Jump to content

הפנאטיקס באים - מילים לשיר ..

T.L MTA

Recommended Posts

שעושים מחאה כזאת אין לי בעיה. אני מאוד מקווה שהם דירבנו את השחקנים ולא קיללו למרות הכל.

התאכזבתי אתמול מהחרם. מקווה שנצא מהמשבר הזה

שיישימו שעון מעורר.

מה זה השטויות האלה לפרוץ לאימון? אנחנו כבר לא ב2008.

ובשביל שלא נחזור לתקופה ההיא, הגיע הזמן להתעורר.

השחקנים כרגע לא מראים מחויבות. מה איתך יש לך רעיון אחר?

שעושים מחאה כזאת אין לי בעיה. אני מאוד מקווה שהם דירבנו את השחקנים ולא קיללו למרות הכל.

התאכזבתי אתמול מהחרם. מקווה שנצא מהמשבר הזה

לא היה שום חרם. חרטא של התקשורת החרם הזה. זה כמה דברים שהתחברו...

זה היה משחק שכנראה לא הזיז ליותר מדי אוהדים, פלוס העובדה שנמאס לאנשים מהאצטדיון הזה, ועוד בשעה כזאת במפעל כזה, בתקופה כזאת..

ואז מה? ינצחו כמה משחקים ויחזרו לשיר? חבורה של ילדים כולם שם, אוהדים מכבי 3-4 שנים. הם לא מייצגים אותי ולא מביעים את דעתי.

לא היה שום חרם. חרטא של התקשורת החרם הזה. זה כמה דברים שהתחברו...

זה היה משחק שכנראה לא הזיז ליותר מדי אוהדים, פלוס העובדה שנמאס לאנשים מהאצטדיון הזה, ועוד בשעה כזאת במפעל כזה, בתקופה כזאת..

בדיוק

מה אתם חושבים שצריכה להיות התגובה של הקהל אחרי משחק כזה בטרנר?

להמשיך כרגיל, לעודד כאילו לא קרה כלום או להראות שהמצב לא תקין?

ולא מדובר על יכולת רעה מדובר על גישה פחדנית וחסרת אופי של הקבוצה. מהניהול עד אחרון השחקנים. רק אל תגידו לי שהמשחק אתמול גרם לכם לשכוח את התחושות מהמשחק נגד בש( אה ואשקלון, אסטנה והרשימה נמשכת...)

מה אתם חושבים שצריכה להיות התגובה של הקהל אחרי משחק כזה בטרנר?

להמשיך כרגיל, לעודד כאילו לא קרה כלום או להראות שהמצב לא תקין?

ולא מדובר על יכולת רעה מדובר על גישה פחדנית וחסרת אופי של הקבוצה. מהניהול עד אחרון השחקנים. רק אל תגידו לי שהמשחק אתמול גרם לכם לשכוח את התחושות מהמשחק נגד בש( אה ואשקלון, אסטנה והרשימה נמשכת...)

אפשר לשרוק בוז לפני משחק, במחצית, בסוף במקרים חריגים מקובל עליי אבל לפרוץ לאימון בשביל מה זה טוב?

המבחן של הארגון צריך להיות שהמצב קשה לא שמנצחים כמה משחקים רצוף ואז אומרים שיש דרך חדשה והכל דבש ותותים. ראינו איך זה תורם בחיפה כל הפריצות שלהם לאימונים.

מה שיפה שכולכם קראתם כותרת והגעתם למסקנות מרחיקות לכת ושליליות. טיפה התעמקות והייתם קוראים את השורות הבאות-

״האוהדים הגיעו אל הגדר שסמוכה לכר הדשא וצעקו לכיוון השחקנים. בשלב זה, בהסכמת הקבוצה ארבעה אוהדים נכנסו לכר הדשא ושוחחו עם השחקנים במשך כחמש דקות ולאחר מכן התפנו כאשר האימון חודש והתנהל כרגיל.״

חאלס להגזים ולנפח דברים. לאוהדים *מותר* להביע מחאה.

בסופו של דבר אם ה-5 דק שיחה האלו גרמו לשחקנים לקצת אכפתיות כלפי המצב- הרווחנו.

לא כל דבר הוא שלילי. לא כל דבר צריך לנפח סתם.

מה שיפה שכולכם קראתם כותרת והגעתם למסקנות מרחיקות לכת ושליליות. טיפה התעמקות והייתם קוראים את השורות הבאות-

״האוהדים הגיעו אל הגדר שסמוכה לכר הדשא וצעקו לכיוון השחקנים. בשלב זה, בהסכמת הקבוצה ארבעה אוהדים נכנסו לכר הדשא ושוחחו עם השחקנים במשך כחמש דקות ולאחר מכן התפנו כאשר האימון חודש והתנהל כרגיל.״

חאלס להגזים ולנפח דברים. לאוהדים *מותר* להביע מחאה.

בסופו של דבר אם ה-5 דק שיחה האלו גרמו לשחקנים לקצת אכפתיות כלפי המצב- הרווחנו.

לא כל דבר הוא שלילי. לא כל דבר צריך לנפח סתם.

כל הדיבורים האלו עם השחקנים בזמן אימון מזכירים לי ימים אחרים. אי פעם שיחות כאלו עם שחקנים במקום כלשהו בעולם השפיע על משהו?

כל הדיבורים האלו עם השחקנים בזמן אימון מזכירים לי ימים אחרים. אי פעם שיחות כאלו עם שחקנים במקום כלשהו בעולם השפיע על משהו?

מה זה ימים אחרים? בריאל מדריד לקחו אינסוף תארים וכשהקבוצה לא שיחקה טוב הקהל הביע את עמדתו טוב מאוד.

די כבר לחשוב שהקהל ובטח ארגון אוהדים הם בובות.

ארגון אתה חושב קיים רק להיות סוחבי תפאורות או אנשים שבאים לכל חור?

ברור שהיה טעויות לארגון במהלך השנים שיצאנו עליהם פה ובצדק אבל חלאס כל דבר שהם עושים להתלונן.

מבורכת המחאה האחרונה והעדינה ובדיוק במקום, זה לא שחיכו לשחקנים מתחת לבית אתה יודע...

הקהל של מדריד פרץ לאימון שלהם ודיבר עם השחקנים? כל עוד יש מחאה במגרש שהיא מוצדקת שיעשו מה שהם רוצים.

הקהל של מדריד פרץ לאימון שלהם ודיבר עם השחקנים?

איך אתם אוכלים את הבלופים של אופירה חשבתי שהקהל שלנו יותר אינטליגנטי מקהלים אחרים...

אנשים תקראו את הכתבה ולא רק את הכותרת!

נכתב בפירוש ״הורשו להיכנס בהסכמת הקבוצה 4 אוהדים למשך 5 דקות ולאחר מכן האימון המשיך כרגיל״...

לא ״אלפי אוהדים זרקו אבוקות וחזיזים והאימון פוצץ״...

הקהל של מדריד פרץ לאימון שלהם ודיבר עם השחקנים?

עשה דברים גרועים הרבה יותר לשרוק בוזז צורם לכוכב הגדול ביותר בכל הזמנים אולי, פלוס לשאר הקבוצה.

כל שחקן שלא בא להם בעין הם גומרים אותו בבוז.

לתת לך דוגמא את מילאן גם? שהשאירו יציעים ריקים עם הכיתוב game over?

לא חסר דוגמאות אתה לא מהיום בכדורגל, די יש לארגון אוהדים גם חובה לנסות להזיז טיפה דברים אפילו אם יש אחוז קלוש שהשחקנים יתעוררו מזה הם עשו את שלהם

אני יודע שהמנגנון של ההרס העצמי חזק בכם. והרצון לראות את מכבי קורסת ומאבדת עניין בעונה בוער בכם. אבל לא צריך לחפש בכוח. הארגון לא עשה שום דבר חריג או לא בסדר.

למעשה גם מבחינת הארגון גם מבחינת השחקנים וגם מבחינת מכבי כל מה שהיה היום בקש היה חיובי. כן.

אז בואו נרגע קצת..

אם רוצים לבקר את הארגון, אפשר להתחבר למה שאמרתי אתמול. ציפיתי מהם להגיע ולשבת, בפועל ראיתי רק מספר חברי ארגון ולא את העוצמה של הישיבה המשותפת והמחאה שלהם כולם ביחד.

יאללה סתמו כבר כל דבר שהארגון עושה יש לכם מה להגיד.

הם עושים הרבה יותר מכם, או ממני !

אם העובדה ש20 איש הולכים לקלל / להביע את דעתם הלגיטימית באימון כל כך קשה לכם, מקומכם לא במגרש כדורגל אלא בצופים.

למרות שכל המחאה או הפגנה שאירגוני אוהדים עשו לא צלח והפך גם פגע

אבל חייב להגיד לשחקנים שכמו שהם נראים אנחנו לא תומכים ומעודדים אותם לביזיון שהיה בחודש האחרון

באמת מכבי אישרו לכמה אוהדים להכנס ולדבר עם השחקנים? הזייה.

אם זה עוזר לבריאות, במיוחד שהכול ברוח טובה (אני מקווה).