Jump to content

רוק, מטאל ומה שביניהם

orelus

Recommended Posts

טירוף מה שהם עושים

אוהב את הרעש שהם עושים

אגב היום התפרסמה ידיעה ב YNET שהם באים לארץ ביוני

כנראה אלך לראות, תלוי אם תהיה צלחת כוסעמק

טירוף מה שהם עושים

אוהב את הרעש שהם עושים

אגב היום התפרסמה ידיעה ב YNET שהם באים לארץ ביוני

כנראה אלך לראות, תלוי אם תהיה צלחת כוסעמק

איך זה מתקשר לצלחת אבא ?

לא יודע אם חפרתי על דה קילרס כבר בנושא :)

"רק" אלטרנטיב רוק, אבל מבחינתי האלבום הראשון שלהם Hot Fuss פשוט ענק

האלבום מתחיל עם השיר הבא, שהוא חלק מ"טרילוגיית הרצח" של דה קילרס, שלושה שירים המספרים נער שרוצח נערה בשם ג'ני, לדעתי גם אחד השירים הטובים שלהם

לאוהבי הבאס, יש פה באס ליין מגניב ומשובח

אגב, השיר "מסופר" מצידו של הנער בחדר החקירות

כל הרכב/להקה שמגיעים לפה בפעם הראשונה עושים לי התרגשות מסויימת

אנחנו לא ממש מדינה לגיטימית בשביל להקות, בגלל הרבה סיבות, בינהן פוליטיות

כשמגיעים לפה הרכבים בפעם הראשונה זה מעורר אצלי התרגשות מסויימת.

לא יודע אם חפרתי על דה קילרס כבר בנושא :)

"רק" אלטרנטיב רוק, אבל מבחינתי האלבום הראשון שלהם Hot Fuss פשוט ענק

האלבום מתחיל עם השיר הבא, שהוא חלק מ"טרילוגיית הרצח" של דה קילרס, שלושה שירים המספרים נער שרוצח נערה בשם ג'ני, לדעתי גם אחד השירים הטובים שלהם

לאוהבי הבאס, יש פה באס ליין מגניב ומשובח

אגב, השיר "מסופר" מצידו של הנער בחדר החקירות

מגניב לגמרי, אבל...

https://www.youtube.com/watch?v=e7jLWDpUwb4

אתן להם קרדיט שהשפעה ולא העתקה. בכל זאת גם מוריסי אוהב אותם, והסמיתס השפעה מוצהרת שלהם. הגיוני שיהיה דמיון. בכל זאת פה זה ממש בולט.

(ועדיין לא הייתי קורא לזה "העתקה")

אישית אוהב יותר את של הקילרס, אבל זה מרגיש כמו משהו שהיה מתאים לקאבר משלהם.

בכלל לסמיתס אגב יש בייסליינז מגניבים שמרגיש שהיו מתאימים יותר בפרסיז'ן עם פלאטס.

שוקל להקליט את There Is a Light That Never Goes Out עם הפרסיז'ן שלי.

בכללי זה קטע מוזר שיש לי עם אנדי רורק (הבסיסט של הסמית'ס) - הוא מעולה, אני מת על הקטעים שלו, אבל לא אוהב את הטון בכלל.

פה זה באמת ממש בולט לדעתי:

הבייסליין גאוני פה. אבל הטון פשוט לא יושב לי עם האווירה. אולי רק אני.

לא שמעתי מהם מספיק, מה שכן זה אחלה

ממליץ על שני אלבומים:

The Real Thing

King for a Day... Fool for a Lifetime

שניהם שונים לחלוטין מוזיקלית, ושניהם אדירים.

כן הם פשוט מדהימים. וגם הם אנשים טובים ועם הרגליים על הקרקע, נדיר במחוזות הרוק.. יש דוקומנטרי מעולה שפעם היה ביוטיוב - "Beyond the lights stage", שממש מספר את הסיפור שלהם, מראיין אותם ומוזיקאים שהושפעו מהם. ממש מוצלח.

אגב, כמעט טסתי לסיבוב ההופעות הזה, הייתה לי תקופה עמוסה אז אמרתי לעצמי שבפעם הבאה, והם הודיעו שזה הסיבוב האחרון...

אראה, תודה. הם אגב הלהקות היחידות שהייתי רוצה לראות בלייב. בכללי לא מלהיב אותי הופעות... אולי גם כי בארץ יקר בטירוף. נהנה מבמות פתוחות או מסתם הופעות בפאבים, אבל לא קורץ לי בגדול לשלם ים כסף כדי להיות עם עוד עשרות אלפי אנשים ולחכות שיעלו.

אגב, מכיר את האינטרו שסאות פארק עשו להם?

יש לבן דוד שלי את ה-DVD של ההופעה הזאת. מאט וטריי (היוצרים של סאות פארק) מעריצים מוצהרים שלהם, הבנתי שמאט גם דיבר בדוקיומנטרי עליהם, כנראה זה שציינת.

הם גם הקליטו ברכה לכבוד הפרק ה-200:

אגב מאט וטריי יוצרים בחסד. אמנם בעיקר יוצרים שירים קומיים ופארודיות, אבל מוכשרים בטירוף.

וואי עומר הרבה דברים טובים

קודם כל הסמיתס ענקיים, לא ידעתי שהם השפעה ישירה על דה קילרס

שנית מדהים שסאות פארק עשו אינטרו לראש (רגע אבל ראש קנדים איך זה מסתדר )

תודה !

כן לחצתי פלאיי והבסליין מועתק כאן קל, אין דרך אחרת לסובב את זה

מצויינים ומהלהקות האהובות עליי, עם הווקאליסט החי הגדול מכולם, זכיתי להיות בהופעה שלהם כאן ב2009.

מצד אחד, כמו שאמרתי פה, לא מלהיב אותי להיות בהופעות גדולות. יכול להיות שאם הייתי עם יותר כסף וטורח להוציא כסף על כרטיס לאחת הייתי חושב אחרת, אבל כרגע אני רק סאקר של הופעות אינטימיות ובמות פתוחות בפאבים, ונראה לי שהקסם הולך לאיבוד בהופעה גדולה, בגלל זה גם לרוב אפילו לא מתעניין כשלהקות שאוהב מגיעות לארץ.

אבל מייק פאטון אדיר, ומאמין לך שאדיר בחוויה בלייב, כי יש לו משהו שיש לנדירים, שמרגישים גם בהקלטות האולפן שלהם - מזכיר לי את ג׳ו סטראמר, שכשאתה מקשיב לו שר אתה לא שומע רק מוזיקה אלא ממש מרגיש שמדבר איתך. אני לא מתלהב בקלות מקטעי הופעות בוידאו, אבל הקטעים של פיית׳ קנו אותי. פאטון גם אחד הסולנים האדירים והמגוונים בהיסטוריה, וגם ממש חי את הקהל ומערב אותם בהופעות.

ראית קטעים שלהם מהופעות בדרום אמריקה? הקהל שם פסיכי, שרים את השירים עם הלהקה. ואני שונא אנשים שמתלוננים שהקהל שר. אם אתם רק רוצים לשמוע את הלהקה תקנו אלבום, כל הקטע בהופעה זה אינטראקציה עם הקהל.

מצד אחד, כמו שאמרתי פה, לא מלהיב אותי להיות בהופעות גדולות. יכול להיות שאם הייתי עם יותר כסף וטורח להוציא כסף על כרטיס לאחת הייתי חושב אחרת, אבל כרגע אני רק סאקר של הופעות אינטימיות ובמות פתוחות בפאבים, ונראה לי שהקסם הולך לאיבוד בהופעה גדולה, בגלל זה גם לרוב אפילו לא מתעניין כשלהקות שאוהב מגיעות לארץ.

אבל מייק פאטון אדיר, ומאמין לך שאדיר בחוויה בלייב, כי יש לו משהו שיש לנדירים, שמרגישים גם בהקלטות האולפן שלהם - מזכיר לי את ג׳ו סטראמר, שכשאתה מקשיב לו שר אתה לא שומע רק מוזיקה אלא ממש מרגיש שמדבר איתך. אני לא מתלהב בקלות מקטעי הופעות בוידאו, אבל הקטעים של פיית׳ קנו אותי. פאטון גם אחד הסולנים האדירים והמגוונים בהיסטוריה, וגם ממש חי את הקהל ומערב אותם בהופעות.

ראית קטעים שלהם מהופעות בדרום אמריקה? הקהל שם פסיכי, שרים את השירים עם הלהקה. ואני שונא אנשים שמתלוננים שהקהל שר. אם אתם רק רוצים לשמוע את הלהקה תקנו אלבום, כל הקטע בהופעה זה אינטראקציה עם הקהל.

עלה 250 שח ברידינג 1 אז זה היה כסף קטן לעומת דברים הרבה יותר מפגרים שהוצאתי עליהם כסף, אלה חוויות שלא שוכחים בחיים, סתם לדוגמה כריס קורנל הלך ואם לא הייתי רואה אותו עם סאונדגארדן הייתי מתבאס רצח אפילו שהייתי בהופעה אקוסטית שהיתה מדהימה גם כן או פורקיופיין טרי שהתפרקו והספקתי לראות ב2010.

ויש גם להפריד בין המקומות הפתוחים לסגורים שהסאונד פשוט נפלא ולא בורח לשום מקום, הם בכל מקרה נתנו הופעה לפנתיאון והשיר היחיד שחסר לי היה זומבי איטרס.

מייק פאטון אדיר ויש לו מלא פרוייקטים ולהקות אדירות, טומהוק, פאנטומס, פיפינג טום, מונדו קנה. בלי קשר הוא אשכרה מדבב קולות של מפלצות בסרטים כמו "אני אגדה" עם וויל סמית'.

ובגלל שיש לי פטיש עצום להופעות ראיתי יותר מדי קטעים של הופעות חיות שלהם, תענוג.

זה מפה, השיר האחרון בהופעה.

עלה 250 שח ברידינג 1 אז זה היה כסף קטן לעומת דברים הרבה יותר מפגרים שהוצאתי עליהם כסף, אלה חוויות שלא שוכחים בחיים, סתם לדוגמה כריס קורנל הלך ואם לא הייתי רואה אותו עם סאונדגארדן הייתי מתבאס רצח אפילו שהייתי בהופעה אקוסטית שהיתה מדהימה גם כן או פורקיופיין טרי שהתפרקו והספקתי לראות ב2010.

ויש גם להפריד בין המקומות הפתוחים לסגורים שהסאונד פשוט נפלא ולא בורח לשום מקום, הם בכל מקרה נתנו הופעה לפנתיאון והשיר היחיד שחסר לי היה זומבי איטרס.

מייק פאטון אדיר ויש לו מלא פרוייקטים ולהקות אדירות, טומהוק, פאנטומס, פיפינג טום, מונדו קנה. בלי קשר הוא אשכרה מדבב קולות של מפלצות בסרטים כמו "אני אגדה" עם וויל סמית'.

ובגלל שיש לי פטיש עצום להופעות ראיתי יותר מדי קטעים של הופעות חיות שלהם, תענוג.

זה מפה, השיר האחרון בהופעה.

יש היגיון במה שאומר לגבי מקום סגור, ו-250 זה בהחלט מחיר סביר בשבילם לדעתי.

באתי לשים את השיר הזה כשהזכרת את טומהוק... טוב נו, נשים פיפינג טום: