Jump to content

ג'ורדי קרויף -תודה וביי

אוהד צהוב

Recommended Posts

ברצלונה הציעו לו להיות פקיד, אחרת היה הולך.

על פי הפרסומים הוא קיבל הצעה לתפקיד של עוזר למנהל המקצועי, אני במקומו הייתי הולך על זה בלי למצמץ.

תנו לו עוד עונה אחת כאן, ויש סיכוי סביר שאנחנו נאבקים נגד הירידה.

גם אז יגידו אם היו אומרים לך לפני עשר שנים 3 אליפויות 2 גביעים, 2 סגנות ופלייאוף עליון לא היית חותם על זה? תתבייש.

על פי הפרסומים הוא קיבל הצעה לתפקיד של עוזר למנהל המקצועי, אני במקומו הייתי הולך על זה בלי למצמץ.

מזכירה של המנהל המקצועי. תהיה בטוח שאם זה היה תפקיד רציני הוא היה מסתער עליו.

תציפו אותו בהודעות באינסטגרם ותדרשו שיעזוב.

אני ניהלתי איתו שיחה אחרי המשחק בו ניצחנו את רעננה אחד אפס בבית, לפני כחודש.

אחרי אותו ניצחון שהיה לפני הפגרה אמרתי לו שזה הזמן שלו לקום וללכת בצורה יפה לפני שזה ייעשה מאוחר.

הוא טען שאני צעיר ולא ראיתי מספיק דברים בכדורגל ושאני לא מבין. טען שיחזרו הפצועים ונחלוק את המקום הראשון עם הפועל חיפה.

כמו שאתם רואים זה לא קרה.

לאחר המשחקים שבאו לאחר מכן כבר דיברתי איתו בטון פחות מתחנף ומוקיר תודה על העבר, העברתי עליו ביקורת שהוא פוליטיקאי וגנב דעת ואיך ייתכן שהוא מעלה את ייני בהרכב. הבן אדם חסם אותי. הוא לא מסוגל לשמוע דעה אחרת משלו וחושב שהוא אלוהים. מה שכן הוא קורא כל מילה שתכתבו לו. אז בבקשה תציפו אותו בדרישה שיעזוב. אני כבר לא יכול.

כל שבוע נוסף שלו הורס אותנו יותר. יהיה מאד מסוכן לתת לשרלטן הזה לקבל החלטות בחלון בינואר. זה הזמן שלנו האוהדים להשמיע את קולנו. שמחתי על קריאות התתפטר היום במשחק אבל זה לא מספיק. צריך משהו גדול יותר כדי שהשחצן הזה יעזוב

יש מצב שג'ורדי כמו שוטא יסיים את דרכו במשחק בטדי.

שמעעעעע, זה משחק שהסיכוי של מכבי לנצח בו זה בדיוק כמו הסיכוי שלנו לנצח בברנבאו,איזה עונה מדכאת

שמעעעעע, זה משחק שהסיכוי של מכבי לנצח בו זה בדיוק כמו הסיכוי שלנו לנצח בברנבאו,איזה עונה מדכאת

אתה מדבר על ניצחון או לא?

אין מצב שאנחנו יוצאים משם בלי 3-4 חתיכות.

אחד המשחקים המביכים שהייתי בהם.

שום תחכום ויצירתיות. לחץ על היריב? מה זה בכלל?

הגבהות הזויות לעבר שוינפלד ברחבה של ראייקו/טב"ח.

משחק לרוחב סטייל שוטא. שום הפתעה במשחק.

**** בעיניים.

רשמתי יש מצב אם לא יפטרו אותו לפני אבל זה לא יקרה. צחוק הגורל שמי שלא פיטר את שוטא בזמן ועזב בשיאו יגמור כמוהו.

אם מכבי חשובה לג'ורדי, הוא חייב לשים את המפתחות ולהתפטר. אני מקווה שהוא ישימם את האגו בצד, כי אחרת מכבי בבעיה. הבעיה אם ג'ורדי שכנראה שהוא פשוט לא מאמן, אני היום לא ראיתי קבוצה, אלא אוסף של 11 שחקנים, 11 אינדיבידואלים. ובזה אני מאשים את ג'ורדי. עם בדצמבר אנחנו נראים כמו קבוצה הכי לא מאומנת בעולם, אז ג'ורדי חייב ללכת הביתה. אין תנועה, אין משחק התקפה, רוב השערים זה יותר כשרון של שחקנים מאשר עבודה קבוצתית, פשוט נשבר.

כל כך מצער לראות את האיש שאחראי על המהפכה מתבזה בצורה כזאת

אבל צריך לומר את האמת גורדי ממש מאמן פח

זאת מכבי הכי פחות מאומנת שראיתי בחיי

הכל מקרי.

גורדי חייב לשים את המפתחות ולפנות את העמדה כמו גבר ושלא יעשה את זה כמו מסטיק

יחד איתו לצערי צריך ללכת גם טוריחו

שאחראי על זה שהשחקנים כל משחק נראים גמורים כבר בדקה 65

כל אלה ששורקים בוז לקריאות תתפטר של גורדי - הם אלה שבסופו של דבר יגרמו לעוד עונה ללכת לפח.

הפעם בניגוד לשנה שעברה, השחקנים לדעתי באמת אש והסגל באמת מעולה, דווקא הפעם לא מאשים את השחקנים וכל האשמה על גורדי.

הוא בא לעשות עלינו סיבוב שפשוף, לא הולך ככה. מבין את האהבה שיש אליו אחרי שהוציא אותנו מהתקופה השחורה שלנו לדרך חלומית,

אך אם לא יפנה את המקום שלו הוא גם זה שיחזיר אותנו לתקופה השחורה מאוד מהר.

זה כמו קשר באמת טוב של כמה שנים שפשוט נגמרה האהבה, אין ברירה ועם כל הקושי צריך להפרד.

אין דרך אין כלום, וזה לא משנה גם אם היינו מנצחים בשבוע שעבר וגם היום מאיזה הבלחה או פנדל, בטווח הרחוק זה לא יחזיק.

תציפו אותו בהודעות באינסטגרם ותדרשו שיעזוב.

אני ניהלתי איתו שיחה אחרי המשחק בו ניצחנו את רעננה אחד אפס בבית, לפני כחודש.

אחרי אותו ניצחון שהיה לפני הפגרה אמרתי לו שזה הזמן שלו לקום וללכת בצורה יפה לפני שזה ייעשה מאוחר.

הוא טען שאני צעיר ולא ראיתי מספיק דברים בכדורגל ושאני לא מבין. טען שיחזרו הפצועים ונחלוק את המקום הראשון עם הפועל חיפה.

כמו שאתם רואים זה לא קרה.

לאחר המשחקים שבאו לאחר מכן כבר דיברתי איתו בטון פחות מתחנף ומוקיר תודה על העבר, העברתי עליו ביקורת שהוא פוליטיקאי וגנב דעת ואיך ייתכן שהוא מעלה את ייני בהרכב. הבן אדם חסם אותי. הוא לא מסוגל לשמוע דעה אחרת משלו וחושב שהוא אלוהים. מה שכן הוא קורא כל מילה שתכתבו לו. אז בבקשה תציפו אותו בדרישה שיעזוב. אני כבר לא יכול.

כל שבוע נוסף שלו הורס אותנו יותר. יהיה מאד מסוכן לתת לשרלטן הזה לקבל החלטות בחלון בינואר. זה הזמן שלנו האוהדים להשמיע את קולנו. שמחתי על קריאות התתפטר היום במשחק אבל זה לא מספיק. צריך משהו גדול יותר כדי שהשחצן הזה יעזוב

אז אתה כאדם רנדומלי פונה אל ג׳ורדי, הוא עונה לך ומנהל איתך דיון, לאחר מכן החלטת לתקוף אותו אישית ואתה מתפלא שהוא חסם אותך?

אחד המשחקים המביכים שהייתי בהם.

שום תחכום ויצירתיות. לחץ על היריב? מה זה בכלל?

הגבהות הזויות לעבר שוינפלד ברחבה של ראייקו/טב"ח.

משחק לרוחב סטייל שוטא. שום הפתעה במשחק.

**** בעיניים.

ככה נראים בכל המשחקים של השנה..

אז אתה כאדם רנדומלי פונה אל ג׳ורדי, הוא עונה לך ומנהל איתך דיון, לאחר מכן החלטת לתקוף אותו אישית ואתה מתפלא שהוא חסם אותך?

1. אני לא אדם רנדומלי. אני אוהד מכבי שמלווה את הקבוצה 20 שנה בטוב וברע (בעיקר ברע).

2. לא תקפתי, העברתי ביקורת.

3. לא אישית, אלא כמאמן מכבי, הקבוצה שאני אוהד ויקרה לי.

4. אני לא מתפלא שהוא חסם אותי. לא יודע איך הבנת את זה. זה אפילו ברור מאליו שזה מה שיעשה לאור התגובות שלו בתקופה האחרונה.

הבן אדם שחצן, יהיר ומשקיע את מירב האנרגיות שלו בטיפוח תירוצים חדשים.

אגב, החסימה שלו לא מרגשת אותי. כל מה שחשוב לי זה שהבן אדם יקבל כמה שיותר מסרים שרוצים שיעזוב וישחרר אותנו כבר.

תבין, מכבי שייכת לי ולאוהדים שמלווים אותה עשרות שנים.

לא לג'ורדי, לא למיץ' (גם עליו לא חסרה ביקורת ואתם תראו שכשעידן ג'ורדי יחלוף ויצוצו בעיות חדשות, האש תופנה לכיוון קנדה) ולא לאף אחד אחר.

מאמנים שחקנים ובעלים מתחלפים, אוהדים ישארו לנצח להתמודד עם התוצאות.

ההרגשה שלי מג'ורדי היא שמכבי היא כלי משחק ולמידה בשבילו ולי זה לא מתאים.

מכבי היא לא תחנת סטאז' למאמנים.

שיילך וישיג קבלות ממקום אחר ואז נשקול לשים אותו פה על הקווים.

רק אומר שבלי קשר למצב הנוכחי, להשתמש במנטרה של אוהדי קבוצות אחרות על זה שהאליפויות אך ורק בזכות זהבי זה לערער על שושלת שהחזירה את מכבי את לגדולתה ולערער על העובדה שג׳ורדי שייך לספרי ההיסטוריה של המועדון.

במילים אחרות, כפוי טובה מהזן הנחות ביותר שאני מאחל לו שיירקו לו בפרצוף על כל דבר.

מה לעשות שאם לא זהבי, אנחנו במקרה הטוב עם אליפות אחת בכל התקופה הזו. גם אני נלחמתי שנים שאנחנו ״לא רק זהבי״ וכמה ג׳ורדי גדול וכו׳, אבל מה לעשות שבשלב מסוים המציאות באה לביקור. אצלי זה קרה לפני שנתיים שלוש, אצל הרוב בשבועות האחרונים.

מה לעשות שאם לא זהבי, אנחנו במקרה הטוב עם אליפות אחת בכל התקופה הזו. גם אני נלחמתי שנים שאנחנו ״לא רק זהבי״ וכמה ג׳ורדי גדול וכו׳, אבל מה לעשות שבשלב מסוים המציאות באה לביקור. אצלי זה קרה לפני שנתיים שלוש, אצל הרוב בשבועות האחרונים.

אצל אוסקר וסוזה היית לוקח בכ מקרה.

לגבי פאקו לא יודע, באר שבע לא הייתה באמת יריב.

התבלבלת בין המציאות בפועל לבין מה שאתה חושב שהיה קורה אם המציאות (זהבי במכבי) לא הייתה מתקיימת.

לעולם לא נדע מה היה קורה, לכן לבטל את ההצלחות עם ג׳ורדי עם טיעון אם לסבתא היו גלגלים זה לא המציאות באה לביקור.

ג׳ורדי יהיה לעד בספרי ההיסטוריה של מכבי כאחד האנשים המרכזיים בחזרה של מכבי לגדולתה.

לצערנו יש דעיכה, אבל מי שחושב שאנחנו בדרך לימים השחורים ההם הגיע הזמן שירגיע את ההיסטריה, גם אם ג׳ורדי הוא השטן הוא לא יכול לעשות את זה לבד כל עוד יש מעליו שדרה ניהולית איכותית, או שעכשיו גולדהאר לא מספיק טוב לקהל כפוי הטובה של מכבי?