Jump to content

זעזוע ועכשיו

idan12

Recommended Posts

אני לא מסוגל לכתוב מה שעובר לי בגוף אחרי המשחק בחמישי ואחרי הבזיון הזה בטרנר.

הקבוצה הזאת כבויה. ג'ורדי (לא שוכח לרגע את המהפכה שלו כאן) כנראה לא ראוי להוביל אותנו. חשבתי שהשחקנים יאכלו את הדשא בכל משחק, חשבתי שאנחנו קבוצה ולא אוסף של שחקנים.

טעיתי.

אני באמת בהלם מהיכולת הזאת. אפשר להפסיד. אפשר גם לקבל תבוסות אבל לכל דבר יש דרך.

ששחקנים שלנו נראים ככה אני מתבייש.

אנשים פה צוחקים וחורצים גורלות לכל העולם כאילו לא יודע מה הם ואני אוכל את עצמי מרוב שאני מתבייש בקבוצה שלי. הקבוצה שחרא לי איתה והקבוצה שטוב לי איתה אבל זה לא מה שאני רואה. זאת לא מכבי שאני מכיר בטח לא ב5 שנים האחרונות.

כוס עמק. רק מכבי.

מי בדיוק נלחם? אפילו שרן לא

תראה את המשחק שוב, זה לא היה קרוב למה שהיה באסטנה, היינו אגרסיביים אבל אין לנו כלום בקישור, פשוט כלום וזה תוקע לנו את כל ההתקפה

לא מעניין אותי תוצאה כרגע, לא מעניין אותי התארים, מעניין אותי שיש לנו על המגרש 11 שכירי חרב שלא מבינים לאן הם הגיעו ומשותקים כאילו אין להם קשר לכדורגל.

פצועים זה לא תירוץ, גם לבאר שבע היו לא מעט.

רוצה 11 שיבואו לתת את התחת שלהם ולירוק דם על המגרש, להילחם למען המועדון בו הם משחקים, להבין את המשמעות.

כרגע אנחנו נראים כמו אסופת זרים לכדורגל תבוסתניים שלא יודעים לחבר שני פסים באזור ה16 של היריבה.

ג׳ורדי, אני באמת אוהב אותך ולא אשכח בחיים את מה שעשית למעננו ואיך שינית אותנו, הגיע הזמן להיפרד. תודה

זעזוע מתחיל מהאוהדים

גולדאהר לא יפטר את קרויף בכזו מהירות

צריך להשמיע את דעתנו במשחק הבא בצורה חד משמעית

זה לא הזמן לתת שקט לקבוצה

אכלנו את הבולשיט הזה כבר

זה שלא שיחקנו טוב לא אומר שהשחקנים לא נלחמו. גם אם הם רצו מאוד, שיטת המשחק הרדימה אותם.

זה כדורגל, לא מלחמה צבאית, שחקנים לא צריכים להלחם, שחקנים צריכים לדעת להניע כדור בצורה מהירה ומדויקת..

אני מושפל, מובך, מדוכא ושבור.

אין הגלגל התהפך לו ובענק. אין בנו כלום כרגע. לא מדבר על שיטה או שחקנים. מדבר על תשוקה, רעב, קשיחות, מנטליות. כלום.

פשוט זו הקבוצה הכי רכה ופחדנית שראיתי בחיי. כל מאבק פיזי מפסידים, כל משחק חוץ מפחיד, כל שחקן עם טיפה טכניקה נגדינו נראה כמו מסי,מוציאים את כולם ממשבר, כולם חוגגים עלינו כבר שנתיים.

ובמקום שמתוך בתחושה שכל העולם נגדינו ונשים זין על כולם אנחנו בדיוק ההפך.

תבינו ובאמת תחשבו מה עברנו בשנתיים האלה. את ההשפלות הכי קיצוניות שאפשר. זניט, רעננה, היום, אשקלון, הגמרים בגביע. הרשימה לא נגמרת.

לא יודע איפה לקבור את עצמי.

משחק הבא להגיד את מה שאנחנו חושבים. מצידי להגיע לקריית שלום. צריך לתת כאפה.

לדעתי אנחנו חייבים לעשות משהו. הקהל צריך לתת את הכאפה הזאת עכשיו כשעוד אפשר להציל את העונה

הפוך גוטה. כאפה כזאת חותמת וסוגרת את העונה.

ג׳ורדי לא יפוטר כל עוד אין לו מחליף..

אל תהיה בטוח, תמיד אפשר לזרוק את מקלארן לעמדת האימון.

מיץ' כבר הרבה פחות מחזיק מג'ורדי, והתכסיס שעשה לו בכך שהכריח אותו למעשה להיות המאמן הראשי למרות שג'ורדי לא ממש רצה לפחות לדעתי, רק מראה לך שלא מן הנמנע שמקרה נמני יחזור שוב ובקרוב..

הכאפב הזאת לא חייבת להיות מחאה נגד ההנהלה או השחקנים הכאפב הזאת יכולה להחליט על יום מסוים שמגיעים לאימון ופשוט מתפוצצים שם. אני מצטער אבל אני לא רואה מחויבות. לא של שחקנים ולא של מאמן. אולי ככה הם יבינו שצריך להתעורר

לדעתי אנחנו חייבים לעשות משהו. הקהל צריך לתת את הכאפה הזאת עכשיו כשעוד אפשר להציל את העונה

מה הקהל צריך לעשות? לשרוף פחים בקרית שלום? לעשות אולה לשחקנים? מה זה יתן בדיוק? אתה חושב שבמועדון לא רואים שיש בעיה?

מה הקהל צריך לעשות? לשרוף פחים בקרית שלום? לעשות אולה לשחקנים? מה זה יתן בדיוק? אתה חושב שבמועדון לא רואים שיש בעיה?

תקרא את ההודעה האחרונה שלי ותראה שהכיוון שלי הוא אחר לגמרי