Jump to content

רבע גמר גביע הטוטו

true yellow

Recommended Posts

חחחחחח מה אמיתי המשחק ב-19:00 בחמישי ? חשבתי יותר מאוחר...

מי המפגר שקבע שעה כזאת ? ולמה אי אפשר להחליף ביתיות ?

אין החלפה זה משחק 1

מה שכן אפשר לתת להם ביתיות במתנה זה עדיף על לארח בנתניה

חמישי בנתניה

ב - 19:00(!!!)

משחק "בית" שרחוק ל2 הקבוצות (ובמרחק זהה ביניהן)

בלי מנוי

בלי הנחות

בלי ניקוד

מי שבא צריך לקבל טקס לפני עכו.

לפעמים נראה כאילו פול התמנון משבץ את הלו"ז בארץ.

טננבאום

בלטקסה טיבי פיליפ שפונגין

ייני בור פ.

סושיץ'

עטר ריקן

אור דסה

כל השאר חייבים מנוחה מצידי גם לעלות עם הנוער

מנוחה? למה? מה עשו 11 השרמוטות שמגיע להם מנוחה?

מישהו מוכן להסביר לי למה השדר קווים אמר ששכטר אמר ״למה מכניסים אותי במשחק גמור?״ מה גמור ב0-0? מה אני מפספס פה (הוא לא אמר את זה בגלל השיתוף של השישה זרים כי השדר הוסיף אחרי זה שהסבירו לשכטר מה קרה)

בית"ר שיתפה זר שישי, צפויה לספוג עונש כבד לאחר שקונטה נכנס כמחליף בדקה ה-46 במקומו של קלטינס ברבע גמר גביע הטוטו מול ק"ש, לקבוצה מהבירה היו 6 זרים על הדשא. טביב זעם: "אתם מפגרים?"

http://one.co.il/Article/17-18/1,1,2,0/300511.html?ref=hp

חחחחחחח טביב

אם להגיד את האמת אני לא מבין את הקטע הזה. מילא בית"ר לא שמו לב. למה השופט לא מעיר על הדבר הזה? למה לתת פתח לקבוצות ליפול בפח הזה בכלל? צוות שיפוט שלם ואף אחד לא יכל להגיד שאסור להם להכניס עוד זר? מילה אחת קטנה שהייתה מונעת עגמת נפש גדולה? הרי לא יתנו לנו לפתוח עם 15 שחקנים על המגרש, נכון? ואם מתבצעת כל עבירה אחרת השופט ישרוק/יעיר/יעשה פאקינג משהו אז למה על זה יעירו ועל זה לא? בכוונה להכשיל קבוצות? עכשיו זה גביע הטוטו והם גם ככה הפסידו אבל תארו לכם זה קורה במשחק חשוב.

אם להגיד את האמת אני לא מבין את הקטע הזה. מילא בית"ר לא שמו לב. למה השופט לא מעיר על הדבר הזה? למה לתת פתח לקבוצות ליפול בפח הזה בכלל? צוות שיפוט שלם ואף אחד לא יכל להגיד שאסור להם להכניס עוד זר? מילה אחת קטנה שהייתה מונעת עגמת נפש גדולה? הרי לא יתנו לנו לפתוח עם 15 שחקנים על המגרש, נכון? ואם מתבצעת כל עבירה אחרת השופט ישרוק/יעיר/יעשה פאקינג משהו אז למה על זה יעירו ועל זה לא? בכוונה להכשיל קבוצות? עכשיו זה גביע הטוטו והם גם ככה הפסידו אבל תארו לכם זה קורה במשחק חשוב.

השופט צריך לדעת מי זר ומי לא ולעשות את החישובים בשביל הקבוצה? בחייאת

זהו, כאילו, למה שהשופט יעשה את זה? זו אחריות של הקבוצה וזו חובבנות גדולה (ולא, זה לא יכול לקרות לכולם).