Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

סלבה למה אתה כלכך מתכחש לעבר?

יש ממצאים בשטח שמצביעים על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בעת העתיקה כגון:

-סיתות מדויק של אבנים וחריטה מרשימה שמחזיקה מעמד עד היום, מומחי סיתות אבנים טוענים שרק דרך טכנולוגיה מתקדמת אפשר ליצור דבר כזה.

- התכת מתכות מורכבות על מנת ליצור נוזל מתכתי שיוכלו להלחים את האבנים בבניית מקדשים ובתים, למעשה עד היום זה מחזיק מעמד.

- נמצאו מנורות חשמל בפירמידות .

- בניית היסודות של הפירמידות מצביעות על טכנולוגיה מתקדמת.

תוכל לגבות את מה שכתבת? כתבות מחקרים הוכחות

סלבה למה אתה כלכך מתכחש לעבר?

יש ממצאים בשטח שמצביעים על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בעת העתיקה כגון:

-סיתות מדויק של אבנים וחריטה מרשימה שמחזיקה מעמד עד היום, מומחי סיתות אבנים טוענים שרק דרך טכנולוגיה מתקדמת אפשר ליצור דבר כזה.

- התכת מתכות מורכבות על מנת ליצור נוזל מתכתי שיוכלו להלחים את האבנים בבניית מקדשים ובתים, למעשה עד היום זה מחזיק מעמד.

- נמצאו מנורות חשמל בפירמידות .

- בניית היסודות של הפירמידות מצביעות על טכנולוגיה מתקדמת.

- מומחי סיתות אמרו שהם לא ידעו עד כה שהיו למצרים כלים לסיתות ברמה הזו. מעולם לא נטען שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת.

- התכת מתכות היה קיים אז אצל מספר תרבויות מתקדמות, ומצריים בינהם. זה לא בדיוק טכנולוגיה מתקדמת, אלא ידע שהגיע די מוקדם אצל כל תרבות שנתנה מקום למדע.

- לא מצאו נורות, נמצאו חריטות על הקירות של סיפור מהמיתולוגיה המצרית של פרחים שמטילים אור (ונחשים, במרכז האור היו נחשים), וכמה אוהבי תיאוריות קונספירציה החליטו שזה אומר שהיו שם נורות חשמל.

- על מה בדיוק אתה מדבר? מה בבניית היסודות מצביעה על טכנולוגיה מתקדמת? יותר מזה, היו מספר פרימידות שקרסו די מהר בגלל בניית יסודות לא טובה. זה שלא יודעים בוודאות איך נבנו הפירמידות לא אומר שאין לנו ידע על איך הם יכלו לעשות את זה באותה תקופה, אלא שיש מספר היפוטזות שיכולות להסביר את זה מצויין, אבל אין לנו יכולת לקבוע אילו מבינהן היא הנכונה.

אז אמונה בקיומם של חייזרים = אנטישמיות?

חח, מי שמדבר על תיאוריות מופרכות...

ועדיין לא לגמרי הבנתי את הלוגיקה שלך. אתה יכול לצייר איזה משולש שיסביר אותה?

אנשים מדברים פה על תיאוריות מדוקדקות, שכן, השורש שלהן ושל הפרוטוקולים של זקני ציון זהה.

אני לא מדבר על "אמונה בחייזרים", אני מדבר על רפטיליאנים ועל אילומינטי ועל כל תיאוריות היוטיוב למיניהן. תבדוק מתי ואיפה נוצרו, ועל ידי מי, ובאילו חוגים הן פופולריות. יודע שזה סותר את תיאוריית ה"אנשים תמיד האמינו בזה".

לא ראיתי את התגובה המקורית של עומר.

אבל כמו שהוא אומר יש הרבה מאוד קשרים בין קונספירציות כמו "זקני ציון" לרפטיליאנים או אילומינטי.

המשותף לתיאוריות האלה היא כי ההנחה הבסיסית שלהן היא קיום אליטה סודית ששולטת בעולם (או לכל הפחות בעלת כוח עצום).

ברגע שמקבלים את הנחת היסוד הזו, קל מאוד להמשיך ולהתקדם באותו הכיוון ו"לרכב" על תיאוריות קודמות- אליטה ששולטת בעולם ומהווה גזע אחר מתארת גם רפטיליאנים וגם נאציזם. קבוצה קטנה ועשירה ששולטת בתקשורת וגוזלת את המשאבים של העולם מתאר גם ניאו-נאצים וגם אילומינטי.

הבסיס אותו בסיס, וכל עוד מאמינים בקיום של אליטה כלשהי כזו ושיהודים מצליחים בצורה גבוהה מהממוצע, הקפיצה מקונספירציות מסוג זה לאנטישמיות מאוד קטנה.

- מומחי סיתות אמרו שהם לא ידעו עד כה שהיו למצרים כלים לסיתות ברמה הזו. מעולם לא נטען שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת.

- התכת מתכות היה קיים אז אצל מספר תרבויות מתקדמות, ומצריים בינהם. זה לא בדיוק טכנולוגיה מתקדמת, אלא ידע שהגיע די מוקדם אצל כל תרבות שנתנה מקום למדע.

- לא מצאו נורות, נמצאו חריטות על הקירות של סיפור מהמיתולוגיה המצרית של פרחים שמטילים אור (ונחשים, במרכז האור היו נחשים), וכמה אוהבי תיאוריות קונספירציה החליטו שזה אומר שהיו שם נורות חשמל.

- על מה בדיוק אתה מדבר? מה בבניית היסודות מצביעה על טכנולוגיה מתקדמת? יותר מזה, היו מספר פרימידות שקרסו די מהר בגלל בניית יסודות לא טובה. זה שלא יודעים בוודאות איך נבנו הפירמידות לא אומר שאין לנו ידע על איך הם יכלו לעשות את זה באותה תקופה, אלא שיש מספר היפוטזות שיכולות להסביר את זה מצויין, אבל אין לנו יכולת לקבוע אילו מבינהן היא הנכונה.

תוסיף לזה שלפי ממצאים מעריכים שבניה של פרמידה נערכה בין 25-30 שנה שזה יותר מדור במונחים של אז. נראה לי קצת לא הגיוני עם כל הטכנולוגיה המתקדמת שלהם שהדבר לקח להם כל כך הרבה שנים אלא אם החייזרים נתקלו בביורוקרטיה.

אף אחד לא מתאר לעצמו אפשרות שלפני אלפי (או עשרות אלפי) שנים היו חיים כאן יצורים (בני אדם מתקדמים) שהצליחו לבנות ולייצר כלים ומבנים אדירים ופשוט הרגו את עצמם עד שהגענו למצב שאנחנו נמצאים בו היום?

יש סיכוי, שגזענות, עוני, שחיתות וכו' הרחיבו את העולם המתקדם שהיה כאן בעבר, בדיוק מה שיקרה כאן כשהבדלי המעמדות ימשיכו לצמוח.

אף אחד לא מתאר לעצמו אפשרות שלפני אלפי (או עשרות אלפי) שנים היו חיים כאן יצורים (בני אדם מתקדמים) שהצליחו לבנות ולייצר כלים ומבנים אדירים ופשוט הרגו את עצמם עד שהגענו למצב שאנחנו נמצאים בו היום?

יש סיכוי, שגזענות, עוני, שחיתות וכו' הרחיבו את העולם המתקדם שהיה כאן בעבר, בדיוק מה שיקרה כאן כשהבדלי המעמדות ימשיכו לצמוח.

אין סיכוי

תמצא עדויות ארכיאולוגיות לשיט הזה

אין סיכוי

תמצא עדויות ארכיאולוגיות לשיט הזה

תרצה או לא תרצה- יש סיכוי.

תגיד שהוא קלוש, אבל אין דבר כזה אין סיכוי.

המחשבה האנושית היום שאין חיים מחוץ לכדור הארץ היא דומה מאוד לבני אדם לפני 1000 שנים שלא ידעו על אמריקה וחשבו שהעולם שטוח.

להכיר את מימדי היקום הידועים לנו (וזה לא משנה שרובנו לא מסוגלים לתפוס את זה בכלל) ולחשוב שרק בכדור היפה שלנו יש חיים כלשהם זה לטמון את הראש בחול..

המחשבה האנושית היום שאין חיים מחוץ לכדור הארץ היא דומה מאוד לבני אדם לפני 1000 שנים שלא ידעו על אמריקה וחשבו שהעולם שטוח.

להכיר את מימדי היקום הידועים לנו (וזה לא משנה שרובנו לא מסוגלים לתפוס את זה בכלל) ולחשוב שרק בכדור היפה שלנו יש חיים כלשהם זה לטמון את הראש בחול..

אז איך זה שאין עדויות ארכיאולוגיות לזה? והעדויות הארכיאולוגיות שיש מעידות על פרימיטיביות?

אילו כלים ומבנים אדירים, בחיאת? מקדשים שלקח עשורים לבנות?

זה מרהיב ויפהפה, אבל זה אומר בעיקר שהשקיעו בעבודה מדויקת ומפרכת עם הידיים. אין עדות לשימוש בחשמל או כל מערכת מתקדמת שלא מסתכמת בהנדסה בסיסית וציוד פשוט (מרשימה לכשעצמה, האופן בו העבירו מים לפני אלפי שנים הוא מדהים).

מה בדיוק הריגוש הגדול בחיים מחוץ לכדה"א כל שלב שאין להם אינטרקציה והשפעה על מה שמתרחש כאן?

זה יתחיל להיות מעניין אם וכאשר יצור תבוני שהוא לא בן אדם (מלאכותי או טבעי) יתגלה כאן.

גם יש סיכוי שמחר יתגלה שכל הכדורגל בעולם מתוסרט מ-א׳ ועד ת׳, ותמיד היה כזה, וכל השחקנים והבעלי תפקידים היו בעניין, רק כדי לעניין אותך ספציפית. תרצה או לא תרצה - יש סיכוי. תגיד שהוא קלוש, אבל אין דבר כזה אין סיכוי.

אלא מה - זה שאולי אי אפשר להגיד שהסיכוי הזה לא קיים, לא אומר שהוא רלוונטי או רציני לדבר עליו.

ואין מישהו שמבין בתחום שקובע שאין חיים מחוץ לכדור הארץ. הפוך, הרוב טוענים שכמעט בוודאות יש. פשוט הטענה היא שלא סביר שהמין האנושי אי פעם ייתקל בהם. ייתכן וכן, וצריך לשאוף לזה, אבל גם לדעת שהיקום כל כך גדול ורחב, שגם אז יש חייזרים תבוניים בפלנטה שהיא יחסית קרובה, היא יכולה להיות עדיין יותר רחוקה מאורך החיים של מין מסויים.

גם יש סיכוי שמחר יתגלה שכל הכדורגל בעולם מתוסרט מ-א׳ ועד ת׳, ותמיד היה כזה, וכל השחקנים והבעלי תפקידים היו בעניין, רק כדי לעניין אותך ספציפית. תרצה או לא תרצה - יש סיכוי. תגיד שהוא קלוש, אבל אין דבר כזה אין סיכוי.

אלא מה - זה שאולי אי אפשר להגיד שהסיכוי הזה לא קיים, לא אומר שהוא רלוונטי או רציני לדבר עליו.

ואין מישהו שמבין בתחום שקובע שאין חיים מחוץ לכדור הארץ. הפוך, הרוב טוענים שכמעט בוודאות יש. פשוט הטענה היא שלא סביר שהמין האנושי אי פעם ייתקל בהם. ייתכן וכן, וצריך לשאוף לזה, אבל גם לדעת שהיקום כל כך גדול ורחב, שגם אז יש חייזרים תבוניים בפלנטה שהיא יחסית קרובה, היא יכולה להיות עדיין יותר רחוקה מאורך החיים של מין מסויים.

מסכים :)

הנושא הזה סתם מעניין..

מסתבר שישנה תיאורית קונספירציה שלואיס בלומפילד (אחד מהאחים שעל שמם נקרא האצטדיון) עמד מאחוריי רצח קנדי

• 2 weeks later...

אנשים מדברים פה על תיאוריות מדוקדקות, שכן, השורש שלהן ושל הפרוטוקולים של זקני ציון זהה.

אני לא מדבר על "אמונה בחייזרים", אני מדבר על רפטיליאנים ועל אילומינטי ועל כל תיאוריות היוטיוב למיניהן. תבדוק מתי ואיפה נוצרו, ועל ידי מי, ובאילו חוגים הן פופולריות. יודע שזה סותר את תיאוריית ה"אנשים תמיד האמינו בזה".

עומר, אני פחות או יותר זוכר גם את ההודעה שערכת ואני שמח שכתבת אותה כי הבאת לי גם פרופורציות ונקודת מבט שונה, על אף שכתבת לטעמי בצורה מאוד בוטה ומזלזלת (היתכן שהיית שיכור כשכתבת אותה כמו שאתה נוהג לא פעם?).

בכל מקרה בתור אחד שכן מאמין בשטויות האלה (בנושאים ספציפיים כאלה ואחרים) אני חושב שכל מעצמות העולם קשורות למבנה שליטה הזה ולא רק ישראל כשורש הבעיה כמו שכתבת שמאמינים בחוגים האלה.

בנושא אחר, אבל שקשור לזה.

תוכל להסביר מדוע לדעתך מעל בית המשפט העליון (בישראל שלנו) ישנה פירמידה? (עם שקע בה כביכול של "העין הרואה הכל" המוכרת גם בשטר הדולר).

אני לא מתיימר להגיד שגיליתי איזה משהו או מצביע על משהו וודאי, אבל אני חושב לסמלים האלה יש איזשהי משמעות נסתרת וסמויה.

ד"א יכול להיות ואני לא פוסל שאם באמת נגיד וקיימים ארגוני סתרים ייתכן שהם פועלים לאו דווקא לרעה, אבל אני כן חושב שיש דברים שלא מספרים לנו.

ilsup_court_pyramid.jpg

817-supremecourt.jpg

1371163754.jpg

אילומינטי ובונים חופשיים מילא

מה עם אחוות העצמות של ייל ?

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%97%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%AA_%D7%95%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%95%D7%AA