile/Article/300945.html

בכלל לא חבל, צריך ארגון כמו השחקן ה-12 שבאמת איכפת לו מהקבוצה ולא ארגון שאיכפת לו רק מעצמו.

תארגן לנו איזה ארגון של חבר'ה מסירפו ומזטה רטיקולי כפרה עלייך.

מעניין אם זה מהלך מתוכנן של להראות כמה רע בלעדיהם ואז יחזרו אחרי חודש, או שבאמת הם הסתכסכו שם.

אם אני ההנהלה אני מנסה באופן יזום לעזור בהקמת ארגון,עם שתפ אמיתי ואפילו סבסוד כלשהו. כל הצדדים יכולים להרוויח מזה בטירוף

מעניין אם זה מהלך מתוכנן של להראות כמה רע בלעדיהם ואז יחזרו אחרי חודש, או שבאמת הם הסתכסכו שם.

אם אני ההנהלה אני מנסה באופן יזום לעזור בהקמת ארגון,עם שתפ אמיתי ואפילו סבסוד כלשהו. כל הצדדים יכולים להרוויח מזה בטירוף

מתכון לקריסה..

הרי יקום ארגון חדש בכל מקרה, ביחד עם ארגון אוהדים קיים יהיו פה כאוס ומכות בין ארגונים שיקברו את הקבוצה לעוד כמה שנים טובות