Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

מסעות בזמן זה לא כזה רומנטי, לפני יומיים ראיתי עדות של טייס בארה"ב שטס מעל האיזור של משולש ברמודה, וטען שנכנס "לסופת" עננים, ואחרי שיצא ממנה הוא גילה שעבר 3500 ק"מ ב2 דקות, הוא סיפר על זה כחוויה מפחידה ומאז שזה קרה לו הוא לא העז לחזור לטוס מעל האזור הזה.

תראה, אתה מביא עדות וקורא לה אחרי זה הוכחה, אבל זה לא הנושא ולא העניין פה, אתה מדבר על זה בביטחון של אחד שיודע על מה הוא מדבר וכשמישהו אומר לך שאתה מדבר שטויות אתה אומר שאתה מגובה בעובדות.

אז עובדתית חיסונים זה דבר שעוזר, חסינות העדר היא דבר קיים, וכמו שהשעיר הסביר מעליי הדוגמא של השפעת היא לא הכי מדוייקת אבל ידועה בעולם הרפואה, ומוכחת עובדתית, פשוט הפעם לא טרחת לבדוק אף עובדה.

• 3 weeks later...

עמנואל מורנו ז''ל,סיפור מסקרן לאללה למישהו יש קצת מידע מה העניין עם זה שיש צו איסור פרסום על התמונה שלו?

בגלל המבצעים שהשתתף בהם, למרות שהתמונה מופיעה בכל מיני מקומות שקיימים להנצחתו.

אני מכיר מישהו שלמד בישיבה או מכינה קדם צבאית על שמו ואמר שהתמונה שלו תלויה שם ואין במקום יותר מדי חשאיות סביב הזהות שלו.

בגלל המבצעים שהשתתף בהם, למרות שהתמונה מופיעה בכל מיני מקומות שקיימים להנצחתו.

אני מכיר מישהו שלמד בישיבה או מכינה קדם צבאית על שמו ואמר שהתמונה שלו תלויה שם ואין במקום יותר מדי חשאיות סביב הזהות שלו.

הייתי בהרצאה של אח שלו והוא הראה סרטונים שלו חופשי

• 3 weeks later...

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Satanic_ritual_abuse

מזכיר לי את הסרט של קובריק - ״עיניים עצומות לרווחה״ שעוסק גם בזה.

עומר, אם אהבת את טווין פיקס (זכרתי נכון?), סביר להניח שאתה תאהב גם את הסרט הזה.

• 4 weeks later...

אשכרה נחתו חייזרים, נצפו חייזרים עם תיעוד אמין.

כל מקסיקו ארהב בטירוף. כל העולם לא מפסיק לדבר על הארוע החוצני הכי גדול מאז Area 51

ורק עכבר צהוב ופורום השחקן ה-12 שותק. הזייה.

דורש הבהרות מהמנהלים היכן עכבר צהוב נמצא ודורש שהוא יגיע לכאן מיד ויפרט על התקריות, עדויות ופרשנויות. מיד.

מחיפוש קצר על תוצאות אחרונות ביוטיוב יש די הרבה סרטונים חדשים, אבל לא נראה לי כמו מה שאתה מדבר עליו:

אחד פסיכי -

שני הראשונים - CGI בצורה הברורה ביותר

סוייר, אין לי מושג על מה אתה מדבר - תן לינק

• 2 weeks later...

ב1995 נפתח בדנבר שדה התעופה הבינלאומי , ואיתן גם המון קונספירציות וטענות על בסיס תת קרקעי סודי ורשת מנהרות , חלק מהטענות הן שהבסיס משמש גם את אנשי "הלטאה" כבסיסם המרכזי בארה"ב, מה שמוסיף לקונספירציה זה שבשדה התעופה מוצגים פסלים ותמונות לקהל הרחב בשדה התעופה, מדובר בתמונות ופסלים בעלי מסרים מוזרים.

במהלך השנים עוברי אורח טענו ששמעו קולות מוזרים מתחת לשדה תעופה.

ב2007 קרתה תקרית מוזרה בשדה התעופה כאשר ל14 מטוסים בתוך שעתיים נסדקה השמשה הקדמית של המטוס.

שימו לב למה שמוצג בשדה התעופה:

denver1.jpg

shutterstock-193371287.jpg

שמרת על דממת אלחוט שנה ומה שאתה מביא זה שדה התעופה בדנבר? טוב שלא סיפרת לנו שאין פיית שיניים

מה אתה אומר על זה?

https://www.youtube.com/watch?v=S6PHnQcyPyQ

אני זוכר ששמעתי את הרעשים האלה לפני כמה שנים כשהייתי בארץ

שמרת על דממת אלחוט שנה ומה שאתה מביא זה שדה התעופה בדנבר? טוב שלא סיפרת לנו שאין פיית שיניים

מה אתה אומר על זה?

https://www.youtube.com/watch?v=S6PHnQcyPyQ

אני זוכר ששמעתי את הרעשים האלה לפני כמה שנים כשהייתי בארץ

נכון להיום התופעה עדיין קיימת עם עדויות רבות בעיקר בארה"ב על הקולות האלו, בשנה האחרונה מדובר בהרבה עדויות על בומים חזק מתחת לאדמה, זה אפילו היה בכתורות בחדשות ובערוצים מקומיים בארה"ב.

עוד לגביי שדה התעופה בדנבר, שמו לב לתמונה הבאה במיוחד לחלק התחתון

i282037939663952905._szw1280h1280_.jpg

פסיכולוגיה הפוכה בהצבת פוסטרים חדשים:

renovation-conspiracy-theory-signs-denve

נכון להיום התופעה עדיין קיימת עם עדויות רבות בעיקר בארה"ב על הקולות האלו, בשנה האחרונה מדובר בהרבה עדויות על בומים חזק מתחת לאדמה, זה אפילו היה בכתורות בחדשות ובערוצים מקומיים בארה"ב.

עוד לגביי שדה התעופה בדנבר, שמו לב לתמונה הבאה במיוחד לחלק התחתון

i282037939663952905._szw1280h1280_.jpg

פסיכולוגיה הפוכה בהצבת פוסטרים חדשים:

renovation-conspiracy-theory-signs-denve

פספסתי משהו חוץ מהסמל של הבונים החופשיים?.

איך עד עכשיו לא דובר פה על QAnon? ופיצה גייט בכלל.

פספסתי משהו חוץ מהסמל של הבונים החופשיים?.

איך עד עכשיו לא דובר פה על QAnon? ופיצה גייט בכלל.

יש תקציר לq?

אם אפשר גם קליפ ביצועים (highlights )

• 3 weeks later...

@עכבר

חוות סקיןווטר, דבר.

אולי התכוונת לחוות סקיןוולקר

עדיות רבות לתצפיות של עבמים באיזור החווה,תופעות על טבעיות, יצורים מוזרים בתוך החווה, עדויות על חוצנים שארה"ב החזיקה בחווה, יש הרבה תיאוריות לגביי מה שהולך שם .

כן, לזה התכוונתי.. זה גם מה שכתבתי אבל אתה יודע איך זה מהטלפון, אתה כותב יוצא מה שהסמסונג רוצה שייצא, בעולם של תיקון אוטומטי אין לך שליטה מלאה על מה שיוצא לך מהמקלדת

אניוואי תפרט מה שיש לך + מה עם ההוא שעבד בArea51 ושעכשיו מוציא סרט.

יש למה לחכות? או שהוא שרלטן לחלוטין..

כן, לזה התכוונתי.. זה גם מה שכתבתי אבל אתה יודע איך זה מהטלפון, אתה כותב יוצא מה שהסמסונג רוצה שייצא, בעולם של תיקון אוטומטי אין לך שליטה מלאה על מה שיוצא לך מהמקלדת

אניוואי תפרט מה שיש לך + מה עם ההוא שעבד בArea51 ושעכשיו מוציא סרט.

יש למה לחכות? או שהוא שרלטן לחלוטין..

אם אתה מתכוון על בוב לאזאר , אז הוא ממש לא שרלטן יש לו ידע עצום בנושא והוא גם עבד על טכנולוגיה לא מהעולם הזה.

אתה יכול לראות ביוטיוב הרצאות שלו על מה שהיה באזור51 ואיך הוא מדייק בכל הפרטים, הוא בן אדם ממש מעניין וההסברים שלו משכנעים.

לגביי חוות סקיןוולקר פשוט תראה את הסרט ותחליט בעצמך , בגדול כמו שאמרתי , מוקד לפעילות על טבעית כולל עבמים, ניסויים בבני אדם ובעלי חיים, יש עדויות על חוצנים שהוחזקו בחווה משנות ה50.