Jump to content

רבע גמר גביע הטוטו

true yellow

Recommended Posts

אני חושב שמים הראוי שחברי הארגון יגיעו למשחק לא בצורת ארגון וישבו לראות אותו.

להחרים משחק זה חוכמה קטנה.

אם הם יגיעו וישבו בשקט 90 דק לדעתי האפקט לשחקנים יהיה גדול פי כמה.

מסכים עם סוייר.

מאוד מגרה להחרים משחק כזה ובטח ההרכב שנעלה בו רק יחזק את התחושה, אבל אני לא באמת חושב שאיזה שחקן לא רצה או לא התאמץ, זו פשוט היכולת שלהם : שפונגין שחקן חלש, ייני שחקן חלש, בטוקיו פרווה, ריקן כנ"ל והרשימה ארוכה. לא יודע אם אני רוצה שבן חיים ירוץ לנאווקמה בריצת אמוק לדגל בקרן ויטיס אותו באוויר ויקבל אדום, מה זה נותן? ובשביל ששחקן ינעל נעל בצבע לא אדום, לא צריך שביתה, עדיין לגיטימי להחליט לא לעודד, אבל מצחיק אותי שכל פעם ההחלטה לא להגיע נופלת על איזה משחק שקל להחרים.

מסכים עם הארגון הגיע הזמן שכל הקהל יתאחד

זורקים עלינו זין לא מתאמצים אין דרך אין תיאום בושה איך שאנחנו נראים

אין כבוד לסמל אין כבוד לחולצה

השחקנים אשמים!!! מקבלים ים של כסף ולא עושים כלום

נגד עכו צריך להגיע ופשוט לשבת ולא לעודד להמשיך בכל הכוח אם המחאה רק ככה הם יבינו

אם כל הכאב שבדבר זה מה שנכון לעשות.

נ.ב

הנעליים האדומות של חלק מהשחקנים זה ביזיון בושה!!!

תתעוררו או שנעיר אותכם.

תרשמו כאן את שמות השחקנים שעלו עם נעליים אדומות במשחק האחרון בבקשה.

אלירן, הגיע הזמן להראות שאתה לא פחות מזהבי.

לא מבין את זה. שרן, מיכה, עטר, יצחקי וכוח - מה אתם שתי דקות במועדון? בחייאת ראבק. תקחו את המועדון בידיים...במיוחד שרן ויצחקי שאותם לא החתימו עקב יכולת טובה בשלוש האחרונות....תביאו את הפן החברתי המזויין הזה כבר ותקחו את חדר ההלבשה בידיים. כושלאמא שלכם.

תרשמו כאן את שמות השחקנים שעלו עם נעליים אדומות במשחק האחרון בבקשה.

אלירן, הגיע הזמן להראות שאתה לא פחות מזהבי.

לא מבין את זה. שרן, מיכה, עטר, יצחקי וכוח - מה אתם שתי דקות במועדון? בחייאת ראבק. תקחו את המועדון בידיים...במיוחד שרן ויצחקי שאותם לא החתימו עקב יכולת טובה בשלוש האחרונות....תביאו את הפן החברתי המזויין הזה כבר ותקחו את חדר ההלבשה בידיים. כושלאמא שלכם.

בן חיים וייני.

יש לי הרבה טענות לארגון, אבל הפעם שאפו!

שאפו קודם כל על ההסברה, חשוב להסביר צעדים שנוקטים על מנת שלא יפתיעו אף אחד, מחאה מחוץ למגרש כדורגל עם פוסט המסביר כמה האוהדים מאוכזבים מהשחקנים עצמם.

עוד לא החלטתי אם אני בעד או נגד ההחרמה של המשחק היום, אבל מלבד זה הארגון נקט בהסברה מצוינת, שהבהירה לכולם שאנחנו לא מרוצים מחוסר הלחימה של השחקנים במשחקים האחרונים, כי כאמור אפשר להפסיד אבל יש גם דרך.

להחרים משחק בגביע הטוטו... וואו.

אני לא מתרגש מהחרמת המשחק, מרוצה על המסר בקריית שלום וההסברה לקהל הרחב ועל כך מגיעה לארגון מילה טובה.

סך הכל הקבוצה לא מסוגלת להרבה, אנחנו חלשים ומוגבלים כרגע בכמה עמדות. רוב המשחקים השנה הצגנו יכולת פושרת ולכן אני לא מצפה לכדורגל משובח. מה שמפריע לי מאוד היא רמת הנאיביות הניכרת בקרב השחקנים ומישהו צריך לנער אותם.

שנה שעברה, אותה סיטואציה, גירדנו תיקו בבית מול הפועל אשקלון. יום ראשון מול עכו, משחק חשוב ואני מקווה שהפעם אף לא יאיים על החברה שכן באו לעודד. לא יודע עד היום אם אלו היו חברי הארגון או לא ולכן אין אף אצבע מאשימה. יקרה מה שיקרה היום (לי באופן אישי המשחק לא מזיז, לא משנה כמה התקשורת מנסה לייצר עניין ב"כדור שלג" וכאלה אם נפסיד), אלא המשחק בראשון הוא המשחק, לכן צריך לבוא בכל הכוח לאורך כל המשחק. את השחקנים נשפוט לאחר השריקה האחרונה.

תבינו שמחאות כאלה לא יעזרו. לא עזרו אף פעם.... מתי פעם אחרונה מחאה כזאת עזרה?!?!?! בסופו של דבר זה יפגע בקבוצה. כי כולכם פה תהיו ביום ראשון נגד עכו וחמישי מול אסטנה. אז אל תזיינו בשכל מחאה מחאה ומצדיקים. לא התכוונתם ללכת בכל מקרה.

שום דיונים.
אני חושב שהמחאה והשלט במקום, ולשם שינוי השקיפות של הארגון גורמת גם לאנשים כמוני להבין במה מדובר ולתמוך במהלך.

כמה יוזרים אמרו ששרן וטב"ח שיחקו עם נעליים אדומות
מהגלריה של המשחק ראיתי לפחות 5 תמונות שבהן הנעליים של שרן בוודאות לא אדומות
לא מצאתי תמונות של טב"ח מהמשחק הזה.

בוא נגיד שלא על נעל אדומה של שני סמלים של המועדון שלנו נצא במחאות.
אם היינו מנצחים 3-0 במשחק הזה, הנושא אפילו לא היה עולה.
שאר הסיבות למחאה מוצדקות בעיני...

אני לא מתרגש מהחרמת המשחק, מרוצה על המסר בקריית שלום וההסברה לקהל הרחב ועל כך מגיעה לארגון מילה טובה.

סך הכל הקבוצה לא מסוגלת להרבה, אנחנו חלשים ומוגבלים כרגע בכמה עמדות. רוב המשחקים השנה הצגנו יכולת פושרת ולכן אני לא מצפה לכדורגל משובח. מה שמפריע לי מאוד היא רמת הנאיביות הניכרת בקרב השחקנים ומישהו צריך לנער אותם.

שנה שעברה, אותה סיטואציה, גירדנו תיקו בבית מול הפועל אשקלון. יום ראשון מול עכו, משחק חשוב ואני מקווה שהפעם אף לא יאיים על החברה שכן באו לעודד. לא יודע עד היום אם אלו היו חברי הארגון או לא ולכן אין אף אצבע מאשימה. יקרה מה שיקרה היום (לי באופן אישי המשחק לא מזיז, לא משנה כמה התקשורת מנסה לייצר עניין ב"כדור שלג" וכאלה אם נפסיד), אלא המשחק בראשון הוא המשחק, לכן צריך לבוא בכל הכוח לאורך כל המשחק. את השחקנים נשפוט לאחר השריקה האחרונה.

מסכים איתך, אבל לא חושב שמחאה כזאת במשחק ליגה תהיה יותר משמעותית?

אמנם שיר האונס מביא לי בחילה וצמרמורת נוראית, אבל תומכת בארגון במלוא הכח בנושא הזה, אחלה פוסט, אחלה מטרה, נקווה שתושג ונראה את התוצאות שלה בקרוב.