Jump to content

כרוניקה של התרסקות - תתנו לה יד?

Barkan

Recommended Posts

אז נכון, הפסדנו הפסד משפיל לקבוצה חזקה, שיש כאלה שחושבים שהיא ברמת הליגה. לדעתי לא. לא משנה.

מצב נתון- השנה הקבוצות שמתמודדות על תואר האליפות הן בינוניות מאוד, עם ליקויים רבים, שיתרסקו וישתפרו, ייפלו ויעלו.

בשנה שעברה כשהתחיל להגיע כדור השלג אחרי ההפסד לזניט, הקהל שלנו, שהוא הקהל המלחיץ בליגה כשהוא במוד של הרס עצמי, עזר מאוד להתרסקות ולכדור השלג להתגלגל, עד שכשחזרנו קצת לעניינים זה היה מאוחר מדי.

אני לא ארבה במילים, עברנו השפלה, אבל הקבוצה הזאת עדיין בבנייה (סליחה על המילה אבל זה נכון), העוצמה של הקהל הזה יכולה להטיס אותנו קדימה ויכולה גם לגלגל אותנו למטה בשניה.

בואו נתאחד ונחשוב על העתיד, אל תיתפסו לקטנות, לפחות תתנו את מלוא התמיכה והגרון ותדעו שאת שלכם עשיתם, תתנו קונטרה חזקה לאלה שמחכים כבר להעיף את כולם ולזרוק את הכול לפח.

לדעתי יש פוטנציאל השנה, אני לא חף מביקורת על ג'ורדי, אבל הגב של הקהל שלנו יכול לתת לקבוצה את הבטחון הראשוני לרוץ קדימה.

ההרס עצמי הזה עם החיצים לכל כיוון הרס לנו 10 שנים כל פעם מחדש.

להזכירכם עונת אוסקר הייתה קרובה מילימטרים מלהגיע להתרסקות השנתית האופיינית למכבי (המשחק ברמה"ש).

בואו לא ניתן יד לכרוניקה של ההתרסקות, תנו גב ברגעים קשים ותהיו עם מצפון שקט שאת שלכם נתתם.

אני מאמין בנו ובקבוצה הזאת.

עם הפנים ליום שני, שיהיה בהצלחה.

האמת ששנה שעברה מיד אחרי זניט הקהל תמך וגם הבסנו.

מעבר לזה אתה כמובן צודק, בליגה עם קבוצות חלשות כמו השנה הקהל יכול להרים ולהוריד.... נתניה לא תירוץ ואני מקווה שנראה את זה כבר בשני ולא תחזור התצוגת קהל העלובה של שנה שעברה בטרנר.

זה נושא חשוב ויפה אבל תקף יותר לימי לוני.

אין שום דבר שקרוב בכלל להתרסקות וגם אם כן, זאת מערכת שחזקה יותר מהרוטנים למיניהם.

הרוטנים תמיד שם. גם בדאבלים.

אם מכבי פחות חזקה היום מאשר לפני שלוש שנים? בוודאי. אבל היא מוגנת ואהובה על ידי מי שאחראי עליה. היא לא זנוחה ועזובה.

אני בכלל לא רוצה לחשוב מה היה הטון פה לפני שבע שנים.

מדהים כמה פאניקה יש פה בפורום ובכלל אצל האוהדים ובתקשורת.

מי ישמע, הפסדנו לקבוצה טובה מאיתנו בשלב בתים בליגה אירופית במשחק חוץ. פשוט יום אבל.

לא נעים, אבל עדיין התגובות מוגזמות. בואו נניח היינו מפסידים בחוץ בתוצאה הזאת לקבוצות כמו גלאטסראיי או זלצבורג או משהו כזה גם הייתם מרגישים אותו דבר?

כי זה מרגיש שבגלל שלקבוצה קוראים אסטנה והם "כולה" מקזחסטן, זה עושה אותם קבוצה חלשה ואחת שמביך להפסיד לה.

אז לא, מדובר בקבוצה שמשקיעה כספים אדירים. יותר מאיתנו. במגרש שקבוצות טובות מאיתנו בהרבה לא הצליחו לנצח. כנסו כבר לפרופורציות.

הפאניקה היא נטו של הצבת הרכב שגוי פה זה מתחיל ונגמר.

מכבי כמסגרת מספיק חזקה.

אבל עדיין אם לא ישחקו הטובים ביותר על המגרש לא נראה תוצאות

תקשיב... אני לא מהלוזרים האלה שנכנסים להיסטריה ואומרים זהו הכל גמור לחסל,לגמור,להחליף אחרי שני משחקים וגם לא מאלה שמפסיקים לתמוך וכן בא לקרוע ת'גרון ולהרים את כולם על הרגליים אחרי מצבים קשים בכל משחק אבל אני מאמין במה שנראה לי לנכון להאמין ולא מאמין על פארש... לא חושב שזאת משימה בלתי אפשרית להחזיר ת'אליפות השנה כי באמת אף אחת מהקבוצות זה לא איזה מפלצת.....קבוצות שעדיפות חלקית בהפרש מאוד קטן וגם זה בגלל שבמכבי ממשיכים לעשות ת'טעויות כל שנה ורק הורסים במקום לבנות מחדש...

זה לא עניין של אמונה זה פשוט איך שאני רואה ת'קבוצה מתחילת השנה וזאת לא קבוצה חזקה...ודי כבר עם השטויות האלה "בנייה" "התחזקות" רק נוסיף ת'מילה תהליך לכל הסיפור ונוסיף שם אמצעי כימיקלים לקבוצה וזהו

ההגנה נוראית,נוראית! כבדה ולא מתואמת... ראבק צריך לבנות על שחקן בן 36 שיהיה הסופרמן שלך ויציל אותך מכל צרה? אז המצב בקאנטים,אין קישור-אין! כל כך בלט לעין היום יותר מכל משחק אחר... ואין באמת קבוצה בהתקפה זאת מכבי 2015 של זהבי בתחפושת רק שקיארטנסון מחליף אותו.... קבוצה בלי מספיק כישרון בלי מספיק מנהיגות,שלא יכולה למצוא פתרונות שמצופפים נגדה.... קיצר זה יכול לקרות אבל יצטרכו הרבה מזל בשביל זה,אם בית''ר וחיפה ימשיכו בקצב הזה ולא יקרסו מהרגליים באמצע הדרך בגלל חוסר הניסיון במאבקי אליפות אני לא בטוח שזה יצליח,הלוואי שכן.

אני חושב שהדיון השחוק הזה מסתכם בפריזמה שדרכה בוחרים להתבונן במציאות - ״מכבי ביחס לעצמה ולפוטנציאל שלה כמועדון״, לעומת ״מכבי

ביחס למציאות של הכדורגל הישראלי ויריבותיה״

מכבי קבוצה משעממת, חסרת השראה וללא עמוד שידרה חזק.

הדברים הללו נכונים כבר תקופה ארוכה, לא מרגיש שגילינו הערב משהו חדש בעניין.

ביחס לסטנדרטים שלרובנו יש בראש כשהם חושבים על היכולת שהקבוצה אמורה להציג באופן עקבי, אנחנו על הפרצוף.

יחד עם זאת, אני מסתכל על הליגה ומאמין שהסיכויים שלנו להניף בסוף העונה הם לא רעים בכלל.

הקהל לא זה שיקבע לאן זה יילך , שריקות בוז מחרישות לא נשמע , ועידוד לא באמת ישפיע , זה לא בלומפילד וזאת לא מכבי שלפני עשור ותודה לכך.

אז נכון, הפסדנו הפסד משפיל לקבוצה חזקה, שיש כאלה שחושבים שהיא ברמת הליגה. לדעתי לא. לא משנה.

מצב נתון- השנה הקבוצות שמתמודדות על תואר האליפות הן בינוניות מאוד, עם ליקויים רבים, שיתרסקו וישתפרו, ייפלו ויעלו.

בשנה שעברה כשהתחיל להגיע כדור השלג אחרי ההפסד לזניט, הקהל שלנו, שהוא הקהל המלחיץ בליגה כשהוא במוד של הרס עצמי, עזר מאוד להתרסקות ולכדור השלג להתגלגל, עד שכשחזרנו קצת לעניינים זה היה מאוחר מדי.

אני לא ארבה במילים, עברנו השפלה, אבל הקבוצה הזאת עדיין בבנייה (סליחה על המילה אבל זה נכון), העוצמה של הקהל הזה יכולה להטיס אותנו קדימה ויכולה גם לגלגל אותנו למטה בשניה.

בואו נתאחד ונחשוב על העתיד, אל תיתפסו לקטנות, לפחות תתנו את מלוא התמיכה והגרון ותדעו שאת שלכם עשיתם, תתנו קונטרה חזקה לאלה שמחכים כבר להעיף את כולם ולזרוק את הכול לפח.

לדעתי יש פוטנציאל השנה, אני לא חף מביקורת על ג'ורדי, אבל הגב של הקהל שלנו יכול לתת לקבוצה את הבטחון הראשוני לרוץ קדימה.

ההרס עצמי הזה עם החיצים לכל כיוון הרס לנו 10 שנים כל פעם מחדש.

להזכירכם עונת אוסקר הייתה קרובה מילימטרים מלהגיע להתרסקות השנתית האופיינית למכבי (המשחק ברמה"ש).

בואו לא ניתן יד לכרוניקה של ההתרסקות, תנו גב ברגעים קשים ותהיו עם מצפון שקט שאת שלכם נתתם.

אני מאמין בנו ובקבוצה הזאת.

עם הפנים ליום שני, שיהיה בהצלחה.

וזהו.

רק אוסיף שאירופה הייתה אבודה מראש בלי ק.א והגרלה. עם הפנים לשני!

אני חושב שהדיון השחוק הזה מסתכם בפריזמה שדרכה בוחרים להתבונן במציאות - ״מכבי ביחס לעצמה ולפוטנציאל שלה כמועדון״, לעומת ״מכבי

ביחס למציאות של הכדורגל הישראלי ויריבותיה״

מכבי קבוצה משעממת, חסרת השראה וללא עמוד שידרה חזק.

הדברים הללו נכונים כבר תקופה ארוכה, לא מרגיש שגילינו הערב משהו חדש בעניין.

ביחס לסטנדרטים שלרובנו יש בראש כשהם חושבים על היכולת שהקבוצה אמורה להציג באופן עקבי, אנחנו על הפרצוף.

יחד עם זאת, אני מסתכל על הליגה ומאמין שהסיכויים שלנו להניף בסוף העונה הם לא רעים בכלל.

מדויק. אנחנו עומדים במקום שלוש שנים במקרה הטוב והולכים אחורה במקרה הרע.

אחרי האליפות של סוזה (וגם של פאקו) ציפיתי לראות שיפור, לא הגיע.

ביחס לפוטנציאל שתקציב של צפונה מ-120 מיליון ש"ח, אנחנו עם ציון 60.

ביחס לשאר הליגה נותנים לנו פקטור, אז אנחנו תחרותיים.

אני אישית חושב שהקשר עם קרויף מיצה את עצמו אחרי פאקו ומאז אנחנו על אדים איתו.

ככה או ככה, זה מה יש ועדיין נעודד

מדויק. אנחנו עומדים במקום שלוש שנים במקרה הטוב והולכים אחורה במקרה הרע.

אחרי האליפות של סוזה (וגם של פאקו) ציפיתי לראות שיפור, לא הגיע.

ביחס לפוטנציאל שתקציב של צפונה מ-120 מיליון ש"ח, אנחנו עם ציון 60.

ביחס לשאר הליגה נותנים לנו פקטור, אז אנחנו תחרותיים.

אני אישית חושב שהקשר עם קרויף מיצה את עצמו אחרי פאקו ומאז אנחנו על אדים איתו.

ככה או ככה, זה מה יש ועדיין נעודד

כל מילה

גם אל תשכחו שהפסדנו באירופה המטרה האמיתית היא בליגה.

אז נכון אפילו בגביע טוטו לא צריך להיראות ככה אבל נקווה לטוב יאללה מכבי!

מה נשאר לנו לעשות אם לא לתמוך בקבוצה? ברור שנמשיך לתמוך זה לא שאלה בכלל. אבל המצב מבאס תחת. אנחנו מחמיצים הזדמנות פז לשלוט בליגה הישראלית ולקבע את עצמנו ברמות הגבוהות באירופה. וזה כשסוף סוף כן יש לנו את כל הכלים כדי לעשות את זה.

מדהים אותי.

איזה אוהדים אפסים יש לנו.

רפש בכל מקום.

אפס ראייה לטווח ארוך. אפס בהבנת הנזק שהם גורמים למועדון.

לג'ורדי חסרים 5 שחקני סגל קריטיים (דסה, גולסה, מיכה, רודריגז, שוינפלד).

וגם אם הם היו חלק מהסגל, קורה שמפסידים, קורה שמובסים, קורה שמושפלים.

פעם סנסציה כזאת מולנו הייתה נחלתם של הפועל עכו וקריית שמונה.

כואב, מעצבן, מביך ומשפיל.

תפקידנו הוא לכעוס, לבכות, להתעצבן - בנינו לבין עצמו, ולתמוך באופן פומבי.

אל תתנו לתקשורת להפיל אותנו.

אנחנו יחד אחת מולם - אם אנחנו לא נרים את השחקנים, אף אחד אחר לא יעשה את זה.