Jump to content

רוק, מטאל ומה שביניהם

orelus

Recommended Posts

קצת לפני שדעאש הוקמו היתה להקה שכבר התפרקה שנקראת ISIS, להקת פוסט מטאל או סלאג' מטאל מבחינת סגנון, יש עוד להקות בסגנון כמו קאלט אוף לונה או נויירוסיס.

אייזיס עצמם אחראים לאחד האלבומים שאני הכי אוהב, מעניין אם תתחברו לסגנון בשבילי זה מאסטר פיס, תהנו.

אני וחבר יצאנו מההופעה של אוזי בטירוף חושים, התחלתי לבדוק באתרים רשמיים של הלהקות האהובות עליי על הופעות באירופה, ככה הגעתי לאתר של מיידן ומצאתי ברשימת הופעות הקרובות את הפסטיבל הזה

שמע יש לי כל כך הרבה להגיד, פשוט פאקינג וואו זה טיפה בים, מיידן בלייב זה הדבר הכי טוב שראיתי בחיים שלי, אני עד עכשיו באדי אקסטזה מההופעה המטורפת הזאת והכי מדהים זה הסטליסט, הסיבוב העכשווי שלהם מבוסס על המשחק שהם הוציאו לגאסי אוף דה ביסט, רשימת השירים אלמותית.

פוסט שהוא העלה למת על מטאל

https://www.facebook.com/groups/22684805687/permalink/10156452847810688/

עצום.

ההופעות האלה כ"כ כייפיות, הייתי לפני 5 חודשים בהופעה של מטאליקה באיטליה. שתי הופעות שמתחרות ראש בראש.

עצום.

ההופעות האלה כ"כ כייפיות, הייתי לפני 5 חודשים בהופעה של מטאליקה באיטליה. שתי הופעות שמתחרות ראש בראש.

יש הנפצה שקיץ הבא מטאליקה בישראל, חלום רטוב, עוד יותר רטוב אם הם יבואו בלי אלבום חדש ויעשו הופעה של שירים גדולים

הייתי בהופעה שלהם בעלי סמי אן או איך שקראו לאיצטדיון הקודם של גלטסראיי וגם שנתיים אחרי זה בהופעה שלהם כאן בארץ.

בהופעה בטורקיה לא היה שיר שנוצר אחרי הבלאק אלבום, ההופעה בארץ היתה חלשה עם שירים מדף מגנטיק ובעיות סאונד קשות.

הייתי בהופעה שלהם בעלי סמי אן או איך שקראו לאיצטדיון הקודם של גלטסראיי וגם שנתיים אחרי זה בהופעה שלהם כאן בארץ.

בהופעה בטורקיה לא היה שיר שנוצר אחרי הבלאק אלבום, ההופעה בארץ היתה חלשה עם שירים מדף מגנטיק ובעיות סאונד קשות.

וואו איזו הופעה חלומית !

יש הנפצה שקיץ הבא מטאליקה בישראל, חלום רטוב, עוד יותר רטוב אם הם יבואו בלי אלבום חדש ויעשו הופעה של שירים גדולים

גם אמרו שהם יגיעו ביולי הזה. לא קרה. :(

אני לא חובב מטאליקה גדול (מבחינתי One זה מאסטרפיס, ויש עוד כמה שירים בודדים שאני אוהב כמו Sad But True וEnter Sandman) אבל קטע הזוי שקרה לי בחודש האחרון.

הראתי לאחיינית שלי (בת שנתיים) חיות במחשב כפי שהיא ביקשה, כשברקע הSpotify עובד. היא הייתה די אדישה למוזיקה עד שפתאום הרנדום מיקס הגיע ל Hardwired.

אחיינית שלי התחילה לרקוד ולהתלהב בקטע מטורף. חשבתי שזה סתם צירוף מקרים, אז בפעמים אחרות שהיא באה שוב שמתי את השיר הזה והיא התלהבה שוב בטירוף.

צריך להמשיך לחנך אותה למוזיקה נורמלית ולא מה שמשמיעים לה בד"כ.

אני לא חובב מטאליקה גדול (מבחינתי One זה מאסטרפיס, ויש עוד כמה שירים בודדים שאני אוהב כמו Sad But True וEnter Sandman) אבל קטע הזוי שקרה לי בחודש האחרון.

הראתי לאחיינית שלי (בת שנתיים) חיות במחשב כפי שהיא ביקשה, כשברקע הSpotify עובד. היא הייתה די אדישה למוזיקה עד שפתאום הרנדום מיקס הגיע ל Hardwired.

אחיינית שלי התחילה לרקוד ולהתלהב בקטע מטורף. חשבתי שזה סתם צירוף מקרים, אז בפעמים אחרות שהיא באה שוב שמתי את השיר הזה והיא התלהבה שוב בטירוף.

צריך להמשיך לחנך אותה למוזיקה נורמלית ולא מה שמשמיעים לה בד"כ.

רק תרחיק אותה מהקרייידל אוף שמיידל ויהיה בסדר :)

להקה שנחשפתי אליה מפוסט בפייסבוק, מטאל אוריינטלי/פרוגרסיבי מטוניסיה, אפשר להגיד אורפנד לנד הטוניסאים

להקה שגיליתי מהספוטיפיי, ממש טובים:

יש להם שיר שנקרא Scars שהוא מעולה, וstuck in your head שגם די אדיר

שמע את הקאבר שלהם לBlank Space. לא יודע מה יותר טוב, זה או המקור.

ברור שהגרסא שלהם

אני אוהב מאוד את טיילור סוויפט וזה אחד האהובים עליי שלה. ככה שבאמת קשה לי להחליט.

מה שכן, אם אני הייתי שר את זה הייתי שר בגרסה שלהם.

קילסוויטץ' מחממים את איירון בחלק מהטור הנוכחי, פשוט חלום!!

בהופעה שהייתי היו shinedown שנתנו גם שואו מטורף

אם זה היה יותר לתוך השנה זה יכל להיות קלאסי, הופעה של מיידן/קילסוויטצ' ולתפוס איזה משחק או שניים

הייתי בגראספופ השנה והיה מושלם.
מיידן עם סטליסט מעולה והגשמת חלום, אוונג'ד היו ממש טובים, ג'ודאס ועוד כמה הופעות מצויינות.
אבל מה - הפתעת הפסטיבל - Ghost
פחות מטאל רק שהשואו שלהם אדיר, התאהבתי בהם מאז.

https://www.youtube.com/watch?v=-0Ao4t_fe0I

https://www.youtube.com/watch?v=C_ijc7A5oAc

ברוך בורא הספוטיפיי: (לצערי הרב רוב השירים שלהם בכלל לא ביוטיוב אבל כן באפליקציה, אז למי שיש ממליץ גם על Can you hear me , From the inside, Ashes)

ברוך בורא הספוטיפיי: (לצערי הרב רוב השירים שלהם בכלל לא ביוטיוב אבל כן באפליקציה, אז למי שיש ממליץ גם על Can you hear me , From the inside, Ashes)

לא רע, יש לי פטיש לנשים שרות (יש עוד בנושא :D )

לא רע, יש לי פטיש לנשים שרות (יש עוד בנושא :D )

אתמול דיברתי על זה שחסרות בחורות ששרות מטאל... :thumbdown:

לא צרחות כי לדעתי הן עושות את זה נורא, אבל בכללי.

אתמול דיברתי על זה שחסרות בחורות ששרות מטאל... :thumbdown:

לא צרחות כי לדעתי הן עושות את זה נורא, אבל בכללי.

לארץ' אנמי יש אחת טובה, וגם הקודמת הייתה טובה

הקודמת

החדשה

בונוס, החדשה עם שורשים יהודיים, עשתה שיר על השואה, שיר מעולה

Lords of black, להקה שגיליתי כששמעתי כמה שירים של Rainbow. הגיטריסט של Rainbow ריצ'י בלאקמור הקים מחדש את ריינבואו עם כמה נגנים מלהקות שונות, והזמר שלהם הוא הזמר של הלהקה הזאת.

יש להם כמה שירים ממש ממש נחמדים

הריף האלמותי הזה גורם לי לצמרמורות, הריף הכי טוב של סבאת' ?

מתחביביי: למצוא ריפים שמזכירים אחד את השני בצורה מחשידה (3:54 בסירטון למטה)