Jump to content

אור דסה - כי חייבים...

thunderbolt

Recommended Posts

הבעיטה שלו שהובילה לגול של עטר מראה כמה השחקן הזה משחק חכם. הגיע לו כדור ממש לא נוח לבעיטה, הוא הביא את הגוף אחורה כדי שתצא בעיטה חזקה ולא סתם בעט כדי לצאת לידי חובה. רואים גם שבדומה לאח יש לו ביטחון והוא לא מפחד ללחוץ ולשחק בנגיעה שתיים. רק שימשיך.

הבעיטה שלו שהובילה לגול של עטר מראה כמה השחקן הזה משחק חכם. הגיע לו כדור ממש לא נוח לבעיטה, הוא הביא את הגוף אחורה כדי שתצא בעיטה חזקה ולא סתם בעט כדי לצאת לידי חובה. רואים גם שבדומה לאח יש לו ביטחון והוא לא מפחד ללחוץ ולשחק בנגיעה שתיים. רק שימשיך.

"לא נוח" זה בלשון המעטה, הוא הגיע עם שרירים תפוסים לגמרי ואיכשהו הצליח להוציא בעיטה מעולה (שיעביר שיעורים לכמה שחקנים אצלנו),

אחלה שחקן. להמשיך לתת לו קרדיט, במיוחד שדור מיכה יחזור לאט לאט לכושר אפשר לחלק מחציות בניהם.

נתן משחק סביר בכללי אבל ביחס לשחקן נוער במשחק ראשון בהרכב בליגת על נתן אחלה הופעה, נעשה עליו פנדל שלא נשרק, הבעיטה שהובילה לשני של עטר.

שימשיך לעבוד, הוא בכיוון הנכון.

קבלת החלטות מרשימה ביחס לסיטואציה, חושב מהר יותר מאצילי ועטר.

גם הרבה יותר אחראי עם הכדור מאשר אצילי,

ממש מבסוט עליו. יש עוד יהלומים כאלו בנוער? אם כן למה אנחנו מתעקשים על דור פרץ במקום לתת את הדקות לשחקני כדורגל?

קבלת החלטות מרשימה ביחס לסיטואציה, חושב מהר יותר מאצילי ועטר.

לגבי קבלת החלטות בהחלט נראה טוב.

לא מסכים שהיה לו משחק טוב משניהם, היה נראה די אבוד במשך דקות ולא נגע הרבה בכדור.

אבל בהחלט פוטנציאל גדול.

פוטנציאל ענק, מקווה שגולסה ורודריגז יחזרו בקרוב כי אי אפשר לשחוק את דסה עכשיו הוא בקושי בן 19 אי אפשר להפיל עליו את הקישור חייב להיות חלק ברוטציה

אני חייב לומר שראיתי אותו בעבר בנוער, ולא התרשמתי יותר מדי.

שיחק שם קיצוני ימני ולא התעלה לרמה גבוהה ולא בלט בצורה שתגרום לי לחשוב שהוא יכול להיות שחקן מיוחד.

אז מסתבר ששינו לו קצת את העמדה. זה נחמד וגורם לו להיות מגוון יותר ותכליתי יותר. וכמובן תורם למשחק הלחץ.

אני עדיין לא בטוח שזה מספיק מעבר לקבוצות חלשות כמו בני יהודה ועכו. אני חושב שאתם סוגדים לו מהר מדי וצריך לראות אותו לאורך זמן ובסיטואציות שונות.

כרגע זה ניסוי מעניין איתו (למרות שגם קארצב יכול להתאים לROLE הזה). מקווה שהוא עוד יתרום לנו.

אני חייב לומר שראיתי אותו בעבר בנוער, ולא התרשמתי יותר מדי.

שיחק שם קיצוני ימני ולא התעלה לרמה גבוהה ולא בלט בצורה שתגרום לי לחשוב שהוא יכול להיות שחקן מיוחד.

אז מסתבר ששינו לו קצת את העמדה. זה נחמד וגורם לו להיות מגוון יותר ותכליתי יותר. וכמובן תורם למשחק הלחץ.

אני עדיין לא בטוח שזה מספיק מעבר לקבוצות חלשות כמו בני יהודה ועכו. אני חושב שאתם סוגדים לו מהר מדי וצריך לראות אותו לאורך זמן ובסיטואציות שונות.

כרגע זה ניסוי מעניין איתו (למרות שגם קארצב יכול להתאים לROLE הזה). מקווה שהוא עוד יתרום לנו.

כל הליגה הזאת בנויה מעכו ובני יהודה, בודדים המשחקים מול ב"ש ובית"ר ואני ממש לא בטוח שהוא לא יהיה טוב גם מולם. (כמובן שהוא יצבור ביטחון, כושר, פיסיות וניסיון עם הזמן ולכן ילך וישתפר).

מעדיף לסגוד מהר מידי על שחקן מוכשר שנהנים לראות משחק כדורגל מאשר לסנגר בכוח על שחקן שאין כל קשר בינוי לבין המשחק אבל אנחנו מתעקשים לחשוב שכן.

כל הליגה הזאת בנויה מעכו ובני יהודה, בודדים המשחקים מול ב"ש ובית"ר ואני ממש לא בטוח שהוא לא יהיה טוב גם מולם. (כמובן שהוא יצבור ביטחון, כושר, פיסיות וניסיון עם הזמן ולכן ילך וישתפר).

מעדיף לסגוד מהר מידי על שחקן מוכשר שנהנים לראות משחק כדורגל מאשר לסנגר בכוח על שחקן שאין כל קשר בינוי לבין המשחק אבל אנחנו מתעקשים לחשוב שכן.

גם את דור פרץ נהנינו לראות בהתחלה משחק כדורגל. היום אנחנו רואים אותו בעיקר מוסר ליריבות.

גם במשחק היום ראיתי לקויות בטכניקה או מסירה מדוייקת בנגיעה ראשונה בלי לעצור כדור. צריך לראות לאורך זמן אם הוא באמת משדרג אותנו או אם זו רק התלהבות ראשונה של שחקן צעיר ומוטיבציית יתר.

רק הזמן יגיד מה יהיה, אבל לא חסרים בהיסטוריה של מכבי שחקנים שזהרו בהתחלה ודעכו בהמשך.

גם את דור פרץ נהנינו לראות בהתחלה משחק כדורגל. היום אנחנו רואים אותו בעיקר מוסר ליריבות.

גם במשחק היום ראיתי לקויות בטכניקה או מסירה מדוייקת בנגיעה ראשונה בלי לעצור כדור. צריך לראות לאורך זמן אם הוא באמת משדרג אותנו או אם זו רק התלהבות ראשונה של שחקן צעיר ומוטיבציית יתר.

רק הזמן יגיד מה יהיה, אבל לא חסרים בהיסטוריה של מכבי שחקנים שזהרו בהתחלה ודעכו בהמשך.

למה להתעסק במה יהיה?

אתה בוחר דברים בחיים שלך לפי זה שאולי עוד כמה זמן לא יהיו רלונטיים?

כדורגל משחק פשוט חביבי אתה טוב תשחק, אתה לא טוב שב בחוץ מה זה משנה אם בעתיד הוא יהיה שחקן נפילה.

כרגע הוא נהדר? להרכב..

למה להתעסק במה יהיה?

כדורגל משחק פשוט חביבי אתה טוב תשחק, אתה לא טוב שב בחוץ מה זה משנה אם בעתיד הוא יהיה שחקן נפילה.

כרגע הוא נהדר? להרכב..

מסכים איתך אבל אנשים פה( ובאנשים אני מדבר גם עליי ועליך) נכוו יותר מידי פעמים משחקנים צעירים שפותחים חזק ונחלשים.

פשוט לצנן את ההתלהבות. כי עכשיו מוחאים כפיים אחרי איבוד כדור, עוד שבועיים עם ההתלבות והציפיות ישרקו בוז.

אז, ג'אסט רילקס :)

למה להתעסק במה יהיה?

כרגע הוא נהדר? להרכב..

אתה מפספס את הנקודה ואולי קראת רק את ההודעה הזו ולא את הקודמת.

בכיף שיציג יכולת טובה ובכיף שאם הוא טוב שיהיה בהרכב.

אני פשוט ראיתי הודעות כמו "הוא יהיה כוכב" וכאלה. בחייאת, הילד שיחק היום משחק ראשון בליגת העל. קצת פרופורציות.

נתן משחק סביר בכללי אבל ביחס לשחקן נוער במשחק ראשון בהרכב בליגת על נתן אחלה הופעה, נעשה עליו פנדל שלא נשרק, הבעיטה שהובילה לשני של עטר.

שימשיך לעבוד, הוא בכיוון הנכון.

"משחק סביר" עושה לו עוול. איפה שלא הסתכלתי הוא היה שם. התקפה\הגנה\אמצע\קו. אני לא אתפלא אם הוא בין השלושה הראשונים במרחק ריצה במגרש.

מישהו זוכר מצב של שני אחים שמשחקים יחד על מגרש באותה קבוצה?

מצליח לחשוב על הברומרים, לא סגור על הנחמנים, חיים ודוד רביבו (?)

"משחק סביר" עושה לו עוול. איפה שלא הסתכלתי הוא היה שם. התקפה\הגנה\אמצע\קו. אני לא אתפלא אם הוא בין השלושה הראשונים במרחק ריצה במגרש.

היו יותר מדי איבודים בעיניי בהשתלטות או סתם מסירה לא מדויקת.

שלא תבין לא נכון אני מרוצה מההופעה שלו היום, בשום שלב לא ציפיתי ליותר אבל כרגיל זה או התלהבות או התלהמות מוגזמת כשבמקרה שלו זה האופציה הראשונה, צריך להמשיך לעבוד ובהחלט יש לו עתיד מבטיח.