Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

Just now, R24 said:

בנוגע לחייזרים יש את ה project blue beam (פלישת חייזרים מזויפת), מרגיש שמתחילים אולי להכין את הקרקע לזה

מה? 

5 דקות לפני, הנדון said:

מה? 

לא מכיר את כל הפרטים אבל משהו בסגנון של ביום/זיוף מתקפה של חייזרים על כדור הארץ כדי לגרום לכל העולם להתאחד נגד האויב המשותף 

מי שקרא את מה שחיים אשד אמר בראיון ובספר שלו,אז  ככל הנראה כדור הארץ בידיים טובות ובטוחות,אולי יש מלחמה על כדור הארץ אבל היא לא מתנהלת בכדור הארץ.

1 hour ago, העכבר הצהוב said:

מי שקרא את מה שחיים אשד אמר בראיון ובספר שלו,אז  ככל הנראה כדור הארץ בידיים טובות ובטוחות,אולי יש מלחמה על כדור הארץ אבל היא לא מתנהלת בכדור הארץ.

הקונספירציה האמיתית היא ההתחזות לאוהד מכבי כשאתה מסתלבט על הילדים כאן.

תבינו בעגה המקצועית העכבר הוא מה שמכונה שיל.

אחד שבטוח שהממשלה משקרת בכל נושא, מחייזרים ועד לטכנולוגיות מתקדמות, אבל מספר שמשרד הבריאות מאיים שלא תקבלו משכורת אם לא תתחסנו מתוך דאגה לציבור.

וככה הוא יעסיק את הכבשים עם התו הירוק באם יבואו לבקר אותנו מהחלל החיצון בזמן שאחד כמוני שמסגביר שתיכף לא תהיה לכם פרנסה או מה לא בסדר בטרנסג'נדר שנותן שיעורי מגדר לפעוטות בגן חוטף נאצות בכל מקום.

לפני2 שעות , העכבר הצהוב said:

https://m.yediot.co.il/Articles/5854241

מעניין

לפני3 שעות , סטלן בטלן השמן said:

הקונספירציה האמיתית היא ההתחזות לאוהד מכבי כשאתה מסתלבט על הילדים כאן.

תבינו בעגה המקצועית העכבר הוא מה שמכונה שיל.

אחד שבטוח שהממשלה משקרת בכל נושא, מחייזרים ועד לטכנולוגיות מתקדמות, אבל מספר שמשרד הבריאות מאיים שלא תקבלו משכורת אם לא תתחסנו מתוך דאגה לציבור.

וככה הוא יעסיק את הכבשים עם התו הירוק באם יבואו לבקר אותנו מהחלל החיצון בזמן שאחד כמוני שמסגביר שתיכף לא תהיה לכם פרנסה או מה לא בסדר בטרנסג'נדר שנותן שיעורי מגדר לפעוטות בגן חוטף נאצות בכל מקום.

אוקיי אני חייב לשאול.......מה?

לפני17 שעות , העכבר הצהוב said:

אוקיי אני חייב לשאול.......מה?

הוא סתם מטריל, זה 99% ממהות היוזר, אין לך מה להתרגש אתה תמשיך בשלך. 

מה לגבי איזה פוסט נרחב על כל השקרים שמספרים לנו לגבי תרבויות עתיקות, ארועי השמדה קודמים של כדוהא, טכנולוגיות מלפני עשרת אלפים שנה שאנחנו לא יודעים להסביר, האמת מאחורי הפירמידות (בכל העולם, לא רק מצרים), המקור של אטלנטיס וכו'? לא תשקיע בנו?

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

תודו שהרבה זמן לא שמעתם משהו חדש ואל תשכחו שסחבק סיפר לכם את זה ראשון

Eurovision-2023-Israele.jpg

כמו הרבה פעמים התמונות האלה הן חלק מנירמול אג'נדה

איזו אג'נדה?

יצירת גזע מבעלי חיים ובני אדם

https://www.nationalgeographic.co.uk/science-and-technology/human-pig-hybrid-created-in-the-lab

אז אלה כבר קיימים

אבל צריך להרגיל אתכם לראות אותם בציבור

בקרוב תראו אותם מסתובבים ביניכם כשאתם משתתפים במצעד הגאווה כדי לדוג כוסיות (ברור) או עובדים איתכם בחלק מפרויקט גיוון אתני בתעשיית ההייטק

וואלק אני הייתי סטלן בטלן השמן נתראה בשמחות בעזרת השם

לפני1 שעה , סטלן בטלן השמן said:

תודו שהרבה זמן לא שמעתם משהו חדש ואל תשכחו שסחבק סיפר לכם את זה ראשון

Eurovision-2023-Israele.jpg

כמו הרבה פעמים התמונות האלה הן חלק מנירמול אג'נדה

איזו אג'נדה?

יצירת גזע מבעלי חיים ובני אדם

https://www.nationalgeographic.co.uk/science-and-technology/human-pig-hybrid-created-in-the-lab

אז אלה כבר קיימים

אבל צריך להרגיל אתכם לראות אותם בציבור

בקרוב תראו אותם מסתובבים ביניכם כשאתם משתתפים במצעד הגאווה כדי לדוג כוסיות (ברור) או עובדים איתכם בחלק מפרויקט גיוון אתני בתעשיית ההייטק

וואלק אני הייתי סטלן בטלן השמן נתראה בשמחות בעזרת השם

בדיוק חשבתי על זה השבוע, צחוק צחוק אבל במקרה יצא לי לראות סדרות עלילתיות שמדברים בדיוק על העניין הזה, קרניבל ראו דווקא סדרה מעולה, עולם דומה לאנגליה של המאה ה18 שמשלב בני אדם עם מהגרים שהם פיות, אנשים עם קרניים וכו'. סוויט טוד ביס שגם סדרה טובה ומדברת על ניסוי מעבדה שהשמיד ת האונושות וגרם להכלאות בין בני אדם לחיות. אותו דבר גם היה לפני הקורונה עם הצפה של תוכן שקשור למגפות.

37 דקות לפני, הנדון said:

בדיוק חשבתי על זה השבוע, צחוק צחוק אבל במקרה יצא לי לראות סדרות עלילתיות שמדברים בדיוק על העניין הזה, קרניבל ראו דווקא סדרה מעולה, עולם דומה לאנגליה של המאה ה18 שמשלב בני אדם עם מהגרים שהם פיות, אנשים עם קרניים וכו'. סוויט טוד ביס שגם סדרה טובה ומדברת על ניסוי מעבדה שהשמיד ת האונושות וגרם להכלאות בין בני אדם לחיות. אותו דבר גם היה לפני הקורונה עם הצפה של תוכן שקשור למגפות.

קרניבל עם הקרקס או שאתה מדבר על משהו אחר?

איפה עוד ראית?

36 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

קרניבל עם הקרקס או שאתה מדבר על משהו אחר?

איפה עוד ראית?

אחר, סדרה של אמזון.  דווקא בעניין של הP.C זה יותר עובד בני כלאיים/גזע אחר, מאשר שדוחפם לך בכוח ילד סיני בתול שמפחד שלא יתקבל לMIT.

38 דקות לפני, הנדון said:

אחר, סדרה של אמזון.  דווקא בעניין של הP.C זה יותר עובד בני כלאיים/גזע אחר, מאשר שדוחפם לך בכוח ילד סיני בתול שמפחד שלא יתקבל לMIT.

השני זאת סדרה אמיתית?

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

השני זאת סדרה אמיתית?

על מה אתה מדבר? שניהם עלילתיות, הבתול הסיני זה החבר של ספיידרמן. 

18 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

הוא לא מקסיקני? :o

ערערת אותי עכשיו, אם היה מקסיקני החלום שלו היה להתקבל ללימודי מכונאות רכב אצל הדוד בגראג'.

18 דקות לפני, אקיטה said:

ואללה כל הפיסי בצד מבחינת אבולוציה והתקדמות המין האנושי זה די מעניין אם יצליחו לשלב יכולות בעלי חיים על בני אדם.

בגלל זה העניין עובר בצורה קצת יותר טוב בסדרות מהסוג הזה, מעניין אם לשם תמשיך האבולוציה של האנושות, אנחנו עוד לא פיסיקון קטן בהיסטוריה של העולם. 

זנב זה אומנם הדבר הכי פרקטי שיכול להיות אבל אין לך איך להחליף את כל העיצובים בשביל זה, גם הרבה ידיים יהיה נחמד. כנפיים זה סתם אוברייטד, בטח יהיה צורך לשמור עליהן בכושר כל היום ואף אחד לא יתן לך בכל מקרה לעבור סתם ככה גבולות בינלאומיים.