Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

אני מת לשמוע את ההסבר הרפואי איך קרינה גורמת לשיעול מדבק ולמוות מדלקת ריאות בגילאים מבוגרים, זה צריך להיות מרתק.

9 hours ago, Omer said:

אני מת לשמוע את ההסבר הרפואי איך קרינה גורמת לשיעול מדבק ולמוות מדלקת ריאות בגילאים מבוגרים, זה צריך להיות מרתק.

שניה מישהו פה צריך לסדר את המספרים בתגובה שלו (שאין לו מושג מה הם אומרים) בדרך כזאת שזה ישמע קשור ומאיים. 
זה לוקח זמן לבנות תגובה כזאת של ערימת חרא.

On 12.4.2020 at 10:52, סטלן בטלן השמן said:

תגיד איזה מהנושאים הבאים מסובך לך מדי ואני אסביר בקצרה:

מעצר

הנסיך אנדרו

הילרי קלינטון 

דארק ווב

תוהה אם אתה יותר טיפש או מטומטם. 

1 hour ago, Mtamir said:

שניה מישהו פה צריך לסדר את המספרים בתגובה שלו (שאין לו מושג מה הם אומרים) בדרך כזאת שזה ישמע קשור ומאיים. 
זה לוקח זמן לבנות תגובה כזאת של ערימת חרא.

צר לי לאכזב אותך, אתה מייחס לי תיאוריות או כת כלשהי, ואני סך הכל מביא נתונים.

לא יודע מאיפה נובע הזלזול בקרינת מיקרו, אבל הלוואי שהמומחים היו מדברים באותו בטחון לגבי זה.

אני באופן אישי לא מעוניין שיציבו לי על הבניין אנטנה, אלא אם כן זה יהיה על כל בניין כך שהקרינה תהיה ברמה נמוכה.

ואני בטוח שגם 90% מהאנשים לא היו מעוניינים בכך בלי קשר למודעות שלהם לקרינה.

1 hour ago, avi atias said:

אני אתן לך חומר חדש.

נורות לד פולטות קרינה.

אני אתן לך חומר שיעיף לך תתחת, גם אתה פולט קרינה, רוץ עם זה לאנשים שלך.

1 hour ago, avi atias said:

צר לי לאכזב אותך, אתה מייחס לי תיאוריות או כת כלשהי, ואני סך הכל מביא נתונים.

לא יודע מאיפה נובע הזלזול בקרינת מיקרו, אבל הלוואי שהמומחים היו מדברים באותו בטחון לגבי זה.

אני באופן אישי לא מעוניין שיציבו לי על הבניין אנטנה, אלא אם כן זה יהיה על כל בניין כך שהקרינה תהיה ברמה נמוכה.

ואני בטוח שגם 90% מהאנשים לא היו מעוניינים בכך בלי קשר למודעות שלהם לקרינה.

חחחחח קרינת מיקרו לא מייננת, אין פה קשר לשום דבר אחר חוץ מפיזיקה, ככה העולם שלך עובד, אלה דברים שכל אדם שלמד באקדמיה ולא ביוטיוב מסכים עליהם, אין שום מחקר שמאשש קשר בין קרינת גלי מיקרו לסרטן ולנזק ארוך טווח, בגלל זה דיברתי על נזק לטווח ארוך.

קרינת מיקרו יכולה לשנות את הקיטוב של המולקולות ולהזיז אותן באוכל שלך (לפי כיוון השדה החשמלי, אבל הוא כל הזמן משתנה בצורה מחזורית, כי היי, זה גל מחזורי) וככה הוא מחמם אותו, או אותך , במקרה של הads שהזכרת, אבל לא לשנות את המבנה האטומי של התאים שלך וככה לא לגרום לסרטן.

אתה רוצה להמשיך בזה תנסה, אני נהנה מזה. תשלח פה גם סרטונים ביטויוב שראית שמיקרוגל בעצם יכול להפוך אותך לענק הירוק.

14 דקות לפני, Mtamir said:

חחחחח קרינת מיקרו לא מייננת, אין פה קשר לשום דבר אחר חוץ מפיזיקה, ככה העולם שלך עובד, אלה דברים שכל אדם שלמד באקדמיה ולא ביוטיוב מסכים עליהם, אין שום מחקר שמאשש קשר בין קרינת גלי מיקרו לסרטן ולנזק ארוך טווח, בגלל זה דיברתי על נזק לטווח ארוך.

קרינת מיקרו יכולה לשנות את הקיטוב של המולקולות ולהזיז אותן באוכל שלך (לפי כיוון השדה החשמלי, אבל הוא כל הזמן משתנה בצורה מחזורית, כי היי, זה גל מחזורי) וככה הוא מחמם אותו, או אותך , במקרה של הads שהזכרת, אבל לא לשנות את המבנה האטומי של התאים שלך וככה לא לגרום לסרטן.

אתה רוצה להמשיך בזה תנסה, אני נהנה מזה. תשלח פה גם סרטונים ביטויוב שראית שמיקרוגל בעצם יכול להפוך אותך לענק הירוק.

אם כבר נכנסת לזה אולי תסביר איך קרינה רדיואקטיבית משפיעה על התאים

23 דקות לפני, Mtamir said:

אני אתן לך חומר שיעיף לך תתחת, גם אתה פולט קרינה, רוץ עם זה לאנשים שלך.

אתה סטודנט, אז טכנית עוד לא סיימת אקדמיה. 

אני רק מקווה שאתה בשנה מתקדמת ולא מתחיל.

22 דקות לפני, avi atias said:

אתה סטודנט, אז טכנית עוד לא סיימת אקדמיה. 

אני רק מקווה שאתה בשנה מתקדמת ולא מתחיל.

הוא ראש הפקולטה למדעים מדויקים בטכניון לא ידעת?

2 hours ago, סטלן בטלן השמן said:

לקח לך רק 4 ימים לחשוב על התגובה הזאת?

רק היום נכנסתי לפורום כי בגדול אין פה יותר מידי מה לעשות בזמן שאין ספורט, אבל היי זה טיעון מעולה. 

Just now, avi atias said:

בתור סטודנט, לא יצאתי בהצהרות שאני לא מבין בהן. מקווה לפחות שאתה בשנה מתקדמת ולא רק מתחיל.

כן...חבל רק שבערך כל מה שאני מדבר עליו למדתי (או שמעתי עליו) בתיכון ולא עכשיו בתואר, ושאתה טרול. 

עכשיו דווקא אני לומד על האפקט הפוטואלקטרי ושימושיו, קרינת X ודיפרקציה של אלקטרונים, מעניין אותך ? 

16 דקות לפני, eran_7 said:

אם כבר נכנסת לזה אולי תסביר איך קרינה רדיואקטיבית משפיעה על התאים

תשמע ממש בגדול כי אני לא ביולוג, הקרינה הרדיואקטיבית (המייננת) משפיע על התאים בגוף שלך בכל מני דרכים (ברמה המולקולרית או האטומית, תלוי בסוג הקרינה וכמה היא חזקה),

הדרך הכי נפוצה (שגורמת לסרטן) היא שהיא גורמת לנזק בDNA שבתא שלך, ובמקום שהתא יתקן אותו או פשוט ימות הוא מתקן אותו בצורה שגויה (מוטציה) שגורמת לתא סרטני.

אם התכוונת מה זה עושה ברמה האטומית, אז שוב בנורא כלליות, (יינון של תא) אז כאשר פוגעת באטום קרינה ברמה מאד גבוהה (מייננת) הוא מתיינן, אטום מיונן נושא אנרגיה גבוהה בהרבה מאטום רגיל ושכל הדבר הזה קורה בפרק זמן קצר על הרבה אטומים ביחד (ברקמות שלך או בDNA) או לאורך זמן זה גורם לשינוי במבנה הכימי של התאים או הרקמות שלך ולנזקים האלה שדיברתי עליהם, ולמוות של הרבה תאים. ולדברים כמו שראית בסדרה צ'רנוביל אם זה כבר ממש מוגזם. 

4 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

הוא ראש הפקולטה למדעים מדויקים בטכניון לא ידעת?

מה שעניתי לחבר שלך,

חבל שגם אתה טרול קונספירציות לא מוצלח במיוחד של דיבורים. לפחות תעלו לפה דברים מרתקים במקום לזיין תשכל...אני באמת עדיין מחכה. אני אוהב את זה.

5 דקות לפני, סלבה said:

סטלן בטלן גם מתנגד לחיסונים ממה שאני זוכר, אין מה להרחיב.

בתור סטודנט בטכניון הוא גם הצליח לעצבן טיפה עם הפקולטה למדעים מדוייקים (שלא קיימת), זו קצת מכה מתחת לחגורה. 

אבל אין קשר מה הבעיה לשים לינק לאיזה סרטון ביוטיוב ? בחייאת לא צריך הרבה בשביל זה די לייבש.

Just now, Mtamir said:

בתור סטודנט בטכניון הוא גם הצליח לעצבן טיפה עם הפקולטה למדעים מדוייקים (שלא קיימת), זו קצת מכה מתחת לחגורה. 

אבל אין קשר מה הבעיה לשים לינק לאיזה סרטון ביוטיוב ? בחייאת לא צריך הרבה בשביל זה די לייבש.

איזה ילד חכם אתה לומד בטכניון?

9 דקות לפני, Mtamir said:

כן...חבל רק שבערך כל מה שאני מדבר עליו למדתי (או שמעתי עליו) בתיכון ולא עכשיו בתואר, ושאתה טרול. 

עכשיו דווקא אני לומד על האפקט הפוטואלקטרי ושימושיו, קרינת X ודיפרקציה של אלקטרונים, מעניין אותך ? 

אז אתה מבסס את מה שאתה אומר על סמך מה שלמדת בתיכון? טוב לדעתי שאני הטרול.

אגב, בטכניון לא לומדים על השפעות בריאותיות. אז אין מה להביא את הידע משם כרלוונטי.

מה שרלוונטי, זה שמישהו שלמד בטכניון כנראה יודע לחשוב עצמאית ולעשות מחקר. ואת זה רוכשים כנראה כמה סמסטרים אחרי פיזיקה 3.

Just now, avi atias said:

אז אתה מבסס את מה שאתה אומר על סמך מה שלמדת בתיכון? טוב לדעתי שאני הטרול.

אגב, בטכניון לא לומדים על השפעות בריאותיות. אז אין מה להביא את הידע משם כרלוונטי.

מה שרלוונטי, זה שמישהו שלמד בטכניון כנראה יודע לחשוב עצמאית ולעשות מחקר. ואת זה רוכשים כנראה כמה סמסטרים אחרי פיזיקה 3.

המחקרים שאתה מדבר עליהם קיימים כבר מתחילת המאה הקודמת, מה הקשר פיזיקה 3 והידע מהטכניון יא יצור. אלה הנחות ייסוד גלובליות, אני לא חלק ממעגל פנימי מבטיח לך.

מה שלמדתי בתיכון זו הטרלה ? מה אתה לומד אם יורשה לי לשאול ? כי אם משהו מדעי אתה חייב לשנות מסלול חיים.

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

בגלל שקוראים לו אטיאס הוא לא יכול ללמוד בטכניון? יא בולבול

להפך לא ראית איך הוא התווה את הצביון של המוסד ושל כל סטודנט וסטודנט שם לחשיבה חופשית ופתוחה ? הוא תותח בזה.