Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

בסך הכל עוד גוף ציבורי עם תקנים מנופחים, אנשים שמרימים כסא ב17:00 וחשבוניות פיקטיביות על ריהוט למשרדים.

רק ששם יש גם מעטה צללים בניגוד לנמלים, לדוגמא. הרבה יותר נוח.

וזה עוד כלום לעומת הכור אגב.

אני דיברתי על המוסד יקירי, אין לי מושג מה קורה בנאסא.

רק הגבתי שארגוני מודיעין אכן מגייסים אנשים "בצורה רגילה".

כנס לאתר של השב"כ תראה רשימת משרות.

לך לכנסים טכנולוגיים יש שם דוכני מעסיקים של גופי ביטחון.

נכון, בסדר, אבל הם לא מפרסמים מודעה של "דרוש סוכן חשאי".

נכון, בסדר, אבל הם לא מפרסמים מודעה של "דרוש סוכן חשאי".

מפרסמים מודעות לדברים מאוד כלליים ואז אתה מגיע ועובר שורה של מבחנים כלליים ומסתכלים עלייך במצלמה כל הזמן ואם נראה להם אז אתה עובר הלאה ומתחילים לחשוף אותך.

כמובן שנפוצה גם השיטה של "אנחנו פונים אלייך", בדר"כ אם יש לך דרכון זר ונתונים מתאימים.

משהו שחשבתי עליו. ביערות מנשה יש בסיס שאמור להיות סודי ולמי שמכיר יש מקטע בכביש שאין שם קליטה באף חברת טלפון וגם הרדיו מגמגם. לי נראה לכאורה שהצבא משבש שם את הקליטה, יש בעוד מקומות בארץ תופעה כזאת של חוסר קליטה (לא מדבר על חורים באמצע המדבר)?

רק חידשתי את עצמי, לזה הייתה הכוונה בתשובה לעכבר.

בלי לחץ.

אני מבין שהחלטת להתנגח איתי.

אז ככה, בתיאור משרה משרה היה רשום "הגנה על כדור הארץ מפניי כניסת חיידקים וצורות חיים מזעריות".

למה אתה חושב שמשרד הבטחון הבריטי שחרר משהו כמו 25 אלף תיקים סודיים על עבמים וחייזרים?? למה הם שכחו להגיד שאת ה4 תיקים הכי חשובים הם נעלו אצלהם בכספת?

תנסה לצאת מחשיבה מקובעת, לא סתם בערוץ ההיסטוריה משדרים בלופים "חוצנים מן העבר" , לאט לאט חושפים אותנו לאמת.

היום למדתי בהיסטוריה כלכלית על תומאס מלתוס, על כל תיאוריית המלכודת המלתוסיאנית ( גידול באוכלוסיה גורם לקיצוץ במזון שגורם לגידול בתמותה), נשמע כמו משהו שקשור לקונספירציה על האילומינטי ועל הפחד מפיצוץ אוכלוסין וקיצוץ האוכלוסיה

עכבר וכל החזקים, יש קשר ?

לא יודע או סגור על מה שאני חושב שקרה ברצח רבין אבל אין לי ספק שזה הרבה מעבר למה שמספרים לנו, כנל התאומים.

עכבר תספר להם קצת על השומרים וניבירו, אנקי ואנליל, אחלה סיפור.

אני מבין שהחלטת להתנגח איתי.

אז ככה, בתיאור משרה משרה היה רשום "הגנה על כדור הארץ מפניי כניסת חיידקים וצורות חיים מזעריות".

למה אתה חושב שמשרד הבטחון הבריטי שחרר משהו כמו 25 אלף תיקים סודיים על עבמים וחייזרים?? למה הם שכחו להגיד שאת ה4 תיקים הכי חשובים הם נעלו אצלהם בכספת?

תנסה לצאת מחשיבה מקובעת, לא סתם בערוץ ההיסטוריה משדרים בלופים "חוצנים מן העבר" , לאט לאט חושפים אותנו לאמת.

איפה ראית פרסום כזה של משרה? מתי זה קרה? זה לא פורסם בשום מקום. איך זה נראה לך הגיוני שנאס"א מעולם לא אישרו קיום של חיים מחוץ לכדור הארץ, ובכל פעם שתרצה ספקולציה כזו על צילומים שלהם הם מגיבים בביטול, מפרסמים משרה כזו בפומבי? אתה לא רואה כאן סתירה לוגית?

אתה כותב את זה בנחרצות מדהימה, כאשר אין לזה שום בסיס.

גם הפסקה השנייה, אין לי מושג מאיפה הקרצת את זה.

ערוץ ההיסטוריה הוא ערוץ מסחרי ולא כל מה שמוצג בו מהימן ועובדתי בהכרח. התוכנית חייזרים מהעבר היא המושא הכי גדול לביקורת ולעג בערוץ הזה, מדענים, ארכיאולוגים והיסטוריונים בזים לה. זה בעיקר כלי לרייטינג.

ערוץ ההיסטוריה הוא ערוץ מסחרי ולא כל מה שמוצג בו מהימן ועובדתי בהכרח. התוכנית חייזרים מהעבר היא המושא הכי גדול לביקורת ולעג בערוץ הזה, מדענים, ארכיאולוגים והיסטוריונים בזים לה. זה בעיקר כלי לרייטינג.

איפה ראית פרסום כזה של משרה? מתי זה קרה? זה לא פורסם בשום מקום. איך זה נראה לך הגיוני שנאס"א מעולם לא אישרו קיום של חיים מחוץ לכדור הארץ, ובכל פעם שתרצה ספקולציה כזו על צילומים שלהם הם מגיבים בביטול, מפרסמים משרה כזו בפומבי? אתה לא רואה כאן סתירה לוגית?

אתה כותב את זה בנחרצות מדהימה, כאשר אין לזה שום בסיס.

גם הפסקה השנייה, אין לי מושג מאיפה הקרצת את זה.

צודק בני ישראל חפרו בידיים לעומק 200 מטרים מתחת לאדמה וסחבו סלעים במשקל של קרון רכבת.

הלאה לשיעור הבא:

את פיל שניידר המסכן אתה מכיר? בוא נעשה לך היכרות, הברנש המסכן כולה רצה לספר לעולם על מה הוא עבד בבסיס דולסה ועם מי, ומה קרה בתקרית שבה נהרגו חיילים ואזרחים בבסיס, אחרי כמה הרצאות שהראה תמונות וכל מיני הוכחות, פיל המסכן מצא את מותו.

קישור להרצאה : https://www.youtube.com/watch?v=xedmfAgx8eg.

תגיד שמעת על לוויין "האביר השחור" שמקיף ומצלם את כדור הארץ ?? ולמה מדינות כמו ארה"ב ורוסיה מפחדות להתעסק איתו?

מה זה הלווין השחור? לא שמעתי על זה בחיים תרחיב אחי

"האביר השחור" לוויין בצבע שחור כמובן , שמקיף ומצלם את כדור הארץ, יש עדויות לכך שהלוויין קיים כבר 13 אלף שנים קיים והוא חלק מהמעקב של החוצנים אחרי ההתפתחות שלנו כתרבות.

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Knight_satellite_conspiracy_theory

הם לא מנסים להסתיר אותו וכבר הצליחו כמה פעמים לצלם את הלוויין באיכות טובה.

צודק בני ישראל חפרו בידיים לעומק 200 מטרים מתחת לאדמה וסחבו סלעים במשקל של קרון רכבת.

הלאה לשיעור הבא:

את פיל שניידר המסכן אתה מכיר? בוא נעשה לך היכרות, הברנש המסכן כולה רצה לספר לעולם על מה הוא עבד בבסיס דולסה ועם מי, ומה קרה בתקרית שבה נהרגו חיילים ואזרחים בבסיס, אחרי כמה הרצאות שהראה תמונות וכל מיני הוכחות, פיל המסכן מצא את מותו.

קישור להרצאה : https://www.youtube.com/watch?v=xedmfAgx8eg.

תגיד שמעת על לוויין "האביר השחור" שמקיף ומצלם את כדור הארץ ?? ולמה מדינות כמו ארה"ב ורוסיה מפחדות להתעסק איתו?

מה קשור עכשיו בני ישראל למען השם?

ואתה בעצם לוקח תמונות מטושטשות ברמה כזו או אחרת, שסבירות גבוהה שהן עבודת פוטושופ, ושסביבן קשרו סיפור בלי יותר מידי בשר, ומציג אותו פה כמשהו רציני? באמת?

זה השיא, יותר מה-DNA של לטאות.

העכבר הצהוב - יש תיאוריית קונספירציה שאתה לא מאמין בה בנחרצות רבידית?

אני לא מאמין לרמאים ונוכלים ויש הרבה כאלו, אני מסתמך על מקורות ישרים שהוכיחו את עצמם, הדבר הכי בבסיסי זה התנ"ך רק מלקרוא אותו ולעשות 1+1 .

הבעיה שרובנו מקובעים או מפחדים מהמחשבה שאנחנו לא הכי חזקים ביקום, למה כל מיני אנשי ממשל לשעבר או קצינים בכירים לשעברפותחים את הנושא ומודים שהיו עדים לזה?? הם משוגים? חסר להם משהו בחיים?

מה קשור עכשיו בני ישראל למען השם?

ואתה בעצם לוקח תמונות מטושטשות ברמה כזו או אחרת, שסבירות גבוהה שהן עבודת פוטושופ, ושסביבן קשרו סיפור בלי יותר מידי בשר, ומציג אותו פה כמשהו רציני? באמת?

זה השיא, יותר מה-DNA של לטאות.

עובדה מדעית שלבני האדם יש מקטע די אן איי ששייך ללטאות לא ממציא פה כלום.

אני מבין שקשה לך להכיל ולכן זה דיון עקר.

אני לא מאמין לרמאים ונוכלים ויש הרבה כאלו, אני מסתמך על מקורות ישרים שהוכיחו את עצמם, הדבר הכי בבסיסי זה התנ"ך רק מלקרוא אותו ולעשות 1+1 .

הבעיה שרובנו מקובעים או מפחדים מהמחשבה שאנחנו לא הכי חזקים ביקום, למה כל מיני אנשי ממשל לשעבר או קצינים בכירים לשעברפותחים את הנושא ומודים שהיו עדים לזה?? הם משוגים? חסר להם משהו בחיים?

קצינים ובכירים לשעבר גם יוצאים מהארון כשמאלנים וכתומכים במדינה פלסטינית! זה הרבה יותר קיצוני מחייזרים!!!

עכבר רק רוצה להגיד שמרגע שהתחלת להביא עדויות, הכל נראה הרבה יותר רציני, אם אני מאמין להם או לא זאת שאלה אחרת אבל שיפור משמעותי מההתחלה.

וסתם שאלה, אם הממשל כל כך מפחד מכל הדברים האלה שיתגלו איך הוא נתון להם להיות ככה ביוטיוב?