Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

זה כן הגיוני אם הייתה פנספרמיה, או שאנחנו תוצאה של תכנון תבוני

פנספרמיה לא רלוונטית. אבולוציה לא עובדת ככה. אם האורגניזם הראשון הגיע מהחלל, הוא עדיין התפתח על כדור הארץ. לאבולוציה אין מטרת על, אין לה יעד. זה משהו שאנשים לא מבינים לגביה. היא לא מנסה ליצור גרסאות "טובות יותר". יש מוטציות, חלקן שורדות.

הסיכוי שאותן מוטציות יתפתחו במקום אחר שואף לאפס. זה בכלל לא רלוונטי מאיפה האורגניזם הגיע.

אני באמת מנסה להבין מה הראית פה, ואיך החלטת שמדובר בחייזרים.

וחיפוש מהיר בגוגל של התמונות נותן לך גם תשובות.

נתחיל עם הראשונה:

http://www.abc.net.au/news/2016-12-05/aboriginal-people-move-to-reclaim-sacred-wandjina-drawings/8049978

מדובר ברוח במסורת האבוריג'ינית באוסטרליה. והם לא אוהבים את זה שאנשים החליטו בשמם שמדובר בחייזרים בניגוד למסורת שלהם.

הציור השני הוא מאיטליה, והפרשנות שלו בעיקר מסתמכת על תיאוריות מודרניות על חייזרים בחליפות אסטרונאוטים.

הפרשנות הזאת הגיעה, כמובן, לא לפני מאה השנים האחרונות.

לשלישי לא מצאתי שום הקשר חוץ מזה שמופיע במרכבות האלים. For all I know יכול להיות שזה אפילו אויר לספר.

הרביעי זה ציור קיר מיוטה.

מה חייזרי בו? עיניים גדולות? קרניים? ראית ציורים מהתקופות האלה? ראית פסלים? לא צריך ללכת רחוק, חפש של אלים כנעניים. אומנות בעת התיקה לא נטתה להיות ברמת דיוק של דוד של מיכאלנג'לו, וכובעים וקרניים ודיספרופורציה זה לא משהו נדיר.

אתה פשוט מלביש את איך שאתה חושב שחייזרים ייראו (ומתעלם מזה ששונים בכל תמונה, כן?) על מסורות עתיקות שלא קשורות לזה.

אתה לא יכול גם לתת תיאוריות מדעיות לא מגובות ואז לשלול כי "לא מאמין למדענים", וגם לתת הוכחות היסטוריות שלא טרחת לבדוק בחיפוש קצר בגוגל שמפריך, או להבין קונטקסט היסטורי.

עזוב חיפוש על הוכחות של חייזרים, חפש חומר על הופעת חייזרים כקונספט במערב. זה ממש לא תמיד היה קיים.

אתה נשמע כמו מעריצי ביבי שמחפשים כל שבב של תקווה על מנת להפריח את הטענות.

האבורג'ינים מאמינים שבאו מהשמיים על הסלע אולרו, ושהם נוצרו על ידי אלים מהשמיים.

אבל די, הדיון איתך עקר , לא משנה מה אני אטען תמיד תמצא איזו סיבה להיות נגד.

אפילו באקס-פיילז שברו את הקיר הרביעי וצחקו על זה שהם פחות רלוונטיים, כי היום הכל בגלוי כבר. עם כל החופש היחסי שיש היום לעומת פעם, ועם המהירות שבה מידע עובר ודולף - אתה באמת חושב שמידע כזה לא היה יוצא החוצה?

ווטרגייט יצא, מיד. ה-FBI מודה שקרא למרטין לות'ר קינג להתאבד במכתבים אנונימיים. סנודן ברח לרוסיה כי הדליף מה ה-NSA עושה. כל התערבות של ארה"ב ושל בריה"מ במלחמה הקרה, כמה שניסו שתהיה סמויה לפעמים, ברורה. תכנית הגרעין של גרמניה דלפה. אייג'נט אורנג' בוייטנאם עורר סערה. כשארה"ב טענה שנכנסת לעיראק ולא בגלל נפט אף אחד לא האמין לה.

עם כל ה-whistleblowers ו-ויקיליקס, אני אמור להאמין שיש רק אדם ששומר על סוד שכולם יודעים? ועוד מסיבות שלא מפריעות לאף אחד אחר לדבר על דברים אחרים?

בוא נחשוב רגע בהיגיון: ים אנשים כבר שנים מטיפים על דרכים להציל את כדור הארץ שיפגעו בתעשיית הנפט. בלי מילות קוד, בלי "אני לא יכול להגיד לכם" (גם כן whistleblower).

אתם מתארים פה קבוצה ששר ההגנה הקנדי היה חשוף אליה, מה שאומר שעוד הרבה חשופים. וכולם שותקים? כל העולם? חוץ מאחד, שאפילו לא מפרט, בניגוד לאחרים שבאמת מדליפים דברים סודיים? באיזה עשור אתם חיים?

הפוך. אפילו באקס-פיילז שברו את הקיר הרביעי וצחקו על זה שהם פחות רלוונטיים, כי היום הכל בגלוי כבר. עם כל החופש היחסי שיש היום לעומת פעם, ועם המהירות שבה מידע עובר ודולף - אתה באמת חושב שמידע כזה לא היה יוצא החוצה?

ווטרגייט יצא, מיד. ה-FBI מודה שקרא למרטין לות'ר קינג להתאבד במכתבים אנונימיים. סנודן ברח לרוסיה כי הדליף מה ה-NSA עושה. כל התערבות של ארה"ב ושל בריה"מ במלחמה הקרה, כמה שניסו שתהיה סמויה לפעמים, ברורה. תכנית הגרעין של גרמניה דלפה. אייג'נט אורנג' בוייטנאם עורר סערה.

אני אענה בקצרה עומר - יש הרבה דברים שמסתירים ממך כבר שנים ועשרות שנים. דברים מטורפים. בלי קשר לחייזרים וכאלה שפה אני באמת לא יודע, וואלה פעם איזה תמהוני דפק כמה שעות על הדלת של הצנזורה ודרש לדעת מה אנחנו מסתירים על החייזרים. אז זה לא, אבל יש דברים שיגרמו לשערות שלך לסמור. כשהמערכת באמת רוצה לשמור משהו בסוד היא יודעת איך, ובכל מקרה בהצפת המידע שיש היום אתה אף פעם לא יודע מה אמת ומה לא. מאות אנשים כבר דיברו על חייזרים ותיארו דברים. האם זה נכון? אנחנו לא יודעים, כי אנחנו כבר כמעט לא מאמינים לשום דבר. ובצדק.
אותם הדברים אמורים לגבי חשיפות מרעישות אחרות. חלקן אמת.
וחלקן לא.

אני גם נתתי לזה דוגמא פה ממש לא מזמן.

הבאתי לך לינק שהם אומרים שלא. אתה מוזמן להביא לי מקור אחר שטוען אחרת.

ספציפית לגבי אלים מהשמיים - מיתוס חוזר בהרבה תרבויות. עם הסבר פסיכולוגי. זה לא הגיע לחייזרים, כי הרעיון הזה לא היה קיים. אתה מדבר איתי על תקופה שאנשים חשבו שהעולם שטוח, שלא ידעו מה זה מערכת שמש. כשהבינו שלא, קולומבוס הפליג מערבה וחשב שהגיע להודו כשעגן בהאיטי. דיבורים על חייזרים התחילו בעקבות קופרניקוס. אתה מוזמן לחקור ולבדוק מתי התחילו להתייחס לתיאוריות האלה בכתב, ומתי התחילו לקחת את זה הלאה (זה כבר במאה ה-20).

כל הקונספט של כוכבים אחרים שיכולים להיות בהם חיים הגיע עם

אפילו באקס-פיילז שברו את הקיר הרביעי וצחקו על זה שהם פחות רלוונטיים, כי היום הכל בגלוי כבר. עם כל החופש היחסי שיש היום לעומת פעם, ועם המהירות שבה מידע עובר ודולף - אתה באמת חושב שמידע כזה לא היה יוצא החוצה?

ווטרגייט יצא, מיד. ה-FBI מודה שקרא למרטין לות'ר קינג להתאבד במכתבים אנונימיים. סנודן ברח לרוסיה כי הדליף מה ה-NSA עושה. כל התערבות של ארה"ב ושל בריה"מ במלחמה הקרה, כמה שניסו שתהיה סמויה לפעמים, ברורה. תכנית הגרעין של גרמניה דלפה. אייג'נט אורנג' בוייטנאם עורר סערה. כשארה"ב טענה שנכנסת לעיראק ולא בגלל נפט אף אחד לא האמין לה.

עם כל ה-whistleblowers ו-ויקיליקס, אני אמור להאמין שיש רק אדם ששומר על סוד שכולם יודעים? ועוד מסיבות שלא מפריעות לאף אחד אחר לדבר על דברים אחרים?

בוא נחשוב רגע בהיגיון: ים אנשים כבר שנים מטיפים על דרכים להציל את כדור הארץ שיפגעו בתעשיית הנפט. בלי מילות קוד, בלי "אני לא יכול להגיד לכם" (גם כן whistleblower).

אתם מתארים פה קבוצה ששר ההגנה הקנדי היה חשוף אליה, מה שאומר שעוד הרבה חשופים. וכולם שותקים? כל העולם? חוץ מאחד, שאפילו לא מפרט, בניגוד לאחרים שבאמת מדליפים דברים סודיים? באיזה עשור אתם חיים?

הפוך. אפילו באקס-פיילז שברו את הקיר הרביעי וצחקו על זה שהם פחות רלוונטיים, כי היום הכל בגלוי כבר. עם כל החופש היחסי שיש היום לעומת פעם, ועם המהירות שבה מידע עובר ודולף - אתה באמת חושב שמידע כזה לא היה יוצא החוצה?

ווטרגייט יצא, מיד. ה-FBI מודה שקרא למרטין לות'ר קינג להתאבד במכתבים אנונימיים. סנודן ברח לרוסיה כי הדליף מה ה-NSA עושה. כל התערבות של ארה"ב ושל בריה"מ במלחמה הקרה, כמה שניסו שתהיה סמויה לפעמים, ברורה. תכנית הגרעין של גרמניה דלפה. אייג'נט אורנג' בוייטנאם עורר סערה.

תראה את הסרט של ד"ר גריר, שמתי לינק שלו, ןאז תבין שזה ממש לא בן אדם אחד.

אני אענה בקצרה עומר - יש הרבה דברים שמסתירים ממך כבר שנים ועשרות שנים. דברים מטורפים. בלי קשר לחייזרים וכאלה שפה אני באמת לא יודע, וואלה פעם איזה תמהוני דפק כמה שעות על הדלת של הצנזורה ודרש לדעת מה אנחנו מסתירים על החייזרים. אז זה לא, אבל יש דברים שיגרמו לשערות שלך לסמור. כשהמערכת באמת רוצה לשמור משהו בסוד היא יודעת איך, ובכל מקרה בהצפת המידע שיש היום אתה אף פעם לא יודע מה אמת ומה לא. מאות אנשים כבר דיברו על חייזרים ותיארו דברים. האם זה נכון? אנחנו לא יודעים, כי אנחנו כבר כמעט לא מאמינים לשום דבר. ובצדק.

אותם הדברים אמורים לגבי חשיפות מרעישות אחרות. חלקן אמת.

וחלקן לא.

אני גם נתתי לזה דוגמא פה ממש לא מזמן.

זה נכון אולי לארגונים קטנים, לא לגלובליים. כמה שיותר גדול, יותר סיכון לחשיפה.

ואם אתה נתת לזה דוגמה אתה הוכחת שזה לא כזה סודי.

שקרים גדולים יוצאים החוצה.

שוב, לא צריך ללכת רחוק. זה מה שמטריף אותי. יש כל כך הרבה סיפורים מדהימים כבר עכשיו. בגלוי. אני אומר לך שה-FBI הודה שניסה לגרום למרטין לות'ר קינג להתאבד.

זה נכון אולי לארגונים קטנים, לא לגלובליים. כמה שיותר גדול, יותר סיכון לחשיפה.

ואם אתה נתת לזה דוגמה אתה הוכחת שזה לא כזה סודי.

שקרים גדולים יוצאים החוצה.

שוב, לא צריך ללכת רחוק. זה מה שמטריף אותי. יש כל כך הרבה סיפורים מדהימים כבר עכשיו. בגלוי. אני אומר לך שה-FBI הודה שניסה לגרום למרטין לות'ר קינג להתאבד.

אז לא אפשרי? בכלל?

ושוב, יש מיליון עדויות על מפגשים עם חייזרים, חלקם נחשבים אמינים באופן יחסי לתיאוריות קונספירציה (בטי היל), אז איך זה לא יצא החוצה?

אתה בוחר לא להאמין לזה, וזה לגיטימי. גם אני לא בטוח.

אבל אל תגיד ששום דבר לא יצא החוצה.

תראה את הסרט של ד"ר גריר, שמתי לינק שלו, ןאז תבין שזה ממש לא בן אדם אחד.

גריר לא היה בממשלה. גם לאדגר מיטשל ששיתף איתו פעולה לא היה שום מקום ראשון אמין. הודה שלא מנאס"א. אמר אנשים אנונימיים. לא סיפק הוכחות. בהמשך אמר גם שזה שהכל מזימה להסתיר זאת ספקולציה שלו.

מה שיותר מטריד אותי זה ההתעלמות מהחורים בכל התיאוריות.

אז לא אפשרי? בכלל?

ושוב, יש מיליון עדויות על מפגשים עם חייזרים, חלקם נחשבים אמינים באופן יחסי לתיאוריות קונספירציה (בטי היל), אז איך זה לא יצא החוצה?

אתה בוחר לא להאמין לזה, וזה לגיטימי. גם אני לא בטוח.

אבל אל תגיד ששום דבר לא יצא החוצה.

מה לא אפשרי? להסתיר? לא לאורך זמן, לא בסדר גודל כזה.

דבר שני, אתה סותר את עצמך. אם זה לא יוצא החוצה, איך אתה שומע על זה? מישהו הסתיר את בטי היל? מישהו ניסה להשתיק אותה? ועוד בשנות השישים כשדברים היו פחות פתוחים מהיום. אם מישהו היה דואג שתחשוף משהו, היית שומע עליה בדיעבד, לא בזמן אמת.

תעבור על מסמכים של ה-FBI, זה מרתק. הכל גלוי. על אלברט איינשטיין היה להם תיק. כשהיו שמועות שהיטלר בדרום אמריקה, פתחו תיק. הכל קיים באתר שלהם היום. הם שמו עין על אנשים והשתיקו את מי שצריך. וגם זה יצא בסוף.

אנשים גם טוענים שראו צ'ופקברה ואת ביגפוט.

יש אנשים שהפחד שלהם מהלא נודע מגדיר את ההתנהגות שלהם.

חוסר היכולת להסביר תופעה או אפילו להתמודד עם האפשרות שיכול להיות שיש חייזרים פשוט משתקת אותם.

אותם אנשים יעשו הכל כדי להוכיח לעצמם שאין ממה לחשוש, והם צודקים, ואין חייזרים או שום דבר סופרנטרואל.

נסו לאתר אותם בנושא בעצמכם...

יש אנשים שהפחד שלהם מהלא נודע מגדיר את ההתנהגות שלהם.

חוסר היכולת להסביר תופעה או אפילו להתמודד עם האפשרות שיכול להיות שיש חייזרים פשוט משתקת אותם.

אותם אנשים יעשו הכל כדי להוכיח לעצמם שאין ממה לחשוש, והם צודקים, ואין חייזרים או שום דבר סופרנטרואל.

נסו לאתר אותם בנושא בעצמכם...

הלא נודע זה הדבר הכי מעניין בעולם. ואני לא אומר שאין חייזרים, אגב. זה לא כזה מעניין אותי כי אני חושב שגם אם כן ההשלכה על החיים שלנו הרבה פחות משמעותית מדברים אחרים שיש לגלות.

עם כל הכבוד אני די בטוח שאני קראתי על דברים שלא יודע ושמסקרנים אותי, על עובדות ועל תיאוריות, יותר מכל הפורום הזה ביחד. מה שאתם קוראים "חפירות".

מה לא אפשרי? להסתיר? לא לאורך זמן, לא בסדר גודל כזה.

דבר שני, אתה סותר את עצמך. אם זה לא יוצא החוצה, איך אתה שומע על זה? מישהו הסתיר את בטי היל? מישהו ניסה להשתיק אותה? ועוד בשנות השישים כשדברים היו פחות פתוחים מהיום. אם מישהו היה דואג שתחשוף משהו, היית שומע עליה בדיעבד, לא בזמן אמת.

תעבור על מסמכים של ה-FBI, זה מרתק. הכל גלוי. על אלברט איינשטיין היה להם תיק. כשהיו שמועות שהיטלר בדרום אמריקה, פתחו תיק. הכל קיים באתר שלהם היום. הם שמו עין על אנשים והשתיקו את מי שצריך. וגם זה יצא בסוף.

אנשים גם טוענים שראו צ'ופקברה ואת ביגפוט.

הטיעון שלך הוא מעגלי ומוטעה. העובדה שאף אחד לא מנסה להשתיק מישהו לא אומרת שבהכרח דבריו לא נכונים. ארגונים שעוסקים בביטחון מידע מבצעים ניהול סיכונים והערכות של חתימה תקשורתית ודיגיטלית של אירועים, מתוך הבנה שלפעמים ניסיון השתקה מושך יותר תשומת לב ונותן סטמפה של אמינות. אתה ההוכחה לכך.

אני יכול להעיד ברמה האישית שמאות פעמים הייתי עד לתוכן מסווג שעלה איפשהו, ולא נעשה כלום בנידון מתוך הבנה שזה "סתם עוד טיפה בים של מידע".

באותה מידה המערכת גם מפיצה דיסאינפורמציה.

הטיעון שלך הוא מעגלי ומוטעה. העובדה שאף אחד לא מנסה להשתיק מישהו לא אומרת שבהכרח דבריו לא נכונים. ארגונים שעוסקים בביטחון מידע מבצעים ניהול סיכונים והערכות של חתימה תקשורתית ודיגיטלית של אירועים, מתוך הבנה שלפעמים ניסיון השתקה מושך יותר תשומת לב ונותן סטמפה של אמינות. אתה ההוכחה לכך.

אני יכול להעיד ברמה האישית שמאות פעמים הייתי עד למידע מסווג שעלה איפשהו, ולא נעשה כלום בנידון מתוך הבנה שזה "סתם עוד טיפה בים".

באותה מידה המערכת גם מפיצה דיסאינפורמציה.

נכון, זה לא אומר שהדברים לא נכונים. אבל זה סותר את הטענה שלך שהממשל עובד קשה להשתיק. ואנחנו מדברים פה על שנות השישים. בטי היל פנתה קודם כל לחיל האוויר. אם חיל האוויר היה מודאג, לא היה מתעלם.

ה-COINTELPRO היה מאוד אקטיבי בשנים האלה.

הלא נודע זה הדבר הכי מעניין בעולם. ואני לא אומר שאין חייזרים, אגב. זה לא כזה מעניין אותי כי אני חושב שגם אם כן ההשלכה על החיים שלנו הרבה פחות משמעותית מדברים אחרים שיש לגלות.

עם כל הכבוד אני די בטוח שאני קראתי על דברים שלא יודע ושמסקרנים אותי, על עובדות ועל תיאוריות, יותר מכל הפורום הזה ביחד. מה שאתם קוראים "חפירות".

הלא נודע לא הכי מעניין אותך, אלא הנושא שמקבל את יראת הכבוד הרבה ביותר ממך, הסקרנות נובעות מפחד. בגלל זה אתה חוקר וקורא כמה שיותר, כדי להרגיש בשליטה ולשכנע את עצמך שאתה מפריך את הנושאים שהם על גבול החרדתיים.

דווקא יותר חשבתי על שעיר לעזאזל כשרשמתי במקור, אבל גם אתה נופל בקטגוריה..

חחחחחחחחחח וואו.

לא מבין למה אתם מבזבזים את הזמן בויכוחים איתו, על כל דבר הוא יגיד לכם ללכת לראות איזה סרט של תמהוני כזה או אחר.

גם כשמעלים לו טיעונים לוגיים הוא ממשך להתעלם מהאמת ופשוט בורח לנושא אחר.

אשכרה אייל שוימר בגרסת החייזרים.

לא מבין למה אתם מבזבזים את הזמן בויכוחים איתו, על כל דבר הוא יגיד לכם ללכת לראות איזה סרט של תמהוני כזה או אחר.

גם כשמעלים לו טיעונים לוגיים הוא ממשך להתעלם מהאמת ופשוט בורח לנושא אחר.

אשכרה אייל שוימר בגרסת החייזרים.

אתה לא לרמתי בשביל שאגיב לך בצורה עניינית, אין לך מושג כמה נחות המלל שכתבת פה.

ממש פגעת בי, זה אומר המון כשדברים כאלה מגיעים מבן אדם שנמצא בקבוצת וואטסאפ עם אי.טי ואלף.

לקרוא לתגובות הלקוניות שלך "ענייניות" זה עלבון לאינטלגנציה.

יש קונספירציות, יש דברים שמסתירים מאיתנו, ויש דברים שהממשלות עושות בחשאי.

הגיוני וברור ואני אהיה מופתע אם לא.

אבל צריך לחשוב בהגיון על כל דבר כזה - ככל שמדובר במשהו יותר גדול, ככל שיודעים עליו יותר אנשים, ככל שזה משפיע יותר על חיי אדם, ככה יש סיכוי הרבה יותר גדול שזה ידלוף מתישהו.

שיתוף פעולה חשאי בין 2 מדינות הרבה יותר סביר שיקרה מאשר קונספריציה עולמית של ממשלות רבות וארגונים פרטיים להסתיר חורי תולעת על כדור הארץ, או זה שנאס״א משקרים על דברים כל כך בסיסיים והצליחו לשכנע את כל ה-18,000 עובדים שלהם לשמור על הסודות האלו.

כשזה יותר מצוות קטן ונאמן שיודע על זה, דברים יוצאים החוצה תמיד (וגם בצוותים קטנים לפעמים זה יוצא, אבל אז יש לפחות סיכוי שיצליחו לשמור על משהו בסוד).

שעיר לעזאזל - אני כמובן לא יודע בוודאות, אבל יש לי תחושה שגם בנאס"א שמעו על מידור. סתם תחושת בטן.

כמובן שאין בכך כדי לומר שאני מאמין בקיומם של חייזרים וכיוצא באלה