Jump to content

מחאה היום

OB_MTA

Recommended Posts

לא מסכים עם מה שאתה אומר אבל בסדר, אני מכבד, אני חושב שלא ניתנות לשחקנים ההוראות הנכונות וככה זה נראה שלקבוצה אין מושג מה היא רוצה מעצמה ואפשר היה לראות את זה מהרגע הראשון של העונה.

יש לך נתוני ג'יפי אס שאומרים שהשחקנים שציינת רצו פחות ממשחק כזה או אחר?

אני אתייחס ברשותך לכל אחד מהשמות שציינת ונתחיל עם אבי ריקן שהוא הכי מחדד את הנקודה של רץ על ניוטרל, מתאמץ ללא תכלית או מטרה.

ראיקו: נו בחיאת, שוער סבבה, הוא מעולם לא היה יותר טוב מאיך שהוא נראה העונה

טיבי: לא נתן תפוקה יציבה ונורמלית מ2015 בערך.

שרן: נראה הכי אבוד כי הוא משחק בעמדה שאין לו מושג בה, אם תשים אותו כמגן במקום שפונגין שמתאמץ בלי סוף התפוקה ההגנתית לא תעלה?

אצילי: שחקן צעיר בעונה הראשונה שלו שבוחן גבולות(אצל האף אחד שקיים על הקווים) אז מרשה לעצמו דריבלים שמובילים לאיבודים בדיוק כמו שאר שחקני ההתקפה, אולי היחיד שאני מבסוט ממנו מתחילת העונה ביחד עם אופיר.

עטר: די נו, אלירן זה אלירן ועוד הוא הכי "חם" במשחק תמיד, תמיד בא לקבל, מנסה אין ספור דאבלים עם המגן ולשתף את שאר השחקנים בניגוד לשאר, כשג'ורדי החליט שהוא יבעט את הפנדל הוא לא התווכח עם בלקמן יותר מדי כשבזמן אחר הסיפור הזה היה נגמר אחרת.

בקיצור אני לא אוהב שתולים יכולת אישית ירודה לחוסר ברעל או מוטיבציה, זה פשוט לא נכון.

אז יכול להיות שהרוח יצאה מהמפרשים ואין אובר מוטיבציה אבל זה רק כי כולם מבינים שאנחנו לא קבוצה טובה כמו ההייפ שיש מסביבה, דק מועטות של כדורגל מהנה, סגל בינוני ומאמן אימפוטנט. אף אחד לא עושה לאף אחד דווקא, ואם כבר אז בלקמן.

כתבת והקדשת מזמנך אז אענה, למרות שערכתי מלמעלה ורשמתי כמה דברים כדי לא לחפור יותר מדי.

אני מסכים איתך בהכל, בראש ובראשונה הבעיה היא של המערכת ולא של השחקנים.

אני מבין שהשחקנים לא יודעים מה לעשות עם עצמם על המגרש וכל זה אשמתו של.....ועדיין. לא לקחתי 11 ילדים בני 16 שכל אחד ממקום אחר בגלובוס ונתתי להם לשחק ביחד. היו כאן שני משחקים שהקשר בין השחקנים לכדורגל היה מקרי בהחלט.

במשחק שעושים עלי אולה (ליגה ישראלית לא באיירן) אני מצפה משרן (אקח רק אותו דוגמא כי הדיון בנינו מיצה את עצמו) להרים רגל של שחקן או לכנס את כולם באמצע ולהנחיל בהם קצת אמונה וביטחון. למרות השנה וחצי ששרן שיחק "בהצלחה" בליגה ההולנדית אצל החבר שלנו בוס כקשר אחורי - הוא לא קשר אחורי והביאו אותו ושדרגו לו את השכר בעיקר בגלל אופי והכרת המועדון והחיבור שלו לג'ורדי והיכולות שלו לספר לג'ורדי מה קורה בכל רגע נתון - אז אם הוא לא נותן את כל זה וגם יכולת אין לו אז מה? נשתוק? האם לא צריך להרים גבה?

כתבת כאן פעם ואני מסכים איתך שברגע שהתחלנו לחדש חוזים וגרמנו לשחקן הכי נמוך להרוויח כמו השחקן הכי גבוה מעבר לכביש - כאן איבדנו דרך אז אני אנצל את זה ואגיד לך שאין לנו ויכוח, אני מסכים איתך לגבי הכל ועדיין יש לי בעיה עם המחוייבות של השחקנים (אני גם בטוח שאם אבדוק סטטיסטיקה אמצא שינוי ממשחקים קודמים) כמו שכתבת בשורה האחרונה ואולי תסכים איתי לגבי זה כשאין מספיק יכולת ויש להגדרתך מאמן אימפוטנט - הדרך היחידה לנסות ולכפות על זה .... באובר מוטביציה. אז אם שחקנים שמחדשים להם חוזה בגלל אופי, נחישות ושכל לא מסוגלים לתת גם את זה בנוסף לאי יכולת..אז מה נגיד ומה נאמר.

שיהיה לנו בהצלחה היום ושבוע טוב.

טוריחו אני גם מסכים עם כל מה שאתה אומר ועם רוח הדברים, מיותר לציין כמה אני כועס על מה שקורה בקבוצה.

אבל בחייאת, מי מצפה משרן להרים רגל של מישהו? חוסר בעידוד יגרום לשחקנים שלא שמים ז' לשחק יותר טוב? קשה לי להאמין..

לדעתי יכולות להיות דרכים יותר יצירתיות להבהיר נקודה בלי לפגוע בסיכויי הקבוצה להביא 3 נק', על המניע אין לנו וויכוח.

משום מה הנוסחה פה לא ממש מסתדרת לי.

טירוף ביציע -> טירוף בדשא? נשמע הגיוני

דממה ביציע -> טירוף בדשא? אממ.. פחות

קהל זה לטוב ולרע, ובעיקר לרע. מחאות כאלה לא יובילו לשום דבר חוץ מפילוג נוסף בקהל המפולג בישראל. מבאס.

יותר מפריע לי החולצות השחורות שזה צבע שלא קשור בעליל למכבי, מאשר הנעליים הכתומות (לדעתי) של שחקנים ספציפיים.

חולצות צהוב כחול נותן אפקט חזק מאוד וחבל שזה לא קורה כל משחק (בית לפחות)..

קהל זה לטוב ולרע, ובעיקר לרע. מחאות כאלה לא יובילו לשום דבר חוץ מפילוג נוסף בקהל המפולג בישראל. מבאס.

אתה לא זה שפתח את הנושא עם המעטפת?

איפה אתה? הגיע הרגע שלך...

*אם זה לא אתה מצטער

אני מכיר קבוצה עם ארגון שמעודד וקופץ גם ב5-0. הם עכשיו בליגה הלאומית.

הארגון כן מעודד שרע ומספיק עם הגניבת דעת הזאת.

אם אתם חושבים שהכל צריך להיות כרגיל אחרי השבועיים האלה לבריאות

אם כולכם כל כך נגד ההחלטה של הארגון אני מצפה שיהיה עידוד משוגע למעט האנשים בגוש, לעומת מה שקורה כל משחק שבו יש עידוד רק בגוש והשאר שותקים.

כתוב מאוד ברור שהארגון לא יפריע לאף אחד לעודד, מקווה שתעשו במקום לדבר בפורום.

נו היה עידוד מספיק חזק בלי הארגון מספר 1 ?

אני שוב רוצה לומר תודה שהסכמת לי לעודד, לא מובן מאליו.

הלוואי ולא תתחבא מאחורי היוזר שלך כל החיים.

אני מאוד משתדל להיות נחמד פה לכולם ולענות לאנשים בצורה עניינית ולהסביר, גם כשלא מסכימים איתי או עם הדרך, אבל אתה ספציפית, אותך אני אזכור כל הזמן.

לא מובן למה הדיבור הזה, לא לגרור באמת עונה פה בצורה עניינית ומכובדת ואתה סתם עם דיבור של ילד קטן.

וואלה זה כואב שהגענו למצב שכל צעד של הארגון נתפס בצורה שלילית אצל כולם, כואב שהגענו למצב שהם כ"כ שנואים.

אני תמיד ידעתי לבקר אותם כשצריך, אבל בא בן אדם מהארגון ומדבר לעניין, עונה לכולם בצורה יפה ואז אתה מתחיל עם השטויות האלה?

הלוואי ולא תתחבא מאחורי היוזר שלך כל החיים.

אני מאוד משתדל להיות נחמד פה לכולם ולענות לאנשים בצורה עניינית ולהסביר, גם כשלא מסכימים איתי או עם הדרך, אבל אתה ספציפית, אותך אני אזכור כל הזמן.

אתה יכול לזכור או לא ממש לא מעניין, זה שאתה מדבר עיניינית בלי קללות או זה שהארגון נותן לאנשים לעודד מבלי לאיים עליהם מבחינתי זה לא הישגים ,סורי.

ידעתי הרבה להחמיא לארגון כשהיה מגיע לו ובהחלט היו תקופות כאלו.

ב3 שנים האחרונות הארגון החרים מספר דו ספרתי של משחקים ברגעים הכי קריטים שיש כשהקבוצה הכי צריכה ומבחינתי זה הכי גרוע שיש.

כל כך הרבה מחלוקות, פילוג והתנגחויות עם כל מי שאפשר- שחקנים, הנהלה וקהל רחב.

התחושה הבלתי נסבלת של ללכת ראש בראש עם כולם במיליון נושאים - נמני, ראדי, סידי, גזענות, אלימות וכו וכו.

חלק מהמאבקים צודקים והרוב לדעתי לא, אבל כולם הורסים אותנו ומבוססים בעיקר על אגו. בלתי אפשרי שכך ינהיג ארגון אוהדים את הקהל הגדול בארץ.

אתה יכול לזכור או לא ממש לא מעניין, זה שאתה מדבר עיניינית בלי קללות או זה שהארגון נותן לאנשים לעודד מבלי לאיים עליהם מבחינתי זה לא הישגים ,סורי.

ידעתי הרבה להחמיא לארגון כשהיה מגיע לו ובהחלט היו תקופות כאלו.

ב3 שנים האחרונות הארגון החרים מספר דו ספרתי של משחקים ברגעים הכי קריטים שיש כשהקבוצה הכי צריכה ומבחינתי זה הכי גרוע שיש.

כל כך הרבה מחלוקות, פילוג והתנגחויות עם כל מי שאפשר- שחקנים, הנהלה וקהל רחב.

התחושה הבלתי נסבלת של ללכת ראש בראש עם כולם במיליון נושאים - נמני, ראדי, סידי, גזענות, אלימות וכו וכו.

חלק מהמאבקים צודקים והרוב לדעתי לא, אבל כולם הורסים אותנו ומבוססים בעיקר על אגו. בלתי אפשרי שכך ינהיג ארגון אוהדים את הקהל הגדול בארץ.

פה נגמרו התשובות שלי אלייך, זה כבר לא משנה מה תכתוב או לא וגם אם תיהיה צודק או לא, תמשיך להתחבא ילד זין.

נהניתי והופתעתי לטובה מהעידוד, שאפו לחברים מהיציע המזרחי העליון שלקחו את העניינים לידיים.

היה מרענן לשמוע הרבה שירים מוכרים.

מקווה שהארגון יחזור לעודד יחד עם כל הקהל, מאמין שהמסר לשחקנים עבר.

עם כל הכבוד לכל מי שעודד אתמול ולתמיכה שהקבוצה קיבלה, זה יכול לעבוד חד פעמית מול עכו חסרת הקהל. חייבים את הארגון בחזרה לאסטנה.

!

המחאה שלהם אתמול היא מהמוצלחות שהיו לנו, זה היה מתבקש וזה השיג את המטרה.

בשורה התחתונה זה עשה סוג של זעזוע שזה בדיוק מה שהם רצו, גם לשחקנים וגם לקהל.

המסר שככה אי אפשר להמשיך עבר, גם אם הסיבה של הקהל הרחב היתה לעשות דווקא, למרות שאני חושב שזה יותר מגיע מהמקום שצריך לחפות על החוסר עידוד של הארגון.

אולי יהי'ה מי שיגיד שהארגון קיווה שהקהל יצטרף אליו למחאה, אבל מי שמכיר יודע שזו ציפייה מנותקת מההיסטוריה ביציעים.

אז הרווחנו שהיתה מחאה/זעזוע מהארגון, השחקנים הרגישו את זה ועל הדרך הרווחנו את שאר הקהל שהרגיש שיש לו עוצמה וצריך להשתמש בה.

אני רק מקווה שישמרו את המחאות למתי שצריך אותן ולא יתאהבו בעצמם כמו שקרה להם בעבר.

המחאה בטוטו היתה מביכה (אין בזה כלום), המחאה אתמול לגטימית ולדעתי השיגה את מטרתה.

מי שרוצה להנהיג צריך לדעת להיות פוליטיקאי.

בסופו של יום, הארגון והקהל הרחב קשורים זה בזה, אם ירצו ואם לא.

החוכמה היא לדעת להתנהל בתוך הקונסטלציה הרגישה הזאת בצורה הכי חכמה.

אתמול נניח, ההחלטה האינדיבידואלית לא לעודד אבל לא לצאת נגד העידוד היא החלטה סמי-חכמה.

מצד אחד זה לא יצר אנטיגוניזם אצל הקהל הרחב, מצד שני, זה די ביטל את אפקט המחאה.

אישית, אני לא חושב שיש קשר בין איך שהשחקנים נראו אתמול למה שקרה במהלך השבוע האחרון עם הארגון.

אני חושב שלשחקנים ולצוות יש מספיק ביקורת עצמית כדי להבין לבד מה היה ואיך היה ואיך מתגברים על זה, העובדה שהמשחק אתמול היה בהזמנה גם תרם למצברוח.

הארגון צריך להיות חכם בבחירת הקרבות שלו, לא יוצאים למלחמה על פרטי לבוש אדומים, זה משהו שהיה ניתן לפתור ב-1001 דרכים אחרות.

אם הארגון מוחה על היכולת המקצועית, יש דרכים טובות יותר מהפסקת עידוד או החרמת משחק, לטעמי.

בכלל, אני חושב שכדי להגיע למצב שמוחים על רמה מקצועית צריך לקרות קצת יותר ממה שקרה בשבוע האחרון.

אנחנו עדיין לא במצב קיצון שמצדיק מחאה כזו, אבל זו דעתי...

בקיצור, הרבה יותר שכל של כולם והמצב יהיה הרבה יותר טוב.