Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

יש הבדל

אין הבדל.

ההבדל נמצא במקום אחר. התקשורת הציגה את ההסתה בזמנו בצורה דרמטית יותר.

תוסיף מוזיקת ניצחונות מרגשת ודרמתית ואתה מצליח להציג את אבי נמני כתאום של היטלר.

יש הבדל באבו אבוה. ואני אומר את זה בתור אחד שלא שמאלני, שלא יובן אחרת.

האווירה נגד ביבי בקרב המתנגדים אליו לא קרובה לאווירת האלימות הטעונה שהייתה בשנים 94-95 נגד רבין. רק שאז אף אחד לא האמין שיחצו את הרוביקון וגם יהפכו את זה לפגיעה פיזית.

עכבר בשיא הרצינות,

הודעות כמה ההודעה האחרונה שלך גורמות לי להיות סקפטי ממש.

כשאתה אומר היקום עצום, יש חייזרים, הם היו פה כבר יהיו מקרים והתרסקויות ודברים. אני מקבל הכל, באמת.

אבל ההודעות שגורמות לזה להראות כאילו יש מועצת החייזרים היקומית והם אשכרה מתערבים בכדוה"א ברמה כזאת שלא נשמיד את עצמנו וזה נשמע כאילו ההודעה הבאה תספר על הנציגים שלנו בפרלמנט החייזרי.

לא רואה סרט שכל היקום מיושב המלא זנים של יצורים תבונתיים שונים ושיש סוג של "קשר" ואינטרקציות בין כולם ברמת ניהול ורק אנחנו כדור של טמבלים וכלום לא יוצא החוצה..

במחשבה שנייה אתה צודק החלטתי להפסיק עם האקסטרים הזה ואני חוזר לדברים יותר מובנים. אני רוצה להראות לכם סרטון על עבם ששואב אנרגיה מהשמש, זה די מדהים.

מאוד מוזר

באמת שהדבר היחידי שגורם לי לשקול להאמין באנשי לטאה הוא זה שרני רהב הוא היחצ"ן המוביל בישראל. זאת הזייה ברמת פרק של סאות'פארק שנמשכת כבר כמה עשורים.

באמת שהדבר היחידי שגורם לי לשקול להאמין באנשי לטאה הוא זה שרני רהב הוא היחצ"ן המוביל בישראל. זאת הזייה ברמת פרק של סאות'פארק שנמשכת כבר כמה עשורים.

הוא ממש לא היחצן המוביל בישראל, דחב"ש שנות אור לפניו.

ובהתחשב בזה שאין לכם מושג מי זה דחב"ש (גוגל), יותר הגיוני שהוא החייזר אם כבר.

הוא ממש לא היחצן המוביל בישראל, דחבש שנות אור לפניו.

ובהתחשב בזה שאין לכם מושג מי זה דחבש (גוגל), יותר הגיוני שהוא החייזר אם כבר.

שטויות, זמיר דחבש מוכר לכל מי שמתעניין קצת באקטואליה בישראל. אני לא מעורה בדיוק בהיררכייה ביניהם כיום, אז יכול להיות שאתה צודק, אבל אין שום ספק שרהב הוא הזייה אחת גדולה

שטויות, זמיר דחבש מוכר לכל מי שמתעניין קצת באקטואליה בישראל. אני לא מעורה בדיוק בהיררכייה ביניהם כיום, אז יכול להיות שאתה צודק, אבל אין שום ספק שרהב הוא הזייה אחת גדולה

מסכים איתי שרהב יותר מוכר בציבור הרחב מדחבש?

אין פה אפילו שריד של היררכיה. דחבש גדול בהרבה. הוא בליגה משלו. הוא ביחצנות מה שבוריס קרסני (נושא קונספירציות או לא?) הוא בלובינג.

כמובן שהוא מייצג גם את המדינה כי בישראל הון שלטון זה דרך חיים.

רהב מוכר יותר בזכות הופעות תכופות בטלוויזיה וברשתות החברתיות, מבחירה שלו.

דחב"ש בוחר להישאר בצללים (נדמה לי שגם רהב התנהג ככה עד לפני 10-12 שנים), אבל גם זה מתחיל להיסדק בשנים האחרונות בעיקר בגלל שרון שפורר ופייסבוק ישראל.

קרסני זה באמת בן אדם שיכול לקבל תת נושא פה, חפשו לדוגמה בוריס קרסני מיקי רוזנטל ותתחילו משם.

אני יכול להגיד לכם מהיכרות קרובה ואישית של הנושא שהסיבה היחידה שבוריס קרסני עדיין מוכר רשמית כ"ק'" היא שהשירות נלחם בבית משפט כדי שהוא ישאר תחת חוק שב"כ וצו איסור פרסום.

למי שחושב שהון שלטון זה המצאה וכאלה

אני יכול להגיד לכם מהיכרות קרובה ואישית של הנושא שהסיבה היחידה שבוריס קרסני עדיין מוכר רשמית כ"ק'" היא שהשירות נלחם בבית משפט כדי שהוא ישאר תחת חוק שב"כ וצו איסור פרסום.

למי שחושב שהון שלטון זה המצאה וכאלה

אתה יכול להסביר את "עדיין מוכר רשמית כ"ק'""?

אתה יכול להסביר את "עדיין מוכר רשמית כ"ק'""?

לפי החלטת בית משפט פרסומו של קרסני כסוכן שב"כ מוכפל לשעבר (לכאורה ועל פי פרסומים) אסור לפי חוק שב"כ וצו איסור פרסום שהוצא בהתאם לחוק.

ככה זה לאחר שהשירות (והצנזורה, אבל בעיקר השירות) זכה במשפט נגד גלובס וערוץ 10.

זה שהבנק הפדרלי נמצא בבעלות פרטית נחשב קונספירציה?

איפה קראת על זה?

הבנק הפדרלי הוא ברשות מדינת ארצות הברית, הנשיא בוחר את הנגיד ויש לו מועצה של 7 כלכלנים אם אני לא טועה.

הוא לא סחיר אבל אתה כן יכול "להלוות" לו כסף, על ידי קניית אג"ח

אם הוא בבעלות פרטית אתה תפתיע אותי מאוד ואשמח לקרוא על זה

איפה קראת על זה?

הבנק הפדרלי הוא ברשות מדינת ארצות הברית, הנשיא בוחר את הנגיד ויש לו מועצה של 7 כלכלנים אם אני לא טועה.

הוא לא סחיר אבל אתה כן יכול "להלוות" לו כסף, על ידי קניית אג"ח

אם הוא בבעלות פרטית אתה תפתיע אותי מאוד ואשמח לקרוא על זה

הבעלות היא פרטית והבנק מלווה בריבית לממשלות

ככה נוצר חוב לאומי לכל המדינות בעולם

הבעלות היא פרטית והבנק מלווה בריבית לממשלות

ככה נוצר חוב לאומי לכל המדינות בעולם

הבנק הפדרלי אחראי על המדיניות המונטירית אל מול הפיסקלית של הממשלה, הוא בעצם הבנק הראשי של ארצות הברית

כמובן שהוא מחזיק בחוב של ארצות הברית, כמו שבנק ישראל מחזיק בחוב ואחרי למדיניות המוניטרית של ישראל

אני חושב שאין בעלות פרטית לפדרל

עריכה: הבנק הפדרלי מלווה כספים לבנקים ברחבי העולם בכדי להכניס מזומנים למדינות שבהם הבנקים האלה פועלים, מה שאומר שהפדרל מחזיק בביצים הרבה מדינות בעולם

ההלוואה היא לבנק לדעתי מכיוון שממשלה יכולה פשוט להכריז על אי תשלום חוב.

דרך אגב על ידי הכנסת דולרים למדינות אחרות, הפדרל בעצם עוזר להחזיק את הדולר סביב מחיר מסויים שנוח ליבוא והיצוא של ארצות הברית, אני לא כל כך מעורה בפרטים אבל זה חלק מהתפקידים של הבנק הראשי

אז מה היא הקונספירציה על הטבח בווגאס?

מכיר רדנק שטוען שזה ואירועים דומים כמו מה שהיה בכנסייה עכשיו מתוכננים על ידי מתנגדי התיקון השני לחוקה שמאתרים אנשים מעורערים שאפשר לשכנע אותם לבצע את זה.