Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

בחזרה לעתיד לא הציגו את ביף כנשיא

הציגו את ביף בסרט כאדם השולט בכל האיזור, כולל רשויות חוק. בגלל זה זה טיפה דומה לטראמפ כנשיא

באיזו אסכולת זמן אתם? זאת שאומרת שאם הרגו את סבא רבא שלי אני אפסיק להתקיים או שהקו זמן בו אני נמצא ימשיך אותו דבר?

• 2 weeks later...

https://www.facebook.com/ynetnews/videos/10156248102280572/

מה אתה אומר על זה עכבר? מטאור או חייזר?

יש על זה דיבור באתרים ופורומים של קונספירציות?

בתקופה האחרונה יש הרבה דברים הזויים בארה"ב , גם התקשורת שם מתעסקת הרבה בנושא של העבמים מאז שהפנטגון הוציא את ההודעה והסרטון.

לדעתי זה לא מטאור אלא משהו הרבה יותר מורכב ומסוכן .

• 2 weeks later...

עכבר פעם זרקת בנונשלנטיות באיזה דיון שאנחנו (בני האדם) הגענו מכוכב אחר לכדור הארץ. אכפת לך לפרט?

תאוריית האסטרונאוט העתיק.

עכבר פעם זרקת בנונשלנטיות באיזה דיון שאנחנו (בני האדם) הגענו מכוכב אחר לכדור הארץ. אכפת לך לפרט?

נתחיל מזה שיש חור בהתפתחות האדם שחוקרים ומעדנים לא מצליחים להסביר , הייתה התפתחות מואצת בלתי הגיונית של בני האדם.

תחשוב על זה ככה שמבחינת התפתחות האדם ככל שהתקדמנו ככה אנחנו רגישים לסביבה שלנו בצורה יחסית קיצונית משאר בעלי החיים, רגישות יתרה לשמש, למים, לוקח לנו 6 חודשים ללמוד ללכת, יותר קשה לנו לשרוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים אנחנו פשוט לא מתאימים לטבע של כדור הארץ.

בכל התרבויות שהיו בכדור הארץ וחלקם עדיין ישנם כמו האבורג'ינים והאינדיאנים מספרים אותו סיפור שאנחנו פרי בריאתם של האלים ושבאנו מהשמיים, גם בתנך מי שיוצר אותנו הוא מהשמיים, בנוסף לאט לאט מתחילים לגלות במאדים מבנים עתיקים כמו שיש בכדור הארץ, פירמידות, מקדשים של ילידי דרום אמריקה ולכן התאוריה של החוקרים טוענת שאנחנו נצר לתרבות עתיקה ממאדים, ובגלל מלחמה גדולה שהייתה במאדים שהביאה לחורבן אנחנו פה.

אה כן... חוקרים ומעדנים סבורים שהייתה מלחמה גרעינית על מאדים כי מצאו על אדמת מאדים מתכות וחומרים וכל מיני "פגיעות" שנוצרות על ידי נשק גרעיני.

באיזו אסכולת זמן אתם? זאת שאומרת שאם הרגו את סבא רבא שלי אני אפסיק להתקיים או שהקו זמן בו אני נמצא ימשיך אותו דבר?

באסכולה שמתייחסת למדע הקונבנציונלי, שאומר שהמסע היחיד בזמן שאפשרי תיאורטית הוא לעתיד, בגלל time dilation. כלומר שאתה בחלל במקום אחר ואז חוזר, וכמות הזמן שעברה בשבילך שונה מכמות הזמן שעברה על כדור הארץ. ואז העולם שתגיע אליו הוא עדיין עולם שלא עשית בו כלום מהרגע שעזבת אותו, כי פשוט לא היית בו עד שחזרת אליו.

יש הבדל בין דברים שאפשריים תיאורטית ואנחנו לא עושים (מסע בזמן לעתיד, צאצא של אדם ושימפנזה) לבין מדע בדיוני.

רעיונות פנטסטיים (מלשון פנטזיה) זה טוב ויפה, עדיין תרשו לי להניח שרוב מי שיישען פה על תיאוריות לא מאוששות של פיזיקאים על סוגים אחרים של מסע בזמן יאמין בזה פשוט כי זה מסעיר אותו, לא כי למד פיזיקה והשתכנע. יש דברים מטורפים (ו-time dilation זאת דוגמה טובה) שמדענים מסכימים שאפשריים ויכולים להסביר למה, וגם יכולים להפשיט את זה להדיוטות כמונו, אבל שקלו חורים אפשריים בתיאוריות, והסתמכו על נוסחות ועל עובדות. באמת שכדי למצוא דברים מדהימים שרובנו לא מכירים ולא מבינים אפשר פשוט ללמוד מדע, לא צריך להמציא. יש דברים שאנחנו לוקחים כמובן מאליו ולא מבינים - רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, GPS (שאומרים שאפשרי בזכות הבנה של תיאוריית היחסות). יש דברים שאולי נוכל לעשות ומדענים באמת משקיעים זמן בחיפוש אחר אפשרויות לדברים פרקטיים שאפשר לגזור מהבנה של המדע. להיות יצירתי זה נהדר, לא צריך להתעלם מחוקי הפיזיקה הידועים בשביל זה.

האמת שלטיטניק יש הסבר מדעי די פשוט:

אפשר לסווג חומרים (או מתכות באופן ספציפי) ל'חומר משיך' (דוגמת קיצון: גומי) ול'חומר פריך' (דוגמת קיצון: קרמיקה).

מתכת משנה את התכונות שלה בהתאם לטמפרטורה ולכן כשבנו את הטיטניק חשבו שמשתמשים במתכת משיכה יחסית (כך שהתקלות בעצם זר לא אמורה לגרום לביקוע הספינה). בפועל, טיטניק שטה במיפ קפואים ולכן המתכת הפכה לפריכה. מכה קטנה גרמה לביקוע (שבר המתכת, כמו שמכת פטיש קלה תשבור אריח קרמיקה) וכך הטיטניק טבעה.

האמת שלטיטניק יש הסבר מדעי די פשוט:

אפשר לסווג חומרים (או מתכות באופן ספציפי) ל'חומר משיך' (דוגמת קיצון: גומי) ול'חומר פריך' (דוגמת קיצון: קרמיקה).

מתכת משנה את התכונות שלה בהתאם לטמפרטורה ולכן כשבנו את הטיטניק חשבו שמשתמשים במתכת משיכה יחסית (כך שהתקלות בעצם זר לא אמורה לגרום לביקוע הספינה). בפועל, טיטניק שטה במיפ קפואים ולכן המתכת הפכה לפריכה. מכה קטנה גרמה לביקוע (שבר המתכת, כמו שמכת פטיש קלה תשבור אריח קרמיקה) וכך הטיטניק טבעה.

תשובה מדהימה. אפס קשר לשאלה (איפה הקרחון).. אבל תודה..

תשובה מדהימה. אפס קשר לשאלה (איפה הקרחון).. אבל תודה..

5

הסבר מדעי לקרחון:

כאשר חומר במצב צבירה מוצק מקבל אנרגיה (על ידי העלאת טמפרטורה לדוגמה) הקשרים בין האטומים שהיו מסודרים באופן צפוף מתחילים להשבר, האטומים מתרחקים זה מזה ובעצם כך המוצק הופך לנוזל.

תודה לי אחכ?

5

הסבר מדעי לקרחון:

כאשר חומר במצב צבירה מוצק מקבל אנרגיה (על ידי העלאת טמפרטורה לדוגמה) הקשרים בין האטומים שהיו מסודרים באופן צפוף מתחילים להשבר, האטומים מתרחקים זה מזה ובעצם כך המוצק הופך לנוזל.

תודה לי אחכ?

חבל שבאת לזלזל. בוודאות תהיה מהראשונים שיתאבדו כשהאמת תיחשף.