Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

הנושא הטוב בפורום תמשיכו!

עכבר ונאור אולי אתם מכירים תעזרו לי פה,

אני זוכר שחבר שלי סיפר לי פעם שקרא על מלא קונספירציות ומסרים בסרטי דיסני, יש על זה כתבות שלמות והמון דעות,.

אני לא זוכר טוב אבל הוא אמר משהו על הרבה רמיזות אנטישמיות אם אני לא טועה

לא סגור על זה אבל אני חושב שיש תאוריה שוולט דיסני הקפיא או תכנן להקפיא את עצמו ורוברט האוס מפולאאוט זה דמות שמבוססת עליו

לא סגור על זה אבל אני חושב שיש תאוריה שוולט דיסני הקפיא או תכנן להקפיא את עצמו ורוברט האוס מפולאאוט זה דמות שמבוססת עליו

אפקט מנדלה אחי, הייתי בטוח שהוא ניסה להקפיא את עצמו גם כן

וויקיפדיה:

אנשים רבים סבורים כי דיסני ביקש שיקפיאו את גופתו ויחזירו אותו לחיים כאשר תימצא תרופה ל****, אולם אין לאגדה אורבנית זו כל בסיס – גופתו נשרפה ב-17 בדצמבר 1966, ואפרו נקבר בבית הקברות פורסט לאון ממוריאל פארק בגלנדייל שבקליפורניה.

הנושא הטוב בפורום תמשיכו!

עכבר ונאור אולי אתם מכירים תעזרו לי פה,

אני זוכר שחבר שלי סיפר לי פעם שקרא על מלא קונספירציות ומסרים בסרטי דיסני, יש על זה כתבות שלמות והמון דעות,.

אני לא זוכר טוב אבל הוא אמר משהו על הרבה רמיזות אנטישמיות אם אני לא טועה

חיפשתי קצת בעצמי וזה מה שמצאתי:

http://mobile.mako.co.il/culture-movies/articles/Article-480581a94bf1741006.htm

לדעתי מעניין אבל זה לא משנה כלום חוץ מאת העובדה שהעלילות מחוברות וזה אחלה גימיק.

עדיין זכור לי משהו על מסרים נסתרים ורמיזות אנטישמיות, אחפש עוד קצת

אם אני לא טועה יש קונספירציה שכל שאלתיאל קוואק מבוסס על הנאצים ומלחמת העולם השנייה

עריכה: אולי לא כל הסדרה, אבל:

באחת מהתקופות המתוארות בסדרה הפך דולף לבן-דמותו של אדולף היטלר (דולף היה שם הולנדי פופולרי בין ילדים שהוריהם תמכו במפלגה הנאצית), והסדרה עסקה בו ובמעלליו כמשל על הנאציזם. הוא הקים את "מפלגת העורבים הלאומית" אשר הוקבלה למפלגה הנאצית, חייליה לבשו מדים אדומים המזכירים את מדי האס אס והיא קבעה תקנות גזעניות כנגד "הגזעים הנחותים" - אלו שאינם עורבים. מימרתה של מפלגת העורבים הינה טוטליטרית - "דולף הוא הצדק.

דבריו של דולף על כוונותיו לבצע "טיהור גזעי".

העובדה שהוא אינו "עורב טהור" אלא "בן תערובת" - אמו הייתה ציפור קיכלי - לכן מקורו צהוב ולא שחור כשל שאר העורבים. מאז ילדותו מנסה דולף להסתיר את מוצאו האמיתי וצובע את מקורו במשחת נעליים שחורה, מאפיין המרמז על ביקורת שלפיה היטלר עצמו לא התאים לאידאל הארי, ואולי אף לא היה "ארי טהור".

חזותו בחלק זה של הסדרה: השפם בקצה מקורו, שיערו, לבושו, יציבתו ושפת הגוף שלו, וכן קולו.

דגל המפלגה - טביעת רגל של עורב שחורה בתוך עיגול לבן על רקע אדום, מזכיר מאוד את דגל גרמניה הנאצית

(ויקי)

אפקט מנדלה אחי, הייתי בטוח שהוא ניסה להקפיא את עצמו גם כן

וויקיפדיה:

אנשים רבים סבורים כי דיסני ביקש שיקפיאו את גופתו ויחזירו אותו לחיים כאשר תימצא תרופה ל****, אולם אין לאגדה אורבנית זו כל בסיס – גופתו נשרפה ב-17 בדצמבר 1966, ואפרו נקבר בבית הקברות פורסט לאון ממוריאל פארק בגלנדייל שבקליפורניה.

אינספשן קונספירציות

לפני כמה חודשיים בערך באתר של נאס"א פרסמו משרה של "לוחם חלל", מאה אלף דולר לשנה לתקופה ארוכה של שירות.

כמובן שבתיאור המשרה הכל מטויח ושקר , אבל בגדול התפקיד להגן על כדור הארץ.

אז ההקפאה המתועדת הראשונה של בן אדם הייתה חודש אחרי המוות של דיסני

אולי הקפיאו אותו והמשפחה לא רוצה שידעו מזה?

באלוהים גם אני הייתי בטוח שדיסני הקפיא את הגופה שלו

אז ההקפאה המתועדת הראשונה של בן אדם הייתה חודש אחרי המוות של דיסני

אולי הקפיאו אותו והמשפחה לא רוצה שידעו מזה?

מגניב רצח

ההסבר ההגיוני הוא ששמענו על זה ממישהו מבוגר יותר במהלך הילדות, המבוגר הזה לא היה נגיש לכמות המידע שאנחנו נגישים אליה היום והסיפור התערבב לו ואנחנו זכרנו את זה ככה

עדיף מאשר להגיד שעשו לנו שטיפת מוח בכל זאת :)

https://www.youtube.com/user/secureteam10

אחד הערוצים הטובים ביוטיוב, כל יום יש לפחות סרטון אחד חדש.

כן זה ערוץ מעניין מאוד אני עוקב אחריו כבר לא מעט זמן.

יש סרטונים שאפשר להפריך ברגע אבל יש גם כאלה מעניינים מאוד.

לפני כמה חודשיים בערך באתר של נאס"א פרסמו משרה של "לוחם חלל", מאה אלף דולר לשנה לתקופה ארוכה של שירות.

כמובן שבתיאור המשרה הכל מטויח ושקר , אבל בגדול התפקיד להגן על כדור הארץ.

נגיד שלנאס"א יש מדור דרושים באתר, נראה לך סביר שיפרסמו משרה סופר סודית שמצריכה כישורים אקסקלוסיביים במיוחד במדור כזה, ככה באהלן אהלן?

זה כמו שהמוסד יפרסם מודעה באול ג'ובס כדי לאתר סוכן חדש.

נגיד שלנאס"א יש מדור דרושים באתר, נראה לך סביר שיפרסמו משרה סופר סודית שמצריכה כישורים אקסקלוסיביים במיוחד במדור כזה, ככה באהלן אהלן?

זה כמו שהמוסד יפרסם מודעה באול ג'ובס כדי לאתר סוכן חדש.

הם סוג של עושים את זה, האמת

עושים מה? שמים מודעות שהם מחפשים לוחמי ג'דיי באתר שלהם?

מפרסמים מודעות לדברים מאוד כלליים ואז אתה מגיע ועובר שורה של מבחנים כלליים ומסתכלים עלייך במצלמה כל הזמן ואם נראה להם אז אתה עובר הלאה ומתחילים לחשוף אותך.

כמובן שנפוצה גם השיטה של "אנחנו פונים אלייך", בדר"כ אם יש לך דרכון זר ונתונים מתאימים.

מפרסמים מודעות לדברים מאוד כלליים ואז אתה מגיע ועובר שורה של מבחנים כלליים ומסתכלים עלייך במצלמה כל הזמן ואם נראה להם אז אתה עובר הלאה ומתחילים לחשוף אותך.

כמובן שנפוצה גם השיטה של "אנחנו פונים אלייך", בדר"כ אם יש לך דרכון זר ונתונים מתאימים.

נו ברור שהם לא ישר חושפים את התפקידים ואת העיסוקים של כל תפקיד כי הם מתעסקים עם הרבה מידע מסווג (אל תשכח שבסופו של דבר נאס"א משרתת את מטרות הממשל המאריקני, שלו יש אינטרסים ביטחוניים מובהקים ולא רק מחקר גרידא).

זה כמו שבמודיעין או בשאר גופי הביטחון אתה עובר הרבה ראיונות ומיונים עד שאומרים לך מה תעשה ואיפה תשרת, זה א"ב של ביטחון מידע.

נו ברור שהם לא ישר חושפים את התפקידים ואת העיסוקים של כל תפקיד כי הם מתעסקים עם הרבה מידע מסווג (אל תשכח שבסופו של דבר נאס"א משרתת את מטרות הממשל המאריקני, שלו יש אינטרסים ביטחוניים מובהקים ולא רק מחקר גרידא).

זה כמו שבמודיעין או בשאר גופי הביטחון אתה עובר הרבה ראיונות ומיונים עד שאומרים לך מה תעשה ואיפה תשרת, זה א"ב של ביטחון מידע.

אני דיברתי על המוסד יקירי, אין לי מושג מה קורה בנאסא.

רק הגבתי שארגוני מודיעין אכן מגייסים אנשים "בצורה רגילה".

כנס לאתר של השב"כ תראה רשימת משרות.

לך לכנסים טכנולוגיים יש שם דוכני מעסיקים של גופי ביטחון.