Jump to content

בלקמן

JacK

Recommended Posts

יש הסבר לשחקן הזה? גורם להתגעע לטבח, כזה אגואיסט לא ראיתי רבה זמן, חי בסרט שהוא מעל למשחק.

אם היה מאמן לקבוצה הזאת הוא לא היה נותן לו דקה עד שהוא מקשיב להוראות לשחרר כדור.

לא יודע איך ג'ורדי כל פעם מצליח להביא גרסא יותר גרועה של השחקן שעזב שגם ככה הסריח את הדשא.

הוא אגואיסט ממש אבל אתמול ג'ורדי הרג אותו בצד שמאל, אם יש התעקשות על אצילי באגף אז בלקמן לא יכול לשחק. ( סתם מהראש עכשיו אני זוכר שהוא נכנס נגד חיפה לצד ימין וסידר לאלירן מצב של גול )

הוא אגואיסט ממש אבל אתמול ג'ורדי הרג אותו בצד שמאל, אם יש התעקשות על אצילי באגף אז בלקמן לא יכול לשחק. ( סתם מהראש עכשיו אני זוכר שהוא נכנס נגד חיפה לצד ימין וסידר לאלירן מצב של גול )

מסכים, ג'ורדי הרג אותו שהוא נתן לו לשחק בצד שמאל,דווקא בצד ימין הוא נראה יותר טוב, והוא התחיל את המהלך שהבקענו בו.

שניהם צריכים להיות בעמדה שנותנת להם אופציה לבעוט. כמו בגול , שניהם היו באגף ימין. בלקמן נכנס לאמצע עם רגל שמאל מסר לאצילי וזה נגמר ברשת. אי אפשר שניהם ביחד קיצוניים אתה מפסיד שחקן.

זה בדיוק מה שהיה קורה ליצחקי באגף ימין וגם עטר הוא שחקן שמושך לאמצע ולא לקו.

צריך להתאים את השיטה והמיקום לשחקנים.

אני אפילו לא רואה את זה כאגואיזם. זה איזה משהו מוזר שקשה להסביר. הוא פשוט לא משחק בקצב של המשחק, אבל בקטע לא טוב.

אם יהיה מתפרצת למכבי הוא יעצור. אם המשחק עומד הוא פתאום ינסה לפרוץ בין שלושה שחקנים. פשוט לא מבין אותו. ורואים שיש לו כדורגל, אבל כרגע הוא הרבה יותר טבח ברע מאשר מה שרצינו לקבל בקיץ.

לא בנוי לשחק בשמאל

לא מבין איך גורדי עוד לא קלט את זה

ג'ורדי קלט, הוא בא אתמול במטרה להוציא נקודה וברגע שהם קיבלו אדום הוא נכנס ללחץ. ( כמו לוזון נגדנו )

הציב אתמול את בלקמן באגף שירוץ אחרי ביטון ואחרי שהבין שבכר עולה עם 3 בלמים התחיל הבלאגן.

בימין הוא טוב מאד.

בשמאל אסור לו לראות מגרש.

ואללה. ידענו את זה עוד ברגע שחתם כשקראנו ציטוטים בפורום של דרבי. השאלה למה ג'ורדי לא יודע את זה עד עכשיו.

ג'ורדי קלט, הוא בא אתמול במטרה להוציא נקודה וברגע שהם קיבלו אדום הוא נכנס ללחץ. ( כמו לוזון נגדנו )

הציב אתמול את בלקמן באגף שירוץ אחרי ביטון ואחרי שהבין שבכר עולה עם 3 בלמים התחיל הבלאגן.

עשית לי עצוב בלב עם ההודעה הזאת.

אני בכל זאת מקווה שג'ורדי סתם עוד לא הבין

יש לו פוטנציאל אדיר וראינו את זה כבר. יכול להיות יותר טוב מטב"ח.

קבלת החלטות ושחרור כדור אכן לא מספיק טובות.

לשחק בשמאל הורג אותו. הייתי עולה איתו בימין, עטר בשמאל ואצילי באמצע מתחת לקיארטנסון.

אצילי הרבה יותר אפקטיבי שם וגם הגול הגיע ממהלך של בלקמן בימין שמסר לאצילי באמצע.

ניק יודע למסור, סידר גם מצב לעטר נגד חיפה.

אחלה שחקן למכבי, חרא משחק. לא שופטים שחקן על פי משחק אחד. הוא היה טוב עד טוב מאוד במשחקים הקודמים.