Jump to content

בלקמן

JacK

Recommended Posts

מאתגר אותך למצוא 50 מוכשרים ממנו.

קח מהשרוול - פלוס/מינוס 40:

רוסו, בואטנג, פרלייה, יעקובו, קודריצקי, לרואה, בז׳צ׳ק, חלילוביץ׳, פריצה, וויצ׳יצ׳ביץ׳, טלקיסקי, פישונט, שאלוי,מגמאדוב, ז׳אוטאוטס, קנדאורוב, מסלילה, וואקמה, אבראו, דריו פרננדס, גאבור מרטון, אנדריי באל, לואיס מארין, קולאוטי, גורן מילנקו, קיארטנסון, איבאנוב, רומן פץ, דרסיליה, ויקטור פאצ׳ה, גאבור הלמאי, גלבאן, בוקולי, טרטיאק, פנטסיל, תמאש שאנדור, קלשצ׳נקו, אילייב, אונישנקו, קוביקה, גרשנייב, ברונו הייס, דוד סולארי.

ראיתי את כל המשחקים של יחזקאל במכבי, על איזה בעיטה פצצה אתה מדבר ? אולי אין לו בעיטה של ילדה כמו של מיכה אבל להגיד שיש לו בעיטה טובה ? ראית אותו נותן כמה בעיטות טובות בק"ש ? הוא עם 0 גולים ובישולים.

נמאס לי לשמוע על פוטנציאל, מי ששחקן שיראה שהוא כזה, אם כזה פוטנציאל עדיף לתת ליונתן כהן / חוזז את הדקות, יש לו דריבל ומהירות אבל הוא טיפש ושכל אי אפשר ללמד, לא רואה אותו חוזר למכבי ומצליח להשפיע.

שגיב יחזקאל צריך לקום כל יום בבוקר ולנשק תמונה של ג'ורדי על זה שהוציא אותו מהפועל, אם לא היום הוא בליגה לאומית / א'.

אז אם ראית כנראה אתה לא זוכר. ממליץ לראות שוב. הוא לא משחק מספיק, ולק"ש אין גם סגל מי יודע מה שאפשר להצליח איתו, ובכלל הוא יחסית צעיר. אני לא אומר שבהכרח יצא ממנו כוכב. אבל מבחינת פוטנציאל יש לו הרבה יותר מבלקמן.

מצטער, אבל אחת ההודעות ההזויות שראיתי. בלקמן עשה פה בשני משחקים וחצי מה שיחזקאל לא הצליח לעשות במשך כל כך הרבה זמן והזדמנויות.

יחזקאל לא שיחק כל כך הרבה אצלנו. ובכל זאת בלקמן שחקן מבוגר יותר ומנוסה יותר (גם אפשר לחשוב מה עשה, כבש 2 שערים. לצידם אלפי איבודים). אני באמת מאמין שאם יחזקאל היה נשאר, מקבל הזדמנויות, והיו עובדים יותר על קבלת ההחלטות שלו היה יוצא ממנו שחקן ממש טוב. לא בוודאות כי שום דבר לא וודאי, אבל בסיכוי גבוה מאוד. וכן, יותר טוב מבלקמן.

קטע מעצבן אצל בלאקמן זה שהוא לא בדיוק ניימאר מבחינה טכנית, הוא יודע לעבור שחקן רק על מהירות וכוח.

אין עם זה בעיה כשיש לך שטח, אבל כשהוא מתעקש לנסות לעבור שחקנים על שטחים קטנים אני יכול להתחרפן מזה, תשחרר כבר את הכדור!

יש הסבר לשחקן הזה? גורם להתגעע לטבח, כזה אגואיסט מסריח לא ראיתי רבה זמן, חי בסרט שהוא מעל למשחק.

אם היה מאמן לקבוצה הזאת הוא לא היה נותן לו דקה עד שהוא מקשיב להוראות לשחרר כדור.

לא יודע איך ג'ורדי כל פעם מצליח להביא גרסא יותר גרועה של השחקן שעזב שגם ככה הסריח את הדשא.

השחקן הזה בן של זונה, כל כך הרבה הזדמנויות לצאת למתפרצות והזין הזה מחזיק כדור.

הוא משחק רק בגלל המקלארן הזה.

קח מהשרוול - פלוס/מינוס 40:

רוסו

,

בואטנג

,

פרלייה

,

יעקובו

,

קודריצקי

,

לרואה

,

בז׳צ׳ק

,

חלילוביץ׳

,

פריצה

,

וויצ׳יצ׳ביץ׳

,

טלקיסקי

,

פישונט

,

שאלוי

,

ז׳אוטאוטס

,

קנדאורוב

,

מסלילה

,

וואקמה

,

אבראו

,

דריו

פרננדס

,

גאבור

מרטון

,

אנדריי

באל

,

קולאוטי

,

גורן

מילנקו

, קיארטנסון,

איבאנוב

,

רומן

פץ

,

דרסיליה

,

ויקטור

פאצ׳ה

,

גאבור

הלמאי

,

גלבאן

,

בוקולי

,

טרטיאק

,

תמאש

שאנדור

,

קלשצ׳נקו

,

אונישנקו

,

קוביקה, גרשנייב, ברונו הייס, דוד סולארי.

הוא ישראלי, אז לא נכון להשוות לרשימה כזאת.

גם דיברת על כישרון, איזה כישרון בדיוק היה ל פרננדז והייס.

לאבראו אין בכלל הופעות ליגה

השחקן הזה בן של זונה, כל כך הרבה הזדמנויות לצאת למתפרצות והזין הזה מחזיק כדור.

הוא משחק רק בגלל המקלארן הזה.

יש לך ביסוס להאשמות הנ"ל, או שאתה שוב שומע קולות?

אפרופו שחקנים של דרבי קאונטי ועירבובים של מקלארן, מסתבר שג'ו לדלי מיודענו חתם בסוף שם, לפני חודש, עם חוזה קצר שלי חצי שנה עד ינואר.

מה ביסוס מה אתה רוצה שהוא יביא לך תכתובות בין מקלארן לג'ורדי?

זה מוגזם לבקש שבנאדם לא יקלל שחקנים שלנו ויסביר על סמך מה הוא משמיץ ששחקן נמצא בהרכב מסיבה לא מקצועית?

דור פרץ,ייני,יצחקי,ריקן,סושיץ,עכשיו תצאו עליי כן? גם בטוקיו(מעדיף את עלי מוחמד עליו בכל יום)

לנושא.. בלקמן? נראה כאילו הוא מרגיש שהוא הגיע מסביליה והוא מרגיש כמה רמות מעל הליגה וזה מעצבן אותי.

הכי אגואיסט שראיתי

יש לו דריבל משובח(ראינו כמה מהלכים יפים שלו כמו זה מול חיפה, שהכדור דבק לו לרגל ואלירן עטר חירבן את המהלך), בעיטה מהמקום טובה, משחק גוף ברמה אירופאית, הוא ישראלי...הוא יודע לתת גולים

בליגה השניה באנגליה הוא היה שחקן לגטימי בהרכב של לא מעט קבוצות, הוא נחשב בנוער של יונייטד לכשרון גדול שלא ממומש...

אז נכון שהוא לא הכי חכם, ראש בקיר, לא קבוצתי..יש הרבה עבודה איתו, אבל יש לו דברים שאין לישראלים וגם לזרים שבאים לפה ברמות הללו.

תזכירו לי מי היה טוב מול ב"ש?

אבל להגיד פה שהוא נגר כמו שאנשים פה רומזים זה עלבון לאינטליגנציה

כל הדוגמאות שלך אחרי 6-7 משחקים ולהגיד עכשיו שאנדור וכל אלה זה לא חכמה, הם היו פה לטווח שנים..

בוא נשפוט אותו בסוף העונה ונראה

איפה כל הגאונים שעפו עלי ולמה פתאום אתם כל כך רכים

אולי הוא חזק, ואולי יש לו בעיטה, ואולי הוא מהיר ואולי הוא אפילו טוב בראגבי או פטאנק או מה שלא יהיה המשחק שהוא מנסה לשחק

לא

שחקן

כדורגל

די עם ה"הוא שחקן טוב אבל יש לו קצת בעיות בראש". לא יכול לשמוע את זה יותר. הרגתם אותי בחיי כבר שנים ממחזרים תירוצים קבועים לכל סיטואציה.

יחזקאל בינתיים סידר את הראש? את טבח הניאו'ז עוד שניה שולחים לאיזה מקלחת בצ'כיה. אלי זיזוב ניסה לסדר את הראש אבל זה עשה לו קריזים שעכשיו הוא מצליח להרגיע רק עם שווארמה

שחקן טיפש? מחרב התקפות סדרתי? יש לו אגו? קח אותו ותגיד לו שאם הוא לא משחק את המשחק הנדרש בדיוק כפי שנדרש, הוא עף על רקטה ושיהנה לככב בדרבי של הוגוורטס נגד בלאק פודינג יונייטד

מכבי לא יודעת לסדר ראשים של שחקנים. זה מוכח מחקרית.

ובכלל, קחו טיפ קטן, תפסיקו לנסות לקחת מוגבלות בולטת של שחקן, שכנראה מנעה ממנו להגיע גבוה יותר בקריירה, ולצאת מנקודת הנחה כלכך ברורה שהינה הוא מסדר אותה.

נוסא שחקן אדיר הוא רק צריך להחמיץ פחות. דור מיכה כוכב רק צריך לכבוש יותר. טיבי בלם ענק רק צריך להפסיק לעשות חורים. גולסה זה כל מה שהיינו צריכים רק שייפצע פחות... וואו יעני

ועוד דבר, צריך להפסיק עם הגישה שצריך להודות לשחקנים שהם פה כי הם שיחקו בליגה הזאת ומקבלים הצעות מהאלה. ששחקנים שפה ינשקו את הקרחת של ג'ורדי כל יום שהם זוכים לשחק במועדון הזה וילחמו על החיים שלהם. הגישה המפגרת והתבוסתנית הזאת היא בדיוק מה שגורם לתותחים שלנו לשחק בהליכה.

די עם ה"הוא שחקן טוב אבל יש לו קצת בעיות בראש". לא יכול לשמוע את זה יותר. הרגתם אותי בחיי כבר שנים ממחזרים תירוצים קבועים לכל סיטואציה.

יחזקאל בינתיים סידר את הראש? את טבח הניאו'ז עוד שניה שולחים לאיזה מקלחת בצ'כיה. אלי זיזוב ניסה לסדר את הראש אבל זה עשה לו קריזים שעכשיו הוא מצליח להרגיע רק עם שווארמה

שחקן טיפש? מחרב התקפות סדרתי? יש לו אגו? קח אותו ותגיד לו שאם הוא לא משחק את המשחק הנדרש בדיוק כפי שנדרש, הוא עף על רקטה ושיהנה לככב בדרבי של הוגוורטס נגד בלאק פודינג יונייטד

ובכלל, קחו טיפ קטן, תפסיקו לנסות לקחת מוגבלות בולטת של שחקן, שכנראה מנעה ממנו להגיע גבוה יותר בקריירה, ולצאת מנקודת הנחה כלכך ברורה שהינה הוא מסדר אותה.

נוסא שחקן אדיר הוא רק צריך להחמיץ פחות. דור מיכה כוכב רק צריך לכבוש יותר. טיבי בלם ענק רק צריך להפסיק לעשות חורים. גולסה זה כל מה שהיינו צריכים רק שייפצע פחות... וואו יעני

ועוד דבר, צריך להפסיק עם הגישה שצריך להודות לשחקנים שהם פה כי הם שיחקו בליגה הזאת ומקבלים הצעות מהאלה. ששחקנים שפה ינשקו את הקרחת של ג'ורדי כל יום שהם זוכים לשחק במועדון הזה וילחמו על החיים שלהם. הגישה המפגרת והתבוסתנית הזאת היא בדיוק מה שגורם לתותחים שלנו לשחק בהליכה.

אתה חושב שמגיעים לישראל שחקנים בלי חולשות? ואם אתה שחקן מושלם או כמעט מושלם איזה סיבה יש לך לדרוך בליגה הישראלית?

אתה חושב שמגיעים לישראל שחקנים בלי חולשות? ואם אתה שחקן מושלם או כמעט מושלם איזה סיבה יש לך לדרוך בליגה הישראלית?

איך זה משתמע ממה שאמרתי? אני בדיוק אומר את זה, מגיעים לפה שחקנים לא מושלמים עם ליקויים בולטים. לכן צריך לקחת כל שחקן לגופו, עם החסרונות והיתרונות ולהתייחס אליו ולמדוד אותו ולקבוע האם הוא טוב או לא טוב

אם נקבע שהוא לא טוב, אז בבקשה לא להשתמש בטיעון "אבל אולי הוא יסדר את זה ואת זה ואז הוא יהיה תותח". בדרך הזאת מאבדים נקודות.

איך זה משתמע ממה שאמרתי? אני בדיוק אומר את זה, מגיעים לפה שחקנים לא מושלמים עם ליקויים בולטים. לכן צריך לקחת כל שחקן לגופו, עם החסרונות והיתרונות ולהתייחס אליו ולמדוד אותו ולקבוע האם הוא טוב או לא טוב

אם נקבע שהוא לא טוב, אז בבקשה לא להשתמש בטיעון "אבל אולי הוא יסדר את זה ואת זה ואז הוא יהיה תותח". בדרך הזאת מאבדים נקודות.

בעיקר המשפט הזה "די עם ה"הוא שחקן טוב אבל יש לו קצת בעיות בראש". לא יכול לשמוע את זה יותר. הרגתם אותי בחיי כבר שנים ממחזרים תירוצים קבועים לכל סיטואציה." זו הסחורה שמגיעה לישראל

אפילו לשחקנים הכי טובים שמגיעים לשחק בארץ יש ליקויים בולטים כמו וידאר ואפילו וואקמה, ובפועל כל קבוצה בליגה הייתה רוצה שחקנים ברמה הזו (למרות הליקויים).

אתה צריך להבין שאם מישהו מנסה להגן על השחקן ז"א שהוא רואה פוטנציאל, והוא מאמין שהקבוצה תוכל לתעל את הפוטנציאל ליכולת טובה במגרש.

בגדול אני מסכים איתך. אבל זה תקף בעיקר על שחקנים מבוגרים יותר שקשה יותר ללמד כבר דברים חדשים. יחזקאל עוד צעיר אז יש עוד סיכוי. דוגמאות אחרות? יש שחקנים שהשתפרו אצלנו משמעותית אחרי אימונים אצל אוסקר ובעיקר אצל סוזה. זהבי הוא דוגמא נהדרת. גם טב"ח המח השתפר אצלנו לעומת הפועל (לא השתפר מספיק אמנם אבל הייתה מגמת שיפור). ראדי ודאבור עשו אצלנו קפיצה לא קטנה. אבל הכי חשוב שאותם שחקנים ירצו להשתפר וישקיעו גם בעצמם אחרת שום מועדון ושום צוות גדול וטוב ככל שיהיה לא יצליח. אם איגאבור היה עובד יום יום לפני אימון תוך כדי ואחרי אימון על ניצול מצבים, על פעולה אינסטינקטיבת מהירה טובה יותר בין אם ברגל או בראש לדעתי היה יכול למקסם את היכולות שלו. אני די בטוח שהוא לא עשה את זה. כנ"ל מיכה עם פיסיות וסיומת מול השער (בעיקר הפיסיות). תראה את טב"ח הכח. רק אחרי שהגיע לליגה האנגלית הפך לגלדיאטור כי הוא רצה וכי הוא השקיע. כשהיה חוזר לארץ בקיץ היה ממשיך עם אימונים אינטנסיבים כל יום עם מאמן כושר אישי.

מילבדור - איזה איטי הזהבי הזה, אה? אין הוא בחיים לא יהיה סילון תפסיקו להגן עליו. גם שרירים אין לו מה הוא לא יכול לעבוד קצת בחדר כושר?

אתה קצת חי בסרט. כמעט כל מי שפה מולחם להרכב של כל קבוצה אחרת בליגה אולי למעט ב"ש. הבעיות שלנו הן לא חומר השחקנים.

מילבדור - איזה איטי הזהבי הזה, אה? אין הוא בחיים לא יהיה סילון תפסיקו להגן עליו. גם שרירים אין לו מה הוא לא יכול לעבוד קצת בחדר כושר?

אתה קצת חי בסרט. כמעט כל מי שפה מולחם להרכב של כל קבוצה אחרת בליגה אולי למעט ב"ש. הבעיות שלנו הן לא חומר השחקנים.

מה

אתם מפספסים את הנקודה שלי

איכשהו הבנתם שאני רוצה פה שחקנים מושלמים או כלום

לא

אני רוצה שנבחן שחקנים, ושנפסיק לצאת מנקודת הנחה שמה שלא טוב ניתן לשיפור

לצורך העניין, הליקויים של זהבי לא הפריעו לו להיות הדבר הכי טוב שדרך פה

הליקויים של וידאר לא מפריעים לו להיות החלוץ הכי טוב בליגה

הליקויים של בלקמן מחרבים משחקים

הליקויים של טבח, לטעמי, גרמו לנו לאובדן נקודות ברגעים מאוד קריטיים

יש מקומות, שבהם הנזק עולה על התועלת. במקומות האלה, עדיף לא לצאת מנקודות הנחה שכשנתקן את הליקויים אז יהיה מעולה, ובינתיים להמשיך לסבול מהם

אני מבין כשעושים את זה עם שחקנים בני 20. לא מבין כשעושים את זה עם בני 28.

כמעט ולא קורה, אבל אני עם מילבדור.

לאו דווקא בעניין בלקמן, אותו אני רוצה לראות עוד לפני שאני אשפוט, אבל שחקנים לא משתנים הרבה, בטח כשמדובר בגילאים מבוגרים יותר.

חוץ מזה, יש הרבה יכולות שאפשר לשפר, אבל אינטליגציית משחק כמעט ולא. עם שחקן שפשוט לא חכם אין הרבה מה לעשות. לדעתי רוב הבעיות של שחקנים בסגנון הזה (כמו טבח, בלקמן ושגיב) זה פחות אגואיזם אלא בעיקר קבלת החלטות לא נכונה.