Jump to content

הפועל באר שבע - מכבי תל אביב | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני אוהב את יורדי וחושב שיש לו מקום של כבוד בדברי הימים של מכבי. הוא בנה שושלת מפוארת. האמנתי ביכולת שלו לרענן את הסגל שוב, האמנתי שהוא יכול להדביק את השחקנים לקבוצה, אבל המשחק הזה, ביחד עם בית"ר, אחרי הקריסה המנטאלית באשקלון, אחרי חוסר הקילריות מול חיפה, אחרי הריפיון באסטנה, מהווה מבחינת את נקודת האל-חזור. זה הפסד מהסוג שיכול לגרום למאמן לאבד את חדר ההלבשה.

זאת עונה שלישית ברציפות שאנחנו מרכזים מאמצים ואנרגיות כדי להעפיל לשלב בתים אירופי, ואז קורסים לאט לאט ובזהירות ככל שהעונה מתקדמת, במקום להשתפר.

המאמן הגרוע בתולדות מגיע.הוא בא להתלמד על חשבון מכבי תל אביב.אין לו מושג אין מכינים קבוצה למשחקים.תעשה טובה תפנה את הכיסא.חבל לי גם שאתה עוקץ את גולדהאר

Share

שמע אתה מביך וחסר כל הערכה. בתור מאמן העונה קרויף לא מספק את הסחורה אין ספק, עונה שעברה כולם פה מצצו לו על כמה משחקים רצופים שלא הפסיד . תתבייש קהל של סטייקים מסריחים . הסרטן של הקבוצה מתחיל באנשים כמוך בקהל של מכבי

לא כל מי שלא מלקק לגורדי תתחת הוא סטייק

הייתי מקבל מה שאתה אומר אם זה היה לפני שנה שנתיים

זו כבר שנה שלישית שגונבים אותנו בקיץ

ברכש

במאמנים

בניהול הקבוצה

חלאס

הגיעו מים עד נפש

כל יום שהוא פה הוא מפסיד נקודות שהרוויח

יאללה הביתה

אני בעצבים של משחק ורותח עליו

אבל בעד פרידה מכובדת

עוד הלילה!!

לפני כחודשיים טענתי שאין לנו התקפה, צחקו פה עליי, למרות שבהודעה מנומקת הסברתי שיש לנו שחקני קט רגל טובים שיכולים לעשות איזשהו מהלכון נחמד פה ושם, אבל אין זרימה התקפתית ואין שחקן מחבר בין חוליות הקבוצה, היום מניח שכולם יצטרפו לדעתי..

להחליף מאמן יחד עם כל הג'נטלמנים האירופים למיניהם, להתאבד בינואר על דמויות כגון אלמוג כהן ורפאלוב, וכן להתחיל לתכנן כבר לשנה הבאה..

אין קישור, כל עוד באבין וטבח ימשיכו לנהל את המשחק לא נראה כלום.

אנחנו פשוט נראים רע, זה מאוד מזכיר את המשחק שלנו נגד חיפה רק שלהם יש מי שיכניס גולים.

המאמן הגרוע בתולדות מגיע.הוא בא להתלמד על חשבון מכבי תל אביב.אין לו מושג אין מכינים קבוצה למשחקים.תעשה טובה תפנה את הכיסא.חבל לי גם שאתה עוקץ את גולדהאר

Share

טוב מספיק עם השטויות, נכשל כן, זה לא נמני הגנב

זה עצוב אבל מסתבר שיורדי לא מאמן מספיק טוב.

מי שקרא הודעות שלי מהקיץ, ידע שחשדתי בזה.

מאמן זה מקצוע. לא חלטורה.

זה מה שיש

למיטב זכרוני היית מרוצה מאוד מהמינוי שלו למאמן.