Jump to content

בלקמן

JacK

Recommended Posts

לא צריך לעשות מזה סיפור.

הוא פנדליסט, הרגיש ביטחון לבעוט שוב, לי לא היה ספק שהוא יכניס את השני.

דבר ראשון איזה פנדליסט הוא?פנדל ראשון שלו העונה אצלנו. דבר שני, ג'ורדי ביקש ששחקן אחר יקח את הפנדל, ובכל זאת בלקמן לקח את זה בעצמו.

אין לי בעיה שיקח את הפנדלים, באמת בכיף, העיקר שנבקיע. אבל ברגע שהוא מחטיא ועדיין מתעקש לקחת למרות שיש אחרים עם בטחון שרוצים לקחת, אז יש בעיה.

לא מספיק קבוצתי (בכלל כל החלק הקדמי שלנו לא קבוצתי מספיק).

אבל לא נראה לי שבאנגליה הוא הרשה לעצמו לעשות דריבל כל פעם שהכדור מגגיע אליו...

כמו שחקן נערים שבא לשחק בשכונה ולא משחרר את הכדור

נגיד והדבר היחיד שאני לוקח מגורדי המאמן שנה שעברנ זה שהוא החזיר את וידאר ליכולת שציפו ממנו ובענק

אפשר לצפות את זה לאותו דבר עם בלאקמאן?

למה מכל השחקנים לתת לטיבי?

להוציא את דור פרץ הוא אחרי כל ה9 האחרים

הוא לא רצה שטיבי יבעט, טיבי היה קרוב אליו ובגלל שהוא קפטן הוא גם קרא לו ואמר לתת לעטר לבעוט, בגלל זה הוא התעצבן על בלקמן שלא הקשיב לאף אחד.

בואנה אתה חבורת זייני שכל, רציתם שחקנים שקצת אכפת להם קצת לוקחים אחריות, אז הנה?

גם ריקלמה החמיץ פעם 3 פנדלים במשחק בקופה או במוקדמות מונדיאל נו אז מה?

הוא בועט מצויין ואני זוכר טוב מאוד שכולם אחרי אשקלון אמרו למה לא לתת לו לבעוט יחבורת סנילים מסריחים בכיינים

בואנה אתה חבורת זייני שכל, רציתם שחקנים שקצת אכפת להם קצת לוקחים אחריות, אז הנה?

גם ריקלמה החמיץ פעם 3 פנדלים במשחק בקופה או במוקדמות מונדיאל נו אז מה?

הוא בועט מצויין ואני זוכר טוב מאוד שכולם אחרי אשקלון אמרו למה לא לתת לו לבעוט יחבורת סנילים מסריחים בכיינים

מרטין פאלרמו

לדעתי זה לא הוא אשם ולא הקבוצה. זה נטו הבדלי מנטליות של שמיים וארץ.

מה לעשות, עם כמה שנרצה, מנטליות של כדורגל אנגלי רחוקה שנות אור ממנטליות של כדורגל ישראלי ולא משנה כמה נהיה "אירופאים"

נותן לו עונש להזמין את כל הקבוצה לארוחה על חשבונו, דורש ממנו להתנצל בפני מי שצריך, וסוגר דיל עם עטר שהוא בועט את הפנדל הבא "מחזיר לו את הגול" ובתמורה הוא ישים הכל מאחור.

לא שזה מצדיק את ההתנהלות שלו, אבל לפחות פעמיים עטר בחר לבעוט ממצב לא קל במקום למסור לבלקמן רוחב לשער קל.

בלקמן אינו היחידי שאפשר לבוא אליו בטענות פה.

איזה בכיינים.

הוא שחקן מצוין שכמו כל שחקן בארץ יש לו חסרונות מסוימים. הוא גם ישראלי, אפילו לא תופס משבצת של זר. יש לו בינתיים מספרים מעולים.

הבעיה היא שלכמה יוזרים פה הוא לא בא טוב בעין וההבאה שלו היא נגד כל מיני אג'נדות שהם פיתחו, אז עושים לו פה מסע הכפשה ומרעילים את כולם נגדו. הכי יפה זה לראות איך הופכים פה להיות מומחים לשפת גוף ולקריאת מחשבות ומחליטים אם הוא רוצה או לא רוצה להיות פה. מקווה שזה עושה לכם טוב, לבריאות.

הוא בא לפה לתת עונה טובה לתת מספרים ולחזור לאנגליה אין לו סעיף קניה לפי מה שהבנתי הוא בא נטו לעונה 1

כן הוא קצת מרגיש מעל הליגה לפעמיים שלא מוסרים לו צועק ומרגיש שחייבים לו.
אבל אופי. בנתיים המספרים שלו טובים. אז אי אפשר לבוא אילו בטענות. רק חייב למסור יותר את הכדור.

פשוט זייני שכל.

ממש כאב לכם ששחקן שהרגיש לא טוב עם העובדה שהחטיא רצה לשפר לעצמו קצת את הביטחון ולהחזיר גול, במיוחד כי לאלירן יש שער. ביג פאקינג דיל.

אחרי זה תגידו שהם אנמים ואדישים.

מסכים עם DUSS21 אני לא יכול לצטט דרך הדפדפן בעבודה הוא כלכך מוגבל.

יש התרונות לשחקן הזה, הוא מהיר(לא ברמה שהתרגלנו אליה מבן חיים), יש לו דריבל טוב, הוא יודע לבעוט, הוא משחק עם הגב וקשה לשמור עליו ..יודע לעצור כדורי הגבהה ולא לאבד אותם כמו רוב הישראלים, יש לו גוף טוב שיכול גם להתמודד ברמות הגבוהות...מזכיר טיפה את יצחקי בשיאו בכל הקשור לטיפול בכדור וסגנון המשחק, רק יותר מהיר ממנו, יותר חזק, קצת פחות שואו ממנו...אבל עדין שחקן טוב ..אתמול הוא גם מסר לשטח לאור שהוציא את הפנדל.

החסרונות שלו ברורים- לא שחקן קבוצתי, עדין לא מחויב, עדין לא יודע מה קורה בקבוצה..זה נכון, כנראה שיש לו בעיות הסתגלות בקבוצות ולא סתם הוא מחליף קבוצות וכנראה שהוא לא מספיק קבוצתי ומחויב, זה נכון..אבל צריך לעבוד איתו על זה, אולי להכנס לראש שלו ויש לנו את הכלים.

אם לא היה לו את החסרונות, בטוח שהוא היה מצליח יותר ולא מגיע לפה

אה הוא גם מושאל וגם ישראלי, בטח על שחקן עם דריבל כמו שלו היינו משלמים 2 מליון יורו בארץ.