Jump to content

רבע גמר גביע הטוטו

true yellow

Recommended Posts

דסה שחקן מעולה שעושה צרות להגנות.

מחצית ראשונה היה קצת עצור, בעיקר שהמערך של מכבי לא עבד טוב ולא קיבל כדורים.

במחצית השנייה ראינו מה הוא שווה ברגע שיש לו שטחים ומקבל את הכדרים בזמן הנכון.

ראו בנוער שיש לו ניצוצות, אבל לא כמו היום שהיה מעולה.

יש לו מקום בסגל שלנו (בעיקר אחרי כל הפציעות)

יהיה מרגש לראות את האחים דסה ביחד

וואי כל הקונצים של עטר מבחילים, מה העניין לעשות דרמות בגביע הטוטו? בלקמן מכניס פנדל ועטר לא חושב בכלל לברך. נוראי.

וואי כל הקונצים של עטר מבחילים, מה העניין לעשות דרמות בגביע הטוטו? בלקמן מכניס פנדל ועטר לא חושב בכלל לברך. נוראי.

האמת שלפני שבלקמן בעט הוא נתן לו איזה ליטוף ברכה כזה.

מצדיק את עטר לגמרי.

בדיוק הוא נתן לו כאפה ידידותי כזה ועשה לו סוג של יאללה לך על זה.

אם כבר, בלקמן יצא ילד חרא.

הרגיש לי כמו ליטוף מאוד צבוע.

לא יודע, אני כנראה בטראומות מהעניינים האלה של קבוצת איווניר

הלוואי שכולם היו רעבים כמו דסה

זה בדיוק המפתח והחשיבות של שילוב צעירים ויורדי לא מבין את זה. תן מקום והזדמנות לשחקנים כמו דסה, יונתן כהן, צ'יבוטה, חוזז (לא משנה לי מי רק צעירים) שיהיו על הספסל ויעלו לטרוף את הדשא כשצריך איזה שינוי.

זה בדיוק המפתח והחשיבות של שילוב צעירים ויורדי לא מבין את זה. תן מקום והזדמנות לשחקנים כמו דסה, יונתן כהן, צ'יבוטה, חוזז (לא משנה לי מי רק צעירים) שיהיו על הספסל ויעלו לטרוף את הדשא כשצריך איזה שינוי.

לא רואה שום ערך מוסף של שחקנים כמו יצחקי לדוגמה על פני שחקנים כמו אור דסה ויונתן כהן.

לא רואה שום ערך מוסף של שחקנים כמו יצחקי לדוגמה על פני שחקנים כמו אור דסה ויונתן כהן.

אני טוען את זה במשך שנתיים פלוס.

אור דסה נתן הערב הצגה

אבל מה הקשר בינו לבין הרכב אצלנו? ולמה תמיד משווים את השחקנים הצעירים ביחס למי שלא משחק או הכי פח?

הערב דווקא ראינו שוב (בפעם האלף) כמה צעירים ממולנו ואף אחד מהם לא הרשים וזה עוד בקבוצה שיותר קל לבוא בה לידי ביטוי

היה כיף היום, מי שלא בא הפסיד. לפעמים בטוטו יש את המשחקים האלה, שהכל כל כך אינטימי, שובר שיגרה קצת. לא מבין איך מכבי לא נתנה ניקוד על המשחק הזה בזיון שבאו רק 400 איש ושאפו למי שכן הגיע.

טיבי חייב לחזור להרכב, כי במשחקים האחרונים הוא מראה שיפור (גם במשחקי הנבחרת האחרונים).

במיוחד אחרי שבן חיים ובאבין לא הרשימו במשחקים האחרונים בהרכב.

אור דסה נתן הערב הצגה

אבל מה הקשר בינו לבין הרכב אצלנו? ולמה תמיד משווים את השחקנים הצעירים ביחס למי שלא משחק או הכי פח?

הערב דווקא ראינו שוב (בפעם האלף) כמה צעירים ממולנו ואף אחד מהם לא הרשים וזה עוד בקבוצה שיותר קל לבוא בה לידי ביטוי

שים לב למה אמרתי: אני לא רואה ערך מוסף בשחקן כמו יצחקי מאשר שחקן כמו אור דסה.

לא אמרתי שאני לא רואה ערך מוסף בשחקן כמו וידאר או אצילי על פני שחקן נוער, אמרתי שאני לא מבין למה נותנים את המעט מאוד דקות ששחקן כמו יצחקי (שחקן סגל מורחב ועוד אחד כזה שפציע) מקבל, ולא תורם הרבה, לשחקן צעיר שלפחות יכול לצבור ניסיון בדקות האלו וכן להתפתח לשחקן עתידי, לעומת שחקן בסוף הקריירה.

אני לא אומר לתת לצעירים לשחק בכל מחיר, אני אומר שאם יש שחקן מבוגר ופציע בסגל, או סתם שחקן בינוני בסגל הרחב שלא תורם הרבה, אני כבר מעדיף שישבו שם חברה צעירים ומוכשרים שאולי יצא מהם משהו בעתיד.