Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

ואיך היא נכנסה למיכל על הגג?

פתחה אותו נכנסה וטבעה.

הסבר קצר/ארוך למי הם האנונאקי, על זכריה סיצ'ין שניבא את כוכב הלכת ה-9 במערכת השמש שלנו, על המתנגדים לו והספקנים.

חולה על ג'ו רוגן

https://www.youtube.com/watch?v=QeqKeywRMSY

כל העניין של גירוש שדים בכנסייה הקתולית היה נדיר עד שנות השישים של המאה הקודמת - כש"מגרש השדים" שודר בקולנוע, ופתאום הרבה אנשים החליטו שגם הם אחוזי דיבוק.

פתחה אותו נכנסה וטבעה.

הסבר קצר/ארוך למי הם האנונאקי, על זכריה סיצ'ין שניבא את כוכב הלכת ה-9 במערכת השמש שלנו, על המתנגדים לו והספקנים.

חולה על ג'ו רוגן

https://www.youtube.com/watch?v=QeqKeywRMSY

ועוד יותר מפתיעה העובדה שהגישה לגג מיכל המים קשה, שלא לדבר על הפתח שלו שהוא קטן מדי כדי שאדם יעבור דרכו, אפילו רזה (הכבאים נאלצו לנסר את מיכל המים כדי להוציא את גופתה). איך היא הצליחה אליסה להגיע לאזור הזה? איך נכנסה לתוך המיכל? איך הצליחה לסגור את מכסה המיכל כאשר היא הייתה כבר בתוכו

כל העניין של גירוש שדים בכנסייה הקתולית היה נדיר עד שנות השישים של המאה הקודמת - כש"מגרש השדים" שודר בקולנוע, ופתאום הרבה אנשים החליטו שגם הם אחוזי דיבוק.

במקרה הזה לא מדובר בזה, היא באמת הייתה "אחוזת דיבוק".

בתכלס זו צורה של סכיזופרניה או הפרעה בסגנון בשילוב חינוך דתי נוקשה ובלי טיפול הולם. הדמויות שיצרה לעצמה הן פשוט שדים לפי הכנסייה הקתולית.

סיפור משוגע לגמרי, היא ממש מסכנה. ההקלטה שלה מדברת בשם כל אחד מהשדים חולנית לגמרי, גם בסרט על זה לא הגיעו לרמות כאלה.

ההקלטה ההיא זה הדבר הכי מפחיד ששמעתי בחיים

הרבה יותר מפחיד זה הסאונד של אוהדי הפועל חוגגים בשלישי של שכטר עלינו בדקה 30

סעעמק עד כמה הנושא ההוא היה חארטה, מה יש שם? אני מאזור עפולה כך שאני לא מכיר אגדות אורבניות של תל אביב. תכתבו לי פה או בפרטי מה הסיפור של המינוס חמש.

סעעמק עד כמה הנושא ההוא היה חארטה, מה יש שם? אני מאזור עפולה כך שאני לא מכיר אגדות אורבניות של תל אביב. תכתבו לי פה או בפרטי מה הסיפור של המינוס חמש.

אין שם כלום.

לקוביין הייתה היסטוריה של דיכאונות, ניסיונות התאבדות ושימוש בסמים. כחודש לפני התאבדותו בביתו, ניסה להתאבד על ידי בליעת מנת יתר של תרופות יחד עם שמפניה בבית מלון ברומא.

יותר מידי סמים וכוסיות.

נשבע לכם שהיום דפקתי שנצ וחלמתי שבלילה יש צבע אדום באלוהים ! פאק

שזה ממש הזוי בהתחשב שיש חצי מלמחמה בחוץ ויש כיפת ברזל בכל חור דרומית מראשון לציון

נראה כחרטה שרצה בפורום לפני כמה שנים, הכל טוב אין שם כלום

כן זה נושא קלאסי לחרטה שרצה בפורום אבל התגובה התוקפנית של משמר הפורום בסוף נותנת לזה סוג של אמינות בגלל זה הסקרנות