Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

1 hour ago, Mtamir said:

להפך לא ראית איך הוא התווה את הצביון של המוסד ושל כל סטודנט וסטודנט שם לחשיבה חופשית ופתוחה ? הוא תותח בזה.

אני מבקש שתשתפו גם את המרוקאים בטכניון הם בני אדם ויש להם רגשות

או שפספסת את השיעור הזה כי השתתפת בהפגנה נגד הכיבוש?

36 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

אני מבקש שתשתפו גם את המרוקאים בטכניון הם בני אדם ויש להם רגשות

או שפספסת את השיעור הזה כי השתתפת בהפגנה נגד הכיבוש?

חחחחחחחח מה.

אם בסיכוי הקלוש שהיית רציני נראה לי שהתבלבלת עם אוניברסיטת חיפה או תל אביב,

לא מתעסקים פה בשטויות כאלה ופוליטיקה (כמעט) למרות מי שלומד פה (כי אין לאף אחד פה חיים), ואין פה הפגנות או דברים כאלה. ואתה מאד רחוק מהמציאות גם לגבי.

אל תהרוס חשבתי שאתה טרול מצחיק ולא יותר אל תלך full retard בבקשה.

1 hour ago, Mtamir said:

חחחחחחחח מה.

אם בסיכוי הקלוש שהיית רציני נראה לי שהתבלבלת עם אוניברסיטת חיפה או תל אביב,

לא מתעסקים פה בשטויות כאלה ופוליטיקה (כמעט) למרות מי שלומד פה (כי אין לאף אחד פה חיים), ואין פה הפגנות או דברים כאלה. ואתה מאד רחוק מהמציאות גם לגבי.

אל תהרוס חשבתי שאתה טרול מצחיק ולא יותר אל תלך full retard בבקשה.

אתה חיכית פעם בתור לפיצה עם זונות יא מניאק??

13 hours ago, avi atias said:

מה הבידוד עושה לאנשים

ואוווווווווו איזה צילום מטורף!!!!!!!!!! רואים נקודה בשמיים במצלמה של פלאפוןןןןןן 

מי היה מאמין. 

On 17.4.2020 at 17:53, דקסטר said:

93423773_10159187803529796_6885374377022

להלן תגובתו של דר יניב טננבאום-קטן לפוסט של ראש עריית חיפה.

https://lbscience.org/2020/04/18/5g-קליש/?fbclid=IwAR3u2oRPZU3viY0yn_96iky6sywaW-uKZOEKoXZeSoQefvpcdPuszuu0N7k

דוקטור לפיזיקה, בוגר הטכניון בחיפה. התמחה בפיזיקה של חלקיקים יסודיים, פיזיקה של מצב מוצק ואופטיקה. כיום, עוסק בעיבוד תמונה, עיבוד אותות ובלמידת מכונה.

4 דקות לפני, avi atias said:

https://lbscience.org/2020/04/18/5g-קליש/?fbclid=IwAR3u2oRPZU3viY0yn_96iky6sywaW-uKZOEKoXZeSoQefvpcdPuszuu0N7k

דוקטור לפיזיקה, בוגר הטכניון בחיפה. התמחה בפיזיקה של חלקיקים יסודיים, פיזיקה של מצב מוצק ואופטיקה. כיום, עוסק בעיבוד תמונה, עיבוד אותות ובלמידת מכונה.

אמר דברים שציינתי פה בנקודות (כמו קרינת השמש) ,

השאלה אם לו אתה מאמין ? או שאתה צריך שהוא יעשה לך סדנת העשרה בבית עם מצגת והכל ? 

7 דקות לפני, Mtamir said:

אמר דברים שציינתי פה בנקודות (כמו קרינת השמש) ,

השאלה אם לו אתה מאמין ? או שאתה צריך שהוא יעשה לך סדנת העשרה בבית עם מצגת והכל ? 

אני מציג נתונים לכאן ולכאן. ואני ממליץ גם לך להיות יותר אובייקטיבי ולא להתאהב בפוזיציה שלך.

אין פה קשר למאמין או לא מאמין. כמו שיש אותו, יש מחקרים רבים מהצד השני גם, וגם פסיקות בתי משפט שהסתמכו על מחקרים אלה (יותר בקשר ל 4G).

לגבי הטענה על השמש, לדעתי היא לא רלוונטית כי 99% מהקרינה שמגיעה לקרקע היא קרינת UV, IR ואור נראה.

קרינת X וגמא נחסמות באוזון.

קרינת RF דועכת וכמעט לא מורגשת על פני האדמה.

וברור שהקרינה שכן מגיעה מהשמש, לא חודרת לתוך הבתים שלנו (וגם לא את הבגדים שלנו) בניגוד לקרינת מיקרו למשל.

בדור 5 יעשו שימוש בגלים מילימטרים, גם הם מתקשים לחדור לנו לבתים, ולכן ישתמשו בהרבה מגברים שיפוזרו על גגות הבתים.

וכמו שאמרתי, לא צריך להיות קונספירטור בשביל להתנגד לשים משדר סלולארי על גג הבית, מאמין ש 90% מהציבור יתנגד.

ופה מתחילה הבעיה הגדולה, שרוצים לא ליידע כלל את הציבור. 

23 דקות לפני, avi atias said:

אני מציג נתונים לכאן ולכאן. ואני ממליץ גם לך להיות יותר אובייקטיבי ולא להתאהב בפוזיציה שלך.

אין פה קשר למאמין או לא מאמין. כמו שיש אותו, יש מחקרים רבים מהצד השני גם, וגם פסיקות בתי משפט שהסתמכו על מחקרים אלה (יותר בקשר ל 4G).

לגבי הטענה על השמש, לדעתי היא לא רלוונטית כי 99% מהקרינה שמגיעה לקרקע היא קרינת UV, IR ואור נראה.

קרינת X וגמא נחסמות באוזון.

קרינת RF דועכת וכמעט לא מורגשת על פני האדמה.

וברור שהקרינה שכן מגיעה מהשמש, לא חודרת לתוך הבתים שלנו (וגם לא את הבגדים שלנו) בניגוד לקרינת מיקרו למשל.

בדור 5 יעשו שימוש בגלים מילימטרים, גם הם מתקשים לחדור לנו לבתים, ולכן ישתמשו בהרבה מגברים שיפוזרו על גגות הבתים.

וכמו שאמרתי, לא צריך להיות קונספירטור בשביל להתנגד לשים משדר סלולארי על גג הבית, מאמין ש 90% מהציבור יתנגד.

ופה מתחילה הבעיה הגדולה, שרוצים לא ליידע כלל את הציבור. 

הבנתי, זאת תשובה שאני מקבל, יש לך המון זמן פנוי ומעט מאד ידע כללי אז אתה תמשיך להתחבט עם עצמך. 

לי קצת עצוב שהדרך שלך לבניית התמונה שלך להבנת הנושא הולכת ככה (זה לא קשור לאובייקטיביות, זה להיות רציונלי), אבל זו הדרך שלך והעולם יתקדם בינתיים.

אה וסתם שתדע קרינת UV בהחלט חשודה כמסרטנת (וחשודה עיקרית לסרטן העור), אז מה לא רלוונטי פה ?

הרלוונטיות היא שמנסים להחדיר לך רציונל (שקשור לנושא) בזה שאומרים שאם אתה מפחד מזה אז אתה צריך לפחד פי 1000 מלצאת החוצה או מלשתות כוס קפה ואתה מתעקש להתעלם מזה.

רבאק אפילו מביאים לך את זה במספרים שאתה תבין. מה פה פתאום קשה לך לעשות כפול 10000 או חלקי 1000 ולהיבהל ? זה לא מרגיש מספיק מיוחד ?

הבחור ששלחת בכתבה אפילו ציין את זה, אז האם אתה באמת קורא את כל מה שאתה שולח ומקשיב לשני הצדדים ? 

או שאתה כן קורא ופשוט החלק הזה בתמונה שלך השלמת כבר מסרטון ביוטיוב (כי זה יותר קשור לגישה הכללית שלך לנושא) אז מאוחר מדי להחליף אותו בטענה של איזה ד"ר מהטכניון ?

חחחח אתה מבין עכשיו למה זה קרב אבוד איתך ועם דומיך? אין לכם מושג על מה אתם מדברים אבל אתה מדברים יותר מדי ומחברים הרבה ערמות של נתונים ונושאים בלי לוגיקה בסיסית והבנה בנושא.

לגביך אפילו אין התאמה בין מה שאתה אומר שאתה יודע ומקשיב לו למה שאתה באמת רושם בסופו שלך דבר :)  

ולא זכור לי שענית לי מה אתה לומד, ואיפה ? 

בכל מקרה תשמע בזבזתי עליך יותר מדי זמן, אבל היה מצחיק בצד שלי, אז תענה לי רק על השאלה האחרונה ושיהיה שבוע טוב :) 

זיינת ת'מוח עם הלימודים שלך

חצי מהיוזרים פה עם תואר מדעי מאוניברסיטה (שאם הבנתי נכון עדיין אין לך?) תפסיק להביא ביד מול המראה

53 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

זיינת ת'מוח עם הלימודים שלך

חצי מהיוזרים פה עם תואר מדעי מאוניברסיטה (שאם הבנתי נכון עדיין אין לך?) תפסיק להביא ביד מול המראה

אהלן בית שימוש, גם אם אבי אטיאס ואתה עשיתם לייק על התגובה הזאת, תשימו לב שבתגובה שציטטת לא דיברתי על זה ועל עצמי פעם אחת הבאתי לפניו שאלה שהוא לא ענה לי עליה פעמיים. 

גם בפעמים הקודמות שהזכרתי את הנושא זה קרה כי עניתי לכם. אבל לא משנה שיהיה בהצלחה בבגרויות ! 

17 hours ago, avi atias said:

הקונספירציה האמיתית היא איך זה עבר פה בלי תגובה? המוקצה בטכניון?