Jump to content

רוק, מטאל ומה שביניהם

orelus

Recommended Posts

אני אוהב לראות הופעות מקרוב, פחות מעניין אותי לראות מהדשא ממרחק שלא רואים את מה שקורה בבמה, זה מבחינתי כמו לשבת בקומה הראשונה באיצטדיון בנתניה או בקומה למעלה

אם אתה ככה, אז 150 שקל זה תוספת שולית מבחינת התועלת שאתה מקבל

אבל, בירקון זה סבל הגיהנום להיות בדשא, בראשון לציון זה סבבה, למשל במגאדת' הייתי ממש כמעט על הבמה (אבל היו גם רק בערך 3000 איש), אז מי שבא מוקדם והוא נצמד להפרדה בין גולדן לדשא, רואה כאילו הוא בגולדן של הירקון למשל

• 3 weeks later...

מנפלאות הספוטיפיי:

בחיים לא חשבתי שאני אוהב שיר של מורביד אנג'ל

(לא בטוח מי הדביק לי את זה קודם, לוסט אין וגאס או ספוטיפיי)

מת לחזור לנגן בשביל השיר הזה.

זה הכי סגנון נגינה שלי שיש.

איזה גבר אתה גם אני מתופף, אבל אם אתה מנגן ככה אז אתה פי 600 עליי חחחחחחחחחחח

אני יותר ברמה הזאת

לא אמרתי שאני מנגן ככה, הלוואי, אמרתי שזה הסגנון. כאלה מקצבים אני בד"כ מנגן וכזה שימוש בדאבל בס.

אני חלש מאוד במעברים וגם אין לי את הstamina לנגן בקצב כזה 6-7 דקות שיר.

שיר נגיד שאני מאוד אוהב לנגן:

https://www.youtube.com/watch?v=O1FkbvGl-IU

אני הייתי בעיקר מנגן שירים בסגנון מטאל כזה ולפעמים קצת core (בעיקר דת'קור ופוסט הארדקור) וPאנק.

שירי רוק פשוט משעממים אותי... אוהב את התזזיתיות ואת הדאבל פדאל שלי יותר מדי. מעדיף אפילו מדי פעם לגוון עם בוסה נובה מאשר לעשות שירי רוק רגילים.

ואני כבר לא יודע אם לקרוא לעצמי מתופף יותר מכיוון שכבר שנים שהמערכת שלי מקופלת ויצא לי בשנתיים האחרונות אולי לנגן פעמיים לכמה דקות :(

השיר ששמת זה ממש מקצב רוק בסיסי, ולא מורכב המעברים מגניבים (כמו שאמרתי אני חלש במעברים, אני בספק אם אני מסוגל לעשות כאלה מעברים במיוחד עכשיו כשאני חלוד).

איזה ציוד יש לך?

לא אמרתי שאני מנגן ככה, הלוואי, אמרתי שזה הסגנון. כאלה מקצבים אני בד"כ מנגן וכזה שימוש בדאבל בס.

אני חלש מאוד במעברים וגם אין לי את הstamina לנגן בקצב כזה 6-7 דקות שיר.

שיר נגיד שאני מאוד אוהב לנגן:

https://www.youtube.com/watch?v=O1FkbvGl-IU

אני הייתי בעיקר מנגן שירים בסגנון מטאל כזה ולפעמים קצת core (בעיקר דת'קור ופוסט הארדקור) וPאנק.

שירי רוק פשוט משעממים אותי... אוהב את התזזיתיות ואת הדאבל פדאל שלי יותר מדי. מעדיף אפילו מדי פעם לגוון עם בוסה נובה מאשר לעשות שירי רוק רגילים.

ואני כבר לא יודע אם לקרוא לעצמי מתופף יותר מכיוון שכבר שנים שהמערכת שלי מקופלת ויצא לי בשנתיים האחרונות אולי לנגן פעמיים לכמה דקות :(

השיר ששמת זה ממש מקצב רוק בסיסי, ולא מורכב המעברים מגניבים (כמו שאמרתי אני חלש במעברים, אני בספק אם אני מסוגל לעשות כאלה מעברים במיוחד עכשיו כשאני חלוד).

איזה ציוד יש לך?

אני מתופף מתחיל, בערך חצי שנה, יש לי יאמהה אלקטרונית DTX450K

כמו שאמרת אני עובד בעיקר על מקצבים בסיסיים ועם מטרונום כדי ללמוד תזמון כמו שצריך ועובד על FILLS, כרגע איך שאני רואה את זה עד שאני אגיע לרמת קואורדינציה של 2 בסים ייקח לי תקופה ארוכה

אבל זה אחד הכלים הכי כיפים שיש,התאהבתי בתופים

אני האמת היום התחלתי לשקול משיקולי מקום ורעש ללכת לכיוון של תופים אלקטרוניים...זה כבר נהיה הסטנדרט היום...

כמה שזה עצוב לי שבשביל לחזור לנגן אני צריך להתפשר על זה...

במיוחד כשיש לי סט אדיר.

לא מבין איך אפשר להסתפק במערכת כזאת קטנה...

איך עושים דאבל בס? פשוט להוסיף את הדאבל פדאל שלי?

ואיך מוסיפים מצילות נוספות? ולא מדבר רק על קראש שניה, אלא גם ספלאש וצ'יינה.

אני חולה על הצ'יינה שלי. זה כל כך סאונד מטאל. יש מקרים שאפילו הייתי מנגן עליה כאילו זה היי הט או רייד.

אני האמת היום התחלתי לשקול משיקולי מקום ורעש ללכת לכיוון של תופים אלקטרוניים...זה כבר נהיה הסטנדרט היום...

כמה שזה עצוב לי שבשביל לחזור לנגן אני צריך להתפשר על זה...

במיוחד כשיש לי סט אדיר.

לא מבין איך אפשר להסתפק במערכת כזאת קטנה...

איך עושים דאבל בס? פשוט להוסיף את הדאבל פדאל שלי?

ואיך מוסיפים מצילות נוספות? ולא מדבר רק על קראש שניה, אלא גם ספלאש וצ'יינה.

אני חולה על הצ'יינה שלי. זה כל כך סאונד מטאל. יש מקרים שאפילו הייתי מנגן עליה כאילו זה היי הט או רייד.

אצלי אפשר לכוון את הפאדל השני שיהיה הבס השני אבל מה שהזוי שאז אין לי איך לסגור את ההיי האט, כנראה צריך להחליף צלילים או משהו

בכל מקרה עד שאגיע לדאבל בס ייקח זמן: )

ומבחינת מצילות אתה מוגבל רק להייהט רייד וקראש אחת?

כן, אבל "למזלי" ביאמאהה אני יכול כל הזמן לקנות עוד חלקים למערכת, בגדול אחי הוא המתופף הבכיר (מעל שנתיים) והוא ילד בן 16 אז כרגע זה מספיק :)

אגב, אני היחיד שהחשש הכי גדול שלו מההסלמה זה ביטולים של אבנג'ד או במיוחד של אוזי ? :( :(

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

לפני שבוע אני וחבר טסנו לפסטיבל רוקווייב באתונה (לפני הבלאגן), יומיים מלאים של הבי מטאל אדיר, בין ההופעות סקסון, אקספט, סבאטון, ג'ודאס פריסט !!!!! ואיייירווןןןן מיידןןןןןןןןןןןןןןןןןן!

קצת הייליייטס

שיר סאותרן רוק מאחד הפרקים של מיליארדים עונה 3, מעולה לטעמי

לפני שבוע אני וחבר טסנו לפסטיבל רוקווייב באתונה (לפני הבלאגן), יומיים מלאים של הבי מטאל אדיר, בין ההופעות סקסון, אקספט, סבאטון, ג'ודאס פריסט !!!!! ואיייירווןןןן מיידןןןןןןןןןןןןןןןןןן!

קצת הייליייטס

שיר סאותרן רוק מאחד הפרקים של מיליארדים עונה 3, מעולה לטעמי

הייתי לפני שנה בהופעה של איירון באנגליה, הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים שלי. פשוט פאקינג וואו.

איך הגעת לפסטיבל הזה (לא פיזית, איך שמעת עליו)? אני מת לטוס לפסטיבלים בסגנון

הייתי לפני שנה בהופעה של איירון באנגליה, הדבר הכי טוב שעשיתי בחיים שלי. פשוט פאקינג וואו.

איך הגעת לפסטיבל הזה (לא פיזית, איך שמעת עליו)? אני מת לטוס לפסטיבלים בסגנון

אני וחבר יצאנו מההופעה של אוזי בטירוף חושים, התחלתי לבדוק באתרים רשמיים של הלהקות האהובות עליי על הופעות באירופה, ככה הגעתי לאתר של מיידן ומצאתי ברשימת הופעות הקרובות את הפסטיבל הזה

שמע יש לי כל כך הרבה להגיד, פשוט פאקינג וואו זה טיפה בים, מיידן בלייב זה הדבר הכי טוב שראיתי בחיים שלי, אני עד עכשיו באדי אקסטזה מההופעה המטורפת הזאת והכי מדהים זה הסטליסט, הסיבוב העכשווי שלהם מבוסס על המשחק שהם הוציאו לגאסי אוף דה ביסט, רשימת השירים אלמותית.

פוסט שהוא העלה למת על מטאל

https://www.facebook.com/groups/22684805687/permalink/10156452847810688/