Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

אתה מודע לזה שבני האדם עברו הנדוסים גנטיים לאורך השנים , אתה בטח לא יודע שיש לבני האדם מקטע די אן איי של לטאה, יש חור גדול בהסטוריה של האבולוציה שחוקרים מהמיינסטרימ לא מצליחים להסביר.

אתם נורא תמימים וזה מאוד יפה, מציע לך לקרוא מחדש את התנ"ך ולהבין שמה שהסבירו לך בכיתה ב' זה בולשיט אחד גדול.

דרך אגב יש את התאוריה שבצילומי הסרט הקוסם מארץ עוץ, אחד הגמדים שהשתתפו בסרט התאבד על הסט בזמן הצילומים ובגלל חוסר תשומת לב הסצנה עברה מסך

בחידושים של הסרט, הדמות המטלטלת הופכת לציפור, בעוד מקורות טוענים שזה פשוט אחד העורבים על הסט בזווית צילום לא נכונה, אישית אני מאמין שזה ציפור אבל זה נראה טוב

https://www.youtube.com/watch?v=_KEXko_w6VA

אני לא רואה פה שום דבר מוזר, תסביר

אני לא רואה פה שום דבר מוזר, תסביר

יש מאחוריהן דמות תלויה זזה כביכול, זה כנראה ציפור, סרטון עם תקריב והשוואה לגרסה מחודשת שרואים ציפור, יש טענה שערכו את החלק הזה בכדי להסתיר את התלייה, לדעתי זה פשוט איכות וידאו ברמה ירודה מלפני 70 שנה אז זה נראה ככה

מצאו כוכב שדומה מאוד לכדור הארץ מבחינת מזג אוויר ותנאי מחיה, אבל ננראה לי שאפסיק להגיב בנושא הזה, קשה לכם עם המידע שאני משחרר.

פרוקסימה בי, כוכב שכן של פרוקסימה קנטאורי, כמה מיליוני שנות אור מכאן, וכן, הוא עשוי לאפשר חיים בחלק ממנו לפי מחקרים מסוימים (יש כאלה שמפריכים את הסיכוי).

אז מה?

אתם מכירים את התיאוריה הגורסת שבני האדם התפתחו קודם כל בכוכב אחר, כן?

או שאנחנו הנדוס גנטי של גזע אחר שאז כנראה דומה לנו? "נברא בצלמו ובדמותו".

פשוט תנסו לקרוא ככה את ספר בראשית ולראות ציורי מערות מסוימים, זו תיאוריה לא לגמרי מופרכת.

מסבירה איך יייתכנו חייזרים הדומים לנו מאוד.

אתם מכירים את התיאוריה הגורסת שבני האדם התפתחו קודם כל בכוכב אחר, כן?

או שאנחנו הנדוס גנטי של גזע אחר שאז כנראה דומה לנו? "נברא בצלמו ובדמותו".

פשוט תנסו לקרוא ככה את ספר בראשית ולראות ציורי מערות מסוימים, זו תיאוריה לא לגמרי מופרכת.

מסבירה איך יייתכנו חייזרים הדומים לנו מאוד.

פרוקסימה בי, כוכב שכן של פרוקסימה קנטאורי, כמה מיליוני שנות אור מכאן, וכן, הוא עשוי לאפשר חיים בחלק ממנו לפי מחקרים מסוימים (יש כאלה שמפריכים את הסיכוי).

אז מה?

עזוב לא משנה, מי שבא מקובע לעולם לא יסכים, אתם יכולים להאמין שבנו פירמידות וומקדשים עתיקים בידיים, אבל עובדתית זה לא נכון , תנסה לחשוב רגע למה כל התרבויות העתיקות מאמינים שהם הגיעו מהשמיים, אינדיאניים, אבורג'ינים, וכו' ומאיפה אדם וחווה הגיעו?? "ויאמר אלוהים: וניצור אותם כדמותנו וצלמנו."

שמע עכבר גם בנושאים האלה כמו בכל דבר שאי אפשר להוכיח אני בוחר בשיטה האגנוסטית, כלומר אני ממש לא מבטל את מה שאתה אומר בהינף אצבע, אבל אתה חייב להוריד קצת את מינון הביטחון שיש לך בדברים שיש מצב גדול שהם חרטה בלגית. מה זה אומר "עובדתית זה לא נכון", מאיפה אתה יודע?

טראמפ התעלם מבקשות של סוכנויות המודיעין וממשלת ארה"ב תשחרר מידע על רצח קנדי בחודשים הקרובים.

קונספירציה אחת פחות להתעסק בה

טראמפ התעלם מבקשות של סוכנויות המודיעין וממשלת ארה"ב תשחרר מידע על רצח קנדי בחודשים הקרובים.

קונספירציה אחת פחות להתעסק בה

לדעתי כל מידע שיצא רק יעצים ויוסיף עוד מימדים לקונספירציה הזאת

לא חושב שהיינו עושים איזשהו טבח במקרה הזה, פשוט נותנים להם להתייבש ולרעוב קצת

לא היינו יכולים כי הייתה הפסקת אש. המטרה הייתה פשוט לייבש אותם עד שייכנעו. אני מניח שבמקרה כזה ייתכן והארמיה השנייה הייתה מנסה לפרוץ דרומה לחבור אליהם יחד עם ניסיוןפריצה צפונה של השלישית. ניסיון שהיה נכשל כנראה ואז גם נותן לנו אופציה לחסל את ה3 עקב חידוש הקרבות

עכבר, אתה יורה פה המון מידע ולא מביא שום סימוכין עליו, על זה אנשים פה מפקפקים על מה שאתה אומר.

http://www.mufon.com/

פה יש המון מסמכים ועדויות.

הקטע עם הwe are the champions והאפקט מנדלה די שורט למען האמת

דווקא פה ההסבר ממש פשוט. בכל בית יש את השורה Cause we are the champions of the world.

רק בבית האחרון אין, אבל מה שזכור לנו בראש זה מה שחוזר על עצמו, כלומר השורה המלאה.

אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם חייזרים, בכל מקום בכל צילום הם נראים בדיוק כמו שאתה מדמיין חייזר, עם הראש הגדול הגוף הקטן העיניים הגדולות, אם יש חייזרים איפשהו, קשה לי להאמין שזאת תיהיה הצורה שלהם.

תחשבו על זה שהרגשת חטיפה ודיבוק זאת תופעה פסיכולוגית זהה כל אחת בהתאם לתקופת הזמן שלה. מי שטוען שנחטף ע"י חייזרים כנראה היה חושב שדבק בו דיבוק אם היה אדם מאמין או שחיי לפני 200 שנה.