Jump to content

גורדי בבקשה אל תעלה שוב את ייני ופרץ ביחד בבקשהההה

kazale

Recommended Posts

לדעתי ייני עושה עוול לעצמו פשוט צריך למצוא את עצמו כבלם או מגן ששם הוא פי 300 יותר טוב.

ולגבי פרץ אני באמת לא מבין מה הוא עושה בהרכב?

ביום שני נקווה שגורדי למד את הלקח ונראה קבוצה אחרת.

בסהכ גורדי אחלה מאמן ואני מאמין שדסה יחזור אם יחזור נראה גם התקפה מטורפת כי הוא ממש חסר לנו במידה וייני משחק את הקשר האחורי

הקישור הנוכחי מורכב משחקנים שלא אמורים להוביל אותו אלא מהמשלימים.

רודריגז אם לא חוזר בשני כנראה יחזור בשבוע הבא, גולסה מה איתך? מקווה שיחזור מהר אבל בלי קשר צריך למצוא לו מחליף (כנראה אול אין על אלמוג כהן בינואר) כרגע זה דור פרץ שעם כל הכאב עליו אין לו מקום בסגל כרגע, הוא חתום ל 3 שנים אז שיצא להשאלה.

הפער בין הקישור כרגע, לבין הפוטנציאל של גולסה-רודריגז-באטוקיו הוא פשוט עצום.

עם כל הפציעות האלה במיוחד בקישור מכבי צריכה לקחת נקודות בכוח עד ינואר/שיחזרו כבר הפצועים.

לסגל המלא של מכבי יש פוטנציאל לקבוצה באמת אדירה.

אם לא מעלים איזה ילד מהנוער שישחק בקישור, אני לא רואה איך המצב הולך להשתנות. עד פגרת השזרוע בנובמבר יש כל שלושה ימים משחק, לצערי כל הנגרים ישחקו והרבה, זה המחיר של סגל שמבוסס על כל כך הרבה פציעים ולא תורמים.

אני מסכים בעיקרון שאין לו מקום כשחקן הרכב וכבר פתחתי על זה נושא בעבר, אבל כרגע, כשגולסה ורודריגס בחוץ, סושיץ' לא פוגע, ודור פרץ נראה כמו שהוא נראה, אני יכול להבין שהוא מחליט בתור מאמן לשבץ אותו. בעיקר אם הוא רוצה שיטה של שלושה קשרים אחוריים. אין ברירה אחרת.

בזמן שאת ג'ורדי המאמן אני מבין, את ג'ורדי המנהל המקצועי, שבנה את הקבוצה בצורה שלפיה שרן הוא הקשר האחורי הפותח ורודריגס לא יכול להשתתף באירופה, אני לא מבין.

אם שוער טוב יש לנו, וההגנה שלנו חוזקה בצורה יפה וגם ההתקפה שלנו אחלה, אין ספק שהקישור הוא החוליה החלשה באופן מובהק. חייבים לפתור את זה.

הבעיה שזה מרגיש שגם אם נפתור את זה, עד שזה יקרה וידאר וראיקו יימכרו והחוליות הכי בטוחות שלנו יהפכו לבעיות החדשות שלנו.

כיף.

בגלל החולשה בקישור, בגלל פציעות ושחקנים שלא מתאימים, הייתי משנה שיטה ומשחק עם 3 בלמים.

בשיטה הזאת דרושים רק 2 קשרים באמצע - לצערי כרגע אין לנו 3 קשרים איכותיים מספיק.

חומר השחקנים כרגע בקישור לא מאפשר לנו לשחק 4-3-3

או לחילופין נגד קבוצות חלשות יותר הייתי משחק 4-3-3 עם אצילי/מיכה כקשר שלישי מתחת לחלוץ (ולא עם 3 קשרים הגנתיים באמצע כמו נגד בני יהודה)

טיבי ובאבין בלמים, טב"ח קשר אחורי.

שווה ניסיון.

רעיון יפה, אבל הוא לא יעמוד בזה. קשר אחורי זה אחד השחקנים שעושה הכי הרבה קילומטראז׳ במגרש.

איך נשרוד עם קישור כזה עד ינואר ?

במיוחד שחזרה של גולסה תהייה מינימום בדצמבר ואני חושב שחוסה לא בדיוק יכול להחזיק הכל לבד שם.

אולי להוריד את ריקן לשם לצד שירן

שימשיכו להשאיל שחקני בית טובים כמו גלזר ואליאל פרץ

ולתת דקות לפרץ ייני וסושיץ .

תפסיקו להגיד על השחקנים האלו טובים כי הם שחקני נוער

כמעט כל מי שמגיע מהנוער לא טוב עדיף שלא ישחקו במכבי על אף שזה "מרגש" שיש שחקנים שעלו מהנוע

תפסיקו להגיד על השחקנים האלו טובים כי הם שחקני נוער

כמעט כל מי שמגיע מהנוער לא טוב עדיף שלא ישחקו במכבי על אף שזה "מרגש" שיש שחקנים שעלו מהנוע

לא אני ממש לא אלה שיעדיפו את יונתן כהן על אצילי וכאלה

אבל תראה את גלזר בנתניה אם פרץ בהרכב של מכבי אז למה לא הוא?

לא יודע אם אתה רואה משחקים אבל הבחור שחקן טוב.

לא אני ממש לא אלה שיעדיפו את יונתן כהן על אצילי וכאלה

אבל תראה את גלזר בנתניה אם פרץ בהרכב של מכבי אז למה לא הוא?

לא יודע אם אתה רואה משחקים אבל הבחור שחקן טוב.

זה שפרץ בהרכב זה פשע בפני עצמו

זה לא מצדיק לתת לשחקני נוער האשפה האלו בטח שלא באירופה

גם דור פרץ היה טוב בהפועל חיפה אבל הוא מחריב לנו משחק אחרי משחק

קשר אחורי הפך להיות תפקיד של גרזן בלבד שלא יודע להניע את הכדור קדימה?

יגור לא יודע לתת פס תחת לחץ וכל פעם שטל בן חיים מוביל כדור אני תוהה האם הוא יודע שהוא לא מסי. די לשדר פאניקה.

בקיצור אם לרודריגס יש דופק, הוא חייב לפתוח ואז זה יקרה עם באטוקיו ושרן. תצאו מהמנג'ר.

שרן ייני עשה בתחילת השנה ראיון והוא דיבר על אוגו ...פתאטי , עדיף לפעמים לשתוק, אני זוכר טוב את שרן יני טרום עונת הגלאקטיקוס של גולדהאר ונמני וכולם ידעו כמה הוא חלש באמצע, אני כבר ציינתי את זה 700 פעם והרבה פה טענו שזה לא יכול להיות כי הוא שיחק בהולנד..אין מה להשוות תפקיד של בלם או מגן סותם פינות לקשר אחורי באמצע, כמו שאמרתי הוא לא אלברמן ולא יכול להיות אלברמן ..לאלברמן היה צריך להביא יורש תואם.

שישתמש בריקן אם אין ברירה. אגב גם פיליפנקה שיחק מתישהו קשר אחורי, הייתי מנסה. כמה היינו צריכים את אלברמן עכשיו

ראית את אלברמן העונה וזה מה שאתה חושב?

אלברמן משחק בקבוצה לא טובה. וכן, היינו נראים יותר טוב עם אלברמן אחורי וייני או ריקן ובטוקיו לצידו.

אלברמן משחק בקבוצה לא טובה. וכן, היינו נראים יותר טוב עם אלברמן אחורי וייני או ריקן ובטוקיו לצידו.

זה שפרץ בהרכב זה פשע בפני עצמו

זה לא מצדיק לתת לשחקני נוער האשפה האלו בטח שלא באירופה

גם דור פרץ היה טוב בהפועל חיפה אבל הוא מחריב לנו משחק אחרי משחק

זה לא קשור לאיפה הם משחקים. אתה רואה מי שחקן כדורגל טוב ומי לא. ברסקי עושה חיל העונה בהפועל חיפה, אחד השחקנים החשובים במערך שלהם. דן גלזר אמנם נפצע ולא שיחק בכל המשחקים של נתניה אבל במשחקים ששיחק (בעיקר נגד ב"ש) רואים שהוא קשר אחורי הרבה יותר טוב ממה שיש לנו. קצת אמונה לא תזיק, הריי ג'ורדי מאמין כ"כ בדור פרץ אז למה לא במי שבוודאות שחקנים יותר טובים ממנו?

זה לא קשור לאיפה הם משחקים. אתה רואה מי שחקן כדורגל טוב ומי לא. ברסקי עושה חיל העונה בהפועל חיפה, אחד השחקנים החשובים במערך שלהם. דן גלזר אמנם נפצע ולא שיחק בכל המשחקים של נתניה אבל במשחקים ששיחק (בעיקר נגד ב"ש) רואים שהוא קשר אחורי הרבה יותר טוב ממה שיש לנו. קצת אמונה לא תזיק, הריי ג'ורדי מאמין כ"כ בדור פרץ אז למה לא במי שבוודאות שחקנים יותר טובים ממנו?

ג'ורדי לא מאמין בהם, הדיון הזה כבר היה פה הרבה פעמים, למה ? ככה.

הם גם לא יהיו פה כי בינואר/ בקיץ ישימו בלטה על אלמוג כהן.

אבי ריקן שיחק בקישור ופרץ התייבש בתחילת העונה

אולי למקלארן יש חלק בשינוי הזה

כל משחק בשנים האחרונות שפרץ פתח ליד קשר הגנתי נוסף היה בלתי ניתן לצפייה

מאמן שמתעקש עליו בעמדות אחרות פשוט מתאבד, חבל על ג'ורדי