Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

קונספירציה שולית:

וואלה מקבלים כסף מאמיר אורן בכדי לקדם את הכתבות שלו.

האיש כל הזמן מקבל את המקום ככתבה הראשית בוואלה על כל טור פרשנות (די גרועה) שלו ונראה שהטורים בכלל לא עוברים הגהה ועריכה לפני הפרסום (כמעט תמיד עם טעויות לשוניות וניסוחיות, שבכלל לא אופייניות לוואלה ככלל).

קונספירציה שולית:

האיש כל הזמן מקבל את המקום ככתבה הראשית בוואלה על כל טור פרשנות (די גרועה) שלו ונראה שהטורים בכלל לא עוברים הגהה ועריכה לפני הפרסום (כמעט תמיד עם טעויות לשוניות וניסוחיות, שבכלל לא אופייניות לוואלה ככלל).

אם רק היה בפורום עורך ראשי בוואלה חדשות...

סתם דברים כמו כותרת המשנה של המאמר שלו:

"ישראל הייתה אמורה להיות המרוויחה העיקרית מהסכם הגרעין, שקנה לה זמן להיערכות צבאית ומדיניות לקראת היום שבו תצטרך להתמודד עם איראן. נתניהו וטראמפ חיברו את החזיתות בחובבנותם לחבית נפץ אחת, מסיבותיהם הם, שתגרור נזקים ובזבוז עצום"

אין מצב בעולם שעבר על זה עורך, חוץ מכתבות שלו ספציפית אף אחד לא מנסח כותרת משנה בצורה הזאת ("להיערכות צבאית ומדיניות", "מסיבותיהם הם" בכותרת וסגנון באופן כללי).

יכול להיות שהוא כן חשוב להם ופשוט מתעקש שלא יערכו אותו.. אבל אני ממש בספק, גם אם יש לו מידע והוא רומז בקשר אליו בכתבות זה עובר מעל הראש של 99% מהקוראים כך שאני לא רואה למה מי שהוא לא ממש שם מוכר בכל בית מקבל כותרות ראשיות קבוע.

קונספירציה שולית:

מדויק. וואלה משלמת לאמיר על כל טור, והוא בתמורה מחזיר לה את הסכום כדי להשפיע על המיקום שהכתבה תקבל. התעריף הוא 800 שקל לקבל כותרת ראשית, 500 שקל כותרות עליונות. פעם הוא שילם רק 200 שקל, אז שילבנו את הטור שלו עם יוסיפון וקברנו את האייטם בתחתית עמוד הספורט. חושב אותנו פראיירים.

מדויק. וואלה משלמת לאמיר על כל טור, והוא בתמורה מחזיר לה את הסכום כדי להשפיע על המיקום שהכתבה תקבל. התעריף הוא 800 שקל לקבל כותרת ראשית, 500 שקל כותרות עליונות. פעם הוא שילם רק 200 שקל, אז שילבנו את הטור שלו עם יוסיפון וקברנו את האייטם בתחתית עמוד הספורט. חושב אותנו פראיירים.

800 שקל זה מחיר ממש טוב, אני מתפלא שלא עושים את זה יותר כותבים.

וברצינות, כמובן שאף עיתונאי לא משלם לאף כלי תקשורת, ככל שידוע לי, כדי לקבל מיקום גבוה יותר לכתבות שלו. האינטרס הוא של וואלה לשים טקסט של עיתונאי ותיק ומוערך כמו אמיר אורן בכותרת הראשית, ולהתגאות בכך שהוא כותב אצלה. כמובן שלא כל טור שלו עולה לראשית, אין אוטומט והכל בהתאם לאיכות הטקסט ולרלוונטיות שלו לסדר היום. אבל כמובן שכלי תקשורת שמעסיק עיתונאי ותיק ומוערך, לא ישבץ אותו במיקום נמוך, כי מה עשית בזה.

אם אתה כבר מגיב, אז בנקודה העיקרית הוא צודק - הטורים של אמיר אורן כמעט בלתי קריאים. חבל, כי יש לו תובנות טובות ומעניינות לרוב.

דרושה שם עבודת עריכה יותר אגרסיבית

• 2 weeks later...

Extraordinary בנטפליקס גם פסיכי לגמרי . לא ראיתי דבר שדומה לזה בחיים

הבעיה עם סטן רומנאק הזה שחלק מהדברים שלו נראים פסיכיים ואמתיים , אבל יש גם חלק שזו שרלטנות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

דרך אגב לפי דעתי יש נגדו משפט על פדופיליה ותפסו אצלו חומרים במחשב , אני יודע שהוא היה במעצר כמה זמן.

Extraordinary בנטפליקס גם פסיכי לגמרי . לא ראיתי דבר שדומה לזה בחיים

חיפשתי בקודי וזה נתן לי סרט מצויר על אדגר אלן פו

מישהו מנסה להשתיק את הנושא?

לא התחלתי לראות כלום. פשוט חלאס.

יותר מדי עדויות של יותר מדי אנשים ליותר מדי דברים לא מוסברים.

לא יודע מה ההיקף מה הרמה מי יודע מה ומה מסתירים. אבל יש דברים כלשהם שם בחוץ שאנחנו לא יודעים ונמצאים כבר כאן בדרך כזו או אחרת.