Jump to content

ג'ורדי קרויף -תודה וביי

אוהד צהוב

Recommended Posts

תבין, מכבי שייכת לי ולאוהדים שמלווים אותה עשרות שנים.

לא לג'ורדי, לא למיץ' (גם עליו לא חסרה ביקורת ואתם תראו שכשעידן ג'ורדי יחלוף ויצוצו בעיות חדשות, האש תופנה לכיוון קנדה) ולא לאף אחד אחר.

מאמנים שחקנים ובעלים מתחלפים, אוהדים ישארו לנצח להתמודד עם התוצאות.

ההרגשה שלי מג'ורדי היא שמכבי היא כלי משחק ולמידה בשבילו ולי זה לא מתאים.

מכבי היא לא תחנת סטאז' למאמנים.

שיילך וישיג קבלות ממקום אחר ואז נשקול לשים אותו פה על הקווים.

למסגר ולתלות על הקיר הוירטואלי של הפורום, שותף לזעם הנוכחי שלך, ולמרבה הצער גם לנבואות הרעות לגבי העתיד..

מה זה משנה בכלל זהבי או לא זהבי? הוא היה חלק אינטגרלי מהקבוצה.

זה משנה כשאני שומע אוהדי מכבי חוזרים על מנטרות של אוהדי חיפה/ב״ש/חיפה.

אויב מבית מבחינתי.

התבלבלת בין המציאות בפועל לבין מה שאתה חושב שהיה קורה אם המציאות (זהבי במכבי) לא הייתה מתקיימת.

לעולם לא נדע מה היה קורה, לכן לבטל את ההצלחות עם ג׳ורדי עם טיעון אם לסבתא היו גלגלים זה לא המציאות באה לביקור.

ג׳ורדי יהיה לעד בספרי ההיסטוריה של מכבי כאחד האנשים המרכזיים בחזרה של מכבי לגדולתה.

לצערנו יש דעיכה, אבל מי שחושב שאנחנו בדרך לימים השחורים ההם הגיע הזמן שירגיע את ההיסטריה, גם אם ג׳ורדי הוא השטן הוא לא יכול לעשות את זה לבד כל עוד יש מעליו שדרה ניהולית איכותית, או שעכשיו גולדהאר לא מספיק טוב לקהל כפוי הטובה של מכבי?

אם מישהו חושב שגולדהאר לא מספיק טוב בשביל הקבוצה, אז הוא כפוי טובה מגעיל שלא מסוגל להעריך כלום, כי מיץ' גולדהאר כל שנה שם לפחות 50 מיליון שקל על הקבוצה, בנאדם כזה צריך לקבל רק הערכה, גם אם יש לו עסקים אחרים והוא לא מגיע כמעט לישראל.

1. אני לא אדם רנדומלי. אני אוהד מכבי שמלווה את הקבוצה 20 שנה בטוב וברע (בעיקר ברע).

2. לא תקפתי, העברתי ביקורת.

3. לא אישית, אלא כמאמן מכבי, הקבוצה שאני אוהד ויקרה לי.

4. אני לא מתפלא שהוא חסם אותי. לא יודע איך הבנת את זה. זה אפילו ברור מאליו שזה מה שיעשה לאור התגובות שלו בתקופה האחרונה.

הבן אדם שחצן, יהיר ומשקיע את מירב האנרגיות שלו בטיפוח תירוצים חדשים.

אגב, החסימה שלו לא מרגשת אותי. כל מה שחשוב לי זה שהבן אדם יקבל כמה שיותר מסרים שרוצים שיעזוב וישחרר אותנו כבר.

לא לג'ורדי, לא למיץ' (גם עליו לא חסרה ביקורת ואתם תראו שכשעידן ג'ורדי יחלוף ויצוצו בעיות חדשות, האש תופנה לכיוון קנדה) ולא לאף אחד אחר.

אוהדים הם החלק הכי אינטגרלי במועדון, אבל הם לא אנשי מקצוע.

ועם כל הכבוד לך מר אוהד שמלווה את הקבוצה 20 שנה, אתה לא איש מקצוע ואתה לא חי כדורגל בצורה מקצועית פחות או יותר כל חייך כמו ג׳ורדי, לכן להתעלק לו על החיים באופן אישי ואז לכעוס שהוא חוסם אותך/לא מסכים איתך ואז לקרוא לו שחצן ועוד שלל כינויים זה לא מכובד.

*לקהל מותר למחות אגב, גם אם אני לא מסכים בשלב זה עם קריאות נגד ג׳ורדי (שהושתקו על ידי שאר הקהל), אבל בעיניי מה שאתה עושה זה חוצפה.

מגיע לנו קבוצה מאומנת יותר. 5 חודשים ו30 משחקים רשמיים עברו, ואנחנו נראים כמו שאנחנו נראים, זה לא מקרי.

העונה הזאת הלכה, עידן קרויף נגמר.

גולדהאר תמיד לקח את ההחלטות שלו לאט ובאיפוק. לא יודע מתי קרויף יעזוב אבל ימיו ספורים. מעניין מה הבעלים שלנו מתכנן לעתיד המועדון

אויב מבית מבחינתי.

אויב מבית זה אתה, ושאר האוהדים שעדיין תומכים בג'ורדי (לשמחתי כרגע אתם כבר רק אחוז קטן מאוד).

אתם שונאי מכבי הגדולים ביותר. רואים את הקבוצה מתרסקת לכם מול העיניים ואתם אדישים.

על אפכם ועל חמתכם, ההולנדי הגנב דעת יסיים את תפקידו בקרוב מאוד. יהיה פה שינוי. שינוי שמגיע לנו.

על אפכם ועל חמתכם, נחזור להיות מכבי הגדולה, למרות שאתם מתים שנמשיך בגרף הירידה שאנחנו נמצאים בו כבר כמה שנים.

1. אני לא אדם רנדומלי. אני אוהד מכבי שמלווה את הקבוצה 20 שנה בטוב וברע (בעיקר ברע).

2. לא תקפתי, העברתי ביקורת.

3. לא אישית, אלא כמאמן מכבי, הקבוצה שאני אוהד ויקרה לי.

4. אני לא מתפלא שהוא חסם אותי. לא יודע איך הבנת את זה. זה אפילו ברור מאליו שזה מה שיעשה לאור התגובות שלו בתקופה האחרונה.

הבן אדם שחצן, יהיר ומשקיע את מירב האנרגיות שלו בטיפוח תירוצים חדשים.

אגב, החסימה שלו לא מרגשת אותי. כל מה שחשוב לי זה שהבן אדם יקבל כמה שיותר מסרים שרוצים שיעזוב וישחרר אותנו כבר.

שמע יחתיכת טמבל יש לך 120 מליון לשים לנו?

חחח הבעיות יופנו לקנדה, מיץ הדבר הכי טוב שקרה למועדון הזה, מה עדיף טביב או שחר שחושבים שהם מנגרי על?

תמצא חיים נשמה תבוא למשחקים, אם בא לך תשרוק בוז ותשחרר תשטויות האלה

אם מישהו חושב שגולדהאר לא מספיק טוב בשביל הקבוצה, אז הוא כפוי טובה מגעיל שלא מסוגל להעריך כלום, כי מיץ' גולדהאר כל שנה שם לפחות 50 מיליון שקל על הקבוצה, בנאדם כזה צריך לקבל רק הערכה, גם אם יש לו עסקים אחרים והוא לא מגיע כמעט לישראל.

לא הכל שחור או לבן.

טוב או לא טוב לקבוצה.

גולדהאר מוערך ובצדק אבל לא מושלם והעובדה שהוא משכיב עשרות מליונים כל שנה לא עושה אותה חסין מביקורת.

יש פגמים בצורה בה מכבי מתנהלת כרגע, מותר להעביר על זה ביקורת ולרצות לראות שינוי לטובה.

מפה ועד להגיד שגולדהאר לא מספיק טוב יש דרך ארוכה.

אויב מבית זה אתה, ושאר האוהדים שעדיין תומכים בג'ורדי (לשמחתי כרגע אתם כבר רק אחוז קטן מאוד).

אתם שונאי מכבי הגדולים ביותר. רואים את הקבוצה מתרסקת לכם מול העיניים ואתם אדישים.

על אפכם ועל חמתכם, ההולנדי הגנב דעת יסיים את תפקידו בקרוב מאוד. יהיה פה שינוי. שינוי שמגיע לנו.

על אפכם ועל חמתכם, נחזור להיות מכבי הגדולה, למרות שאתם מתים שנמשיך בגרף הירידה שאנחנו נמצאים בו כבר כמה שנים.

התקפי האוטיזם של ההגנה שלנו מדביקים גם יוזרים בפורום מסתבר

שמע יחתיכת טמבל יש לך 120 מליון לשים לנו?

חחח הבעיות יופנו לקנדה, מיץ הדבר הכי טוב שקרה למועדון הזה, מה עדיף טביב או שחר שחושבים שהם מנגרי על?

תמצא חיים נשמה תבוא למשחקים, אם בא לך תשרוק בוז ותשחרר תשטויות האלה

1. לא מבין את הצורך בירידה לפסים אישיים. אני חושב שלשנינו יש את אותן מטרות גם אם הדעות חלוקות לגבי הדרך.

גם אני חוטא בזה לפעמים אבל מאמין שאתה מסוגל לרמה קצת יותר רצינית בדיון.

2. מגיע לכל משחק בית, מוזמן לשבת לידי במזרחי.

3. כן, הבעיות יופנו לקנדה. להשכיב מליוני דולרים לא עושה אותך חסין.

אני מודה למיץ' על כל רגע שהוא פה ומאמין שמכבי הייתה במקום פחות טוב בלעדיו,

אבל יש ביקורת שצריכה להיות מופנית גם אליו (אגב האליל הגדול ע.זהבי בספרו פירט חלק מהביקורת)

לשלוח כסף זה לא הדבר היחיד בבעלות על קבוצה (לא אומר שזה הדבר היחיד שהוא עושה - רק מגיב לטענת ה120 מליון שלך)

אויב מבית מבחינתי.

אתה גנב דעת לא פחות מג'ורדי.

בטח גם לך יש שני ברזילאים בשני מיליון יורו על הכוונת.

לא הכל שחור או לבן.

טוב או לא טוב לקבוצה.

גולדהאר מוערך ובצדק אבל לא מושלם והעובדה שהוא משכיב עשרות מליונים כל שנה לא עושה אותה חסין מביקורת.

יש פגמים בצורה בה מכבי מתנהלת כרגע, מותר להעביר על זה ביקורת ולרצות לראות שינוי לטובה.

מפה ועד להגיד שגולדהאר לא מספיק טוב יש דרך ארוכה.

ברור שהוא לא מושלם, אבל אין פה עוד הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשפוך כמויות של כסף כמו שמיץ' גולדהאר שופך כל שנה.

ההבאה של עטר היא הטעות הגדולה.

הבנאדם פשוט מרסק חדרי הלבשה סדרתי.

אגו בשמיים, תקיעת משחק לא הביא כלום מלבד בעיטות חופשיות

נגיד ומקצועית אני מקבל

אבל מאיפה אתה יודע מה המצב בחדר ההלבשה?

לא צריך לחזור על מנטרות של פרימו

הוא לא ילך באמצע העונה. חבל להתעצבן אחרי כל איבוד נקודות. חבל על הבקיאות שלכם. נסיים את העונה, נקווה שעם אירופה ואז שלום ולא להתראות. שילך לבלנדר בקרן לסגידה לקרוייף.

אתה נמצא בחדר הלבשה בכל יום שאתה יודע את זה??

לא יכול לראות אותו על המגרש. עלק מתאמץ, עלק כישרוני. לא שווה כלום חוץ מבעיטות חופשיות, הרבה יותר הורס מתורם...

ג'ורדי לצערי צריך לסיים את תפקידו כמאמן מכבי תל אביב.

לא בגלל שהוא מאמן כזה גרוע, בעונת פאקו גם נראינו לא טוב, בחלקים נרחבים מהעונה שעברה וגם עם יוקא.

העניין הוא אחר, ג'ורדי קרויף המנהל המקצועי הכין את ג'ורדי קרויף להיכשל עם סגל לא מאוזן.

אין שחקני כנף טובים ואמיתיים, בטח שהם לא משתפים את המגינים, דודזאדה זה בזבוז רציני עם עטר באגף, וייני פשוט לא מגן תוקף.

מרכז ההגנה עושה טעות של גול למשחק, אין שם מהירות, ואם טיבי נכנס ומכניס מהירות אז הוא מוסיף עוד טעויות קריטיות במשחק שלו.

הקישור המרכזי נטול קשר פיזי הורס, רודריגז וגולסה מנהלי משחק טובים אבל נראה שהם בדיוק על אותה המשבצת. מה שעוד רע בסיפור הזה הוא שאין לנו קשר שמאיים מחוץ לרחבה פרט לריקן שלא באמת יכול לשחק את הקשר הזה.

רחמיי על וידאר, מקבל מעט מאוד כדורים ועובד כל כך קשה. אם יש אפשרות למכור אותו ולהביא חלוץ שעושה תנועה מהירה לעומק אני חושב שיוטב לו ולנו.

ברור שהוא לא מושלם, אבל אין פה עוד הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשפוך כמויות של כסף כמו שמיץ' גולדהאר שופך כל שנה.

שוב, כסף חשוב אבל לא הדבר היחיד.

קבוצות לקחו אליפות בתקציבים נמוכים משלנו.

אתה לא חייב להיות בעל התקציב הגדול בליגה כדי לקחת אליפות.

לעומת זאת, הנהלה מעורבת, חיה ונושמת את הקבוצה, יכולת להגיב למצבים במהירות ובמיידיות (בצורה מקצועית ונכונה כמובן), הם פרמטרים לא פחות חשובים (ולא היחידים, פירטתי פה על קצה המזלג).

עם כל זאת אני שמח שמיץ' איתנו ומקווה שיישאר עוד הרבה.

עדיין, לא אחסוך ביקורת ממנו בכל פעם שיהיה צורך בכזו ומקווה שכל אוהד ואוהד יעשה את אותו דבר.

לסמוך בעיניים עצומות על מישהו זה מסוכן, צריך להיות פיקחים ודרוכים לאורך כל הדרך.

שוב, כסף חשוב אבל לא הדבר היחיד.

קבוצות לקחו אליפות בתקציבים נמוכים משלנו.

אתה לא חייב להיות בעל התקציב הגדול בליגה כדי לקחת אליפות.

לעומת זאת, הנהלה מעורבת, חיה ונושמת את הקבוצה, יכולת להגיב למצבים במהירות ובמיידיות (בצורה מקצועית ונכונה כמובן), הם פרמטרים לא פחות חשובים (ולא היחידים, פירטתי פה על קצה המזלג).

עם כל זאת אני שמח שמיץ' איתנו ומקווה שיישאר עוד הרבה.

עדיין, לא אחסוך ביקורת ממנו בכל פעם שיהיה צורך בכזו ומקווה שכל אוהד ואוהד יעשה את אותו דבר.

לסמוך בעיניים עצומות על מישהו זה מסוכן, צריך להיות פיקחים ודרוכים לאורך כל הדרך.

אבל הוא לא מבין בכדורגל, מה אתה רוצה שיעשה לנו יענקל'ה שחר, שלא מפסיק להתערב בנוגע להחלטות מקצועיות בקבוצה וזה לא מוביל אותם להצלחה, אז אין לי בעיה שלא יהיה מעורב כל עוד שיש דמות מקצועית שתקבל את ההחלטות בצורה הכי טובה.

הבעיה עם גורדי היא שקשה להיות מנאייקים אליו אחרי כל מה שעבר במכבי וכל מה שתרם, אבל מצד שני המצב שלנו פשוט רע וכל מאמן אחר היה שומע קריאות להתפטר הרבה לפניו.

בדיוק כמו עם שוטא אחרי תיקו מביך בבית (אשקלון) הגיעה ביתר בטדי עם הפסד שסיים את דרכו, לצערי, לא רואה איך הגורל שלנו הולך להיות שונה (בפרט שלדעתי אחרי החזרה מוויאריאל אנחנו שוב נצטרך לתרץ אי ניצחון).

אם אצל שוטא היה לנו לפחות 5:0 בדרבי וניצחון חוץ יפה באלקאמר, אצל גורדי אין לנו כלום, פשוט כלום.

אמרו לנו לחכות לפצועים, אז הנה כמעט כולם חזרו אבל נחשו מה? זה לא באמת עזר.

הבעיה כל כך מושרשת שבלתי אפשרי להתעלם מחלקו הענק של המאמן : הקבוצה פשוט לא מאומנת ולא עומדת נכון במגרש.

נתחיל מזה שכבר שלוש שנים לא עושים כאן לחץ על היריב, חוץ מזה אין לנו שום משחק אגפים, מיכה באמצע, בלקמן באמצע, ככה שנשארים עם ייני בימין (שחקן פשוט שערוריה עם 9%!!!! הכנסות מדוייקות לרחבה) ועם עטר שלא באמת משחק על קו שמאל.

מה עם קצת יצירתיות, נניח שייני פשוט עגל ואין מגן ימני, אז למה לא לנסות 3-5-2? אבל באמת להתאמן עליו ולא סתם לזרוק?

פייר אני ממש מיואש, ואם אחרי ה-2:2 יצאתי קצת מעודד , חזרנו בענק לחולשה, אני לא אופטימי ובאמת מקווה שאני לא הולך לראות התבזות ענקית בוויאריאל.