Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

37 שנות אור שוות ל-9.46 ביליון קילומטר. כשמה של יחידת המדידה, לקרן אור, שנעה במהירות האור מן הסתם, לוקח 37 שנים כדי לחצות מרחק כזה.

אתה מבין כמה מטומטם זה נשמע?

יותר מזה, הסיפור ש"הודלף" לפי הקישור שהוא עצמו נתן מדבר על מסע שלקח כמה חודשים, במקום אחד 7 ובאחר 9. זה יוצא פי כמה וכמה ממהירות האור....

37 שנות אור שוות ל-9.46 ביליון קילומטר. כשמה של יחידת המדידה, לקרן אור, שנעה במהירות האור מן הסתם, לוקח 37 שנים כדי לחצות מרחק כזה.

אבל אם הם עשו קיצורי דרך בעזרת חורים שחורים?

ואת מי שזה מעניין, לפי חישוב מהיר, ובהתחשב במהירות הגבוהה ביותר שחללית הגיעה אליה כיום (הרבה יותר ממה שהיה אז), זה מסע של למעלה מ-4000 שנה. אה, ושום מילה על זה שהפלנטה (ולא וכוכב) לא באמת קיימת.

ואת מי שזה מעניין, לפי חישוב מהיר, ובהתחשב במהירות הגבוהה ביותר שחללית הגיעה אליה כיום (הרבה יותר ממה שהיה אז), זה מסע של למעלה מ-4000 שנה. אה, ושום מילה על זה שהפלנטה (ולא וכוכב) לא באמת קיימת.

אתה כלכך אנטי שאתה פשוט מתעלם ממה שקורה סביבך, כשתרצה לראות את הדברים האמיתיים תפנה אליי.

אח שלו. אתה יכול לשבת ולתקתק על המחשבון מספרים עד מחרתיים. הוא אומר לך שזה טכנולוגיה חייזרית שעובדת בצורה שונה וכנראה הרבה יותר יעילה ממה שאתה מכיר. אז למספרים אין שום חשיבות ויכול להיות שהמסע ארך רק כמה חודשים לכיוון.

אתם שוכחים משהו פשוט

בסופו של דבר זה נושא קונספירציות ולא נושאים של עובדות מדעיות, כל אחד יכול לכתוב מה דעתו והוא יכול לנסות להוכיח, אני לא אגיד לכם שאני לא אומר שאין משהו בעולם הזה כי גם בתנך ובכל התורות דיברו על כל מיני דברים...

אח שלו. אתה יכול לשבת ולתקתק על המחשבון מספרים עד מחרתיים. הוא אומר לך שזה טכנולוגיה חייזרית שעובדת בצורה שונה וכנראה הרבה יותר יעילה ממה שאתה מכיר. אז למספרים אין שום חשיבות ויכול להיות שהמסע ארך רק כמה חודשים לכיוון.

הבעיה לא שהוא מחשב, הבעיה היא שהוא חושב שאין טכנולוגיות מתקדמות שמסתירים מאיתנו כרגע, רק לראוץ איך הטכנולוגיה התפתחה צריך לזכור שמלחמת העולם הראשונה חלק מהצבאות עדיין נלחמו עם סוסים.

לא סתם מעל אזור 51 ועוד בסיסים סודיים ברחבי העולם שמקושרים לטכנולוגיות חוצונית יש הרבה מאוד עדויות של עבמים, האם זה סתם הזיות של אנשים? לא הגיוני, האם יכול להיות שיש טכנולוגיה מתקדמת לבני האדם שיכולה לעשות מסעות חלל לפלנטות אחרות ?? סבירות גבוהה מאוד לפי כל העדויות וכל מיני אסטרונאוטים שהשתתפו בפרויקטים סודיים.

תאוריה קטנה בנוגע למה שכתבת.

כדוה"א במאה השנים האחרונות עבר שינוי דרסטי מבחינה טכנולוגית. קח מצב שבו כוכב לכת שנוצר 'רק' 1000 שנים לפנינו (ובשנים אני מתכוון על יחידת זמן כפי שאני משתמשים בה), אתה מצליח לתאר איפה כדוה"א יהיה בעוד 1000 שנות טכנולוגיה? כי אני לא.

מצב נוסף שיכול להיתכן הוא, שיש עוד אין סוף ישויות ביקום אבל בני האדם על כדוה"א הם הישות המתקדמת ביותר. זו גם סברה הגיונית בהחלט. יש סיכוי שאנחנו היצור שהגיע נכון לרגע זה ליכולות המתקדמות ביותר.

לכן בלתי אפשרי להפריך או להוכיח שום כלום. אבל נחמד לדבר על זה.

אתה כלכך אנטי שאתה פשוט מתעלם ממה שקורה סביבך, כשתרצה לראות את הדברים האמיתיים תפנה אליי.

אחי שוטפים לך את המוח עם תיאוריות שטותיות שברור לגמרי שכל שאר האנשים חוץ ממך (וישראל אהרוני) הם רובוטים חסרי נשמה ואתה בתוכנית ריאליטי שנמשכת כבר 1,000 שנה (כמובן שכל כמה זמן הם מחזירים אותך בחזרה למצב תינוק ומוחקים לך את הזיכרון בהליך שמזכיר את מדוזת האלמוות) מאז שרשת וקשת החייזריות נפרדו וקשת איבדה את הזכויות על האח הגדול והייתה צריכה לחדש- הם אפילו נותנים לזה רמיזות בעונה הזאת של "עכבר בכלוב צהוב"!

אתה מתעלם ממה שקורה סביבך, כשתרצה לראות את הדברים האמיתיים תפנה אליי.

(אני שליח של ההפקה כדי להעלות קצת את הרייטינג בגלל התחרות שיש לנו עם העונה החדשה של אהרוני מבשל לחייזרים)

משעשע. חשיבה ביקורתית, בדיקה לעומק ונסיון להצמד למקורות אמינים כמה שאפשר זה להיות אנטי. או שצריך לסתום ת'פה ולאכול כל מה שאתה אומר או שאתה מקובע ואנטי. הגיון בריא יש לך.

לא הגבתי אליך, הכוונה שלי הייתה לתת תמונה כללית עבור אלו שלא בקיאים במושגים ("את מי שזה מעניין") ומה המשמעות של המרחקים. ככה, לדוגמא, ניתן להבין שה"טכנולוגיה" שאתה מדבר עליה צריכה להיות פי כמה ממהירות האור. דבר שאין שום הוכחה שבכלל אפשרי.

כבר פניתי אליך (והפסקתי, כי גם המעט זמן שהקדשתי היה מיותר), ולא נתת דבר חוץ מהמצאות וסילופים ע"י "מומחים" ו"חוקרים" מטעם עצמם ומקורות פחות אמינים מקונדום משומש.

בגלל הנושא הזה יוטיוב מתחיל להציע לי כל מיני קונספירציות

כל הסרטון אני צוחק מהטעמי מקרא האלה שהוא עושה בסוף משפט

כל הסרטון אני צוחק מהטעמי מקרא האלה שהוא עושה בסוף משפט

אם היו רעשי רקע או מוזיקה דרמתית לא היית מרגיש שהוא נשמע מטומטם לחלוטין.

בגלל הנושא הזה יוטיוב מתחיל להציע לי כל מיני קונספירציות

לפי הקול שלו אני חושב שמדובר בצאצא של ג'ק המרטש אם לא הוא בעצמו.

הסרטון של אליסה לאם הוביל אותי לזה

http://www.oxygen.com/blogs/police-release-disturbing-photos-showing-how-kenneka-jenkins-was-found-after-being-in-freezer

https://www.youtube.com/watch?v=J0ffQY7LENc

לא קונספירציה, סתם נראה יותר מדי קראק

הסרטון של אליסה לאם הוביל אותי לזה

http://www.oxygen.com/blogs/police-release-disturbing-photos-showing-how-kenneka-jenkins-was-found-after-being-in-freezer

https://www.youtube.com/watch?v=J0ffQY7LENc

לא קונספירציה, סתם נראה יותר מדי קראק

ואיך היא נכנסה למיכל על הגג?