Jump to content

ג'ורדי קרויף -תודה וביי

אוהד צהוב

Recommended Posts

ומה עם, נניח, לנסות בעלי מקצוע אחרים ?

השאלה את מי אתה מביא עכשיו בתחילת העונה. ואן חאל לא יושב ליד הטלפון ומחכה לשיחה ממיץ'... גם לא אנצ'לוטי.

יורדי מיצה את עצמו. הוא לקח הימור על עצמו כשעשה צעד קדימה לעמדת המאמן, כנראה שזה תפקיד שפחות מתאים לו.

העונה הזאת לא גורעת מהדברים האדירים שהוא עשה בשביל מכבי, כולל העונה, אבל תחושת המיצוי פשתה בכל המערכות במכבי. עד היום (והשינוי הוא לא בגלל המשחק מול באר שבע אלא כתוצאה מרצף האירועים מאז ההעפלה לשלב הבתים של האירופית) האמנתי ביכולת של יורדי לרענן ולבנות שושלת חדשה. אני כבר לא מאמין, והלוואי שאתבדה.

אני חוזר לויכוח שלנו ביום חמישי (ביום כזה הנחמה היחידה שלי היא לצערי להגיד "אמרתי לך"), את המשחק היום הפסדנו כבר בקזחסטן.

הפעם האחרונה שראיתי את מכבי כל כך מבוהלת ופחדנית הייתה בתקופה שלא ניצחנו את הפועל 4 שנים. וזה לא קשור לזה שג'ורדי לא הסכים להמר על התקפה עד שלטףא חטפנו את השני.

השאלה את מי אתה מביא עכשיו בתחילת העונה. ואן חאל לא יושב ליד הטלפון ומחכה לשיחה ממיץ'... גם לא אנצ'לוטי.

לא הייתי מביא עכשיו אף אחד לפוזיציה של מנהל מקצועי, אבל הדבר האחרון שהייתי עושה זה להחזיר לשם את קרויף.

מי שרוצה לראות מי פנוי בשוק

https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

אם ג'ורדי אכן יתפטר בשלב כלשהו, יש אופציות לא רעות ורלוונטיות.

עזבו רגע את בניית הסגל, עם הסגל הגליל הנוכחי, אתם חושבים שיש מאמן שהיה יכול לעשות משהו אחר?

אנחנו עולים כבר שני משחקים עם קישור ברמה של תחתית ליגת העל ונטה.

עם סגל שחקנים כשירים שיש לנו כרגע אף מאמן לדעתי לא יכול להוציא משהו טוב יותר

עזבו רגע את בניית הסגל, עם הסגל הדליל הנוכחי, אתם חושבים שיש מאמן שהיה יכול לעשות משהו אחר?

אנחנו עולים כבר שני משחקים עם קישור ברמה של תחתית ליגת העל ונטה.

א. כן. אפשר לעשות יותר מהפסד ל 10 שחקני ב"ש שחלקם שחקני ספסל. ב. מי בחר את השחקנים שלנו הרבי מילובאביץ?

חבל לכם על הזמן אין סיכוי שהוא הולך, לא בכזו קלות.

ללכת עכשיו זה "נכשל" גדול על הגב שלו, וקריירת האימון שלו תיגמר עוד לפני שהיא התחילה.

כל עוד הוא לא מאבד לגמרי את השחקנים או את האוהדים המעמד שלו יציב.

עם סגל שחקנים כשירים שיש לנו כרגע אף מאמן לדעתי לא יכול להוציא משהו טוב יותר

מול 10 שחקנים אתה צריך לשלוט ולהגיע למצבים, ג'ורדי האשם העיקרי בזה, שום יצירתיות אין במשחק של מכבי

לא הייתי מביא עכשיו אף אחד לפוזיציה של מנהל מקצועי, אבל הדבר האחרון שהייתי עושה זה להחזיר לשם את קרויף.

להחזיר את יורדי לשם זאת פארסה מוחלטת.

טפי יא זין הראיון שלו מביא עליו עוד יותר עצבים

אדיש ופחדן

טפי יא זין תגיד בבית שלך יחתיכת סמרטוט. יש צורה גם איך להעביר ביקורת.

יש לי הרבה מה להגיד על גורדי, אבל לכל אלה שקוראים לפטר אותו במיידי, תזכרו כמה זמן לקח למיץ' להביא מנכל, אח"כ תחשבו כמה זמן יקח להביא מאמן.

מי שרוצה לראות מי פנוי בשוק

https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik

אם ג'ורדי אכן יתפטר בשלב כלשהו, יש אופציות לא רעות ורלוונטיות.

תביא לי אחד מהעמוד הראשון ועשינו את שלנו

ומה עם, נניח, לנסות בעלי מקצוע אחרים ?

בוא נראה את מי תביא, בקלות אפשר ליפול על אחד כמו קרלסן, ונגיד תפגע במישהו, מי הבטיח לך שהוא ישאר פה לתקופה ארוכה? אנחנו עדיין בישראל..

ג'ורדי הוא מנג'ר נקודה. זה מקצוע. כמו שמאמן זה מקצוע. זמנית אפילו הייתי מוריד את מקלארן לאמן ואת ג'ורדי חזרה ליציע.

בוא נראה את מי תביא, בקלות אפשר ליפול על אחד כמו קרלסן, ונגיד תפגע במישהו, מי הבטיח לך שהוא ישאר פה לתקופה ארוכה? אנחנו עדיין בישראל..

ג'ורדי הוא מנג'ר נקודה. זה מקצוע. כמו שמאמן זה מקצוע. זמנית אפילו הייתי מוריד את מקלארן לאמן ואת ג'ורדי חזרה ליציע.

מסכים

צריך מאמן שהיה מאמן בעבר..אין ברירה לחזור לקודם אין זמן לשינוים דרסטיים עכשיו

יש לי הרבה מה להגיד על גורדי, אבל לכל אלה שקוראים לפטר אותו במיידי, תזכרו כמה זמן לקח למיץ' להביא מנכל, אח"כ תחשבו כמה זמן יקח להביא מאמן.

האמת שפעם שעברה שנתקענו בלי מאמן, ומכורח הנסיבות עמד על הקווים מאמן זמני, היינו לא רעים, אחחחח איך הגלגל מסתובב ובצורה אכזרית..

אפשר ליפול, אפשר להצליח.

הפחד מהנפילה לא מביא אותך לשום מקום, קרויף מוכיח את זה פעם אחר פעם.

להחזיר בנאדם לכיסא שהרגע הורדת אותו ממנו זה מהלך פחדני, חסר השראה, וכזה שנידון לכישלון.

כמו שהמכבייה הגדיר מושלם - פארסה מוחלטת שמתאימה למועדון כמו רעננה. מהלך שכזה ידרדר את מכבי לתהום חדש.

אני ממבקריו הגדולים של גורדי מאז ינואר סוזה

ועדיין, גורדי הרוויח את הכבוד שלו לסיים את העונה במכבי ולהיפרד כידידים.

גם לו וגם לנו מגיע שהוא לא יסיים כמו רבש אלא יקבל צאנס אמיתי לעונה שלמה.

לטוב ולרע, ג'ורדי כרגע הוא הפנים של מכבי ומתיחת פנים עושים בקיץ. עם תכנון נכון וחיפוש מועמד מתאים להיות הפנים החדשות (מאמן/מנהל מקצועי) כבר מעכשיו. בלי קשר לאיך שהעונה תיגמר.