Jump to content

סליחה

פנחס שוף

Recommended Posts

כשאנשי הצוות מביאים תפוקה - תפאדל. בעונת אוסקר מיצינו 150% מהפוטנציאל של הסגל, בעיקר בחצי הראשון כשהיה לנו סגל יחסית מוגבל.

כשהם סתם חברים של ולא מביאים תוצאות - זה מנופח סתם.

לגבי ארבלדזה, תראה כאן תגובות בזמן אמת. הרבה חשבו שזה מינוי רע

לגבי ה"לא שלך להתערב", זה גם לא שלנו להתערב מקצועית וכו' אבל מה לעשות זה הפורום.. מדברים על מכבי.

הבנתי אותך.

זאת אומרת מקורבים זה אחלה אם יש תוצאות. זאת אומרת אין כאן עניין עקרוני אלא סתם תלוי תוצאה.

אבל איזה קטע- אי אפשר לדעת זאת מראש.

בקשר לדעות, אפשר לכתוב הכל. אני רק חושב שזה מגוחך להתערב למיטש בכיס. הוא מאשר את זה? הוא תומך בזה? מעולה. שאלו יהיו הבעיות שלנו בחיים, צוות מקצועי גדול.

אתה חי במציאות שמאמן שוערים של אגודה אחת, מחלטר באימון של שוער מאגודה אחרת ואתה עוד מתלונן על ניפוח? וואלה איזה דור אתם...

ההדרדרות החלה עוד בעונת פאקו, שדפק על הדלתות וטען שמה שאנחנו רואים עכשיו זה מה שיקרה.

בדיוק. אם פאקו היה מקבל את מה שרצה והיו נותנים לו לבנות סגל בקיץ שאחרי הטראבל, כנראה שהיינו במקום אחר היום.

גם יוקאנוביץ התלונן על חולשת הסגל, ומשום מה זה לא הפך אותו לאליל כאן ולא הכתיר אותו כמאמן ענק. בוס לא התלונן על חולשת הסגל, אז אולי הוא מאמן לא כ"כ טוב כמו שעושים ממנו.

ד"א, גורדי מינה את שוטא הרבה בגלל ההיכרות שלו איתו, בדיוק כמו שהוא מינה את אוסקר ובוס מתוך ההיכרות שלו איתם.

חחחחחח מצחיק אותי שאחד הטיעונים זה שלגבי ארבלדזה אנשים אמרו שזה מינוי רע.

כך גם על ג׳ורדי בתחילת דרכו

כך גם על אוסקר

כך גם על סוזה

כך גם על פאקו

כך גם על יוקאן

כך גם על בוס

והנה פגעו פעם פעמיים ואמרנו לכם! תרנגול עיוור

גם יוקאנוביץ התלונן על חולשת הסגל, ומשום מה זה לא הפך אותו לאליל כאן ולא הכתיר אותו כמאמן ענק. בוס לא התלונן על חולשת הסגל, אז אולי הוא מאמן לא כ"כ טוב כמו שעושים ממנו.

ד"א, גורדי מינה את שוטא הרבה בגלל ההיכרות שלו איתו, בדיוק כמו שהוא מינה את אוסקר ובוס מתוך ההיכרות שלו איתם.

ברור. כשזה מצליח- איזה כיף הקשרים של יורדי.כשזה לא מצליח- מחתים מקורבים וחברים.

וואלק...

ברור. כשזה מצליח- איזה כיף הקשרים של יורדי.כשזה לא מצליח- מחתים מקורבים וחברים.

וואלק...

כשהקשרים של ג'ורדי מביאים מאמנים כמו פטר בוס, סוזה או אוסקר גרסיה אז זה מצוין, אבל כשהקשרים שלו מביאים את ארבלדזה אז הוא דואג לעבודה למקורבים שלו, סה"כ הגיוני.

כשהקשרים של ג'ורדי מביאים מאמנים כמו פטר בוס, סוזה או אוסקר גרסיה אז זה מצוין, אבל כשהקשרים שלו מביאים את ארבלדזה אז הוא דואג לעבודה למקורבים שלו, סה"כ הגיוני.

חחח מי ידע כאן מי זה אוסקר? סוזה? מה ההבדל בניהם לבין ארבלדזה בזמן אמת? אין ממש(לאוסקר לא היה עבר בכלל). בדיעבד זה מבחן התוצאה. זה הכל.

וצביעות מביכה. ללא יורדי, לא היינו יודעים איך לאיית את שמם בכלל.

למעט ארבלדזה, יורדי הביא מאמנים שבכלל לא היו באזור החיוג שלנו. הראשון צמח בפאקינג מחלקת הנוער של ברצלונה כשחקן וכמאמן, ומאמן היום קבוצת מרכז טבלה בצרפת אחרי שאימן קבוצת צמרת באוסטריה, השני המשיך לבאזל ומשם לליגה האיטלקית ומועמד למילאן, השלישי לקח הפסקה ואז קיבל את ולנסיה המבורדקת (והוא הגיע אלינו עם רקורד דל ביותר כמאמן), הרביעי דילג מכאן לצ'מפיונשיפ אחרי שלקח אותנו לליגת האלופות והמחליף שלו, שזכה לביקורות מביכות כאן, התקדם לפאקינג איאקס, הגיע איתם לגמר הליגה האירופית ומאמן כיום את דורטמונד.

אני מציע לכל מי שמלרלר על יורדי ומקורביו לקרוא שוב ושוב ושוב את שמות הפאר של הקבוצות והליגות שכתבתי כאן.

ההווה הבעייתי והמאכזב לא מכתים, אפילו לא בקצת, את המורשת של יורדי במכבי ואת השושלת האדירה שבנה.

חחח מי ידע כאן מי זה אוסקר? סוזה? מה ההבדל בניהם לבין ארבלדזה בזמן אמת? אין ממש(לאוסקר לא היה עבר בכלל). בדיעבד זה מבחן התוצאה. זה הכל.

וצביעות מביכה. ללא יורדי, לא היינו יודעים איך לאיית את שמם בכלל.

הייתי ציני, אם זה לא היה מובן, אני כמובן מצדיק את מה שאמרת.

נוסא השאיר בי צלקות נפשיות על זה שלבש את החולצה של מכבי!!! איך אתה מזכיר אותו ביחד עם פריצה וקרלוס באותה נשימה???????

אני כל כך שונא את השחקן הזה!

למעט ארבלדזה, יורדי הביא מאמנים שבכלל לא היו באזור החיוג שלנו. הראשון צמח בפאקינג מחלקת הנוער של ברצלונה כשחקן וכמאמן, ומאמן היום קבוצת מרכז טבלה בצרפת אחרי שאימן קבוצת צמרת באוסטריה, השני המשיך לבאזל ומשם לליגה האיטלקית ומועמד למילאן, השלישי לקח הפסקה ואז קיבל את ולנסיה המבורדקת (והוא הגיע אלינו עם רקורד דל ביותר כמאמן), הרביעי דילג מכאן לצ'מפיונשיפ אחרי שלקח אותנו לליגת האלופות והמחליף שלו, שזכה לביקורות מביכות כאן, התקדם לפאקינג איאקס, הגיע איתם לגמר הליגה האירופית ומאמן כיום את דורטמונד.

אני מציע לכל מי שמלרלר על יורדי ומקורביו לקרוא שוב ושוב ושוב את שמות הפאר של הקבוצות והליגות שכתבתי כאן.

ההווה הבעייתי והמאכזב לא מכתים, אפילו לא בקצת, את המורשת של יורדי במכבי ואת השושלת האדירה שבנה.

.

נוסא רשום על הרגע המרגש בתולדות הענף.

נגד בית"ר ששרקו לו את הבוז הכי לא מוצדק (בתקופה שהקבוצה שיחקה אש ושלנוסא עצמו כבר היו 5 שערים מרשימים והצלחות באירופה)

חזרנו מפיגור בעזרתו וסתם נפלו עליו.. ואז הוא השלים את המהפך.

עומד אצלי בטופ הרגעים כאוהד לצד הדרבי 4 דקות והשער של לוגאסי