Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

אני לא יודע איך להגיב לנושא הזה ולתגובות של העכבר, מה נסגר עם אנשים?

זה כמו דיונים עם טבעונים שמביאים לך הוכחות חותכות וחד משמעיות מאתרים ומומחים שרק הם מכירים.

עדיין לא הבנתי מה זה האפקט מנדלה

בואו נתחיל מזה

זוכר שביבי אמר ״בואי שרהל׳ה, הולכים״?

זוכר שדארת׳ ווידר אמר "Luke, I am your father"?

זוכר שהמכשפה שאלה ״מראה מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר״?

יופי, כי הדברים האלה לא קרו מעולם.

אפקט מנדלה זה אפקט בו המוח שלנו משנה את הדרך שאנחנו זוכרים דברים שקרו לנו בעבר או שראינו או שמענו, וגורם לנו לזכור אותם בדרך אחרת לגמרי.

גם אני מעניין אותי לדעת ולקרוא עוד על זה.

הקטע המגניב באפקט מנדלה הזה זה לא בן אדם אחד שזוכר משהו שונה אלא מלא אנשים שזוכרים את זה באותה צורה.

ברור שיש לזה הסבר והוא גם די פשוט, אבל זה עדיין מגניב. נגיד בואי שרהלה הולכים פשוט היה בחרצופים אז כולם בטוחים שביבי באמת אמר את זה

זוכר שביבי אמר ״בואי שרהל׳ה, הולכים״?

זוכר שדארת׳ ווידר אמר "Luke, I am your father"?

זוכר שהמכשפה שאלה ״מראה מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר״?

יופי, כי הדברים האלה לא קרו מעולם.

אפקט מנדלה זה אפקט בו המוח שלנו משנה את הדרך שאנחנו זוכרים דברים שקרו לנו בעבר או שראינו או שמענו, וגורם לנו לזכור אותם בדרך אחרת לגמרי.

גם אני מעניין אותי לדעת ולקרוא עוד על זה.

אותי הכי השריט הקטע של הכתם השחור בקצה הזנב של פיקאצ'ו.

הקטע של מנדלה הזוי לגמריי בעיניי. ידעתי תמיד שהוא חי, מאיפה לעזעזל אנשים הביאו את זה שהוא מת עוד בשנות ה-80'?

אגב, עוד משהו שהושרש והוא לא נכון קשור לתקשורת וההסטוריה הישראלית: רבים מדברים על חיים יבין ובחירות 77' ותמיד נותנים את הציטוט לפיו הוא הכריז בדרמטיות בפתיחת השידור "גבירותיי ורבותיי- מהפך!".

לפני לא מעט שנים יצא לי לראות את תחילת אותו משדר בחירות של 77'. לא היה ולא נברא. השידור נפתח בהסברים שלו על המדגם אותו עשו בפעם ה-1 , ואז נתנו את תוצאות המדגם. מיד עם תום הצדת התוצאות אמר יבין "לפי תוצאות המדגם מח"ל , לא פחות, מח"ל ניצחה בבחירות". בהמשך הוא אמר "אם אכן אלו הן התוצאות הרי שמדובר במהפך של ממש שחל הלילה בפוליטיקה הישראלית".

מתי הוא כן פתח משדר בחירות עם המשפט "גבירותיי ורבותיי- מהפך"? רק בבחירות 92', כשרבין עלה לשלטון.

זה כמו דיונים עם טבעונים שמביאים לך הוכחות חותכות וחד משמעיות מאתרים ומומחים שרק הם מכירים.

מכיר את פול היילר??https://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Hellyer

אתה מוזמן גם לחפש בגוגל את 25 אלף התיקים שמשרד הבטחון הבריטי שיחרר לציבור, וסתם שתדע יש הרבה אנשי צבא וממשל בכל העולם שהם מודים שראו או חוו.

אני חולה על קונספירציות.

רצח תאיר ראדה? עדיין לא הוכח בוודאות מי הרוצח, זה לא כלכך קונספירציה.

רצח רבין? זה קונספירציה גדולה, למרות שלדעתי ברור שיש הרבה דברים כמו הסרק סרק ואיך רצחו בקלות ראש ממשלה בתקופת הסתה.

יש גם קונספירציה שהרוצח הסדרתי הראשון הגדול בארה"ב הוא גם ג'ק המרטש כי הוא גדל בלונדון.

לגביי האחרון: איך ג'ק המרטש הוא רוצח סדרתי בארה"ב אם הוא רצח בלונדון?

לגביי רבין: צריך לזכור שלמרות ההסתה, לא ישב בראש שירצחו כאן רוה"מ. זה היה משהו שהיה נראה בלתי נתפס. האבטחה היום יומית על רבין לא הייתה כבדה כמו על ראשי הממשלה לאחר 95'.

יש תוכנית שלמה של הנין של ה.ה. הולמס שלטענתו, ביומן של סבא רבא שלו הוא רצח כמה זונות בלונדון בערך באותה תקופה, והוא היה רוצח סדרתי בארה"ב שרצח אנשים בצורה אכזרית..אז הוא טוען שהם למעשה אותו אדם, לא יודע מה נסגר עם זה בסוף.

לגבי רבין-היו הרבה דברים כמו זה שסוכן שב"כ(רביב) הפעיל את יגאל עמיר ועוד הרבה דברים וראיות שנעלמו שהרימו קצת גבה, האם באמת הרצח לא היה קצת מסריח.

הולמס היה רוצח סדרתי מרתק ומטורף. עם הבניין שלו בשיקגו בתערוכה....לא מכיר אינדיקציות לכך שהוא היה בלונדון גם בשנים ההן.

ה.ה. הולמס הקדים את היטלר בכמה שנים, אבל עשה את אותם דברים

חנק בגזים, שרף בקרימטרויום.

איש פסיכופט ומרתק

שמע זה שהוא פרסם ביומן שלו שהוא רצח נשים בלונדון? אי אפשר לדעת ..לבן אדם כמוהו ועם הפסיכוזה שלו נוטים להאמין, לא נראה לי שיש לו סיבה לשקר.

מצד שני אתה לא יכול לקשר אותו לג'ק המרטש...אבל כמו שאמרת, עושים תוכנית,יש כסף, יש מתח, יחסי ציבור..

עוד קונספירציה

נאצים בכירים שרדו את מלחמת העולם השניה

למשל ראיתי בתוכנית בערוץ ההסטוריה שמרטין בובר נצפה לא פעם בארגנטינה אחרי מלחמת העולם השניה

לגבי זה שהיו המון נאצים, בכל מיני דרגות, אין ויכוח, יש בונקרים וכל מיני מקומות נידחים עם שהיו מאוד גרמנים והצאצים שלהם עד היום די נאצים שם.

הקונספירציה הרצינית היא שגם היטלר שרד, נחת בספרד, עבר לברזיל\ארגנטינה וחי שם עד למותו.

מצאו כוכב שדומה מאוד לכדור הארץ מבחינת מזג אוויר ותנאי מחיה, אבל ננראה לי שאפסיק להגיב בנושא הזה, קשה לכם עם המידע שאני משחרר.

אתה תותח ואל תפסיק בבקשה, זה מעניין.

מוסיף את תאוריית כדור הארץ החלול, 'The Hollow earth', שקשור גם לרפטיליאנים "אנשי הלטאה" וחייזרים נוספים.

http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=171

http://www.mako.co.il/hix-history/conspiracy-theories/Article-38534fe66554f41006.htm

אתה תותח ואל תפסיק בבקשה, זה מעניין.

מוסיף את תאוריית כדור הארץ החלול, 'The Hollow earth', שקשור גם לרפטיליאנים "אנשי הלטאה" וחייזרים נוספים.

http://www.ayalla.net/modules.php?name=News&file=article&sid=171

http://www.mako.co.il/hix-history/conspiracy-theories/Article-38534fe66554f41006.htm

בוודאי, הסיפור האמיתי על שני ילדים אחים בן ובת באנגליה, במאה ה17 או 18 לא זוכר, האחים הגיעו לכפר קטן באנגליה וטענו שהן הגיעו ממדינה מתוך האדמה של כדור הארץ, לילדים היה צבע עור ירקרק והם טענו שאצלהם במדינה אין זריחה ואין שקיעה רק אור דמדומים במשך כל היום, בהתחלה אנשי הכפר פחדו מהן ושמו אותם בהסגר אבל לאחר כמה זמן הם נתנו להם לחיות בינהים האח נפטר ממחלה, האחות התחתנה והולידה ילדים והם רשומים במסמכים רשמיים של הכפר ועקבו אחרי השושלת שלהם.

דרך אגב, אם הזכרת את זה

אז יש קונספירציה שיש עיר שלמה ומודרנית מאוד מתחת לאנטרקטיקה, יש שם חור ענק באמצע, כמובן שכל האיזור סגור לגמרי ע"י כוחות מדינות כמו ארה"ב ולא ניתן להתקרב

היה סיפור שמטוס אחד התקרב הוא קיבל שדה מגנטי חזק

יש סיפורים שאת המקום בנו חייזרים וכל הזמן יוצא משם חללית פעם ב..חלק טוענים שהנאצים בנו שם מקלטים למקרי חירום

דרך אגב, אם הזכרת את זה

אז יש קונספירציה שיש עיר שלמה ומודרנית מאוד מתחת לאנטרקטיקה, יש שם חור ענק באמצע, כמובן שכל האיזור סגור לגמרי ע"י כוחות מדינות כמו ארה"ב ולא ניתן להתקרב

היה סיפור שמטוס אחד התקרב הוא קיבל שדה מגנטי חזק

יש סיפורים שאת המקום בנו חייזרים וכל הזמן יוצא משם חללית פעם ב..חלק טוענים שהנאצים בנו שם מקלטים למקרי חירום

זאת אותה התאוריה, חלק מזה רשום בלינקים שצירפתי.

זה הילדים הירוקים מהסדרה משחקי הכס

לא יודע אם כתבת את זה בצחוק או לא, אבל זאת אחת הדרכים היעילות ביותר להעביר מסרים לקהל עצום.

אני זוכר שלפני כמה שנים ראיתי תוכנית בערוץ ההיסטוריה על קונספירציה שלפיה באחת ההפלגות של הצבא האמריקני אם אני לא טועה נערך ניסוי בחשאי (לא זוכר איזה ניסוי) שגרם לעובדי הספינה להישאב לתוך הקירות של הספינה.

אם מישהו מוצא לי את זה הוא מלך