Jump to content

מחאה היום

OB_MTA

Recommended Posts

הפנאטיקס מפרסמים הודעה שהיום יש מחאה שקטה . מגיעים אבל לא מעודדים , ולא מונעים מאוהדים אחרים לעודד .

לדעתי מיותר מאוד , דווקא היום יותר מתמיד צריך לתת את הגרון.

דעתכם ?

ההודעה:

הודעת הארגון לגבי המשחק היום בערב והבהרות לגבי האימון ביום שישי בק"ש.

תפקידו של ארגון אוהדים הוא לתמוך ולכבד את הקבוצה והשחקנים כל זמן שהיחס הוא הדדי.

לא משנה אם מנצחים 1-0 או מפסידים 2-1, משנה הדרך.

הובהר לשחקנים שלא נקבל יותר את העובדה ששחקנים ואנשי צוות ילבשו אדום, לא כפפות לא נעליים ולא שרוכים.

הובהר לקבוצה שלא מעניין אותנו אם הקבוצה אחרי הפסד או ניצחון, שחקנים מקצועיים צריכים לעמוד מול הקהל גם כשקשה וצריך לספוג ביקורת, בדיוק כמו שכשהכל טוב הם באים עם הקהל לחגוג.

הובהר לשחקנים שלא נקבל יותר את העובדה שקבוצה אחרת עושה על המגרש מה שהיא רוצה ללא תגובה הולמת, ואם היכולת לא מספיקה שיכפרו עליה במלחמה, מבחינתו עם השיניים.

הארגון הוכיח הרבה יותר מפעם אחת שבראש סדר העדיפויות שלו עומדת המשימה לשמור על הצביון והמכביסטיות, עכשיו התור שלהם להוכיח.

עם כל הכבוד למשחק גביע הטוטו נגד בני יהודה שהוחרם בשבוע שעבר, זה מעניין את השחקנים אפילו פחות ממה שמעניין את הקהל, ואסור לנו להרשות לאף אחד לקחת אותנו כמובן מאליו.

הארגון יגיע היום בערב למשחק בתקווה לראות שינוי בגישה של השחקנים, מבלי לעודד.

הובטחו לנו רוחות של שינוי במועדון, כולנו מקווום להרגיש ברוחות האלה כבר בתקופה הקרובה.

*הארגון לא מתכוון לשרוק בוז או להפריע לאוהדים כאלה ואחרים שיחליטו לעודד את השחקנים בכל זאת.

עוד מחאה ועוד משחק בלי עידוד

נראה לי הפאנטיקס אוהבים שהקהל הרחב שונא אותם

איפה עידוד 90 דקות בטוב וברע ?קצת רע ונשברים

נעלים אדום מפריע לכם וואלה לנו יותר מפריע חולצות

השחור

התחלנו.

״יוצאים לדרך חדשה״, עלק, כל עונה מחדש.

ולא משנה אם הסיבה מוצדקת או לא, באופן כללי נשבר לשמוע עליהם ועל המחאות שלהם כבר. טוב שהם בשקט.

עוד מחאה ועוד משחק בלי עידוד

נראה לי הפאנטיקס אוהבים שהקהל הרחב שונא אותם

איפה עידוד 90 דקות בטוב וברע ?קצת רע ונשברים

נעלים אדום מפריע לכם וואלה לנו יותר מפריע חולצות

השחור

כל תגובה פה הייתה עד עכשיו על הארגון. מה עם הצעות לעידוד היום?

אני יושב מזרחי תחתון ובעד לארגן גוש שם, לתת קצת חיים ליציע הזה. אותו דבר צריך לקרות בעליון. אמנם לא יהיה עידוד 90 דקות מוצלח כמו שאם הפנאטיקס מעודדים, אבל לפחות לא בית קברות.

כל תגובה פה הייתה עד עכשיו על הארגון. מה עם הצעות לעידוד היום?

אני יושב מזרחי תחתון ובעד לארגן גוש שם, לתת קצת חיים ליציע הזה. אותו דבר צריך לקרות בעליון. אמנם לא יהיה עידוד 90 דקות מוצלח כמו שאם הפנאטיקס מעודדים, אבל לפחות לא בית קברות.

אם כולכם כל כך נגד ההחלטה של הארגון אני מצפה שיהיה עידוד משוגע למעט האנשים בגוש, לעומת מה שקורה כל משחק שבו יש עידוד רק בגוש והשאר שותקים.

כתוב מאוד ברור שהארגון לא יפריע לאף אחד לעודד, מקווה שתעשו במקום לדבר בפורום.

אם כולכם כל כך נגד ההחלטה של הארגון אני מצפה שיהיה עידוד משוגע למעט האנשים בגוש, לעומת מה שקורה כל משחק שבו יש עידוד רק בגוש והשאר שותקים.

כתוב מאוד ברור שהארגון לא יפריע לאף אחד לעודד, מקווה שתעשו במקום לדבר בפורום.

הרי לכולם ברור שלא יהיה אותו עידוד עם הארגון במיוחד במשחק כזה ואז יכתבו הנה הקהל הרחב לא מעודד ואחרי זה בוכה על הארגון. מקווה שיתארגנו כמה חבר'ה במזרחי עליון עם הלהיטים הרגילים וירימו קצת את הקהל.

עצם זה שאנשים תוקפים את הארגון וטוענים שמיותר למחות על כך ששחקנים ואנשי צוות לובשים אדום מראה כמה ההנהלה חינכה את הקהל הרחב ועשתה מרובו הגורף כלבים ממושמעים.

עצם זה שאנשים תוקפים את הארגון וטוענים שמיותר למחות על כך ששחקנים ואנשי צוות לובשים אדום מראה כמה ההנהלה חינכה את הקהל הרחב ועשתה מרובו הגורף כלבים ממושמעים.

אני לא חושב שעל עצם זה המחאה היום. באופן ספציפי.

הרי לכולם ברור שלא יהיה אותו עידוד עם הארגון במיוחד במשחק כזה ואז יכתבו הנה הקהל הרחב לא מעודד ואחרי זה בוכה על הארגון. מקווה שיתארגנו כמה חבר'ה במזרחי עליון עם הלהיטים הרגילים וירימו קצת את הקהל.

לא חשבתי שיהיה עידוד כמו שיש עם הארגון, אבל חלק מלהראות שאתם נגד ההחלטה היא לעודד בעצמכם, לא לשבת בצד ולהגיד אוי הפאנטיקס האלה לא עושים כלום בזמן שגם אתם לא עושים שום דבר.

אני מקבל כל דעה אבל בסוף הפעולות שלכם חשובות יותר,אם העידוד מספיק חשוב לך תעודד היום 90, אם לא עשית את זה אז זה קצת צבוע להגיד לארגון איך ומה לעשות.

אם כבר רוצים לעשות משהו אז מי שיושב במזרחי עליון או תחתון בחבורה גדולה של אנשים תארגנו מגפון משהו ותתחילו

אם הצלחנו לשיר כמה שירים עם 250 אנשים נגד בני יהודה אני מאמין שנצליח להרים גם עם כמה אלפים.

אין שום בעיה, שלא יעודדו, מגיעים למשחק ושותקים, זה בערך כמו כל המערבי (שאני יושב בו) חוץ מזה, ברור שלא יהיה עידוד מסיבי, אבל יהיה עידוד.

תמיד טענתי שעדיף שהפאנטיקס יצאו לגמלאות, תוך כמה משחקים יחליפו אותם ויהיה בסדר, אין ואקום.

יקח זמן עד שמישהו יארגן פתאום איזה תוף וכמה חברה שיהוו גוש, זה טבעי ובסדר, אבל חלאס עם המחאות המיותרות.

מי נעל נעליים אדומות? בבקשה, שימו תמונות. ייני נעל כתום וגם דור פרץ נגד בני יהודה. זה לא אדום.

שנה שעברה היה לראייקו אדום בכפפות והוא הפסיק עם זה וגם אם זאת הבעיה אפשר וצריך להסביר להם ובטח לא צריך להשבית עידוד. (כי אני גם חושב שזה לא ראוי שילבשו סימנים אדומים)

שוב, אני חוזר על מה שאמרתי שבוע שעבר, לא חושב שמישהו עשה בכוונה ולא התאמץ, זו פשוט היכולת העלובה של חלק מהשחקנים.

רק אותי מעצבנת ההערה של אנחנו לא מפריע לאנשים לעודד?

כאילו אתם לא רוצים לעודד אל תעודדו אבל הם מציינים שהם לא יפריעו לאנשים אחרים לעודד, אין להם זכות לקבוע אם אנשים אחרים יעודדו או לא וזה לא אמור להיות אישיו