Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

https://news.walla.co.il/item/3109834

קדימה ספקנים. שמישהו יסביר את זה.

@עכבר צהוב. תודה לי אחר כך.

אני יודע שהפנטגון או ה-CIA מאתרים בעולם אנשים עם יכולות על טבעיות כמו אורי גלר שגויס לCIA , יש היום אחוז מצומצם של אנשים בעולם בעלי יכולות על טבעיות, חלקם טוענים שקיבלו את זה ממקור חוצני .

אני יודע שהפנטגון או ה-CIA מאתרים בעולם אנשים עם יכולות על טבעיות כמו אורי גלר שגויס לCIA , יש היום אחוז מצומצם של אנשים בעולם בעלי יכולות על טבעיות, חלקם טוענים שקיבלו את זה ממקור חוצני .

שטויות. אורי גלר מנטליסט ככל המנטליסטים. לא כוחות על טבעיים ולא בטיח

שטויות. אורי גלר מנטליסט ככל המנטליסטים. לא כוחות על טבעיים ולא בטיח

אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שיש ילדים ברחבי העולם שבגיל שנתיים כבר יודעים לקרוא ולכתוב, לדבר, ובגיל 5 כבר יודעים להסביר על מערכות הכוכבים ,אורי גלר סתם דוגמא פשוטה .

אתה לא יכול להתווכח עם העובדה שיש ילדים ברחבי העולם שבגיל שנתיים כבר יודעים לקרוא ולכתוב, לדבר, ובגיל 5 כבר יודעים להסביר על מערכות הכוכבים ,אורי גלר סתם דוגמא פשוטה .

מה על-טבעי בזה? ילדים בני 3 יכולים ללמוד קרוא וכתוב, הסיבה שהם לא עושים את זה תמיד זה שההורים לא מלמדים אותם, ובצדק. גם בגן זה מיותר. ועדיין, אם לילד יש מוטיבציה, הוא יכול ללמוד.

ילדים בגיל 5 יודעים על דברים שהם רואים בטלוויזיה ושההורים מלמדים אותם עם כל מיני ספרי העשרה שקונים להם, אני גם ידעתי דברים שהיום אני אפילו לא זוכר.

מה על-טבעי בזה? ילדים בני 3 יכולים ללמוד קרוא וכתוב, הסיבה שהם לא עושים את זה תמיד זה שההורים לא מלמדים אותם, ובצדק. גם בגן זה מיותר. ועדיין, אם לילד יש מוטיבציה, הוא יכול ללמוד.

ילדים בגיל 5 יודעים על דברים שהם רואים בטלוויזיה ושההורים מלמדים אותם עם כל מיני ספרי העשרה שקונים להם, אני גם ידעתי דברים שהיום אני אפילו לא זוכר.

אתה צודק....

אתה צודק....

דווקא בעומר אתה לא צריך לזלזל אלא להפך, לחקור.

הוא (לדבריו) ניחן ביכולות על גבול העל טבעיות כאשר יש כמה מילים שהוא אולי היחיד בארץ שיודע להגות בצורה נכונה.

אומרים עליו שידע לזהות ניב נתיינתי כבר בגיל שנתיים. אולי הוא גם חייזר/היה חייזר בסיבוב הקודם.

מעדנים בפורטוגל מצאו כריש מתקופת הדינוזאורים, כריש שתוערך מלפני 80 מיליון שנה ולא השתנה מאז, די סותר את תורת האבולוציה .

5a047a4c4e3342421.jpg

ככל שנגיע יותר עמוק נמצא בתוך המים דברים יותר הזויים.

גם תנינים לא השתנו מאז נדמה לי שגם כרישים מסוימים.

וזה לא סותר כלום יכול להיות שהם פשוט הכי מתאימים לסביבה שהם חיים בה.

שני הסנט הקונספירטיביים שלי על מאבקי הכוח בסעודיה:

הנסיך בן טלאל, הערבי העשיר בעולם שנעצר במסגרת טיהורי יורש העצר, מחזיק באמריקה סוכנות דוגמנות יוקרתית, שתפקידה האמיתי הוא לשלוח למולדת דוגמניות צעירות לחופשות בנות 10 ימים.

לכאורה חופשות, אבל הן דווקא עובדות קשה מאוד שם... מעניין מה יקרה איתה עכשיו.

הכל לכאורה וזה, נא לא לתת פנדל לב"ש.

מעדנים בפורטוגל מצאו כריש מתקופת הדינוזאורים, כריש שתוערך מלפני 80 מיליון שנה ולא השתנה מאז, די סותר את תורת האבולוציה .

ככל שנגיע יותר עמוק נמצא בתוך המים דברים יותר הזויים.

כשיצור הוא חזק כ"כ ועדיף על כל שאר המתחרים שלו, אין לו סיבה לשנות בעצמו כלום.

http://dinoanimals.com/animals/largest-crocodiles-and-alligators-top-10/

דובר פה כבר על בניין מספר 7?

מחפש איזה הסבר הגיוני לקריסה שלו לתוך עצמו..

כן דיברנו על זה לפני המון עמודים (ולא מצאנו שום הסבר כמובן חח)

https://www.dailysabah.com/turkey/2017/11/06/mystery-dig-in-southern-turkey-ends-without-explanation

חפירה ארכאולוגית בטורקיה הופסקה באופן מסתורי, מעניין מה חיפשו.

https://www.dailysabah.com/turkey/2017/11/06/mystery-dig-in-southern-turkey-ends-without-explanation

חפירה ארכאולוגית בטורקיה הופסקה באופן מסתורי, מעניין מה חיפשו.

מצאו את ארון הברית

מה שהכי מעניין זה האם בכוכב הזה יש חיים תבוניים לצורך מחייה ומוגרים או רק לצורך שימוש באנרגיה וכל מיני חומרים שיש שם.

לא זוכר אם שאלתי את זה כבר פה בנושא או בנושא דברים שלא ידעתם והתביישתם לשאול, אז נשאל בכל זאת:

עכבר, למה בכל התמונות שמסתובבות באינטרנט מהפנטגון אחרי 11/9 לא רואים מטוס?