Jump to content

בלקמן

JacK

Recommended Posts

אחלה שחקן ניק, בימים רגילים הוא לא מסתכל לכיוון שלנו.

שימו לב לכמות הדקות שקיבל לעומת המספרים שסיפק.

יבכדורסל זה נקרא מר נקודה לדקה.

יש פה שנאת זרים, ומה שהכי מצחיק זה שהוא בכלל יהודי!

הלוואי ונוכל לקנות אותו.

ראיתי את הפנדל עכשיו , נראה מזלזל אבל ככה הוא בועט פנדלים בדרך כלל מנסה לזרוק את השוער לכיוון אחד ובועט לכיוון שני , כשזה לא מצליח זה נראה מזלזל.

אגב לגביו , אין ספק שיש לו נתונים אדירים והייתי מחתים אותו פה ל-3 שנים , הבעיה היא שהוא ממש לא קבוצתי והרבה פעמים תוקע את המשחק , ושהוא פה בהשאלה ואני לא יודע כמה הוא מכוון להישאר.

ראיתי את הפנדל עכשיו , נראה מזלזל אבל ככה הוא בועט פנדלים בדרך כלל מנסה לזרוק את השוער לכיוון אחד ובועט לכיוון שני , כשזה לא מצליח זה נראה מזלזל.

אגב לגביו , אין ספק שיש לו נתונים אדירים והייתי מחתים אותו פה ל-3 שנים , הבעיה היא שהוא ממש לא קבוצתי והרבה פעמים תוקע את המשחק , ושהוא פה בהשאלה ואני לא יודע כמה הוא מכוון להישאר.

יש חוסר פרגון בין כל ההתקפה, זה לא רק בלקמן, היה מצב שעטר יכל להעביר כדור רוחב לבלקמן מול שער ריק ובחר לבעוט מזוויות קשה יותר.

פשוט זייני שכל.

ממש כאב לכם ששחקן שהרגיש לא טוב עם העובדה שהחטיא רצה לשפר לעצמו קצת את הביטחון ולהחזיר גול, במיוחד כי לאלירן יש שער. ביג פאקינג דיל.

אחרי זה תגידו שהם אנמים ואדישים.

התלונות הן לא על החמצת הפנדל וגם לא על הרצון שלו לקחת אחריות ולתקן את ה"נזק" בפנדל השני,

התלונות הן על החוצפה של שחקן לסרב להוראת המאמן לתת לשחקן אחד לבעוט פנדל ועל זה שהוא מתחיל לריב עם שחקני הקבצה שבסה"כ נשמעים למאמן.

בסדר הוא הרגיש בטחון לפצות על הטעות שלו ועשה את זה בדרך לא מקצועית, ולכן הוא יענש בתוך המועדון באופן פנימי...

לא צריך לעשות מזה סיפור ולהגיד שהוא לא שחקן .

יש חוסר פרגון בין כל ההתקפה, זה לא רק בלקמן, היה מצב שעטר יכל להעביר כדור רוחב לבלקמן מול שער ריק ובחר לבעוט מזוויות קשה יותר.

מסכים לגבי עטר אבל זה לא קשור לבלקמן , שניהם שחקנים קצת אנוכיים זה לא רק עניין של חוסר פרגון כללי בהתקפה.

אני חושב שהרוב אומרים פה דברים נכונים, גם החיוביים וגם השליליים לגביו.

אבל עיקר הטענות זה לא העניין שהוא רצה לבעוט, עצם זה שהוא כבש או לא זה לא האישו.

הדבר הקריטי שכולכם מפספסים זה שבא הקפטן של הקבוצה, שאומר לו לא לבעוט, והוא בועט. מפה מתחיל הבעיה האמיתית שלנו.

אין לנו מנהיג, אין מי שינער שיטריף שיצעק. לצערי יש כאוס מוחלט בהתקפה שכל אחד רוצה להוכיח למי יש יותר,

לקישור שלנו אין שחקן אחד יצירתי שיכול לתת פס חוץ מאחורה חוץ ממיכה. ההגנה דווקא אחרי המשחק אתמול הייתי נותן לאור דסה את העמדה על שפונגין.

כי אם ייני ישחק שם במקום יובל, אנחנו נאכל אותו עוד יותר בקישור עם דור שלצערי לא יתפתח מעבר למה שהוא עכשיו. חסר הבחור שידביק

את כולם ביחד. בקיצור - מנהיג.

יש סיבה למה בלקמן עבר בין הרבה קבוצות בקריירה שלו, האופי שלו קצת בעייתי,

לא יודע איך זה יסתדר אצלנו. קבוצה בריאה צריכה פרגון בין כל השחקנים אחרת אין סיכוי שזה יצליח.

אתם בונים פה תאוריות לשווא.

זה שסגנון המשחק שלו לא קבוצתי אנחנו כבר יודעים. גם עטר, גם אצילי וגם וידאר לא. ייתכן שזו בעיה ברמה הקבוצתית.

עם זאת, אני מבסוט שיש לנו שחקן שנותן שערים מהאגף, בטח לאור השימוש של מיכה במרכז.

וכן, גם שחקן שלוקח אחריות.

אם הוא הפר הוראה של ג'ורדי- אני סומך עליו שיטפל בזה.

התלונות הן לא על החמצת הפנדל וגם לא על הרצון שלו לקחת אחריות ולתקן את ה"נזק" בפנדל השני,

התלונות הן על החוצפה של שחקן לסרב להוראת המאמן לתת לשחקן אחד לבעוט פנדל ועל זה שהוא מתחיל לריב עם שחקני הקבצה שבסה"כ נשמעים למאמן.

בחייאת, אמוציות, גם בגביע הטוטו- הכל טוב. לא הקשיב למאמן? סבבה. יקבל בראש. אבל מפה ועד ״לא יכול לראות אותו״ ״שחקן פח״ ״שישב ביציע״ וכו, המרחק רחוק. שחקן טוב (מעולה בעיניי, מדהים שהוא ישראלי) טיפה מסובב בראש- נמצא בתוך המשחק ורק רוצה לתקן את הרושם. הרגתם אותו.

אולי הוא צריך להיות מתחת לחלוץ?

רטדריגז, באטוקיו/גולסה בלאקמאן, אצילי, מיכה וידאר

זו העמדה שדרוש בה הכי הרבה אייקיו כדורגל, יותר מכל עמדה אחרת.

בחייאת, אמוציות, גם בגביע הטוטו- הכל טוב. לא הקשיב למאמן? סבבה. יקבל בראש. אבל מפה ועד ״לא יכול לראות אותו״ ״שחקן פח״ ״שישב ביציע״ וכו, המרחק רחוק. שחקן טוב (מעולה בעיניי, מדהים שהוא ישראלי) טיפה מסובב בראש- נמצא בתוך המשחק ורק רוצה לתקן את הרושם. הרגתם אותו.

נכון.

לא יכול לראות אותו? מה אתם רז זהבי\משה פרימו?

ראיתי את שכטר בחיפה ואני רואה אותו היום בביתר..אל תעשו יותר מדי נזקים.

בלקמן שחקן עם פוטנציאל, אם הוא היה ממומש עד הסוף..הוא היה עולה לפרמרלייג כבר אז.

תנו לו צ'אנס, אולי נרוויח. מערכת כמו של מכבי, יכולה לעזור לשחקן כזה ואז גם להרוויח.

בלאקמן צריך לשחק בכנף (ב-4:3:3) או כחלוץ שני (במערך של שלושה בלמים). זהו. אל תנסו להמציא את הגלגל, יש לנו מספיק מזה עם הניסויים של יורדי.

בלקמן אש בכנף ימין.

מי שיקבל שדרוג משמעותי מהצבה מתחת לחלוץ הוא אצילי לדעתי, כמו בחצי השני של העונה שלו בביתר.

פחות דריבלים עם המהירות שהוא לא מצטיין בה ויותר הזדמנויות לבעיטות מרחוק ומסירות עומק שהוא כל כך אוהב.

בלקמן אש בכנף ימין.

מי שיקבל שדרוג משמעותי מהצבה מתחת לחלוץ הוא אצילי לדעתי, כמו בחצי השני של העונה שלו בביתר.

פחות דריבלים עם המהירות שהוא לא מצטיין בה ויותר הזדמנויות לבעיטות מרחוק ומסירות עומק שהוא כל כך אוהב.

על זה בדיוק אני מדבר כבר תקופה ארוכה !!

אצילי היה מצוין כשיחק מתחת לחלוץ בביתר, לא מבין למה לא משחק בתפקיד הזה גם פה, לפחות עד שמיכה והאחרים יחזור לכושר מלא.

לא מובן לי, פשוט לא מובן לי.

על זה בדיוק אני מדבר כבר תקופה ארוכה !!

אצילי היה מצוין כשיחק מתחת לחלוץ בביתר, לא מבין למה לא משחק בתפקיד הזה גם פה, לפחות עד שמיכה והאחרים יחזור לכושר מלא.

לא מובן לי, פשוט לא מובן לי.

זה די ברור, ג'ורדי לא מאמין בתפקיד הזה. התקופה היחידה ששיחקנו ככה הייתה עם בוס.

זה די ברור, ג'ורדי לא מאמין בתפקיד הזה. התקופה היחידה ששיחקנו ככה הייתה עם בוס.

גם ג׳ורדי שיחק שנה שעברה.

אלברמן, גולסה, מיכה, יצחקי/בניון, בן חיים, וידאר

גם העונה הנוכחית מכבי שיחקה 4-2-3-1, בערך במחצית מהמשחקים בליגה.

זה נכון, עד שמיכה נפצע.

מאז שנפצע הוא חזר ל3 קשרים באמצע, גם במשחקים נגד קבוצות חלשות כמו אשקלון ובני יהודה.

אני לא רואה משחקים קלים למכבי. על הנייר נשמע לא ממש מאוזן, ודי פרוץ הגנתית.

זה נכון, עד שמיכה נפצע.
מאז שנפצע הוא חזר ל3 קשרים באמצע (גם במשחקים נגד קבוצות חלשות).

אתה טועה, היו כמה משחקים שבאטוקיו שיחק בעמדה הזו. אשקלון לדוגמא.