Jump to content

מחאה היום

OB_MTA

Recommended Posts

רק אותי מעצבנת ההערה של אנחנו לא מפריע לאנשים לעודד?

כאילו אתם לא רוצים לעודד אל תעודדו אבל הם מציינים שהם לא יפריעו לאנשים אחרים לעודד, אין להם זכות לקבוע אם אנשים אחרים יעודדו או לא וזה לא אמור להיות אישיו

לצערי זה לא מובן מאליו.

איך אפשר ליצור גוש מעודד במזרחי תחתון מהיום להיום? הרי אין באמת רצף של אנשים שירצו לעודד בחלקים גדולים (או בכלל) של המשחק, בקושי לעמוד נותנים בלי לזיין את המוח. ולהזיז אנשים זאת לא אופציה ריאלית.

בקיצור תהיה כמות מצומצמת של שירים ובטח במוכרים יצטרפו עוד אנשים, אבל זה מן הסתם לא ידגדג את הארגון. מה שכן - אני מאוד אוהב לשיר בלי תופים את חלק מהשירים אז דווקא התיפוף לא יחסר לי.

לפחות לא ישרקו בוז כשאוהדים אחרים מנסים לעודד, זה הזמן של כולנו לעודד כל אחד מהיציע שלו.

מעדיף הודעות כאלה של הארגון מאשר הודעות מתריסות.

לצערי זה לא מובן מאליו.

איך אפשר ליצור גוש מעודד במזרחי תחתון מהיום להיום? הרי אין באמת רצף של אנשים שירצו לעודד בחלקים גדולים (או בכלל) של המשחק, בקושי לעמוד נותנים בלי לזיין את המוח. ולהזיז אנשים זאת לא אופציה ריאלית.

בקיצור תהיה כמות מצומצמת של שירים ובטח במוכרים יצטרפו עוד אנשים, אבל זה מן הסתם לא ידגדג את הארגון. מה שכן - אני מאוד אוהב לשיר בלי תופים את חלק מהשירים אז דווקא התיפוף לא יחסר לי.

אפשר להתרכז ביציע צדדי סטייל 503/507. יהיה מספיק מקום לאנשים שלא ירצו לעודד לשבת קרוב יותר למרכז המגרש.

העיקר בחמישי האחרון אנשים פה רשמו שקל להחרים משחק בגביע הטוטו ובטח לארגון לא היה כוח להגיע ונראה אותם ביום ראשון לא מעודדים

ואז הארגון מוציא הודעה שהוא לא מעודד היום לאור מספר דברים שלהם (וחבל שלא לעוד אנשים) זה מפריע וקריטי אז יוצאים עליהם שהם לא מעודדים.

רוצים לעודד היום? תעודדו- אבל תפסיקו לזיין את השכל!

אם כל מי שרושם פה באמת היה מעודד במשחקים כמו שצריך מצבנו היה יותר טוב, בהרבה.

אבל קל להעביר ביקורת ואז לשבת כמעט 90 דק' בשקט כי אחרים עושים בשבילכם את העבודה.

העיקר בחמישי האחרון אנשים פה רשמו שקל להחרים משחק בגביע הטוטו ובטח לארגון לא היה כוח להגיע ונראה אותם ביום ראשון לא מעודדים

ואז הארגון מוציא הודעה שהוא לא מעודד היום לאור מספר דברים שלהם זה מפריע וקריטי אז יוצאים עליהם שהם לא מעודדים.

רוצים לעודד היום? תעודדו- אבל תפסיקו לזיין את השכל!

אם כל מי שרושם פה באמת היה מעודד במשחקים כמו שצריך מצבנו היה יותר טוב, בהרבה.

אבל קל להעביר ביקורת ואז לשבת כמעט 90 דק' בשקט כי אחרים עושים בשבילכם את העבודה.

חלילה, מי יוצא עליהם, זכותם לא לעודד כמו שחמשת אלפים איש יושבים כמו מתים במערבי. הטענה שהם כבר מזמן מיצו את עצמם כארגון אוהדים. הגוש שלנו הוא הכי קטן בין הקבוצות הגדולות ובפער עצום. יכול להיות שזו הגישה המחתרתית שלא מכניסים אנשים לארגון או אולי הרצון של הרבה אנשים דווקא להתרחק מהם ומאוד יכול להיות שיש לנו קהל מפונק ומגעיל (אני אגב חושב שזו הסיבה העיקרית, אני רואה את זה יפה המערבי וגם בבאר שבע, כש1400 איש כל כך שמחו שהיו זכאים לכרטיס, רק שכחו למה הם באים עד לשם)

הדיעה שלי שנכון שהארגון הפסיק נכון לעכשיו עם המלחמות עם ההנהלה, אבל מה יהיה? כל שנה מחאה? במשחק צריך לעודד ולא לשבות.

מחאה בצורה של לא לעודד היא מחאה, לעומת זאת להחרים משחק בגביע הטוטו זו בדיחה.

החרמת משחק מבוקש יכולה להיחשב כמחאה, הפוך לא תופס

חלילה, מי יוצא עליהם, זכותם לא לעודד כמו שחמשת אלפים איש יושבים כמו מתים במערבי. הטענה שהם כבר מזמן מיצו את עצמם כארגון אוהדים. הגוש שלנו הוא הכי קטן בין הקבוצות הגדולות ובפער עצום. יכול להיות שזו הגישה המחתרתית שלא מכניסים אנשים לארגון או אולי הרצון של הרבה אנשים דווקא להתרחק מהם ומאוד יכול להיות שיש לנו קהל מפונק ומגעיל (אני אגב חושב שזו הסיבה העיקרית, אני רואה את זה יפה המערבי וגם בבאר שבע, כש1400 איש כל כך שמחו שהיו זכאים לכרטיס, רק שכחו למה הם באים עד לשם)

הדיעה שלי שנכון שהארגון הפסיק נכון לעכשיו עם המלחמות עם ההנהלה, אבל מה יהיה? כל שנה מחאה? במשחק צריך לעודד ולא לשבות.

מי יוצא עליהם? תקרא את הנושא' זה ממש מסכם את העניין.

ואני לא אתחיל לחפש מדוע הקהל שלנו מפונק (זה גם לא תפקידי למען האמת)- שכל אחד יעשה את החושבים שלו עם עצמו למה הוא מגיע למשחק כדורגל וכל מה שמעניין אותו זה להיות בפלאפון או וואטאבר וכמה הוא נותן מעצמו למען הצלחת הקבוצה.

מה שמפריע לי זה המוסר הכפול שיש לאנשים בכל הנוגע לארגון-

מחרימים משחק- "בטח לא בא להם לבוא, הכי קל להחרים משחק בגביע הטוטו עדיף היה שיגיעו וישבו בשקט זה אפקטיבי יותר"

מחליטים להגיע ולא לעודד- "למה הם באים? שלא יעודדו, שלא יעשו טובות, מי צריך אותם וכו'"

הארגון החליט לפעול בצורה מסוימת כי מפריע לו משהו בהתנהלות של מכבי- לא הלכו לשרוף פחים, לנפץ שמשות או לצעוק לשחקנים מתחת לבית. הם מביעים מחאה בדרך מאד לגיטימית.

מזדהים? סבבה.

לא מזדהים? תעודדו היום.

מה שמפריע לי זה המוסר הכפול שיש לאנשים בכל הנוגע לארגון-

מחרימים משחק- "בטח לא בא להם לבוא, הכי קל להחרים משחק בגביע הטוטו עדיף היה שיגיעו וישבו בשקט זה אפקטיבי יותר"

מחליטים להגיע ולא לעודד- "למה הם באים? שלא יעודדו, שלא יעשו טובות, מי צריך אותם וכו'"

אין פה שום מוסר כפול הם ארגון אוהדים שמתיימר לעשות צבע ביציע ולעודד 90 דקות זה התפקיד המינימלי שלהם. כל השוואה עם אוהדים של יציע מערבי או אפילו אוהדים מבוגרים במזרחי עליון תסלחו לי על המילה היא מטומטמת.

נכון..

אבל אני לא יעודד לבד ,לא ישמעו אותי

תנסה

תאמין לי שיצטרפו אליך

זה הבעיה של הקהל שלנו .. אנשים כאילו מתביישים לעודד

תגידו , יושבת לידכם איזה בר רפאלי או משפחה רחוקה או חברים שאתם ככה נבוכים ?

לא מבין את זה

כל תגובה פה הייתה עד עכשיו על הארגון. מה עם הצעות לעידוד היום?

אני יושב מזרחי תחתון ובעד לארגן גוש שם, לתת קצת חיים ליציע הזה. אותו דבר צריך לקרות בעליון. אמנם לא יהיה עידוד 90 דקות מוצלח כמו שאם הפנאטיקס מעודדים, אבל לפחות לא בית קברות.

מזרחי תחתון זה גוש קקי, אחי.

אני מתחיל לשיר, קולט שאני לבד, וסותם מהפדיחה כבר.

העיקר לבקש כסף הם יודעים.

חבל על המחאות האלה כל יום שני וחמישי. גם אני פגוע מהגישה של השחקנים, מאמין שכולנו. אבל למרות שאחריי המשחק באסטנה ואז הבושות בבאר שבע הרגשתי שוואלה אני צריך שקט ממכבי, היום בבוקר קמתי ואמרתי יאללה יש משחק ללכת לנצח. וחבל שהפנאטיקס לא מגיעים באותה גישה.

העונה הזאת מרגישה שידור חוזר של העונה שעברה.... מכל הבחינות. וזה מרתיח.

מזרחי תחתון זה גוש קקי, אחי.

אני מתחיל לשיר, קולט שאני לבד, וסותם מהפדיחה כבר.

כנ״ל, אבל אני מאמין שיש מספיק שירצו לשיר. יש מאחוריי מישהו שדווקא דוחף אותי כן לשיר כי הוא פשוט נכנס לזה ושם זין שכולם מסביב שותקים.

אם כולכם כל כך נגד ההחלטה של הארגון אני מצפה שיהיה עידוד משוגע למעט האנשים בגוש, לעומת מה שקורה כל משחק שבו יש עידוד רק בגוש והשאר שותקים.

כתוב מאוד ברור שהארגון לא יפריע לאף אחד לעודד, מקווה שתעשו במקום לדבר בפורום.

תודה שאתם לא מפריעים לעידוד !

אחרי שננצח את ה2 משחקים הקרובים, מצפה שהנדבנים של הארגון לא יפריעו לי בכניסה לאיצטדיון ולא יבקשו ממני כסף.