Jump to content

ג'ורדי קרויף -תודה וביי

אוהד צהוב

Recommended Posts

אני לא חושב שצדק היה אופציה.

א- הוא היה קשור מאוד לבכר

ב- במכבי העמדה של הבלמים הייתה נעולה לגמריי , והוא בטח ובטח לא היה רוצה לבוא למקום בו הוא מתחיל על הספסל.

ההסכמה לתת לראדי ללכת בחינם לב"ש היא שורש לזחיחות (יכול להיות שב"ש היו משלמים את הפיצוי ואז מקצועית התוצאה הייתה זהה כנראה, אבל לא נדע לעולם. כן נע שהסכמנו לתת ליריבה שלנו שחקן בחינם שהיה בורג מרכזי באליפות ה-1 שלהם (יותר מאשר ה-2 כמדומני). אני חושב שג'ורדי לא העריך את הסיכון שיש מב"ש, כנראה חשב שהיא תשאר אותה קבוצה פלוס מינוס כמו שהייתה בימי אלישע (במילים אחרות- "רק שיבואו השרמוטות לבלומפילד ויחרבנו במכנסיים כרגיל").

וואקמה? מסכים לגמריי.

יש עוד שפע של החלטות רעות של קרויף לאורך השנים שלא ציינתם.
שדרוג החוזים לשחקנים שלא עשו כלום כדי שזה יגיע להם, בחירת ישראלים ״מוכחים״ ושמנמנים על פני כאלו שנמצאים לפני הפריצה, ניפוח

מדרגות השכר לרמה שהשחקן הכי זוטר במכבי מרוויח כמו כוכב בב״ש, חשיבה קצרת טווח בכל הקשור להצערת הסגל ובניית עתודה לשחקנים המזדקנים.
הרשימה עוד ארוכה מאוד.

התמה הכללית הייתה תמיד שמרנות וניסיון לשמור בכל הכוח על מה שיש, במקום לגדל ביצים ולחתור קדימה.

עוד 100 אלף יורו לטב״ח, ועוד 100, ועוד 100 ... עד שממש ממש ממש אין ברירה. מעאפן.

מכבי של 13/14 הייתה בנקודת מוצא אידיאלית כדי לקפוץ עוד מדרגה קדימה, ולהשאיר אבק לליגה למשך תקופה. 7-8/10 הנפות בעשור היה הצפי הריאלי.

צעד אחר צעד, הוא חירבש את הכל. ההחזרה של אוסקר הייתה ה smoking gun. תמרור אזהרה ענק ומהבהב.

מסכים עם רוב הדברים שאתם כותבים רק שאני הייתי מעדיף את פאקו על ג'ורדי, לא יודע אם זה היה מצליח אבל גם באותו זמן היה ברור לי שג'ורדי הבעיה.

הערות קטנות:

לקטר גם אם ראדי עובר לבש הכמות דק שורמוט גנב אותנו על הדשא בלי קשר לנזק הכספי עשה יותר נזק מקצועי לדעתי.

האנמיות עם וואקמה זה פשע מטורף, כמו עם ג'ורג'יניו וקונט בקיץ הזה ועם עלי מוחמד, דיא סבע, ורד, ממן בינואר\קיץ הבא.

יש כבר מספיק שחקנים טובים בליגה כדי להביא מהם רכש משמעותי, ההתעלמות והזלזול מהשוק כאן פשוט מרתיח.

מעיין אני כתבתי בזמן אמת וזו לא חוכמה בדיעבד, בכל השאר אני מסכים

think for yourself question authority!

ג'ורדי אני יודע שאתה לא קורא כאן אבל רציתי שתדע:

שאני מאוד מעריך ובלה בלה בלה קישקוש שמיטפוט

עשית הרבה דברים למען המועדון, הצעדת אותנו קדימה.

אפילו שמילאת את הקבוצה באדומים ואתה עדיין ממשיך לנסות אני לא מאשים אותך.

אבל עד שיש פאקינג שחקן אחד להחתים מאירופה, שלא צריך להתחנן אליו לשחק בקבוצה כי הוא כ"כ אוהב אותה, שיטרוף את הדשא, אתה שולח אותו לעזאזל?!

תתבייש ג'ורדי, אנחנו עוד נשלם על היהירות הזאת שלך. לך תרדוף אחרי ורמוט.

וכל החכמולוגים, זדיינו, אני אגיד מה שבא לי.

למה לא לחכות עד סוף העונה ואז לבקר אותו? למה להחליט מעכשיו שאנחנו נשלם על זה?

הלשלם גם יכול לקרות גם בשנה הבאה, או בעוד שנתיים..

קוסמיק על הטעויות ש'ורדי עשה אפשר לכתוב ספר, נגיד דאבור.

שדרוג החוזים לשחקנים שלא עשו כלום כדי שזה יגיע להם, בחירת ישראלים ״מוכחים״ ושמנמנים על פני כאלו שנמצאים לפני הפריצה, ניפוח

מדרגות השכר לרמה שהשחקן הכי זוטר במכבי מרוויח כמו כוכב בב״ש, חשיבה קצרת טווח בכל הקשור להצערת הסגל ובניית עתודה לסגל המזדקן.

הרשימה עוד ארוכה מאוד.

התמה הכללית הייתה תמיד שמרנות וניסיון לשמור בכל הכוח על מה שיש, במקום לגדל ביצים ולחתור קדימה.

עוד 100 אלף יורו לטב״ח, ועוד 100, ועוד 100 ... עד שממש ממש ממש אין ברירה. מעאפן.

מכבי של 13/14 הייתה בנקודת מוצא אידיאלית כדי לקפוץ עוד מדרגה קדימה, ולהשאיר אבק לליגה למשך תקופה. 7-8/10 הנפות בעשור היה הצפי הריאלי.

צעד אחר צעד, הוא חירבש את הכל. ההחזרה של אוסקר הייתה ה smoking gun. תמרור אזהרה ענק ומהבהב.

יורדי לא עמד ברף שהוא עצמו יצר. אתה מדבר על הנפות(ובצדק) ואני נזכר שהיינו מתחבקים כשהיינו עושים פליאוף עליון.

זה הכל עניין של סטטיסטיקה בסופו של יום- הוא היה מידאס לגמרי בשתים שלוש העונות הראשונות ועכשיו זה מתיישר. מאחל לנו איש מקצוע טוב להמשך. אולי לא זיקוקי די נור על ההתחלה אבל סוליד בכל שנה ושנה.

הדוגמא הכי מובהקת- הגליית יצחקי לקפריסין. כל כך חד ובמקום. והיום יצחקי מקבל חוזים באהלן אהלן.

רק דרך הפריזמה הזאת אפשר לבחון איך יורדי הפך מחדשן וחד לישראלי מידי.יותר מידי.

ג'ק,

אם תוכל להבטיח לי שבעשר עונות הקרובות נסיים עם 81 נקודות את הליגה, ונגיע לגמר הגביע אחרי ששיחקנו בצ'מפיונס והחלפנו מאמן באמצע עונה. אני קונה. ב8 מעשר זה יגמר באליפות. בעוד 5 זה יגמר גם בגביע.

מדרגות השכר לרמה שהשחקן הכי זוטר במכבי מרוויח כמו כוכב בב״ש, חשיבה קצרת טווח בכל הקשור להצערת הסגל ובניית עתודה לשחקנים המזדקנים.

הרשימה עוד ארוכה מאוד.

שוב, הוא חיפש את המוכר והידוע, אבל המוכר והידוע הוא לא טוב. אני מסכים שהבסיס להשתלטות היה שם ושהלכנו אחורה, אבל אנחנו עדיין יכולים לחזור לנקודה בה היינו.

בעיניי קו פרשת המים היה ההעפלה לליגת האלופות. זה היה השיא של יורדי ולצערי נראה שזה גרם לו לשקוע בקונספציה שמה שעבד בעבר יעבוד שוב.

יורדי לא עמד ברף שהוא עצמו יצר. אתה מדבר על הנפות(ובצדק) ואני נזכר שהיינו מתחבקים כשהיינו עושים פליאוף עליון.

זה הכל עניין של סטטיסטיקה בסופו של יום- הוא היה מידאס לגמרי בשתים שלוש העונות הראשונות ועכשיו זה מתיישר. מאחל לנו איש מקצוע טוב להמשך. אולי לא זיקוקי די נור על ההתחלה אבל סוליד בכל שנה ושנה.

הדוגמא הכי מובהקת- הגליית יצחקי לקפריסין. כל כך חד ובמקום. והיום יצחקי מקבל חוזים באהלן אהלן.

רק דרך הפריזמה הזאת אפשר לבחון איך יורדי הפך מחדשן וחד לישראלי מידי.יותר מידי.

מסכים עם הכל פרט ללוחות הזמנים. אני חושב שהוא איבד את האדג׳ שלו שנה וחצי לאחר שמונה לתפקיד.

אוטוטו חוגגים ארבע שנים של קהות חושים.

המכבי שנבנתה אז הייתה כל כך חזקה ביחס ליתר, שלקח זמן עד שכף המאזניים התהפכה לצד השני. מה שכן, התהליך היה הדרגתי וברור.

קרויף בנה מדהים, אבל לא הצליח (אפילו לא ניסה בעיניי) לקחת את הפרויקט עוד צעד קדימה. הוא העדיף לשמר, ופה הוא נפל.

ב״ש הייתה צריכה את הזמן לבנות את עצמה עד לבשלות. חיפה, לשמחתנו, לא מפסיקה לטעות ולהסתבך,הפועל א-רלוונטית, ובית״ר הפכה

לקבוצת שעשועים נטולת יומרות אמיתיות.

זה איפשר לעגלה את האפשרות לרקוד עוד פעם אחת (14/15) ולאיים עוד פעם נוספת (15/16), אבל הגרף היורד שלנו הוא עקבי ויציב כבר הרבה מאוד זמן.

ג'ק,

אם תוכל להבטיח לי שבעשר עונות הקרובות נסיים עם 81 נקודות את הליגה, ונגיע לגמר הגביע אחרי ששיחקנו בצ'מפיונס והחלפנו מאמן באמצע עונה. אני קונה. ב8 מעשר זה יגמר באליפות. בעוד 5 זה יגמר גם בגביע.

בסופו של דבר יש מציאות ואין דבר כזה קונה תסריט כזה או אחר אפילו שאני מסכים בערך עם מה שאתה אומר אבל אם תתן לי את עונת 15/6 שוב הכל כולל הכל, אני לא ארצה לראות עונה כזאת בחיים.

מסכים עם הכל פרט ללוחות הזמנים. אני חושב שהוא איבד את האדג׳ שלו שנה וחצי לאחר שמונה לתפקיד.

אוטוטו חוגגים ארבע שנים של קהות חושים.

המכבי שנבנתה אז הייתה כל כך חזקה ביחס ליתר, שלקח זמן עד שכף המאזניים התהפכה לצד השני. מה שכן, התהליך היה הדרגתי וברור.

קרויף בנה מדהים, אבל לא הצליח (אפילו לא ניסה בעיניי) לקחת את הפרויקט עוד צעד קדימה. הוא העדיף לשמר, ופה הוא נפל.

ב״ש הייתה צריכה את הזמן לבנות את עצמה עד לבשלות. חיפה, לשמחתנו, לא מפסיקה לטעות ולהסתבךץ הפועל א-רלוונטית, ובית״ר הפכה

לקבוצת שעשועים נטולת יומרות אמיתיות.

זה איפשר לעגלה את האפשרות לרקוד עוד פעם אחת (14/15) ולאיים עוד פעם נוספת (15/16), אבל הגרף היורד שלנו הוא עקבי ויציב כבר הרבה מאוד זמן.

למה שנה וחצי ולא שנתיים? מה קרה אז? את דאבור היינו מאבדים בכל מקרה בקיץ, בטח היום כשאנחנו מבינים את האיכויות שלו. מה עוד קרה בינואר אז?

שוב, הוא חיפש את המוכר והידוע, אבל המוכר והידוע הוא לא טוב. אני מסכים שהבסיס להשתלטות היה שם ושהלכנו אחורה, אבל אנחנו עדיין יכולים לחזור לנקודה בה היינו.

בעיניי קו פרשת המים היה ההעפלה לליגת האלופות. זה היה השיא של יורדי ולצערי נראה שזה גרם לו לשקוע בקונספציה שמה שעבד בעבר יעבוד שוב.

בדומה למכבייה, אנחנו לא באותו ראש בכל הקשור ללוח הזמנים.

ההעפלה של ליגת האלופות לא הייתה השיא של קרויף מבחינתי, השיא היה הרבה לפניה.

הקמפיין האירופי של מכבי בעונת סוזה הוא הפרודקט הכי איכותי, מסעיר ומרשים שהתקופה של ג׳ורדי הצליחה לייצר. גולת הכותרת של הפרויקט הזה.

קו פרשת המים שלי היה היום בו אוסקר חזר לקדנציה שנייה, כתבתי את זה פה בזמן אמת.

האם אנחנו יכולים לחזור לנקודה בה היינו ? בהחלט, אולי עוד שנתיים מהיום.

למה שנה וחצי ולא שנתיים? מה קרה אז? את דאבור היינו מאבדים בכל מקרה בקיץ, בטח היום כשאנחנו מבינים את האיכויות שלו. מה עוד קרה בינואר אז?

בדש ומראבל ביום האחרון של ההעברות, במקום לחזק עוד ועוד איפה שחלש.

הוא עשה מה שחשב לנכון כדי לתת למכבי את המינימום כדי לסגור אליפות ב 14/15, מבלי לחשוב איך להגדיל עוד ועוד את הפער לקראת 15/16.

תקרת הזכוכית שלנו הייתה גבוהה נכון לאותם ימים, זה היה הזמן להכות בברזל. האפשרויות היו קיימות, הוא בחר להרפות.

בדש ומראבל ביום האחרון של ההעברות, במקום לחזק עוד ועוד איפה שחלש.

הוא עשה מה שחשב לנכון כדי לתת למכבי את המינימום כדי לסגור אליפות ב 14/15, מבלי לחשוב איך להגדיל עוד ועוד את הפער לקראת 15/16.

תקרת הזכוכית שלנו הייתה גבוהה נכון לאותם ימים, זה היה הזמן להכות בברזל. האפשרויות היו קיימות, הוא בחר להרפות.

האמת שבדש נשמע לי הגיוני במצבת השחקנים הקדמיים שלנו אז(זהבי, פריצה, טבח, מיכה, יצחקי בשיא, אלטמן ואולי היו עוד). היי, רק על דרבי זהבי הוא חקוק בסלע(:.

הייתי הולך לקיץ. אולי משם זה התחיל.

אני לא מבין איך אפשר לקרוא לעונה ההיא עונה טובה מאוד? מי במועדון יעיז להוציא את המילים האלה מהפה? עוד אחרי מפגן הלוזריות בגמר, אם אתה חושב שכל התקלות בעונה ההיא לא הלכו איתנו שנה קדימה והתקלות קרו גם בגלל דברים שנעשו בשנה-שנתיים אחורה אז מה נשאר להגיד? בוא ננתח באמת, בוא ננסה להבין ביחד תהליך, פשוט אף אחד לא מדבר על זה או על שרשרת זמן, הכל שיטחי ורדוד.

כל קבוצה בהיסטוריה ששיחקה בשלב הבתים של הצ׳מפיונס ליג הפסידה את האליפות, הפועל התפרקה, חיפה הפסידה אליפות בגלל הפרש שערים. מכבי נתנה עונה אדירה, הלכנו עד הסוף ב3 מסגרות(כן שלב הבתים של הצ׳מפיונס ליג הוא הטופ, הרמה של הכדורגל הישראלי היא נמוכה ובקושי שווה שלב בתים באירופית), עד הגמר גביע ועד למחזור האחרון עוד היה זמן קצר שבו גם עלית למקום הראשון. היו גמורים לחלוטין, זה קורה. איבדנו מאמן בדצמבר/ינואר ובכל זאת הגיע מאמן אדיר שלא הפסיד למעט הגמר גביע מאז שהגיע ! רדפה אחרי באר שבע, מבחינתי ? הפסדנו את האליפות בעונת בוס בעיקר בגלל מזל רע. ה4 תוצאות תיקו הרצופות, העובדה שבכל המשחקים מול ב״ש היינו הרבה יותר טובים מהם ועשינו תיקו. אבל מבחינת סטטיסטיקה? מכבי נתנה עונה מהסרטים למרות הטלטלות. עונת 2016/17 היא כישלון. ב״ש חגגה על מכבי אליפות והגמר גביע היה מביש. הנקודת אור היחידה שהייתה בעונה שעברה היא ג׳ורדי כמאמן. פיטורים כרגע לא יעזרו, העונה הזו צריכה להסתיים ומיטש יצטרך להנחית ליין חדש, מנהל מקצועי + מאמן או רק מאמן, אבל ג׳ורדי יצטרך לחפש מקום אחר בוא יוכל לחזור לעצמו(אל תדאג לו, זה רק עניין של זמן שיהיה חלק מהמועדון הגדול בעולם, בנוסף להיותו הבן של, הוא איש כדורגל מבריק. עכשיו, היופי אצלך זה שאתה לעולם לא נפתח לדעות אחרות, אתה מקובע ומעוות בחשיבתך והדיון איתך הוא לטחון מים. הה לי חשוב להגיד לך פשוט שאתה זה שגונב דעת.

האמת שבדש נשמע לי הגיוני במצבת השחקנים הקדמיים שלנו אז(זהבי, פריצה, טבח, מיכה, יצחקי בשיא, אלטמן ואולי היו עוד). היי, רק על דרבי זהבי הוא חקוק בסלע(:.

הייתי הולך לקיץ. אולי משם זה התחיל.

פריצה היה פצוע באותם ימים, ומכבי התחילה להראות סימני שחיקה.

המשך העונה האפור של הקבוצה היה נטו על סגל עייף שלא קיבל את הבוסט שהיה צריך בזמן.

הביא את מראבל (לאקרדת סוכנים קלאסית). שחקן שבית״ר דפדפה בקיץ שקדם לאותה עונה.

זה היה חלון זחוח, אבל לא כזה שהיווה תמרור מבחינתי בזמן אמת.

המינוי של אוסקר בקיץ... שם כבר הייתי מוטרד על אמת.

פריצה היה פצוע באותם ימים, ומכבי התחילה להראות סימני שחיקה.

המשך העונה האפור של הקבוצה היה נטו על סגל עייף שלא קיבל את הבוסט שהיה צריך בזמן. זה היה חלון זחוח, אבל לא כזה שהיווה תמרור מבחינתי.

המינוי של אוסקר בקיץ... שם כבר הייתי מוטרד על אמת.

ויצחקי קרע את הרצועה בפברואר.

מכבי נתנו חצי שנה אדירה(מסכים לגביי הקמפיין הארופאי כשיא התקופה). ירידה היא טבעית. לכן

הקיץ נשמע לי נכון יותר עם החזרה של אוסקר. כי כאן נדרשו מעשים אופרטיביים אחרים.

ויצחקי קרע את הרצועה בפברואר.

מכבי נתנו חצי שנה אדירה(מסכים לגביי הקמפיין הארופאי כשיא התקופה). ירידה היא טבעית. לכן

הקיץ נשמע לי נכון יותר עם החזרה של אוסקר. כי כאן נדרשו מעשים אופרטיביים אחרים.

מסכים איתך, מה גם שינואר זה לא הזמן לתת עבודה אמיתית.

מה שכן - זה היה ברור שמכבי תצטרך בקיץ חלון, פעלתן ומדוייק כדי לצאת עם תנופה לקראת 15/16.

השוק של אותם גם זימן אפשרויות מעניינות אם אני זוכר נכון (מליקסון נניח).

קרויף נימנם באיביזה, וקיבל החלטות מאוחרות ונטולות אומץ. אני לא כועס עליו, הוא פשוט איבד את האדג׳. זה לגמרי בסדר, קרה לגדולים ממנו.

נחכה להזדמנות הבאה, בתקווה שתגיע בקרוב.

איבדת אותי במזל רע, אין דבר כזה, יש פעולה ויש תוצאה ועוד אתה קורא לי גנב דעת. תציע לג'ורדי לשמוע זהבה בן.

ג'ק,

בלי קשר לנושא, מזל קיים בכדורגל. זה היופי שלו.

כן אפשר לצמצם אולי את השפעתו.

בנוגע למה שקוסמיק אמר: את הדעיכה ראינו בעונת פאקו (מקצועית אגב הייתה ירידה בחצי השני של עונת סוזה אחרי השיא של החלק ה-1, אבל לא הייתי מייחס את זה לטעויות של ג'ורדי).

עם זאת, לא הייתי אומר שהגרף שלה היה יציב והמשיך לעונה שלאחר מכן. שוב- אני לא חושב שמכבי של 15/16 פחות טובה מזו של פאקו, למרו תשהיא גמרה בלי שום תואר. הפעם הייתה שם יריבה שבאה לקחת, ומה שבעונת 16 הספיק לסגנות, בעונת 15 היה מספיק לאליפות 4-5 מחזורים לסוף ולא 2-3 כמו שהיה בפועל.

הקו בעיניי של הירידה, שהחלה כאמור בעונת פאקו והתיישר או אפילו מעט עלה בעונה שאחרי זה , הפך להיות תלול בעונה שעברה וממשיך גם היום.

לגביי הקיץ של החזרה של אוסקר: אני חושב שהושפענו גם מהמלחמה שהלכה באותו קיץ במובן מסוים, בנוסף לטעויות והבחירות של גו'רדי שלא הוכיחו את עצמן.

דיון מעניין מאוד חייב להגיד, כיף לשמוע את הדעות השונות.

הבעיה המרכזית לדעתי היא כמו שגק אמר התעלמות ברוטאלית משחקני ליגה מוכחים בארץ, ועל חשבונם להביא שחקני לשעבר כמו סקאריונה או מיקאל.

נראה כאילו גורדי פועל לפעמים מאגו(לא טוען שזה ככה בפועל) וכאילו ממשיך בשלו עם הקו שמה שיש כאן לרוב לא טוב וחבל

בנוגע למה שקוסמיק אמר: את הדעיכה ראינו בעונת פאקו (מקצועית אגב הייתה ירידה בחצי השני של עונת סוזה אחרי השיא של החלק ה-1, אבל לא הייתי מייחס את זה לטעויות של ג'ורדי).

עם זאת, לא הייתי אומר שהגרף שלה היה יציב והמשיך לעונה שלאחר מכן. שוב- אני לא חושב שמכבי של 15/16 פחות טובה מזו של פאקו, למרו תשהיא גמרה בלי שום תואר. הפעם הייתה שם יריבה שבאה לקחת, ומה שבעונת 16 הספיק לסגנות, בעונת 15 היה מספיק לאליפות 4-5 מחזורים לסוף ולא 2-3 כמו שהיה בפועל.

הקו בעיניי של הירידה, שהחלה כאמור בעונת פאקו והתיישר או אפילו מעט עלה בעונה שאחרי זה , הפך להיות תלול בעונה שעברה וממשיך גם היום.

לגביי הקיץ של החזרה של אוסקר: אני חושב שהושפענו גם מהמלחמה שהלכה באותו קיץ במובן מסוים, בנוסף לטעויות והבחירות של גו'רדי שלא הוכיחו את עצמן.

תמיד טענתי שהריצה עם בוס לא הרשימה אותי. מכבי הציגה אז 2-3 משחקים ממש טובים ואז דעכה משמעותית.

בפלייאוף קרסנו לגמרי.

לגבי המלחמה, ברור שהשפיעה במובן מסויים, אבל בוא נגיד את זה ככה - מכבי של סוזה הייתה מועכת את מאריבור/אסטרס, גם אם הייתה נאלצת לארח

בטנזניה. חיפה של 02/03 הוכיחה שזה אפשרי.

תמיד טענתי שהריצה עם בוס לא הרשימה אותי. מכבי הציגה אז 2-3 משחקים ממש טובים ואז דעכה משמעותית.

בפלייאוף קרסנו לגמרי.

אני לא חולק על מה שקרה לנו בפלייאוף.

ועדיין, גם אם לא הרשימה אותך הריצה עם בוס , אני עדיין לא חושב שהקבוצה ההיא הייתה פחות טובה מזו של פאקו, שהצליחה בליגה הרבה פחות ממנה מבחינת אחוזי הצלחה. רבאק, עם פאקו נצ' החוץ האחרון שלנו היה בפברואר - זה לא ייאמן. ההבדל הוא, כאמור, היריבות. ק"ש של 2015 הייתה קבוצה מעניינת אבל קצרה מידי שפשוט נפלה מהרגליים. ב"ש - זה לא היה זה.

ב-2016 ב"ש הפכה להיות מפלצת עם אחוזים עצומים . מעבר לכך שדברים קשורים לקבוצה שלנו, יש גם את היריבות. מכבי של 1994 הייתה קבוצה נהדרת, אבל נתקלה במחסום גבוה מידי. ברוב העונות האחרות היא הייתה לוקחת אליפות בשנה ההיא, למשל.