Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

תנסו להסתכל על זה מנקודת מבט אחרת.

כולנו מסכימים שיש דברים מטורפים שאנחנו לא יודעים עליהם. דברים משוגעים לגמריי.

עכשיו אולי בין היתר בתוך אותם דברים שאין לנו מושג לגביהם יש טכנולוגיות/אנערף שמאפשרים להם להשאר סודיים למרות הכל.

שעיר לעזאזל - אני כמובן לא יודע בוודאות, אבל יש לי תחושה שגם בנאס"א שמעו על מידור. סתם תחושת בטן.

כמובן שאין בכך כדי לומר שאני מאמין בקיומם של חייזרים וכיוצא באלה

ברור שיש מידור אבל סוד כזה בקנה מידה כ"כ גדול לא יכול להישמר לנצח.

אני מאמין שיש צורות חיים אחרות ביקום, פשוט עוד לא גילינו אותן.

יש מצב שקיים איפשהו כוכב שכולו אמבות או כל מיני יצורים חסרי אינטיליגנציה, אבל התמהונים אוהבים תמיד לחשוב שקיימים חייזרים מתקדמים טכנולוגית.

יש מצב שקיים איפשהו כוכב שכולו אמבות או כל מיני יצורים חסרי אינטיליגנציה, אבל התמהונים אוהבים תמיד לחשוב שקיימים חייזרים מתקדמים טכנולוגית.

אני גם לא חושב שהוא נשמר.

ברמה האישית אני נוטה להאמין בקיומם של אלה https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D

באיזושהי צורה

אבל זו רק תחושת בטן

אני גם מאמין שיש צורות חיים מתקדמות בערך ברמה שלנו (אם כי מן הסתם בכיוונים אחרים, כי אבולוציה ותנאים סביבתיים אחרים אילצו אותם לפתח פתרונות לבעיות אחרות) ומתקדמות אף הרבה יותר, אבל היקום הוא כל כך רחב שהגיוני שלא הגיעו לכאן (ושאולי לא יגיעו אי פעם).

למשל, אחת הפלנטות היותר קרובות אלינו שאומרים שאולי יש שם תנאים שמתאימים לחיים זה קפלר 452B, והיא נמצאת במרחק 1,400 שנות אור (שזה נחשב די קרוב). מעבר לזה שזה אומר שאם מסתכלים לשם (או משם לעברנו) רואים את מה שקרה לפני 1,400 שנים, זה גם אומר שבמהירות של חללית שלנו זה ייקח בערך 26 מיליון שנים להגיע לשם. כלומר לא ריאלי.

גם אם יש שם חיים (וכאמור, לא יודעים אפילו אם זה באמת יש שם אפילו תנאים לחיים), הם בטוח תוהים אותו דבר לגבינו - האם אצלנו יש חיים. גם אם הם הרבה יותר מתקדמים טכנולוגית מאיתנו, כמה מהר הם כבר יסעו? פי 10 יותר מהר? פי 100? פי 1000? גם אם זה ככה, זה עדיין ייקח 26,000 שנים לכיוון.

כל זה בשביל כוכב שלא בטוח שעדיין קיים (הרבה יכול לקרות ב-1,400 שנים), שלא בטוח שיהיה קיים עד שיגיעו להם, שלא בטוח שבכלל יש בו חיים, ושגם אם יש בו חיים, עדיין צריך לעשות את המסע הביתה אחרי זה שייקח עוד 26,000 שנים. וזה על פלנטה יחסית קרובה.

בקיצור, לא סביר שיקרה. יכול להיות שמתישהו בעתיד כן, אבל מאוד מאוד מאוד לא סביר.

אני כן מאמין שנגלה צורות חיים אחרות, אבל לא כאלו תבוניות, ולא בהכרח כאלו שבכלל בחיים. (שזה גם מאוד חשוב למחקרים ותגליות חדשות)

שעיר לעזאזל - אני כמובן לא יודע בוודאות, אבל יש לי תחושה שגם בנאס"א שמעו על מידור. סתם תחושת בטן.

כמובן שאין בכך כדי לומר שאני מאמין בקיומם של חייזרים וכיוצא באלה

ברור שיש מידור, אבל זה עדיין כמות ענקית של אנשים.

נלך שניה על אחת מתיאוריות החייזרים הפופולריות יותר - רוזוול.

אם הייתה התרסקות של חללית בשנות ה-60 בניו מקסיקו, והממשל ונאס״א מסתירים את זה, כמה אנשים ידעו על זה?

כמה תושבי מקום ראו את הדברים? כמה אנשים צריך בשביל התובלה? כמה בשביל התחזוקה? כמה בשביל המחקר? כמה אנשי מנהלה צריך בשביל לנהל פרוייקט כזה? כמה אנשים בצמרת הצבא והממשל ידעו על זה?

עכשיו תוסיף את הזמן שעבר מאז, העובדה שרוב האנשים הללו כבר לא במערכת ולא יפגעו מההשלכות, וזה שהרבה אנשים חדשים נכנסו לתפקידים הללו ויהיו חשופים למידע כזה - ואתה מקבל כמות מטורפת של אנשים שלא הגיוני כבר שלא היו כאלו שהחליטו להיות whistle blower, לגנוב מידע ולחשוף אותו.

לא מדובר כאן על מפקד ששלח חיילים למבצע סודי, ואז שיקר על הסיבת מוות של חלק מהם. גם דברים כאלו מתגלים לפעמים, אבל יש סיכוי לא רע שיצליחו לשמור על דבר כזה בסוד, כי מדובר במספר קטן של אנשים שעוד אפשר לשלוט על הסיפור שלהם.

בפרוייקטים כמו זה מעורבים כמות גדולה מאוד של אנשים. במיוחד אם זה לא משהו שרוצים לקבור, אלא שירצו להתעסק בו ולחקור אותו.

ב2016 שוגר לחלל לווין NROL-37 למשימה סודית ומסווגת, מה שמעניין זה דווקא הפאץ' של המשימה.

בפאץ' יש אביר בצבע שחור עם חרב וברקע דגל ארה"ב.

האביר מסמל: אומץ , תעוזה , אימון , ולשרת את אזרחי כדור הארץ, האביר עומד בתנוחה שמגנה על דגל ארה"ב מכל איום, על החזה מופיע סמל של חופש.

החרב: מסמלת התעקשות, מיקוד במטרה.

NROL-37-Patch-512x512.jpg

הקונספירציה אומרת שהלוויין שוגר על מנת לתקשר עם "האביר השחור" שהוא לוויין חוצני ,בניסיון להרחיק אותו מכדור הארץ, שימו לב שבפאץ' של המשימה האביר בצבע שחור.

חיפוש פשוט בגוגל מראה שכל הפאצ'ים של NRO מעוצבים בסגנון מוזר ששאוב מעולמות הפנטזיה.

https://www.theverge.com/2016/6/9/11895496/nro-spy-weird-mission-badges-octopus-satan

אין קשר לאביר שמגן על כדור הארץ

חיפוש פשוט בגוגל מראה שכל הפאצ'ים של NRO מעוצבים בסגנון מוזר ששאוב מעולמות הפנטזיה.

https://www.theverge.com/2016/6/9/11895496/nro-spy-weird-mission-badges-octopus-satan

אין קשר לאביר שמגן על כדור הארץ

הם מקבלים לשם רק חנונים שמשחקים D&D?

נניח שבאמת המטרה של הלווין היא לתקשר עם לווין חוצני שנקרא "האביר השחור" ושזאת משימה "סודית", למה שהם יתנו רמזים לכך בפאץ'?

כמו שנאסא עושה כל חודשיים מסיבת עיתונאים ומדווחים שהם גילו חיידקים על מאדים, או כוכב חדש עם תנאי מחיה, בסופו של דבר הכל זה הכנה לקראת הווידוי האמיתי .

איזה "דברים" אינעל העולם? , כל תגובה שניה פה זה על כך שיש דברים "מטורפים" נסתרים ולא גלויים לנו, חייב לדעת מה אתם כבר חושבים שיכול להיות? כאילו באמת.

די משוכנע שהעולם ימשיך בערך כמו שאנחנו מכירים אותו היום עוד הרבה שנים קדימה, כל התהליכים הסוציאליים והגיאוגרפיים שאנחנו חווים היום ימשיכו במגמה שלהם וזהו פחות או יותר.

אם וכאשר יוכיחו צורות חיים כלשהן בכוכבים מרוחקים בטירוף מכאן זה לא יהיה עד כדי כך מרגש, לא תהיה להן שום השפעה דרמטית על מה שקורה לנו כאן.

איזה "דברים" אינעל העולם? , כל תגובה שניה פה זה על כך שיש דברים "מטורפים" נסתרים ולא גלויים לנו, חייב לדעת מה אתם כבר חושבים שיכול להיות? כאילו באמת.

די משוכנע שהעולם ימשיך בערך כמו שאנחנו מכירים אותו היום עוד הרבה שנים קדימה, כל התהליכים הסוציאליים והגיאוגרפיים שאנחנו חווים היום ימשיכו במגמה שלהם וזהו פחות או יותר.

אם וכאשר יוכיחו צורות חיים כלשהן בכוכבים מרוחקים בטירוף מכאן זה לא יהיה עד כדי כך מרגש, לא תהיה להן שום השפעה דרמטית על מה שקורה לנו כאן.

לא מסכים איתך כ"כ, אם לנאס"א יש הוכחות ותמונות של חייזרים בכוכב אחר והם מודיעים על זה רשמית זה יכול לעורר בהלה גדולה בעולם... למרות שהרבה אנשים כבר מאמינים בזה.

בקשר לדברים המטורפים, לך תדע, יכול להיות שיש עדויות והוכחות למלחמות שתכננו מראש לצאת אליהן מ2 הצדדים, כמו הקונספירציה על כיפור, יכולים להיות הרבה דברים. עצם זה שיחשפו אי פעם הוכחות נגיד זה מטורף.

תרשה לי לשאול אותך מספר שאלות:

- האם אתה זוכר מה היה לפני שנולדת?

- האם אתה יודע מה יהיה לאחר שתמות?

- האם אתה יודע איך בני האדם נוצרו בתשובה חד משמעית ולא על פי מה שאמרו או לימדו אותך?

- האם אתה יודע מה מסתתר בחלל או מהו בכלל החלל בצורה חד משמעית?

- האם אתה יודע את ההיסטוריה של התפתחות בני האדם, האדם הראשון, תרבויות עתיקות (מצרים העתיקה, שומר העתיקה, וכו'..) ומה היה אז?

ויש עוד המון שאלות שאינן פתורות, לפחות לאדם הממוצע. לא נולדנו עם ספר שמסביר לנו את כל ההיסטוריה של האדם והעולם (לפחות בצורה בהירה), או מה המשמעות לעצם הקיום שלנו בכלל כאינדיבידואלים בכל רגע.

אני לא יודע את התשובות לשאלות האלו, אבל אני יודע שבעולם הפסיכודלי הזה הכל אפשרי, ולכן אני לא מבין אנשים סקפטיים.

חשוב לי להבהיר שאני בן אדם שיש לו כל הזמן כל מיני שאלות כאלה על מה איך ולמה אבל כשאני עובר על התגובות פה באמת מעניין אותי איזה דברים אנשים חושבים שיודעים ו "לא מגלים לנו".

השאלה של מה קורה אחרי המוות הכי מסקרנת בפער, ההיגיון הכי בריא אומר פשוט שזרם התודעה נפסק ואיתו גם כל מה שמחולל את הפעילות המנטאלית (שגם זה מסתורין פסיכי, מה זה החרא הזה בתוך הראש שחושב) נעצר, אני פשוט מדמיין מצב מתמשך של שינה שלא מתעוררים ממנה.

"The universe brims with mysteries. Just because you don't know what it is you're looking at doesn't mean it's intelligent aliens visiting from another planet."

אגב לגבי דהגראס-טייסון הוא בכלל נואם מרתק למי שלא מכיר, לא שיצא לי להתעמק יותר מדי (מהדברים שאני תמיד מתכנן לעשות מתישהו), אבל בכל הפעמים שיצא לי לראות אותו הוא הסביר מדע בצורה מאוד מלהיבה.

אני גם מאמין שיש צורות חיים מתקדמות בערך ברמה שלנו (אם כי מן הסתם בכיוונים אחרים, כי אבולוציה ותנאים סביבתיים אחרים אילצו אותם לפתח פתרונות לבעיות אחרות) ומתקדמות אף הרבה יותר, אבל היקום הוא כל כך רחב שהגיוני שלא הגיעו לכאן (ושאולי לא יגיעו אי פעם).

למשל, אחת הפלנטות היותר קרובות אלינו שאומרים שאולי יש שם תנאים שמתאימים לחיים זה קפלר 452B, והיא נמצאת במרחק 1,400 שנות אור (שזה נחשב די קרוב). מעבר לזה שזה אומר שאם מסתכלים לשם (או משם לעברנו) רואים את מה שקרה לפני 1,400 שנים, זה גם אומר שבמהירות של חללית שלנו זה ייקח בערך 26 מיליון שנים להגיע לשם. כלומר לא ריאלי.

גם אם יש שם חיים (וכאמור, לא יודעים אפילו אם זה באמת יש שם אפילו תנאים לחיים), הם בטוח תוהים אותו דבר לגבינו - האם אצלנו יש חיים. גם אם הם הרבה יותר מתקדמים טכנולוגית מאיתנו, כמה מהר הם כבר יסעו? פי 10 יותר מהר? פי 100? פי 1000? גם אם זה ככה, זה עדיין ייקח 26,000 שנים לכיוון.

כל זה בשביל כוכב שלא בטוח שעדיין קיים (הרבה יכול לקרות ב-1,400 שנים), שלא בטוח שיהיה קיים עד שיגיעו להם, שלא בטוח שבכלל יש בו חיים, ושגם אם יש בו חיים, עדיין צריך לעשות את המסע הביתה אחרי זה שייקח עוד 26,000 שנים. וזה על פלנטה יחסית קרובה.

בקיצור, לא סביר שיקרה. יכול להיות שמתישהו בעתיד כן, אבל מאוד מאוד מאוד לא סביר.

אני כן מאמין שנגלה צורות חיים אחרות, אבל לא כאלו תבוניות, ולא בהכרח כאלו שבכלל בחיים. (שזה גם מאוד חשוב למחקרים ותגליות חדשות)

אוף, אני לא מוצא את המערכון של טייכר וזרחוביץ' שבו עו"ד אלי בן יעקב מספר על הנכס שקנה בקפלר 22 כניסה ב'.

אחלה נושא קראתי את כולו.
דבר אחד יש לי להגיד- כדי לשמור סוד אמיתי- ככל שכמות שותפי הסוד גדלה כך הסיכוי לשמור אותו ככזה קטנה.
דבר שני- דה ז'ה וו, זאת לא בידיוק קונספירציה אבל זה נושא שכבר המון זמן מרתק אותי

איך אפשר להסביר את זה?

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%96%27%D7%94_%D7%95%D7%95

אחלה נושא קראתי את כולו.

דבר אחד יש לי להגיד- כדי לשמור סוד אמיתי- ככל שכמות שותפי הסוד גדלה כך הסיכוי לשמור אותו ככזה קטנה.

דבר שני- דה ז'ה וו, זאת לא בידיוק קונספירציה אבל זה נושא שכבר המון זמן מרתק אותי

איך אפשר להסביר את זה?

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%96%27%D7%94_%D7%95%D7%95

אנחנו לא מכונות מושלמות, יש באגים בתוכנה ואי התאמות לחומרה

אלוהים סבבה בעיצוב אבל עובר בקושי בתכנות